Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

zásah do přilby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A5 se da snadno prevrtat, ale je pravda, ze 30 v cyklonu nebo spodni zasobnik zas takovy rozdil neni, byt je to malinko o necem jinem, protoze cyklon muzes dosejpat prubezne a uplne ti zmizi ten prvek vybite zbrane, kdyz si bezmocny Laughing a musis tam zarvat dalsi zasobnik a ne a ne se trefit Laughing ale to jsme se panove od helmoveho pravidla zase dostali jako obvykle jinam Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno já bych ještě odbočil ... narazit zásobník je jedna věc, druhá je natočit pružinu a přesypat z desítkových tub. Přeci jen nejsem tak bohatý, abych měl počet zásobníků podle stanoveného limitu kulí a už vůbec nemám tolik volných kapes/sumek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem třeba za celý loňský rok nedostal zásah do helmy ani jednou když to šlo na hlavu tak buď na brýle nebo krk = smrt. Proto bych se nebál zvýšení kadence na hrách.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co když budu mít helmy dvě? Laughing Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
A co když budu mít helmy dvě? Laughing Question


Ty s z toho děláš srandu, ale co když si vezmu pyrotechnickou, to mi pak pokryje celou škebli Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak dost vtípků. Nemá cenu se vzájemně popichovat. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- nevím proč ale doposud jsem si myslel že server má nějakého/ké duchovní vůdce. nyní mám pocit je že je to velká zahrada s hromadou psů, kteří někdy hodně štěkají ale nemají žádného pána. (psi nemají nic s polečného s PP, je to jen obrazné přirovnání) A ti psi si docela rozumí ale ne ve všem. A jakoby nepřemýšleli proč na té zahradě jsou.
- to mě docela zklamává, protože tu najednou nemám "protivníka". Vymezit se můžu pouze proti pánu, ne proti psům co štěkají stejně jako já u své boudy.

nyní k výše řešenému:

unifikace - má smysl stejně jako ofsajd ve fotbale a hokeji. Zesložitění her a následné zažití pravidel generuje variabilnější obsah = více zábavy. Můj postoj je takový že by se použití blembáku mělo sjednotit (čas a následné chování). To neznamená ale nic ve smyslu že to bude platit pro všechny MP akce. Jenom pouze to že pokud to bude organizátorem povoleno, tak to bude dle již dříve definovaného a zažitého standardu.

definice PB a "sociální" rovina - je to hůře popsatelné a definovatelné a ovlivňuje chování lidí ve hře.

Cca měsíc zpět jsem na stránkách PP četl jakýsi report z 3dení, protože mi furt vrtalo o co tam jde. Chování na takové akci je jiné než na ostatních. Pokud se dostanu do konfliktu tak se hráč musí rozmyslet jestli to ustojí, nebo zvolí útěk. Smrt potom znamená vyřazení na zbytek víkendu. To je radikálně odlišné od všeho ostatního co se hraje.

Definice "sociální" roviny MP hry (například:)
varianta 1 - cílem MP hry je rozvoj duševních a fyzických schopností vrámci bojové formace, ovládání/použití zbraně a výstroje. Před nepřítelem se zásadně neutíká a konflikt se po přípravě boj. formace přímo vyhledává. Vyřazení hráči jsou recyklovaní po časovém intervalu aby se dále zvyšovala "battle experience".
varianta 2 - cílem MP hry jsou zkušenosti které se budou blížit skutečné situaci osamoceného bojovníka v neznámém prostoru, schopnost zorientovat se, přečkat noc atd. Boj se zbytečně neriskuje. Zásah do čehokoliv znamená "smrt" do konce hry.
atd.

Předpokládám že jakákoliv forma hry má člověka spíše bavit než týrat. I to co bylo definováno jako HC snad nepřechází v mučení soupeře. Nedokážu si představit že někoho napřed kuličkama ze dvou metrů zmasakruju nebo nechám jako zajatce stát v pozoru 5 hodin na slunci a po hře si potom s úsměvem upečeme kabanos.

No a to jsou věci které tu nejsou jasně definované a díky celému spektru toho co hráči od akce očekávají tady budou asi nekonečné debaty, které pro mě jsou nyní o ničem. Není se potom čemu divit že třeba na WZ se sbalí 30 lidí a odjede. Jsou tu totiž militaristi a potom ještě další militaristi.
To celkově relativizuje pojem Military Paintball. Zadavatel akce by se měl vždy jasně vyjádřit o jaký typ hry se bude jednat. Pokud uvede: Hra podle pravidel MP - tak to nic nevypovídá.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

- to mě docela zklamává, protože tu najednou nemám "protivníka".


Ale máš... Tak třeba Ajka, nebo Mjr. Hradce... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvoe F3... Ja ti nevim. Co te vede k tomu abys tady porad provozoval tyto bludy o unifikovani her, standartizovani pravidel a nevim co jeste. Ktera byla posledni velka akce na kteres byl, kde by tady tyto pravidla zasahovaly, abys aspon vedel o cem mluvis. Me to prijde ze jsi spis ty ten co tu ma kupu reci a steka tu jak pes na dvorku, ale skutek utek. Porad se tu snazis vyvolavat "debaty" (na me to spis pusobi jako konflikty) podle me uplne o hov** kdyz to tak reknu. Oprav me jeslti se pletu, ale asi to nema smysl. Zatim jsem od tebe necetl jediny konstruktivny napad / navrh. Ceho ale dosahujes u me vzdycky je moje rozveseleni, ktere zahy prechazi trosku v bublajici krev Wink
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 opět kvalitní příspěvek četl jsem prvních pár řádků zbytek opět 1000x již tebou omleté hledání něčeho bohužel valná čest fóra neví čeho. Víc hrej a míň řeš zbytečnosti.

Zásah do přilby pokud je zaveden na hře je celkem standardizovaný. Používá se šoková pauza tak dlouhá jak uzná organizátor. Co tam chceš víc unifikovat?
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
Tvoe F3... Ja ti nevim. Co te vede k tomu abys tady porad provozoval tyto bludy o unifikovani her, standartizovani pravidel a nevim co jeste. Ktera byla posledni velka akce na kteres byl, kde by tady tyto pravidla zasahovaly, abys aspon vedel o cem mluvis. Me to prijde ze jsi spis ty ten co tu ma kupu reci a steka tu jak pes na dvorku, ale skutek utek. Porad se tu snazis vyvolavat "debaty" (na me to spis pusobi jako konflikty) podle me uplne o hov** kdyz to tak reknu. Oprav me jeslti se pletu, ale asi to nema smysl. Zatim jsem od tebe necetl jediny konstruktivny napad / navrh. Ceho ale dosahujes u me vzdycky je moje rozveseleni, ktere zahy prechazi trosku v bublajici krev Wink

DÍKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 by měl WZ postavit svatostánek, neb je to nekonečná voda na jeho mlýn unifikovanosti. Tvé definice 1. a 2. nejsou žádné definice, ani 'buď a nebo', ale to jsou přesně základy pro různé scénáře! Unifikovanost není potřeba, ba co víc je nemožná, neb každá 'hra' je jiná a tudíž si žádá něco jiného. A zaplať pámbu za to!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal: ... Zadavatel akce by se měl vždy jasně vyjádřit o jaký typ hry se bude jednat. Pokud uvede: Hra podle pravidel MP - tak to nic nevypovídá.
Však se snad jasně vyjadřuje ve scénáři a ke každé hře je vždy s dostatečným předstihem zavedena diskuze, kde je možné, aby se kdokoli na cokoli zeptal. Takže informací je dostatek a je možnost si je i doplnit. A když i přesto, že je taková informovanost o akci, lidé odjedou, tak je to bez výjimky o těch lidech, nikoli o hře ... Ps.: Co je špatného na kabanosu?
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno dobrá také budu OT. Do jisté míry má F3 s popisem her pod škatulkou military pravdu. Dokáže mě pěkně nasrat, když je hra zaškatulkovaná do military s popisem na hře se dozvíte více a ještě více hraje se podle MP pravidel a na místě se dozvíte více. Jedná se spíše o pomenší hry, ale výjimky z pravidel by se prostě měly řešit předem a ne že budu kontaktovat organizátora, o co se jedná. Proto bych navrhoval a časem to plácnu i do daného vlákna, aby hry s označením military musely mít v popisu minimální počet znaků/slov. Klidně si tam MP pravidla mohou nakopírovat, to je mi buřt, ale aspoň to bude naprosto jasné a bez výjimek řešených na místě. Opět opakuji nejedná se o velké prověřené hry. Vyplodit nějakých 200 slov dá pěkně zabrat Laughing Na našich stránkách to máme zavedeno (tuším 50 slov) a občas je to pěknej voser, ale aspoň to nutí zadavele např. tréninků o popis co se bude dít, namísto toho napsat jen trénink, místo a datum.

Tuším, že vládík nakousl v topicu o Syberii pravidlo helem. Proto se chci dotázat na stejné téma i zde. Po konci šokové pauzy se helma také zrecykluje nebo ji další zásah vyřadí? Příkladem, dostanu zásah na blembák napočítám, co já vím do sta, zvednu se, další zásah na blembák ... a teď, počítám znovu nebo jsem mrtvej? A to samé třeba i u vest? Snad nejsem tak natvrdlej, ale recyklaci výstroje beru jako naprostou kravinu (kulometu samosebou také). Raději se ale zeptám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

důchovní vůdce tu sice není, ale jistá " policie " přízpěvků tu určitě je.
Bohatě to stačí - vůdcové se střídají, a říkají se jim Pořadatelé her.
Všichni se jim přizpůsobí, protože oni pořádají hru. Po odehrání, své vedení strácí a předávají " štafetu her dál ".
F3 nechápu proč pořáš řešíš takové divno věci. Začínám si myslet že je tě lepší postavit do kulaté místnosti a přikázat ti ať jdeš do rohu. Tebe to zaměstná, a nebudeš muset uvažovat nad nesmrtelností chrousta.

Jestli chceš něco změnit nebo dokázat, udělěj to formou her a nebo i jinak na svém písečku. Je to nenásilná forma ( která je čechům rozhodně bližší než násilná ) projevu. A možná pochopíme " ty sociální rozdíly ". Zatím opravdu zde na webu jsem svědkem aktivit rovnajicí nízkých hodnot.
Nic ve zlém, ale neřež hovadiny - PB není celosvětový vrchol činnosti, ale pořád jen pifaná s určitými rozdíly.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Mno dobrá také budu OT. Do jisté míry má F3 s popisem her pod škatulkou military pravdu. .


je to možná problém pro nováčky. Většinou hráč když se někam hlásí, ví dopředu co může očekávat. Protože tam byl minulí rok a nebo zná tým a jeho " styl ". Když se to vezme každá hra se liší od té jiné.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
je to možná problém pro nováčky. Většinou hráč když se někam hlásí, ví dopředu co může očekávat. Protože tam byl minulí rok a nebo zná tým a jeho " styl ". Když se to vezme každá hra se liší od té jiné.


Jistěže se každá hra liší, ale také by to mělo být předem zmíněno.


Co se týká ještě těch helem, je poznat vícenásobný zásah? Kdysi jsme nějakou helmu testovali na 10 metrů, jednu kuli, dvě, tři a pak fullauto. Po první kolegovi z týmu začalo zvonit v uších a ani netušil, že jich pak dostal dalších 5, alespoň to tvrdil. Při fullautu byl tak rozhozen, že neměl sílu se ani schovat a trvalo mu to dobrých 30 vteřin než se vzpamatoval a zastrčil hlavu za futro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, já nosím helmu již od pradávna, kdy ještě tento slušivý modní doplněk používalo opravdu jen par lidí. A nikdy jsem ani neuvažoval o tom, že by mi mohla v rámci PB hry nějakým způsobem prodloužit moje působení v dané hře.

Helmu proto nosím pro několik kladů...
Tak předně musím říct, že mi nesmírně sluší, což je asi nejdůležitější věc. Wink Za další je to jakás takás, ale stále ochrana hlavy a to se mi už i několikrát vyplatilo. (on takový betonový překlad neuhne a pak z toho je pěkná boule Smile ) Navíc s tímto související nepříjemné zásahy do hlavy a uší, ona totiž taková helma chrání i uši. Jelikož hraji pouze v brýlých vítám helmu jako doplňující ochraný prvek. K tomu v prvopočátku jsme helmu používaly také proto, protože vojáci je prostě nosívají. Smile A když už si na ty vojáčky hrajeme tak proč ne... Very Happy
To jestli bude nebo nebude kvůli helmě nějaká výhoda mě vůbec nezajíma a zajímat nebude a osobně bych toto pravidlo považoval za bezpředmětné až zbytečné. Domnívám se, že je to prostě přirozený vývoj, každý organizátor chce mít na své hře to in a něco co nikdo jiný nemá, tak vymýšlí jak supr hardcore zeleně svou hru vylepší.
Nemám k dispozici statistiky kolik vojáků přežilo zásah do helmy, takže vám ani neporadím co je to to správné "reál" pravidlo Very Happy

Pokud bude takové pravidlo na hře a chci pobírat tuto výhodu tak si ten plastovej pazmek prostě pořídím a je to. Já stejně vím, že když se kvůli tomu začnou mlžit brýle, tak mě ta výhoda naprosto nezajíma a papundkl jde z hlavy. Takže ať si to každý přebere jak chce, rozhodně nevidím jediný důvod proč bojovat proti blembák pravidlům, ve hře to má stejně pramalý vliv, nemyslíte....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 3:52 pm    Předmět: Závěr Odpovědět s citátem

Mihale, člověk by z toho usoudil, že helmu nechtějí nosit ti, jimž nesluší Wink
Ale jinak naprostý souhlas se zbytkem i s tou genezí použití helmy
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
F3 nechápu proč pořáš řešíš takové divno věci.


Já to studuju. Paintball je jedna ze tří částí našeho businessu. Takže tomu chci (musím) a do budoucna budu dobře rozumnět.

Proto ta analýza. Proč přesně Vás to sere netuším.

No ale už "finišuji" protože tohle mi připadá jako dno nad/pod kterým běží spíše jen drobnější variace.

Co se týče keců a činů tak si vyfiltrujte co jsme sami organizovali a následně vyprodukovali. Kecám, ale i dělám! Baví mě to!
Jak roztaje sníh tak hned bude Operace Autzkey. Už tomu chytáme mouchy.

A proč unifikace - nesnáším dvojí práci. Viz nyní zmatky ohledně zásahů na Siberii. Ty zmatky jsou zbytečné a budou se opakovat pokud někdo zase vymyslí "lepší" systém. Tady mi snad dáte za pravdu.

Stejně jako kdokoliv tu cokoliv napíše a má pro to asi argument, tak to platí o mě. To není důvod k nasrání. Všeobecná tolerance je základem tohodle serveru ne? Diskuzí jsem se za těch deset měsíců (nebo kolik) co to čtu už dost nažral a vidím posuny v postoji u několika lidí a všeobecný růst. Různé proudy myšlení, prožívání a cílů. To co napíšu s tím arabášem vedle se už automaticky bere jako pič**ina (pro dost lidí). To neřeším. Reaguji na přízpěvky které mě pochopily.

To čím myslím "sociální" rovinu a co neumím pořádně popsat (nestudoval jsem psychologii) tak to je přitom to jádro všech her. Je to očekávané chování hráče a jeho vazby na ostatní hráče a prostředí. Na to navazují pocity které to vše generuje. Ty můžou být docela protichůdné (podle typu akce) a tím se odvolávám zase na příspěvek výše, který není třeba nejlépe napsán.
Proto mi přímo nikdo neuměl odpovědět (a doposud neodpověděl) protože v této rovině se normálně neuvažuje a bere se jako samozřejmost. Každý ovšem bere tu svou rovinu jako samozřejmost a o "cizí" ani nepřemýšlí.

S námi (Bad Rabbit) do budoucna počítejte ať se Vám to líbí nebo ne. Military je good, very good. A rádi komunitu podpoříme jak správňáckou hrou tak i jakkoliv jinak Exclamation
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3: Já to studuju. Paintball je jedna ze tří částí našeho businessu. Takže tomu chci (musím) a do budoucna budu dobře rozumnět.

Dobrá rada na začátek, studovat se dá hlavně tak, že načerpám situace, popřípadě, když něčemu nerozumím, skromně se zeptátm. To co dělá ty vypadá a podle mě špíše je cílenou snahou upozornit na sebe za každou cenu, tudíž i za cenu toho, že budeš psát nesmysly.

F3: Proč přesně Vás to sere netuším.

Většinu lidí to pravděpodobně sere hlavně proto že jsi spíše úmorný a otravný, než konstruktivní

F3: Co se týče keců a činů tak si vyfiltrujte co jsme sami organizovali a následně vyprodukovali. Kecám, ale i dělám! Baví mě to!
Jak roztaje sníh tak hned bude Operace Autzkey. Už tomu chytáme mouchy.


Ten dělá to a ten za tohle. Tenhle pořádá akce, tamten jde příkladem svému týmu, který je na dobré úrovni, jiný charitu, další pořádá vedle akcí i dny pro děti. Co se týče tebou zmíněné akce, místo much si raději zkus vychytat povolení pro místo, kde jí chceš pořádat, aby jsi pak zde na webu nemusel všechny vyzývat k nějaké ilegalitě... ono totiž to může být pěkně o tlamu, zvláště na otevřených www stránkách, kde si to může nějaký neznalý věci přečíst a domnívat se, že pořádáš něco ilegálního a společensky nebezpečného, čemuž bych se v této hysterické době vůbec nedivil. To by jsi pak třeba mohl UDĚLAT paintu spíš medvědí službu.

F3: A proč unifikace - nesnáším dvojí práci. Viz nyní zmatky ohledně zásahů na Siberii. Ty zmatky jsou zbytečné a budou se opakovat pokud někdo zase vymyslí "lepší" systém. Tady mi snad dáte za pravdu.

Na svých akcích si unifukuj co chceš, je to tvoje svaté právo, stejně jako je svatým právem každého pořadatele jakékoliv akce stanovit si svá pravidla. Otázkou pak jen zůstává kolik lidí je ochotno tato pravidla akceptovat. Pak jsou zde samozřejmě otázky týkající se bezpečnosti a jiných nezbytných záležitostí, ty však unifikaci nepotřebují, ty jsou pro každého solidního pořadatele hry samozřejmostí, stejně jako by měly být samozřejmostí každého solidního hráče.

F3: To co napíšu s tím arabášem vedle se už automaticky bere jako pič**ina (pro dost lidí).

Stylem jakým píšeš a díky tvým reakcím by jsi se tomu neměl až moc divit. Ale co, i negativní reklama je reklama a zase jsi na druhou stranu dosáhl toho, že tvůj nick zhá hodně lidí. Bohužel ale jen jako synonymum xxxxx (zde si dle libosti doplň jakýkoliv hanlivý výraz charakterizující hlupáka)

F3: To čím myslím "sociální" rovinu a co neumím pořádně popsat

Tady jsi asi trefil hřebík na hlavičku... asi, nebo snad proto, že to neumíš pořádně popsat, tak ti nikdo nerozumí. Neplýtvej tedy zbytečnými slovy, je to jako kdyby jsi házel hrách na zeď... a věř po tom všem, co jsi napsal, tomu ani nikdo nebude chtít rozumět. A bůh ví jestli mnohdy tomu co píšeš rozumíš i ty sám. Další, dobře míněná rada: Kašli na psychologii a zkuz si jednoduše užívat hru. Tedy, jestli se na nějakou pořádnou (díky již zmíněné tvé reputaci) dostaneš.

F3: S námi (Bad Rabbit) do budoucna počítejte ať se Vám to líbí nebo ne.

Není to jedno? Na tomto fóru je registrovano mnoho hráčů a týmů. Někteří sice působí spíše jako špatný vtip, některé možná zanikli, ještě dříve než vznikli a taky se s nimi počítá... maximálně do té doby než je někdo nevymaže jako nefunkční, nebo nezačne ignorovat, jako špatný vtip.

Závěrem: Pokud jsem se tě dotkl, nebylo to tak míněno, nechci a ani nehodlám do nikoho kopat, nebo ho urážet, to co jsem napsal, je čistě mým soukromým názorem, který ke všemu neni ani nijak zvláště agresivně míněn. Pokud si z toho něco vezmeš, dobrá, pokud ne, nic se v podstatě neděje.


[/i]
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Malá oprava první odpověď... načerpám situace, je míněno načerpám informace...
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Další, dobře míněná rada: Kašli na psychologii a zkuz si jednoduše užívat hru. Tedy, jestli se na nějakou pořádnou (díky již zmíněné tvé reputaci) dostaneš. [/i]


- máš ve všem pravdu. Kdybys měl pár informací navíc, tak bys napsal něco trochu jiného, v něčem úplně jiného/opačného a taky bys měl pravdu....

- medvědí služba je už to že jsem tu něco řešil (čímž jsem se jak píšeš odrovnal) a jestli to mělo nějaký smysl tak to se pozná na reakcích. Až na vyjímky neadekvátně reagovali ostatní - ne já.

- blb nejsem. Právě že jsem chytrej a nechci aby se mnou systém a život pořád vyjebával. To co mě zajímá je vidět věci takové jaké opravdu jsou.
Potom děláš správné rozhodnutí. Analyzovat celé spektrum PB je nutnost hlavně když v tom chceme podnikat.

Takže v poklidu. Tvé argumetny jsou logické, mé taky. Pokud jim někdo nerozumí, tak to neznamená že píšu nesmysly.
Na psychologii nekašlu a hru si užívám - viz videa z naší "produkce".
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3:To co napíšu s tím arabášem vedle se už automaticky bere jako pič**ina (pro dost lidí).

Jo a Udělal sis to sám.
_________________
Vlčí Smečka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas : vystizne napsane, nemuzu jianc nez souhlasit Smile


to F3: Paintballem se tady zivi, nebo si privydelava velka spousta lidi. Ja to mam jako obrovsky konicek, zivotni styl. Delam to rad a aby me to finacovalo vlastni hrani. Myslim ze nejsem sam a pokdu vim nikdo se tady tim nechvasta a nepise na forum o tom jak se tim zivi a nevim co jeste. zkus se nad tim zamyslet nez tu budes delat zavery nad tim jak jsi chytry. Samochvala smrdi a tys tu zatim nic svetoborneho nepredvedl. Jedine cim se tady muzes inteligente zvyditelnit jsou vykony ve hrach, kvalitni organizace her apod. Az se ti to podari a lidi si te budou pamatovat takto, pak se asi mame o cem bavit. Do te doby to pro me znamena pouze vychloubani, kecy mimo misu a muzes si do toho vybublat treba i MATCHBALL jeslti chces.

"S námi (Bad Rabbit) do budoucna počítejte ať se Vám to líbí nebo ne. Military je good, very good. A rádi komunitu podpoříme jak správňáckou hrou tak i jakkoliv jinak Exclamation"

no pokud jsi bad rabit uz svojim jednanim neodepsal tak se budete muset hodne snazit. Vis jak se to rika o povesti? Tezko se buduje lehce se znici?
V tvem pripade jsi ji Lehce vybudoval ale hodne tezko ju budes ztracet, takto si te tu bude kazdy pamatovat naporad Wink GLHF
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napořád snad ne. I když je to přeci jen F3, tak odpouštět je lidské Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chlapy neblaznete, tepete ho tady jak malyho kluka, krome nekolika malo "zvlastniho" psani ten kluk jeste nestacil ani nic zkazit a uz je tu skoro nepritelem cislo 1... radsi bych se zameril na ty, kteri nedodrzuji pravidla, nebo neprijedou na akci kam se prihlasili a podobne, nez si tady udelat s kohokoliv otloukanka jen proto ze pise proste blaznive Laughing

a vratte se prosim k tematu helma, diky
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá leden 29, 2010 10:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
no pokud jsi bad rabit uz svojim jednanim neodepsal tak se budete muset hodne snazit. Vis jak se to rika o povesti? Tezko se buduje lehce se znici?


- nechápu kde je nějaké vychloubání a jaký komerční smysl má pro nás jakákoliv aktivita v rámci tohoto serveru. Popisoval jsem jen důvody PROČ TA ANALÝZA.
- nečekám že se mě někdo zastane ale když mi půl roku někdo vysvětluje jakej jsem blbec tak mě to už nechává zcela chladným. Spíš mě to zoceluje, než aby mi to ubíralo na sebevědomí.
- to platí i o našich akcích. Jsou dobře popsané o co půjde (někdy až moc) a snaha dělat hru stylem hráči sobě, intro video, následně taky video pro zpětnou vazbu.

To že se ideově neshodneme spojuješ s chováním v rámci boje. To jsou dva různý světy. Ve středověku bys mě upálil ne? Ty a ostatní mluvíš "z proudu" já se snažím nazírat "mimo proud" abych to viděl čistě.

http://www.stream.cz/?m=profile&a=main&user_domain=&user_name=paintball&video_id=368176

JAROSLAV - těžký offtopic ale prosím nemazat. Je to svým způsobem k věci....
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechapu ... zacatek videa se samejma bandaskama .. proste woodsball .... pak par zaberu jinejch hraci z jinych tymu .. treba zoldaci (ktery jsou hardcore MP) ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
nechapu ... zacatek videa se samejma bandaskama .. proste woodsball .... pak par zaberu jinejch hraci z jinych tymu .. treba zoldaci (ktery jsou hardcore MP) ...


- k videu - Bába zastavil tu skupinu a smažil po týpkovi co dal potom nohy na ramena (Lesní skřítci/RFM). Účel videa je popularizace PB. Nakonci je napsaný z čeho jsou záběry. Tady se nechlubím cizím peřím ale ukazuji spektrum PB (vše vlastní záběry). Bandasky jsme dříve neřešili.

- zrovna dneska jsem četl něco z http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=826&postdays=0&postorder=asc&start=0
no a končím s tím šťouráním. Jak se mi to rozleží tak to hodím na nové vlákno jako třeba tohle:
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2971
Skoro nikdo to nečte, ale pro někoho to má třeba smysl.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate