Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem si udělal pár testů a jako majitel nízkotlaku SP1 zkusím napsat svých pár postřehů...

- Proti SP1 má větší zpětný ráz. Nic, co by mělo výraznější vliv na přesnost, ale konečně tu zbraň cítím pracovat.
- Hluk v základu dělá proti základu SP1 také o chlup větší, ale proti tippmannům je podstatně tižší. V budoucnu bude záležet na použité hlavni.
- Ohromila mě přesnost, tady klobouk dolů, protože to byla jen základní hlaveň s pbs titanium premium winter, které nepatří zrovna mezi extra kule, přesto na cca 30m bylo testovacích 10 ran v kruhu o poloměru 25cm.
- Efektivita nového mechanismu je skutečně obdivuhodná. Radarem naměřená úsťová rychlost byla po 5 testovacích ranách 287, 285, 286, 285, 283. Opět se stejnou municí bez plošek a výraznějších svárů.
- Spotřeba média je opravdu nízká. Láhev naplněná na 3000psi klesla po cca 300 ranách o 1000psi, to mi připadá velmi solidní.
- Elektronika pracuje i s bateriemi, které už SP1 ve své rozmazlenosti nebere a programování příp. režimů je otázka chvilky, klidně i v boji.

Konstrukčně mi nový Phenom sedí dobře i když ručka SP1 je mnohem vychytanější a nerozumím tomu, proč tippmann ručku nepogumoval. Dvířka baterie jsou opravdu poměrně slabé místo, snad je neurvu moc brzy. Dodané předpažbí jsem musel trochu upravovat. S lomy se amíci moc nezačišťovali, bohužel tady je mnohdy kvalitou válcují i ťamani. Ovšem šikovný fanda si poradí a začistí tak, že díly nakonec sedí naprosto perfektně. Tělo je ovšem bytelné, kovové proti SP1 těžší, takže se po přidání pažby, předpažbí a dalších fičurek pronese. Cyklon podával výtečně, pro mě je to novinka, kterou jsem do dneška pozoroval u několika členů týmu, snad bude opravdu šlapat tak dobře, jak si ho chválí právě u Phenoma na zahraničních fórech. Překvapením pro mě byl i dutý zásobník s výlisky na nářadí, takže to mé už si teď nosím sebou ve zbrani aniž bych cinkal.
Větší a důkladnější testy vyrobím až po dovolené, ale nemám strach, že by mě nový Phenom v něčem zklamal, moc toho už nezbývá.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Peťulka



Založen: 04. 10. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
tak jsem dneska zkusil taky phenoma /snad me majitelka nezadusi az si precte ze jsem ji testnul zbran / a musim rict ze vzhledove neni spatny necekal jsem ze bude ze kovove/slitina/ no pocitove dobre. tak jsem zkousel i jeden zasobnik kuli a jelikoz mam porovnani s Tm7 nebo TM15 tak musism rict ze je to malinko hosrsi nez zminovana tm7 ta strilela se zakladni hlavni mnohem lepe.ale naopak byl to kratkej testik a tak po delsim strileni bych asi mozna zmenil nazor. No ale je to povedena zbran . lehka a taky tichha.
Very Happy


V pohodě aspoň vím jakej máš názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otec ma tuto zbran uz par tyzdnov ale k nejakemu podrobnejsiemu testovaniu sme sa dostali az dnes Smile vysledok: znechutil mi moju novu TPN Sierru Very Happy
zobral som svoju zbran len aby sme to trosku zrovnali a hoci som s nou bol nehorazne spokojny vysledky porovnavani boli sokujuce!
Phenom ma podstatne lepsi dostrel a presnost aj s omnoho horsou hlavnou.
TPN-16" AA
Phenom-tactikal barrel 12" od milsigu
co sa tyka presnosti zbrane boli pomerne vyvazene aj ked phenom dosahoval mensieho rozptylu uz na cca 20 metroch aj s horsou hlavnou. Najvecsi rozdiel sme postrehli v dostrele, TPN dostrel na sposob namierim trafim cca 10 metrov, s nadmierenim to slo aj viac, celkovo cca 35metrov potom rapidny pad gule. Phenom styl namierim trafim do 25 metrov, s nadstrelovanim v pohode aj 50 metrov!
Co sa tyka jemnosti spuste to sa medzi tymito dvoma kusmi neda zrovnavat phenom ma uzasne jemnu spust Razz dalej sme testovali elektricke mody, prisli sme k zaveru ze 3 ranova poistka tak nenavidena vecinou hracou nieje az tak zla, v pripade potreby jednotliveho vystrelu je tu ta moznost aj pri mode full auto a ak clovek chce to auto tak tie tri gulky streli dostatocne tychlo nato aby si pripadny ciel stihol vsimnut nejakeho ohrozenia. Strielali sme na CO2 pri -6 stupnoch a problem nebol ani s jednou zbranou...
Zaver dnesneho testu je: co najrychlejsie nasetrit a kupit phenoma nech si konecne uzijem hru Twisted Evil
este pridam zmienku o tom ze TPN ma kompletne vymenene vnutornosti za "tuningove" a ma vylapovane vnutro...
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O víkendu jsem vyzkoušel X7 Phenom, ale po vystřelení 100 kulí šel zpátky do kufru. Začal mi někde ve zbrani ucházet vzduch a přestalo to pouze při přidržení spouště. Ten den jsem jí rozebral a dal znovu dohromady. Po vystřelení cca. 30 kulí mi zase začala ucházet ale při následnym výstřelu přestala. Nevíte někdo čim by to mohlo být? Jinak střílí suprově, jak dostřel tak přesnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abra napsal:
O víkendu jsem vyzkoušel X7 Phenom, ale po vystřelení 100 kulí šel zpátky do kufru. Začal mi někde ve zbrani ucházet vzduch a přestalo to pouze při přidržení spouště. Ten den jsem jí rozebral a dal znovu dohromady. Po vystřelení cca. 30 kulí mi zase začala ucházet ale při následnym výstřelu přestala. Nevíte někdo čim by to mohlo být? Jinak střílí suprově, jak dostřel tak přesnost.


Mám ji od poloviny listopadu a toto se mi stalo na druhé akci 12.6., když bylo pod 0.
Ucházel mi pod nastavením usťovky, přesněji po výstřelu se jakoby špatně zavřel. (asi ta vazelina v mrazu moc nefrčí) Spravil to olej kápnutý do onoho místa. Od té doby mám pokoj a nic nestandartního nepozoruji. Jen se mi párkrát vymazalo nastavení egripu. Ještě, že má vnější tlačítko, ne jako u staré X7, kdy se musel štrachat imbus nebo větvička. Cool


Naposledy upravil Warman dne po leden 25, 2010 8:35 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abra napsal:
O víkendu jsem vyzkoušel X7 Phenom, ale po vystřelení 100 kulí šel zpátky do kufru. Začal mi někde ve zbrani ucházet vzduch a přestalo to pouze při přidržení spouště. Ten den jsem jí rozebral a dal znovu dohromady. Po vystřelení cca. 30 kulí mi zase začala ucházet ale při následnym výstřelu přestala. Nevíte někdo čim by to mohlo být? Jinak střílí suprově, jak dostřel tak přesnost.


Zatím bez problémů a to jsem to teď o víkendu testoval v nějakých -6°C. První je potřeba mrknout odkud to uchází a namazat to nějakým silikonem. Já si ty díly pro jistotu prostříknul i teflonovým sprejem, ale nerozdělával jsem úplně všechno.
Továrně nejsou úplně komplet namazané všechny o-kroužky. Při rozborce jsem narazil na dva, které byly napatlané jen z poloviny. Taky mi už stačil naprasknout gumový kroužek hned za boltem. Ale zdá se, že plní funkci pouze jakéhosi tlumiče boltu, takže na střelbu a ucházení to nemá vliv. Apropo, nemá někdo z vlastníků nápad, kde zrovna tento kroužek vzít? Zdá se mi totiž, že náhradní díly pro běžnou X7 toto neobsahují.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem testoval v neděli a můžu říct tedy pár poznatku. Byla fakt zima, a půjčil jsem si AA 14'' hlaveň. A tedy s ní fakt na prd. Sice se čerstvé kule netrhali, ale střílelo to fakt blbě. Ono to letělo rovně, ale pak to prudce spadlo, jako bych to měl přetažené. A když jsem dal méně, tak to zase padalo úplně kousek ode mě. Před hraním jsem s tím netočil, tak jak to bylo nastaveno z obchodu, tak jsem hrál. Takže jsem byl velmi zklamaný. Co mě ale potěšilo tak spotřeba plynu byla fakt nízká, dal jsem 400 a pořád jsem měl polovinu flašky. Což je pohoda naprostá.

Na konci jsem si půjčil hlaveň od NERO. A po 100 vystřelených jsem byl spokojenější. Tam už přesnost byla ucházejí, na 30M jsem ten strom trefil. Ale můžu říct, že kulička letí velmi rovně a daleko, ale pak zásadně padá k zemi. Je to opravdu jiné střílení. Musím si na to zvyknout.

No budu dál testovat, zatím mám dost rozporuplné pocity.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery a jsi si jistej, že jsi měl tu AA hlaveň vždy čistou a suchou bez sněhu? já si svůj lauf hodně hlídal ale tak po hodině hraní můžu zaručeně říct že jsem v laufu měl dost nasněžíno na to aby pak kule ulítávali do pryč. Navíc jsem během dne viděl snad každýho jak má v laufu sněhovej špunt, to se pak nesmíš divit, že to lítá na pytel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Fery a jsi si jistej, že jsi měl tu AA hlaveň vždy čistou a suchou bez sněhu? já si svůj lauf hodně hlídal ale tak po hodině hraní můžu zaručeně říct že jsem v laufu měl dost nasněžíno na to aby pak kule ulítávali do pryč. Navíc jsem během dne viděl snad každýho jak má v laufu sněhovej špunt, to se pak nesmíš divit, že to lítá na pytel Wink

Behem boje to neberu, to jsem měl v hlavni všechno možný od zlomeného rákosu Smile Ale když jsem byl na mrtvolišti (ano i mě občas někdo trefíVery Happy ) tak jsem si ji pročistil a zkusil střílet, a fakt nic moc. Chce to lepší test v lepších podmínkách.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery, ta AA by mě v celku zajímala, zkus to až budou trochu bezpečnější teplotní podmínky ještě jednou zkusit, včetně případného poladění úsťovky, díky.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KubaKuba



Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.Poradte mi nekdo jakou hlaven na phenoma? mela by to byt 14¨ .... jen takovy poznatek :narychlo jsem zkousel hammerheadku a napasovala mi tam .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KubaKuba napsal:
Ahoj.Poradte mi nekdo jakou hlaven na phenoma? mela by to byt 14¨ .... jen takovy poznatek :narychlo jsem zkousel hammerheadku a napasovala mi tam .


Vyndej tu gumu vymezující hlaveň v předpažbí a hammerhead se ti tam vleze. Předpažbí by mělo být stejný jako u X7, teda aspoň ten předek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KubaKuba



Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
KubaKuba napsal:
Ahoj.Poradte mi nekdo jakou hlaven na phenoma? mela by to byt 14¨ .... jen takovy poznatek :narychlo jsem zkousel hammerheadku a napasovala mi tam .


Vyndej tu gumu vymezující hlaveň v předpažbí a hammerhead se ti tam vleze. Předpažbí by mělo být stejný jako u X7, teda aspoň ten předek.



Ale ja tam to predpazbi vubec nemel Smile i Laux rikal ze to neslo nejak dosroubovat.A taky ze ne litalo to uplne do.... a asi 3 kule se trhla .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je divný, když jde na A5 i X7 ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takovej dotaz, mas na ty hammerheadce fin?

jestli ne, nebyl bys prvni kdo na HH zkurvil zavit kdyz se to snazil namontovat bez finu primo do zbrane, ano, nedosroubujes ji, ano, trhaj se v ni koule
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To pak jo, z hlavně do finu je delší trubka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KubaKuba



Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
To pak jo, z hlavně do finu je delší trubka...


Tak nejspis byla bez finu byl to jen rychlo pokus. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KubaKuba



Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potreboval bych poradit :chtel bych 14 hlaven na phenoma s tim ze by to nemela byt nejaka hruza aby se vesla do predpazbii mp5sd a stala tak do 2000tis max. Nemate nekdo obdobnou zkusenost a nebo jne radu ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KubaKuba napsal:
GEorGE napsal:
To pak jo, z hlavně do finu je delší trubka...


Tak nejspis byla bez finu byl to jen rychlo pokus. Embarassed


davej na to bacha, takhle si odkurvis hlaven za slusny prachy

z myho bych doporucil HH hlavne, mam dve a nemohu si stezovat
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci sice phenoma nemam zkusil jsem jej. ale co jsem o nem cetl na americkem foru tak soudruzi nekde udelali chybu a opravdu nejde nasadit HH hlaven na phenoma. sice mluvili ze i po sundani te vymezovaci gumy v predpazdi to nejde nasadit. ale je dovne ze to nenasadil i bez predpazdi .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KubaKuba



Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Kluci sice phenoma nemam zkusil jsem jej. ale co jsem o nem cetl na americkem foru tak soudruzi nekde udelali chybu a opravdu nejde nasadit HH hlaven na phenoma. sice mluvili ze i po sundani te vymezovaci gumy v predpazdi to nejde nasadit. ale je dovne ze to nenasadil i bez predpazdi .


Problem jiz vyresen na HH nebyl fin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Kluci sice phenoma nemam zkusil jsem jej. ale co jsem o nem cetl na americkem foru tak soudruzi nekde udelali chybu a opravdu nejde nasadit HH hlaven na phenoma. sice mluvili ze i po sundani te vymezovaci gumy v predpazdi to nejde nasadit. ale je dovne ze to nenasadil i bez predpazdi .


Mám doma HH 2x s finy a sedí uplně stejně jako na staré X7. Nic jsem neupravoval ani nesundával. Funkce také bez problému. Takže, to bude trošku fake. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KubaKuba napsal:
Problem jiz vyresen na HH nebyl fin


No sláva ... tak a teď už ti zbývá jen HH koupit Wink Já už bych jinou než drážkovanou hlaveň nekoupil ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Kluci sice phenoma nemam zkusil jsem jej. ale co jsem o nem cetl na americkem foru tak soudruzi nekde udelali chybu a opravdu nejde nasadit HH hlaven na phenoma. sice mluvili ze i po sundani te vymezovaci gumy v predpazdi to nejde nasadit. ale je dovne ze to nenasadil i bez predpazdi .


Jak už psal kolega, je to kec. Viděl jsem i videa s HH hlavněmi na Phenomech s předpažbím.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok stahuji varovani je to fake. "zrejme amik byl zmatenec a neumel zasunout hlaven."
to je dobre ze to jde nasunout normalne.
nebot HH je super hlaven sam ji mam na tm15.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám málo času a tak jen rychle už jste někdo měl v ruce přeloženej manuál? A jak je tam posána změna kadence pro Full-auto?
nejsem moc kovanej v angličtině a mám po ruce jen anglické manuály které jsou chráněné proti kopírování takže je ani nemůžu nakopírovat do překladače.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

preklad v rychlosti tak me nekamenujte

pojistka musi byt v safe modu, stiskni a drz programing buttom a pritom pojistku dej do FA modu. po dvou sekundach by mela zacit svidit dioda cervene. pust programing button. ted budes v hlavnim programovacim menu. pro pohyb menu slouzi mackani spouste?

pohyb v menu:
pro pohyb v menu zmackni a pust spoust, pokazde kdyz zmacknes, zobrazi se color code ( viz str 10 )

pro vstup do polozky menu:
kdyz si vyberes spravny color code, zmackni spoust na dve sekundy

soucasne nastaveni:
po vstupu do konkretni polozky ( kterou sis zvolil pomoci toho color code, ve tvym pripade to bude blikat zelene ) zacne blikat cervene, blikani urcuje nynejsi hodnotu nastaveni. nynejsi nastaveni blika dvakrat ( cili se to 2x zopakuje ), pote kratka pouza mezi hodnotami nastaveni. kdyz nenastavis novou hodnotu do konce ty druhy faze blikani, elektronika se vrati do main menu.

zvoleni noveho nastaveni:
kdykoliv kdyz led blika ( viz soucasne nastaveni, ukazuje ti sve nynejsi nastaveni ) muzes nastavit novou hodnotu ( kadenci ) pomoci stisku spouste. kazdy stisk a pusteni spouste se pocita jako 1 pri nastavovani nove hodnoty ( cili zmacknout pustit = 1 ) pro priklad, pro nastaveni hodnoty 5 zmackni spoust 5x

potvrzeni uspesneho upadatu:
pote co nastavis novou hodnotu, led zablika cervenou, oranzovou, zelenou 2x za sebou pro overeni ze byla nastavena nova hodnota. elektronika se vrati zase do main menu. kdyz nastavis nejakou spatnou hodnotu ( asi moc velkou ) ledka zablika rychle cervene a vrati se do main menu. hodnota nastaveni se nezmeni, cili zustane default kdyz se tohle stane


to je asi tak vse. pak je tu jeste obnoveni factory nastaveni:
muzes resetovat pragramovani na tovarni nastaveni. pojistka musi byt na FA. stistkni a drz programovaci tlacitko 10 sekund. pust programovaci tlacitko a led zacne blikat cervena,oranzova,zelena 2x za sebou. elektronika se vypne na 10 sekund a pak se zase nahodi. tovarni nastaveni je obnoveno
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nastavil to nekdo podle toho jak jsem to prelozil?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš to dobře, alespoň co jsem si to přelétl očima. Já si otestoval všechny nastavení a funguje to přesně jak má. Nicméně mě osobně udivuje ta jejich přihlouplá "pojistka" u auto response módu. Tomu opravdu nerozumím Rolling Eyes
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak netusim, ja to nezkousel protoze phenoma nemam, ale prijde mi ze to neni zrovna delany na nastavovani v poli. leda s nejakou priruckou Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Další
Strana 4 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate