Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár poznámek co jsem tak za den co ho mam zjistil. Jen připomenu, že před tím jsem měl A-5 se starou elektrikou. Takže co jsem zatím zjistil za pozitiva.
1) Tělo zbraně je mnohem lehčí než tělo A5 vyrobené v roce 2004. Nevím, jestli je to dobře ale pro mě pozitivum
2) Tělo je z kovu, dá se rozpůlit a vyčistit případně
3) Výměna baterie je mnohem snadnější, i když se o ty dvířka trochu bojím, aby vydrželi
4) Bez té hadice to vypadá fakt dobře Smile
5) Manuální mód způsobí, že spoušť má mnohem delší chod, tedy člověk to musí zmáčknout dál, ale není to hrozné
6) Elektrika se zapíná nastavením FA modu. Není nutné mačkat žádný čudlík, prostě to tam kopnu a ono to střílí modem, který jsem si nastavil
7) Má to bezpečnostní pojistku tedy 3 výstřely a pak už to držím (budu si muset zvyknout no)
8 ) Programování je stejné jako u A5 a X7 pomocí spoustě, pro mě jednou nastavím a pak už neměním

A jedno negativum snad ne prokleti Smile

Napis X7 Phenom mi upadl jeste nez jsem to vyndal z krabice Very Happy
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery otestuj přesnost, dostřel, chod a takové ty kravinky kolem, jsem na něj dost natěšený Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zídas ji má také a co se týče střelby tak samá chvála
Počkejme až sem přispěje...
Těším se na to-)
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Fery otestuj přesnost, dostřel, chod a takové ty kravinky kolem, jsem na něj dost natěšený Wink

Otestuju co nejdříve. Aspon na stedrý den dam pokoj tady ve vesnici Smile Mohli by po me hazet vidle. Co nejdriv se ozvu.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přišel mi včera a zatim pro klid v rodině neopustil krabici ale v neděli ho du vyzkoušet tak napíšu co a jak se mi pozdáva a co ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci a jde na to použít airstock system co byl na X7 jako vedení hnacího média pažbou hlavně ta trubka tam bude jak umístěná???
Je k tomu nějaký manuál s výkresem dílů?
To mě také moc zajímá-)
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Kluci a jde na to použít airstock system co byl na X7 jako vedení hnacího média pažbou hlavně ta trubka tam bude jak umístěná???
Je k tomu nějaký manuál s výkresem dílů?
To mě také moc zajímá-)
Tož tak


Četl jsem, že ano. Na youtube jsem našel i video, které předvádí velmi jednoduchou instalaci, nicméně našel jsem už i pár ne zcela kompatabilních X7 věcí.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantale a mohl by jsi prosím tě nahodit sem link na to video?
Díky
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli mysli Tantal primo tohle, ale RAP4 ma konvert kit pro X7
http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-internal-flexi-marker-included-p-4666.html
To bohuzel ale neni kompatibilni s Phenomem. Vykopirovano primo z jineho fora, kde to nekdo citoval jako odpoved primo od RAP4.
citace:
"That link was up by error. The Phenom flexi will not be available for at
least another 3-4 months. I am not sure how it will work exactly but our R&D dept say that it will be similar to the X7 system."


Nicmene primo tippman nabizi air thru pazbu ve stylu M16 (Tippmann X7 X7 Commando Air Through Stock), ktera je dle X7 Phenom builderu kompatibilni. Ale bude to asi pouzitelne opravdu pouze jako pruchozi pazba a medium bude muset byt externe pres hadici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přímo RAP4 nabízí toto - http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-phenom-internal-flexi-marker-included-p-8600.html
Ovšem nebude dříve než na jaře.

Já ale viděl instalaci té jejich X7 Air-Thru Commando Stock pažbičky, ale za boha to teď na youtube nemůžu najít. Nicméně i ve specifikaci je uvedeno, že "Compatible with air-thru stocks ". Takže to určitě nebude problém.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Kluci a jde na to použít airstock system co byl na X7 jako vedení hnacího média pažbou hlavně ta trubka tam bude jak umístěná???
Je k tomu nějaký manuál s výkresem dílů?
To mě také moc zajímá-)
Tož tak

Od RAP4 jsem to video videl ale maji to na X7. Tam to slo moc hezky. I kdyz si myslim ze to nejak kluci vymysli aby to slo na Phenoma. Akorat bude drsnejsi rozborka. Protoze ti tam ze spod vede pazbickou ta origo trubicka, takze tu budes muset demontovat. A pak nejakou trubicku do povede dozadu. Jestli tam na to bude misto. Ale na strankach maji az jaro, a predpovedi dalsi upgradu co jsem tak cetl jsou taky na jaro. Asi na zacatek sezony Smile

Manualy maš tady (snad budou odkazy fungovat)

http://www.tippmannparts.com/Tippmann-X7-Phenom-Assembly-Diagram-V3-p/dia_tip_phn_assembls.htm

http://www.tippmannparts.com/Tippmann-X7-Phenom-Cyclone-Feed-System-Diagram-V3-p/dia_tip_phn_cyclone.htm

http://www.tippmannparts.com/Tippmann-X7-Phenom-Exploded-Diagram-V3-p/dia_tip_phn_exploded.htm

http://www.tippmannparts.com/Tippmann-X7-Phenom-Flex-Valve-Diagram-V3-p/dia_tip_phn_valve.htm

http://www.tippmannparts.com/Tippmann-X7-Phenom-Lower-Receiver-Diagram-V3-p/dia_tip_phn_lowrec.htm

http://www.tippmann.com/pdfs/manuals/X7_Phenom_manual_1109.pdf

http://www.tippmann.com/pdfs/manuals/X7_Phenom_schematic_1109.pdf
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky mc chlapi za odkazy.
Můj závěr zatím je, že z lahve jde medium přes pažbičku přímo do zadní části do komory?!
Hmm mám dvě airstock pažby na X7 (viz můj profil) u kterých se hadice připojuje na pažbu na jejím samotném konci (ne na pažbičku jako obvykle u jiných zbraní)!!
I výrobce doporučuje na Phenom tuto jednu pažbu (MP5). Takže podle mne k tomu musí být nějaká redukce, nebo spešl díl jinak ten vzduch přes pažbu hnát nepude a to je docela blbé
Tož uvidím až to budu mít v ruce a rozdělaný.
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treglis napsal:
Nevim jestli mysli Tantal primo tohle, ale RAP4 ma konvert kit pro X7
http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-internal-flexi-marker-

Nicmene primo tippman nabizi air thru pazbu ve stylu M16 (Tippmann X7 X7 Commando Air Through Stock), ktera je dle X7 Phenom builderu kompatibilni. Ale bude to asi pouzitelne opravdu pouze jako pruchozi pazba a medium bude muset byt externe pres hadici.


No právě u Phenomu to vypadá na úplně jiné řešení komory Crying or Very sad

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díl 13 je podle všeho hadička nebo pokroucená trubka, která vede vzduch skrz pažbičku do komory.
http://www.tippmannparts.com/PhotoDetails.asp?ShowDesc=N&PhotoURL=http%3A//www.paintballtech.org/images/Dia_TIP_PHN_LowRec-2.jpg

podle toho jak je zohýbaná a pokroucená, je jasné, že konstruktéři hledali každou volnou skulinku, kudy by ta trubka mohla vést a je zřejmé, že volného místa opravdu není Sad Ale kdo ví, třeba konstruktér Marty+ najde skulinu, kudy to protáhnout dozadu do pažby Wink V pažbě už by ti Marty stačila třeba jen rychlospojka a máš hadici od vzduchové láhve tam kde jsi zvyklý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vás dala by se na to sehnat šachta M16/M4 zásobníku? Ty díly by měly být kompatibilní s X7, ale takový náhr. díl se snad na ní nikde neprodává, asi když to má jako v základu. Takže by jediná moje šanca byla vosomrovat někoho, kdo si třeba dělal z X7 zřeba MP5? Nebo už neumim hledat Very Happy
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tě zklamu ale phenom je celkově kratší než X7 takže si myslim. že tam ta šachta na m4 zásobník prostě nepůjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To asi nepude, ta šachta je součástí těla Phenomu... viz.
http://www.tippmannparts.com/TA30043-Receiver-Left-X-7-Phenom-p/gp8786.htm
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:
díl 13 je podle všeho hadička nebo pokroucená trubka, která vede vzduch skrz pažbičku do komory...


Díky Tome,
tož totok je přesně to co jsem potřeboval vidět.
No a vidím, že se budou opět vyrábět prototypy.
Nu což olupte...
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jedině obrat a naondit nějaký vlastní rámeček. hmm, tak na to je to asi moc draahý Smile No a je vyřešeno, děkuji Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Prosim vás dala by se na to sehnat šachta M16/M4 zásobníku? Ty díly by měly být kompatibilní s X7, ale takový náhr. díl se snad na ní nikde neprodává, asi když to má jako v základu. Takže by jediná moje šanca byla vosomrovat někoho, kdo si třeba dělal z X7 zřeba MP5? Nebo už neumim hledat Very Happy


Bohužel na Phenom si žádný standartní zásobník pro normál X7 nedáš, protože uložení zásobníku je odlité s celým tělem zbraně a nelze demontovat jako u staré X7 (jedině flexou) Smile Phenom je v porovnání s původním X7 v těle téměř shodný jen vypadá tak nějak subtilně (asi díky tomu úzkému zásobníku a otvorům v těle) Krátké je ale předpaží. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt, tohle od tippmanna trochu nechápu, je jasné, že se bude spousta lidí snažit o modifikace nejrůznějších typů zbraní s nejrůznějšími typy zásobníků. Snad to mají vymyšleno jinak, kdoví...
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 1:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vnutornosti sice zaujimava zmena, ale prakticky najvecsi podla mna chybu tipmannu neupravili - umiestnenie zasobniku.

dat tak dopredu zasobnik a este k tomu externe napajany cez samostatny system je designova chyba, aspon dle mne.
neostava len cakat az vyjde dalsi military marker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetta napsal:
vnutornosti sice zaujimava zmena, ale prakticky najvecsi podla mna chybu tipmannu neupravili - umiestnenie zasobniku.

dat tak dopredu zasobnik a este k tomu externe napajany cez samostatny system je designova chyba, aspon dle mne.
neostava len cakat az vyjde dalsi military marker

Podle me lidi z TP delaji kazdou novou zbran do nejakeho stylu. Kdyz si vezmes A5 tak to melo pripominat MP5, i kdyz se pozdeji vynorilo fakt moc modifikaci. No X7 zase byla stylove do G36, no a Phenom zase to UMP.
Ale uznavam ze udelat zasobnik primo v tele zbrane byla chyba. Navic kompatibilita s X7 taky neni na 100% (predpazbi jsem musel trosku rezat Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
...Navic kompatibilita s X7 taky neni na 100% (predpazbi jsem musel trosku rezat Smile


Fery, jaké předpažbí jsi řezal? Objednal jsem si k tomu MP5SD kit, tak bych byl nerad zaskočen.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t_k



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám předpažbí klasiku Spec Ops M16, šlo tam sice ztuha na konci, ale nakonec sedlo. Připadalo mi, že je tam malinko více vysunutý cyclone.
Pažba M16 v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Fery, jaké předpažbí jsi řezal? Objednal jsem si k tomu MP5SD kit, tak bych byl nerad zaskočen.

Toto: http://www.paintballshop.cz/zbozi/8899-ump-foregrip--x7

Nevesel se tam kvuli makete zasobniku dole, a pak taky nahore protoze je tam ten napis TP a tak to neslo pres nej. Asi o 3cm jsem to musel zkratit na tehle strane. U cyklonu to bylo v poradku.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkošel jsem na tom předpažbí snad každý co jsem doma našel a ani jedno nesedí přesně každé potřebuje malou úpravu.Jinými slovy je ten kvér trošičku jinej než X7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň vím, že ještě nemám uklízet pilku a pilníky Wink
Sedí alespoň díry pro šrouby?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díry sedí zlobí to u cyklonu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem dneska zkusil taky phenoma /snad me majitelka nezadusi az si precte ze jsem ji testnul zbran / a musim rict ze vzhledove neni spatny necekal jsem ze bude ze kovove/slitina/ no pocitove dobre. tak jsem zkousel i jeden zasobnik kuli a jelikoz mam porovnani s Tm7 nebo TM15 tak musism rict ze je to malinko hosrsi nez zminovana tm7 ta strilela se zakladni hlavni mnohem lepe.ale naopak byl to kratkej testik a tak po delsim strileni bych asi mozna zmenil nazor. No ale je to povedena zbran . lehka a taky tichha.
Very Happy
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
Strana 3 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate