Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

zásah do přilby
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 4:21 pm    Předmět: zásah do přilby Odpovědět s citátem

Koukám na spoustu nových her, kde se čím dál víc prosazuje systém nějakého krátkodobého šoku (10 až 20 sec.) ze zásahu do přilby. Může mi někdo vysvětlit co to má za smysl, kdo s tím přišel a proč si myslí, že by se něco takového mělo využívat ??? Nějak sem to celé nepochopil, nemá to žádnou smysluplnou paralelu v reálném sektoru (helmu puškový náboj prostřelí jak nic) ani sem to neviděl v žádném podobném sportu (třeba AS), diky za vysvětlení, třeba sem jen natvrdlej, ale čím víc pravidel dáváte, tím větší problém máte.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne út říjen 13, 2009 4:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já temutaky nerozumim... páč normoš to projde, a pokud by neprošla tak to musí bejt docela velká šlupka... Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S realem to asi spojitost mit nebude. Spíš půjde o zvýšení hratelnosti? Hlava je kolikrát jediné co kouká a mít možnost 'prodloužit' si životnost v boji přilbou je asi zajímavé zpestření. Ale nevím, ať se vyjátří nějaký 'vynálezce' této novoty Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda ze je to vcelku nesmysl, ale zas se mi to jako permanentnimu nositely origo M1 helmy zamlouva. beru to jako takovy podekovani za ty strasti co s tim nosenim mam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já osobně ji nosím proto, abych nepřišel o skalp buď už zásahem, kterej se zrovna tak může vyvrbit, nebo větví, nečim v baráku apod.

Myslím, že se objevilo jako zpestření během hry a malá výhody pro ty, co se s tím na palici nosí.

Jinak jsem viděl v televizi reálný záznam z boje ve městě, kde postupovali před křižovatku, jeden střílel zpoza rohu (nebo jak se to píše) a druhej si víc povylez a už ji koupil na helmu. Zvedlo ho to z kleku, hodilo na zada, helmu mu to sundalo. On sebou plácnul, okulil se, vzal helmu, nasadil a šel opětovat palbu.

Samozřejmě záleží, jak to koupíte. Neříkám, že to helmu nepropálí, ale někdy tě to zachránit může.

http://www.youtube.com/watch?v=hm7PcWeL3yA
vs
http://www.youtube.com/watch?v=-rtLQ0-iZzE

Ale pro zpestření na hře dobrý. Však komu se to nelíbí, tak tam jezdit nemusí - to přeci platí pro každou hru.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive


Naposledy upravil sevcikcz dne út říjen 13, 2009 5:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Spíš půjde o zvýšení hratelnosti? Hlava je kolikrát jediné co kouká a mít možnost 'prodloužit' si životnost v boji
jo takhle, no tak to rovnou nepocitejte zasahy a zahrajete si super hry na nekolik hodin bez zbytecneho vyrazeni Laughing Laughing no tak tohle vysvetleni sem vazne necekal Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sevcikcz napsal:
Však komu se to nelíbí, tak tam jezdit nemusí - to přeci platí pro každou hru.
jiste, muzeme vytvorit novy druh MPB takzvany helmaball ... nezlob se na mne tohle je argument vsech argumentu ??? ja se tu ptam po smyslu ne po tom aby tam nekdo nejezdil, tohle preci vyvola jen tu reakci tech lidi co s tim nesouhlasi, ze do pana s helmou nasype nemilosrdne 15 kuli aby si dal pokoj s takovymhle nesmyslem... neni preci jediny duvod zvyhodnovat nejakou pokryvku hlavy ? proste to muze byt tak, ze kdo dostane zasah do Tipmana ma zivot navic... veci maji mit smysl, pro detske nesmysly ste snad trosku stary ne ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kdo to vymyslel je nam zname ale rekl bych nepodstatne, je to jakoze vyhoda pro ty co tu vestu a nebo prilbu tahaji. Poprve to bylo pouzite na akci copak je to za vojacka a pak na ZT, dotedka s tim nikdo problem nemel. Myslim ze zavadeni techto pravidel posunuje hratelnost Pb do jinych mezi protoze jianc to bude porad jen dokola (muj osobni nazor) tak jako s delenim zasahu do ruky, nohy atd... Co se reality tyce neni pravda ze zasah musi nutne projit. Uz v 2SV byly priapdy kdy se kulka svezla a to byl blembak z kusu oceli. cetl sem jeden clanek o britskem vojakovi v iraqu ktery dostal tusim 4 zasahy do helmy (pri ruznych akcich) a prezil vsechny, vzdy s otresem mozku a pohmozdeninama. To ze zalezi z jake zbrane, uhlu atd asi nema cenu rozepisovat ne? Osobne si nemyslim ze je to blbost a nesmysl, a v druhem faktu taky pro me jako pro uzivatele helmy prijemny bonus a nerekl bych ze to ma neco spolecneho se super hridnama a super vojakama.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj je to blbost, špatně se to kontroluje a vesměs je to použitelné na delší vzdálenosti nebo při obraně baráku. Co se stane, když někoho trefim do helmy? Zvedá ruku na zásah nebo jen leží? Aby se mi pak neoživil v zádech Laughing

Jak píše Jaroslav, uvidím helmu, protivník padne a pro jistotu si přijdu blíž a pošlu mu tam další dávku Rolling Eyes To pak bude nevraživosti a nadávek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
peri



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kontroluje se to stejně dobře,jako jakejkoli jinej zásah.Je to o poctivosti,jako všechno. Když se k němu blíž dostaneš,k mu tu dávku dej. S tím do toho přece šel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sme snad rozumni lidi ne? Sak tak se to i praktikovalo bezne se dorazelo pokud nekdo v sokove pauze lezel...Jeho minus a musi s tim pocitat. Nevrazivost a nadavky registuju porad od lidi co hraji ultra HC military styl a pak breci kdyz dostane misto 1kulicky 2....
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj ale jakejkoli jinej zásah tě vyřadí... No už to vidim, dneska na sebe lidi řvou za každou kuli navíc a teď jich dostanou do kožichu o poznání více Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
... nezlob se na mne tohle je argument vsech argumentu ???


Tak právě tohle nebyl ten argument. Já se snažím ten příspěvek napsat tak, aby do něj nešlo moc rejpat, páč jsem to čekal, a ty si vybereš to, co jako argument považováno být nemělo. Měl to být normální odlehčený závěr přispěvku - navíc ještě, když na akcích tohoto typu jste ani nebyli a běžně nejezdíte. Tak jsem myslel to, že komu pravidlo nevyhovuje, ten tam nemusí. Je to tam zakomponováno prostě pro zpestření a odlišnost od jiných typů her, které také nemusí být špatné proto, že mají nastavená jinak pravidla a chce se v nich dosáhnout jiného stylu hry.

Argumentem byl třetí odstavec a následný další plus odkazy.

Jak říkám, nazačal jsem helmu nosit proto, abych se za ni mohl schovávat.

Ztotožním se s tím, co psal Sendwicz, a budu opakovat to, že někdy ti to prostě kejhák zachrání, tak proč to do hry, kde chceš třeba jiný spád nebo má mít nějaký scénář a má směřovat k nečemu jinému než hra o jiných pravidel, nezahrnout.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jse mreagovat ješt+ na první příspěvek od George, ale peri to vystihl. Hraju poctivě a basta. Navíc přeci v životě ti taky ten, co to koupí nenahlásí, že má, aby ses nemusel bát tam jít omrknout to, jestli to fakt dostal.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A navíc je to asi víc relevantní, než zemřít po zásahu do batohu z boku, že jo Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, mlčím a šoupu nohama. Jen mě to zajímalo, páč v každých pravidlech je řečno, že zasažený hráč musí zařvat Mám, Mrtvej atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
peri



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám pocit,že se nahlas počítalo cca 10sec.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peri napsal:
Mám pocit,že se nahlas počítalo cca 10sec.?


Ok, díky, šlo mi jen o rozpoznání zásahu do helmy a těla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím asi bych to bral tak že zásah do přilby bez rozprsku je na ochromení a né na smrt. Stejně jako v reálu. Těžko někdo přežil přímou střelu. Ta asi projde ale střelu co sklouzne po plášti helmy se asi přežít, byť s otřesem mozku, dá.
S vestou je to složitější, při reálném zásahu je to prej jak když tě kopne kůň. Takže jsi vyřazenej z boje na hodně dlouho. Tady by to mohlo dopadnout tak že borec bude mít vestu, dostane zásah a za půl minuty je ve hře a takovejch může dostat třeba deset a pořád nebude out.. to asi nee!
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hry na " helmu " , " medika " , " kulomet " , " zásah do zbraně " se dají hrát jen s lidma co nemají potřebu podvádět .

A je to jen další zpestření v již obehraných pravidlech a kdo chce mít helmu musí počítat s tím , že ho někdo i může dorazit , a naopak pokud střelím někoho do helmy a nemohu se k němu dostat , počítám s tím , že hraje dál .

Ve své podstatě se tyto " inovace " zavádí u her s omezenou municí atd. a dávají jakous takous šanci na delší přežití v " boji " .

Tyto hry se taky nehrají pořád , když se podíváte , tak hry s těmito prvky se hrají jen na pár uzavřenějších akcích . A vždy je na pořadateli jaký prvek začlení do hry .

Sice přilbu mám , ale na moc akcích jsem ji nepoužil . Ano dokáže mě nasrat , že mě dostane někdo kdo to dostal jen do helmy , ale mám si lépe chránit pozadí .

Vždy by mělo být v pravidlech jasně stanoveno co hlásit ( nebo jen lehnout ) v určité situaci .
_________________
Lidí je jak sraček .


Naposledy upravil Rosi dne út říjen 13, 2009 6:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
A navíc je to asi víc relevantní, než zemřít po zásahu do batohu z boku, že jo Wink

no jasne, ale vis proc existuje takhle prisne pravidlo o zasazich do vybavy, aby se lide nehadali jestli to bylo z boku, nebo zezadu.... proste sem zastance co nejjednodusich pravidel, protoze to zmensuje moznost hadek a rozepri, tak nepekneho neduhu hodne her
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo no ty zásahy do přilby jsou na povážneou.Mě ale vadí jiná věc. Například na některých hrách tě zachrání například protistřepinovka.Nevím jak je to úplně přesně.Buď hraješ po jednom zásahu hned dál, nebo je to jen lehký zranění, to je jedno.Ale jde o to, aby to "fungovalo", tak musíš mít skutečnou protistřepinovku s reálnou váhu, protě protistřepinovku.Ale u helmy je jedno jakou máš. Koupíš si za 600Kč umělej aušus a už seš nazranitelnej.Když už, tak origo kevlar.Pravidla jsou nedotažený, ale časem se to určitě srovná.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:

S vestou je to složitější, při reálném zásahu je to prej jak když tě kopne kůň. Takže jsi vyřazenej z boje na hodně dlouho.


zase asi záleží .. kopanec to bude - to ten kluk popisoval v nějakým jiným rozhovoru.. říkal, že to bylo jak malej proud stlačenýho vzduchu, kterej s nim švihnul o zem.. video s klukem zde:

http://www.youtube.com/watch?v=yqV_rmiSCZc
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja myslim ze diskuse tu neni o tom kolik procent zasahu do helmy/vesty clovek prezije, pripadne pri jake razi to ma jaky efekt, to se samozrejme take muzeme pobavit, mne jde o to, jestli zatezovat pravidla her podobnymi vecmi, ktere mohou byt predmetem sporu.... nicmene se snazim chapat vase argumenty o jinem stylu her, ve kterem muze byt zajem na delsim prodlouzeni zivota lidi, pak to znamena ze vsichni budou muset mit helmy a vesty
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne út říjen 13, 2009 6:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:


JJ je to divný Rolling Eyes , ale holt se to musí vychytat a buď se to ujme , nebo upadne v zapomnění .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právě že taková pravidla se objevují spíše (řekl bych) na těch menších a uzavřených akcích, kde se objevují takoví lidé, kteří nemají potřebu spory hledat a už vůbec je vytvářet. na našich hrách probíha kontrola pravidel prostě na základě fair-play, takže žádná není, a vím, že s lidma, které jsem si pozval to opravdu řešit nemusím. asi tak k těm případným sporům.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja to dneska objevil hned na dvou otevrenych hrach, proto mne to vehnalo k tomu dotazu.. konkretne 1926: SEKTA a Alcatraz Day
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha, tak tam zase nejezdím já a netrápí mne to - to spíš ten izolační polystryren jako krytí, nad tím bych se pozastavil, ale už z toho důvodu bych tam nejel. helmu tam maj zvýhodněnou asi proto, aby hra měla větší spád.

a ten alcatraz má opravdu vypečená pravidla, checht.

No, říkám, sem bych nejel, a tak ať si dělají co chtějí.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patent na to nikdo asi nemá , tak jim to zakázat nemůžete , že Smile .

A ty jsi se na ty akce díval ze zvědavosti nebo jsi měl vážný zájem tam vyjet ? Wink

Mě to nechává úplně klidným a myslím , že i více hráčům je jedno jak kde kdo hraje , když tam nemají ani zájem jet .

Jinak jsem nedávno viděl dost podrobně okopírovaný pravidla z MPCC na jedné akci Laughing .

Spíše mi vadí nechuť přejít na 30kový zásobníky u hodně ortodoxních military hráčů ( 50satek se drží zuby nehty ) , ale to je na diskuzi někde jinde a né tady .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

helma je smrt. Spis chapu ze by se neuznaval zasah z boku do baglu ale helma je headshot a ten by platit mel!
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate