Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak za tohle si můžeš pod lištu dopsat první mrtvola na bojové patrole 2013 Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně Rajko, karabinu máme doma taky, Míša s ní teď nějakej čas hrát nemůže a střílí moc dobře, takže si dávej bacha na záda Smile Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem si při výměně bordu přelámal drátky co vedou od bordu do solenoidu a sem v **** Evil or Very Mad DO těch malejch konektůrů se to rve jak? De to vůbec nějak vyměnit, nebo musím sehnat celej drátek i s konektorem?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se tohle stalo taky, možná nějaký šikovný elektrikář by to dokázal zapojit zpět, drátky jdou koupit za 150 Kč na PaitballShopu, jinak mě se to taky stalo a než jsem se jich dočkal, tak sem to normálně natvrdo napájel přímo na board z druhé strany Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj mam problem so svojou BT TM 15, zasekava sa mi solenoid mohol by mi niekto poradit co by sa s tym dalo urobit?? vacsinou to vyriesim rozobratim a opatovnym poskladanim potom ide ale ked odlozim zbran priklad na den tak uz ostane zaseknuty co by tam mohlo byt za problem nejake tesnenie alebo uz je natolko opotrebovany?? zbran ma necele dva roky Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus kápnout do ASA adaptéru 2-3 kapky PB olejíčku a našroubuj láhev a párkrát vystřel na prázdno mělo by se vše uvnitř promazat a uvidíš, pokud to nepomůže tak netuším jaké těsnění uvnitř je a jestli se dá někde sehnat... potom už jedině koupě nového.Pokud máš ten starý typ solenoidu(celý černý) tak tě výměna nemine....Jo a někdy solenoid blbne pokud je slabá baterie to zkontroluj jako č.1 ať tam máš jakoukoliv, dej tam rovnou novou ať tuhle možnost vyloučíš
PS. ten olejíček není od věci občas kápnout do jakéhokoliv gunu zvláště pokud dlouho leží na skříni......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máš původní model solenoidu, tak je podle mě zázrak, že ti to tak dlouho střílelo Smile Rozhodně bych koupil solenoid verze 2, ale jinak na zbraň by měla být doživotní záruka od výrobce (ne prodejce), takže pokud bys to dokázal v US (řeší tuším firma paintball solutions, nebo tak nějak) vyjednat, tak ti možná pošlou zdarma novej, ale asi V1, co se ti zase posere.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten olej som tam skusil kvapnut a nepomohlo ja som premazal aj samotny ventil ked som ho mal rozobraty... poskladal som ho a isiel ale ked som skusal na druhy den tak bol zase priseknuty a nic. je tam este ten povodny cierny solenoid a kde by sa dal kupit ten novsi solenoid a kolko stoji????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12459-bt-tm-series-solenoid-upgrade-kit

paintballshop, 1490.-
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozeral som to tam ale je nedostupny... pisal som mail chlapovi co ma na starosti reklamacie BTciek a poslal mi nejaky formular ten som vyplnil a uvidim co mi napise.. este sa chcem opytat ako vy robite udrzbu na solenoide a zbrani ci ju mazete olejom vazelinou a co sa tyka ventilu ci ho mazat alebo nie???? Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim chcem sa opýtať či nemáte skusenosti s rip clipom či niekto nemenil mikrofon za citlivejší alebo nejakú takú úpravu niekde som to čítal ale ani za pána nemôžem nájsť kde to bolo Smile chcel by som ho vymeniť a potreboval by som vedieť aký tam dať lebo som tam nenašiel žiadne číslo Ďakujem
a ešte druhá vec má tu niekto skúsenosti s reklamaciou solenoidu písal som do usa do servisu a odpísali mi že mám poslať svoj starý a oni mi pošlú nový ak bude zlý máte niekto s tým skúsenosti??? poprípade na akú mailovú adresu sa mám obrátiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Ripclipu se dá nastavit citlivost ve třech stupních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citlivost mám 3 aj rýchlosť je 3 mám to na bt tm 15 a väčšinou v tú najnevhodnejšiu dobu mi to nepodáva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 31. 01. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mišo napsal:
citlivost mám 3 aj rýchlosť je 3 mám to na bt tm 15 a väčšinou v tú najnevhodnejšiu dobu mi to nepodáva Smile



Jedině tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/10405-empire-drive-rf-transmitter-link-kit
Mám BT TM-15 LE a je tak tichá, že kolikrát mikrofon nezaznamená výstřel a rip clip nepodá kuličku. Jeden transmitter napojíš do boardu na zbrani a druhý do boardu v rip clipu. A pak to funguje bez problemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě teda vyšlo levněji koupit citlivější mikrofon a ještě ho kablíky vytáhnout z Rip-klipu do toho mezikusu a a nasměroval ho a upevnil tak, aby se opíral o tělo zbraně. Když jsem navolil 3-3 tak rip-klip reaguje i na hlasitější zakašlání.....Mám totiž ještě tu starší verzi s tím málo citlivým mikrofonem a teď je vše už rok vyřešeno k naprosté spokojenosti.... Možná u těch novějších verzí stačí stávající mikrofon na desce vytáhnout drátky na tělo zbraně a je to....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mišo



Založen: 22. 09. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tiež som skôr za ten mikrofón ešte som mal taký nápad že ten pôvodný mikrofón priletujem na droty a otočím ho smerom ku zbrani, poprípade vyvrtam dieru do zásobníku pri zbrani a tam ho osadím, len som sa obával aby mi tam nenapršalo kedže občas hráme aj v daždi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to jsem myslel zkusit ten původní mikrofon vytáhnout drátky někde na tělo zbraně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bambam



Založen: 14. 11. 2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar chlapi

Dotaz ohledně BT TM7

stalo, se vám, že při zmáčknutí spouště vystřelili nepravidelně dvě kule, místo jedné ( při semi). Dříve se mi stávalo, že se kule trhly někdy v prostoru od boltu dále k hlavni, nyní naštěstí po výměně blokace dvojího nabití ( za fungl nové) čas od času vystřelí dvě kule. cca 1x za 50-100 kulí. Pro jistotu používám tvrdé kule, aby se netrhly. Vnitřní prostor je 100% bez trhlin a nečistot. Několikráte vyčištěn a zkotrolován.
Napadá mě problém jen v Rip Clipu, že tlačí hodně, (průhledná vrtulka co pohání kule je o 0,8 mm zbroušená) , Chci ještě zmenšit rychlost Rip Clipu na 2 , popř na 1 nyní je nastaveno vše na 3.max.

Součástí je APE Board- oko, je 100% čisté.

máte podobné zkušenosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate