Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

zásah do přilby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatial nosim tiez len plastovu repliku a musim povedat ze tiez uz to co schytala namiesto lopty a zatial kazdy naraz v pohode zniesla.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč kevlarku ? Very Happy
Naši vojáci si koupí plastovou repliku, kterou si potáhnou vl. potahem aby to měli při výcviku lehčí a Pblista se bude tahat s těžkou krávou..
Ta plastová vydrží i extrémní provoz tak nač něco těžšího a obtěžkávat se další tunou navíc.
Nezapoměňte že nosiči kevlarek, které jsou knim určeny jsou jiných Fyzických dispozic než drtivá většina PB lidí. To se pak nedivím že v lese potkávám samé šnekineny. Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mladas je totiž extrémě přerostlej... zatim co obyčejný smrtelník má nadhlavou ultralajt který jde na přístání, jemu už vrtulí češe ofinu, takže takovým figurám co maji na urovni čela traverzu v druhém patře a sami přitom stojí v suterénu bych to asi doporučoval Laughing Laughing Laughing nevýhoda helmi co mám zkušenosti je částečná nahluchlost nositele.... bohužel Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no když si koupíš " Marťánky " je tam takový dáreček ve formě zesílení zvuku - prý lépe slyšíš. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ta nahluchlost je u těch co jí nosej Laughing takže frajeře martánky k helmě povinností Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
zatim co obyčejný smrtelník má nad hlavou ultralajt který jde na přístání

Zlatá slova Laughing Laughing Laughing
Ale musim přiznat, ač nejsem žádnej obr tak už se mi párkrát zadařilo Laughing a byl jsem docela rád, že jsem tu helmu měl.
Jinak bych asi volal SOS Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 2:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou (a naposled) sem měl klasickou plechovou přilbu AČR (asi vz.64,ale nevim přesně). Po prvním zásahu do helmy mi zvonilo v uších tak 5 min. Kromě toho jsem nepostřeh, odkud to přilítlo, ale to může bejt mnou Confused
Než jsem se během tý půlvteřiny rozkoukal, dostal sem další na ucho,tak tam otočim hlavu a slyšim "puf" a vidim zelenou kuli, jak opouští hlaveň a letí doprostřed mých brejlí tak z dvaceti metrů a přísaham,tu kuli sem viděl celou dobu a jenom sem čuměl.
Ten týpek měl semi-auto a během sekundy bylo po mě.Co kdyby měl elektriku?To by mi jich tam poslal třeba 10 a to bych potom čuměl.
Co sem tim chtěl naznačit? Že KVALITNÍMU HEADSHOTU SE NEODMLOUVÁ !!!!!
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
helma je smrt. Spis chapu ze by se neuznaval zasah z boku do baglu ale helma je headshot a ten by platit mel!


Naprostej souhlas,sice helmu používám,ale zásah je zásah a nějaké spekulování o tom jestli by prošla, nebo ne, je o ničem..................
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
.... tady ten hollywood jak tomu my rikame, technika, rozlicne pravidla a vsechno kolem pro me ze hry dela nezapomenutelny zazitek se super atmosferou. .... . Jsou tu ale taci kteri radi tady ty divadylka (napr. ja) bavi me to proste vic, dokazu se vcitit do role a je to pro me pozitek mnohonasobne vetsi a nehraje tam vuebc zadnou roli zda nekoho zastrelis, trefis-netrefis, nebo si nevystrelis vubec. .....


toto mi mluvíš z duše...
a rejmi se mi porad směje že jsem za rok dal jen pár killů... o to mi v tomhle vůbec nejde... pro mě je důležitější tam být a zažít to...

Jinak helmu nosím, ať se hraje nani nebo bz, prostě mi to vyhovuje a když je pravidlo ve hře tak jsem jen rád... druhý důvod je že mi kryje uši páč hraju v brejlích Smile...
K veště, zkusil jste si někdo v ní chodit 24h jako na ŽT?... mě by to asi položilo, páč jen samotná taktika mi teď váží kolem 8kg a když si přičtu ty pláty to bych asi neudejchal.. když se s tím chce někdo tahat... jeho věc...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Daniel Dudek



Založen: 15. 09. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak,když sem viděl to video na youtube,tak bych se uplne vyprdnul na helmaře a bral to prostě jako zasah do hlavy.Protože ta kulka fakt projde a neodrazí.A rozhodne to i hodně ulehčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Dudek: A projde zaručeně vždy?
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- jak jsem pochopil tak blembák je prakticky nový fenomén od roku 2009 nebo i 08? (asi díky dovozci AGS Trade a dostupné ceně)
- rozšiřuje hratelnost PB her což je asi jasné.
- pokud o tom přemýšlím jako o jedné z variací PB hry, tak je třeba jít nahoru "do špičky" nebo dolů "ke kořenům". A tím je základní definice military PB.

S pravidlama zde z 4000 souhlasilo 84 nebo kolik lidí. To je nějaké divné.

Dále pravidlům chybí úplně "sociální" rovina. A jsem zpátky na počátku všech flamewarů kvůli mým přízpěvkům. Je MP hra nebo simulátor (nějakého) boje, nebo dokonce simulátor VÁLKY (což je snad fantasy nápad).
A od toho je odvislých tisíc dalších věcí včetně použití blembáků, vest a polemiky o platnosti zásahu do batohu.

NÁVRH PRO 1. LIGOVÉ KLUBY. Sami si zvolte kdo patří do 1. ligy (je to hnusné slovo zde ale díky segregaci tu 1. liga funguje) - kdo od roku 2005 třeba utváří obraz MP, udělejte si na některé akci brainstorming na problémové věci a s těmi vyjděte na HLAVNÍ STRÁNKU serveru (hlasování) a uvidíte jestli v ČR a na tomto serveru je zaregistrovaný pöwl, nebo opravdoví militaristi. Pak by se vidělo kam dál.

Sám nedokážu nic odhadnout ale bude to asi jako s těma křesťanama, kterých byla plná republika, a potom se zjistilo že se ke katolíkům hlásilo tuším 23 procent lidí.

Jeden z mých pohledů na MPB je tento:
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2971
Hlasovalo 17 lidí. To je taky "úspěch"....
Díky tomu jak Jaroslav uklízí fóra (což je dobře, server má úroveň a hrubou informační hodnotu) jsem četl minimum rozporů. Jsem rád že tady je vidět rozpor ŽC vs PP. Už jsem myslel že jsem úplně mimo.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peri



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O čem prosím tě mluvíš!?! Nejsem nějakej myslitel,ale nějak sem to vůbec nepochopil. Jestli bys to prosím mohl nějak přeložit i pro mě,jako obyčejného člověka. Jestli ano, tak dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no přece o tom ! to nechápeš ? Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no což o to ja třeba většině po použití určitého F3 překladače rozumím, nicméně s většinou nesouhlasím, nebo prostě jen mám jiné informace. Ale popořadě:

1) ano helmy jsou novym fenomenem, ktery se rozsiril v posledni dobe enormne (staci se podivat do pravidel akci ktere jsou v roce 2010 planovane) coz vypovida podle mne ovsem zejmena o tom, ze se organizatorum i hracum proste osvedcilo (coz jeste neznamena ze je spravne jej zarazovat Twisted Evil speedakum se take libi hrat s hodne munici a na uzkem prostoru... no jen takovy povzdech nad prohranym bojem s halmari Laughing )

2) 4000 lidi na tomto foru je cista fikce, navic to vlastne nikoho nezajima (snad s vyjimkou Hellboye ktery to pouziva pri diskusi s ASmany Laughing ) Toto forum nikdy nemelo ambice sdruzovat tisice ci miliony lidi, nemelo ani za cil vytvaret nejaka dogmata pro hrace paintballu, bylo vzdycky forem komunitnim tech 84 aktivnich hlasu je jen vyjadreni formalni, mnohem dulezitejsi je chovani tech tymu, ktere komunitu tvori a ty se podle tech pravidel chovaji

3) zadna 1. liga neexistuje !!! kdo si myslis ze by tam asi byl ??? ten koho je nejvic ? ten kdo je nejlepsi ? ten kdo ma nejzelenejsi uniformu ? ten kdo je nejaktivnejsi ? ten kdo jezdi na nejvic cizich akci ? ne, nic takoveho neni, jako vsude i tady jsou lidi co se radi vidi, jsou tu lidi kteri se moc nemusi, jsou tu lidi, od kterych sen neco muzes naucit a pak jen tlachalove, kteri nikdy nic pro nikoho neudelaji, proste jako vsude

4) pokud si das tu praci najdes na foru reseni dost a dost rozporu ... od 300 fps, hru na barvu, diskuse o bezpecnosti (treba celomaskach) az prave o tuhle helmu... neni to spor mezi PP a ZC, ani mezi mnou a Sendeiczem od te doby jsme se potkali na nejakych hrach (nejmene jedne) a zadny problem mezi nami neni... forum je jen platforma kde zvecnit svuj nazor, ale zejmena kde zorganizovat hru a kde neco prodiskutovat, ale opravdovy boj, opravdove pratelstvi, opravdove vztahy, ty jsou tam v lesich a budovach....

no a ted to vysvetli cele Perimu, nejak strucne a jednoduse, podle mne nepochopil tu stat s koreny a spickou... a socialni rovine, protoze ty jsem nepochopil ani ja Laughing takze on je nemoh pochopit taky Laughing
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st leden 27, 2010 9:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurnaaa tedka me aj slza ukapla Very Happy nee, no ted to jaroslav vystihl, nebylo to mockrat co sem s nim souhlasil ale ted musim Wink

Faktem je ze na foru vypada vetsina veci jinac a podle me hur nez bylo puvodne mysleno, proto obcas vznikaji zbytecne hadky.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave antihelmoidní boj ještě není prohraný Laughing Neházej tak brzo flintu do žita Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Jaroslave antihelmoidní boj ještě není prohraný Laughing Neházej tak brzo flintu do žita Laughing

kdyz vynecham akce typu.. mazec, nakladacka, zabijecka, strilecka, vyprasime kozich, masakr a podobne.... coz jsou vetsinou jen regionalni akce nejakych tymu nebo skupiny pratel (cimz je nesnizuji, neb mi delame z 90 % stejne akce, akorat je tu nezverejnujeme, ale nejsou vhodnym pramenem pro muj vypocet) tak tady mame nahlaseno od ledna do dubna:

Vojacek 2010 - prilba 10 sec.
Syberie - prilba 20 sec.
Rokle - prilba 10 sec.
Heart of Warior II - jedina cestna vyjimka bez prilby
Konvoj 2010 - prilba 10 sec.

takze ja myslim ze boj je zjevne prohrany, pokud bych chtel jet jen na akce, kde takove pravidlo nebude, prakticky pojedu jen na jednu nebo si svoji usporadam, jenze na druhou stranu proste veci nejsou vzdy podle toho, co by si pral, musi se tomu umet prizpusobit... u nas se treba ted rozhodlo nejet na jednu akci prave kvuli prekombinovani pravidel o zasazich, nebot to nasim lidem nevyhovuje (nejsou na to taky proste zvykli, coz dela hodne)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci do toho už moc šťourat ale co kompromis? Laughing Zásah do helmy bez šokové pauzy, ale může ho ošetřit medik? Přeci jen když už headshot zázrakem přežiješ, tak aspoň ten brufen by se hodil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to nechal na poradatelich. myslim ze bud to ta helma nevydrzi a umres nebo se otrepes a jedes dal, tady ti medik nepomuze.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jejda... proč je furt třeba něco unifikovat? Co třeba nechat pravidla i ta, která se zásahu do helmy týkají, na jednotlivých pořadatelích jednotlivých akcí? Není to nejschůdnější řešení? A když už někdo s takovým pravidlem (značně ulehčujícím, souhlasím) z přesvědčení nesouhlasí, tak ho může během hry ignorovat a této výhody se pak dobrovolně vzdát. Osobně si myslím, že to je lepší, než neustálé slovní přestřelky, které v konečném důsledku stejně nic nevyřeší.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ: tomu říkám náhodička... shodná myšlenka v téměř shodný čas.... Razz
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Zidas : Very Happy prave mam pred sebou filmag a ctu denik nadseneho lec nezkuseneho valecnika, tak to bude tim
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkurvená náhoda... já právě dodělal do připravovaného velkého časáku úsek z Winterwar o tom jak jsi "nožem" zabil polského velitele Razz Razz Razz
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Jejda... proč je furt třeba něco unifikovat? A když už někdo s takovým pravidlem z přesvědčení nesouhlasí, tak ho může během hry ignorovat a této výhody se pak dobrovolně vzdát.


neni potreba nic unifikovat, tohle pravidlo muze mit pro urcite scenare sve opodstatneni, proste vsude tam, kde je v zajmu hry aby lide zili dele, problem je, ze se to zacalo sirit lavinovite bez ohledu na typ her, ale nema to smysl ani zakazovat, v tomhle ohledu opravdu ukazou zkusenosti, zda se to prosadi nebo ne, ti, kterim se to dnes nelibi (treba ja) budto svuj boj proti pravidlu uplne vzdaji protoze poznaji ze to neni spatne nebo v nem budou pokracovat, protoze je to nepresvedci.. nechal bych to na vyvoji, tohle vlakno vzniklo proto, ze sem si najivne myslel, ze bylo pravidlo zavadeno pro vetsi priblizeni k realu, kdyz je to nesmysl, ale kluci mne presvedcili, ze duvodem bylo neco uplne jine a pak je to opravdu veci organizatoru, jak koncipuji sve hry...

PS: ignorovat ho nemuzes, pac ten chlap pred tebou nepochopitelne pocita do 10 i kdyz si ho trefil do kebule Laughing Laughing Laughing a ma byt davno mrtvej Laughing spis je cestou se takovym hram vyhybat, nez nerespektovat pravidla nastavena organizatory, nebo jim tam frfnat nebo je presvedcovat at zmeni pravidlo... to se nedela, je to jejich hra a jejich odpovednost za to, cim ta hra je
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: souhlas, hlavně v tom, že by toto pravidlo mělo být koncipováno s ohledem na typ hry...
Stejně jako v tom, že vývoj sám ukáže, jak je toto pravidlo - úleva účelné, či nikoliv.
Na druhou stranu, to s tím reálem je to skutečně věc ošemetná vyvolávající zbytečný flame. Fakt je, že přilba je ochranou pomůckou (nebavne se o PB a kevlarovém blembáku) a pokud by neměla sloužit jen jako "modelinková" součást výstroje, její funkce může být (což neznamená ani nemusí, stejně jako ani nesmí) akceptována.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky bohu, že toto pravidlo nebude zavedeno na AP, páč rozdělení týmů z minulého roku přesně sedí na helmaře proti ortodoxním nehelmařům Laughing

Ne teď vážně, samosebou organizátor si může pravidla nastavit podle chuti, klidně i ohnout mpb pravidla ku prospěchu svého scénáře. Nic proti tomu némám, ale jen se podívejte na Jaroslavův letní výpis akcí ...

Když k tomuto pravidlu přičtu ještě omezenou munici a přebíjení, tak výhodou je nejen šoková pauza, ale zvýšení protihráčovi kadence, a to i když hlavu netrefím, prostě pojišťování zásahů. Z námi prosazovaného spodního nabíjení se stane, v dnešním 50kovém paintballu, ještě větší nevýhoda ...

Už nám zbývá zavést štít a budeme chodit v obrněných formacích Laughing Laughing Laughing sry musel jsem si rýpnout Twisted Evil

Dle mého názoru všichni z mpb scény se nemohou dočkat spolhlivých milsigů a rapů, které pravidla s helmou a vestou odsunou na druhou kolej. Kdo si pořídí zásobník na 17 kulí, aby do každého protihráče musel vysypat minimálně o 2 kule navíc (vesta + helma)? Ono stačí již teď tento počet munice přepočítávat ... takhle, když si vezmu do boje milsiga, tak nastane soutěž v rychlosti přebíjení. Stejně jako spíďáci trénují mačkání, tak mi ve volných chvílích budeme trénovat přehazování zásobníků ...

Tedy hodně zjednodušeně řečeno, kdo prosazuje helmopravidlo, je proti spodnímu nabíjení. I třeba nevědomky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tedy hodně zjednodušeně řečeno, kdo prosazuje helmopravidlo, je proti spodnímu nabíjení. I třeba nevědomky...

no musim rict, ze z tohodle uhlu pohledu jsem dosud na vec nekoukal a musim priznat ze mas pravdu, nicmene bych te rad opravil.... ono prechod na mensi nez 50kove zasobniky zas tolik v kurzu neni, myslim ,ze hlavni kluby by tu mohli zverejnit kolik procent jejich hracu to ma, ale budeme se pohybovat spise v jednotkach procent... myslim, ze boj za spodni prebijeni je beh na mnohem delsi trat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no musim rict, ze z tohodle uhlu pohledu jsem dosud na vec nekoukal a musim priznat ze mas pravdu, nicmene bych te rad opravil.... ono prechod na mensi nez 50kove zasobniky zas tolik v kurzu neni, myslim ,ze hlavni kluby by tu mohli zverejnit kolik procent jejich hracu to ma, ale budeme se pohybovat spise v jednotkach procent... myslim, ze boj za spodni prebijeni je beh na mnohem delsi trat


Jj je to běh na dlouho trať, kterou helmopravidlo a vestopravidlo rozhodně prodlouží. Tedy pokud budou akce s těmito pravidly ve stejném počtu jako tento rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se tyce rychlosti prebijeni, v realu je toto vec , ktera se trenuje a driluje opravdu hodne, rychlost je rozhodujici, proto existuji vsemozne fastmagy, rychlosumky, podavace s pruzinama, ktere umozni prebijeni v radech sekund. me osobne se to libi, kdyby byly zbrane se spodnim podavanim dostupnejsi a hlavne kvalitnejsi tak bych si ju poridil taky. myslim ze toto je hlavni duvod proc to nepouziva vic lidi. Tedka uz je to sice jianc ale kdyz uz ma cast lidi za tezke penize vymazlene A5tky atd. tezko se jich budou zbavovat. zato spousta lidi ma jen zasobniky na 30kulicek a to je uz realny pocet ran. da se dokonce mluvit o tom co je rychlejsi jeslti prehodit 2x 17ranny zasobnik nebo dosypat z tuby ten 30tkovy. osobne si mslim ze jsem pomalejsi s tou tubou. Zalezi ale taky na vybaveni, sumkach atd. I toto je potreba trenovat.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate