Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gauss napsal:
Hellboy napsal:
Pánové mám dost podivnej problém. Už asi měsíc mi to stříli maximálně 220fps. Mám to vyšroubovaný na max, takže mi už v jednu chvíli utíkal zadem vzduch a pořád to střílí 220. Zkoušel jsem jestli to není hadící, ale žádná změna ani při bombě nasazené přímo na zbraň. Vůbec netuším co by to mohlo dělat. Napadlo mě, jestli jsem nenasadil obráceně pružinu, což snad jsem někde někdy slyšel, že by se nemělo, ale přijde mi to jako blbost.
Nějaký nápady?


tenhle problém měl jeden kluk na hřišti v Benešově, nakonec to byl ASA regulator na zbrani, ktery sice ukazoval 200PSI ale ve skutecnosti tam neposilal ani polovinu..


No to zní jako docela pravděpodobná možnost. Co se s tím dá dělat? Výměna v servisu, nebo nějaký vlastní bastl je možnej?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ho zkus vytočit na 300 nebo víc a uvidíš.... nebo jsi to už zkusil???ještě ho zkusit rozdělat a vyčistit ale netuším jak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi jak odstraňujete ten bílý bordel z těla BT15? Máme doma 2 a je to na obou. Zkoušeli jsme aceton a nic. Teď to špidlám s odlakovačem na nehty a je to o něco lepší, ale pořád se to ukrutně drží.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
Lidi jak odstraňujete ten bílý bordel z těla BT15? Máme doma 2 a je to na obou. Zkoušeli jsme aceton a nic. Teď to špidlám s odlakovačem na nehty a je to o něco lepší, ale pořád se to ukrutně drží.


Jakej bílej bordel? můžes ho trošku víc popsat? at koukám jak koukám žádnej bílej bordel na ní nevidim...

každopádně aceton tomu asi moc svěčit nebude Very Happy aby ti zní něco zbylo...
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gauss napsal:
SynysterGates napsal:
Lidi jak odstraňujete ten bílý bordel z těla BT15? Máme doma 2 a je to na obou. Zkoušeli jsme aceton a nic. Teď to špidlám s odlakovačem na nehty a je to o něco lepší, ale pořád se to ukrutně drží.


Jakej bílej bordel? můžes ho trošku víc popsat? at koukám jak koukám žádnej bílej bordel na ní nevidim...

každopádně aceton tomu asi moc svěčit nebude Very Happy aby ti zní něco zbylo...


Miniaturní bílé "flíčky". Vypadá to jako plíseň, ale jde to blbě dolů. Nafotil bych to, ale už jsem to vyčistil odlakovačem na nehty.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohladom APE boardu je klicova vec v tej procedure vymeny magnetu. kedze u TM15 je debilny sposob spinania celeho spustoveho mechanizmu. tiez som s tym chvilku laboroval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goodbody



Založen: 07. 06. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 1:42 pm    Předmět: Board v polsku Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
ApeBoard se da sehnat i na kansus.pl
Da se to poslat i k nam, postovne je myslim kolem 20zl a do par dni jsem to mel doma.


Ahoj, jsi si jistý že jsi board kupoval tady?? Já sháním board někde přes EU a ani tady jsem ho nenašel?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 4:43 pm    Předmět: Re: Board v polsku Odpovědět s citátem

Goodbody napsal:
SynysterGates napsal:
ApeBoard se da sehnat i na kansus.pl
Da se to poslat i k nam, postovne je myslim kolem 20zl a do par dni jsem to mel doma.


Ahoj, jsi si jistý že jsi board kupoval tady?? Já sháním board někde přes EU a ani tady jsem ho nenašel?!


No na Kansusu ho měli, bohužel už tam není, ale zkus jim napsat, jsou tam hodně ochotní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou mi začly celkem praskat kule, mam TM 15 LE, tu krátkou s Apex2. Barva je už většinou od začátku, takže podezřívam RipClip, případně bolt, někdo nějaký nápad? Vše je originál, kuličky PBS Titanium Premium. Tlak je na 200psi, FPS jsem dlouho neměřil. Už mě to začíná trošku štvát, vždycky když se to nejmíň hodí, k tomu se ještě občas sekne RC ...

Ale je tu zima, tak se bude ladit, jaké máte nastavení TM a RC?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele mě to dělalo to samý a zjistil jsem že byly KO baterie v ripklipu, i přesto že jsem tam dal Panasoniky za 150,-Kč/4ks (měli 1,2V misto 1,6V když jsou nové...) a vydržely ani ne 3 měsíce (před tím jsem tam Duracel a vydržely celý rok takže se k nim vracím...),Ripklip pak nestíhal a bolt sem tam - hlavně při rychlé střelbě střihl kuli nebo ji ještě vevnitř pomačkal ripklip jak nepravidelně natáčel,jinak doporučuji Ripklip rozhodit a odšroubovat ten spodní dekl,vše rozdělat,vytáhnout tu osku s ložiskama co drží tu platovou vrtuli podávání a vše vyčistit a namazat včetně ložisek - bohužel není vodotěsný a já tam měl docela bordel a sucho....Zjistil jsem že po roce a půl používaní (vystříleno cca 12 krabic kulí) mají ty platová kolečka slušný vakl na osičkách a díry jsou cca 1x větší než osky asi to budu muset časem přefutrovat nějakým bronzovým pouzdrem které tam nalisuji....ale zatím fachčí jak má tak to má čas...bacha nemazat tu gumičku z motorku ani drážku na plastovém kolečku co pohání !!!! jo a ještě jsem dával citlivější mikrofon a vytáhl ho kablíky na tělo zbraně do té plastové přechodky, mám na Ripklipu nastaveno vše na max jak otáčky tak citlivost (teď natáčí kule i při hodně hlasitém slovu....) Bolt jako takový to asi nedělá, ale zkontroluj a promaž tu pružinu na boltu a všechny O kroužky kolem boltu na střevech,Není taky od věci jednou za čas kápnout do ASA adaptéru kapku PB kvalitního oleje na promazání,regulátoru, solenoidu a střev kam se normálně nedostaneš."Oči" předpokládám že máš čisté ,já sundám board a párátkem důkladně vyčistím ty dírky kudy prochází paprsek,pokud je to přicpané taky to může blbnout...Snad tyhle notoricky známé rady někomu ze začátečníků pomůžou, aby gun šlapal tak jak má
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lipoforall



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem vcelku novej majitel tehle zbrane a fakt nechapu jak mohlo nekoho napadnout udelat zasobnik kterej podava na zaklade mikrofonu. To se opravdu muze stat jen v USA(doufam ze se nepletu..) a ten jejich slavnej RF stoji nekrestansky prachy a furt je to bezdrat... to jeste nikdo nenatahl proste drat? pokud ne zajmalo by nekoho jak na to? dneska jsem se hrabal v ripclipu a je to fakt smesne jednoduchy..(alespon za predpokladu ze tam mate konektor na RF)

druha vec nedelal nekdo poradnej akupack do zbrane? ta 9V baterie mi prijde ponekud nestastne resena(kazdou chvilej strilim full-auto aniz bych chtel...) a v zasobniku je spousta mista na 3x 3.7V Li-ion 14500 a patricnej napetovej stabilizator... => naprosto proudove "tvrdej" zroj energie s kapacitou 700mAh a solidni cenou za bezproblemovej provoz...

co vi na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lipoforall



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

akupack je hotovej 3x 3.7V Li-ion 14500 700mAh stabilizovano na 9.3V po testovani je to ok, uvidim o vikendu na akci jak to pobezi..
kdo se chce podívat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s baterkama problém po víc jak 2 letech co TM 15 používám teda vůbec nemám, používám kvalitní nabíjecí 9V GP 200mAh a kvalitní nabíječku což je hodně podstatné!!!!!!měnil jsem celkem 2 než jsem našel tu správnou, ted mi baterka i v zimě vydrží na 5-8 hodinové hraní v pohodě a to vždy dám víc jak 500 kulí za hru(spíš tak 700) navíc mám vždy nabitou náhradní v zásobníku a kdyby náhodou tak výměna je 10s...... ale kolega třeba používal obyč 9V za 20,-Kč a měl problémy s výdrží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lipoforall



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

výhoda tohohle by měla být v tom že tomu nevadí velkej proudovej odběr, zatímco 9V už při 40-50mA vcelku brečí a co jsem naměřil tak při delší dávce není problém aby si značkovač okolo 50mA vzal.. další věc je teoreticky možné napájení i rip-clipu.. někdo psal že to běží i na 9V Smile jedny baterky na celou zbran bych uvital..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ripclip si cucne vic nez 50mA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rip klip na nabíječky kloudně nefachá, tam to chce koupit opravdu kvalitní AA nešetřit a pak to vydrží i víc jak půl roku(já je tam měl 3/4 roku ale při dlouhé dávce to už nestíhalo...) hraní o víkendech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lipoforall



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eril napsal:
ripclip si cucne vic nez 50mA

to jsem nemeril psal jsem znackovac (mereno na baterce tudiz za tim brutalnik kondikem kterej kreje spicky jenz budou podstatne vetsi..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsak jo, ja to psal s ohledem na tu 9V baterku, v kveru jede civka v pripade E gripu nebo solenoid u nizkotlaku pulzne, DC motor v ripclipu pri full auto nebo davce po celou dobu strelby, tam to zadnej elektrolyt nezachrani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak muj problem stale trva. Vegetta se mi v tom postoural a podarilo se mu to zvednout z 220 na 290, nicmene kdyz sem to ted zkousel zvednout jeste vic, tak to pri sebemensim otoceni nad 290 kleslo zpatky dolu na 220 a pri pokusu o vic mi kule padaly z hlavne tak 50fps! WTF? To nemuze bejt jen regulator prece, to uz musi bejt neco okolo boltu a pružiny, ale co? Mam to namazany a vycisteny a dvakrat tam nic neni co by se mohlo posrat. Může e to bejt tesneni? Tri roky sem nic nemenil. Navic to zaclo trhat kule, voci mam pri tom vycisteny. Nejaky rady?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednu bych měl, konečně si přiznej, že je to těžkej kus šrotu a pořiď si něco spolehlivýho, čemu budeš rozumět i ty Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ztrejme spatnej kus.jinak si to neumim vsvetlit co mas spatne. moje tm15 strili bez problemu 350 a bez zadnch problemu.jen upozornuji ze tam nemam original board ,ale od ape.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle všeho sem si Rajko zkurvil regulátor a tak nějak myslím, že jsem si ho zkurvil já sám, jen teď nevím na 100% jestli to je tím, nebo něčím jiným, protože novej stojí 2 tácy a zjistit pak, že mám někde prasklej O kroužek by bylo docela smutný Smile Jinak já na webu našel info, že takhle se to chová právě když je rozbitej regulátor, nebo moc přehulenej výstupní tlak přes 200. Trhá to kule, je nekonzistentní fps a nebo je nízký fps. Takže to asi bude regulátor. Jenže abych já sám zjistil co s tím je, potřeboval bych mít radar a ten nemám.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,jedině si od někoho z okolí půjčit regulátor z TM15/TM7 - povolí se 2 červíci proti sobě a regulátor se té tyčky vyšroubuje... záležitost na 10 min a budeš mít jasno kde je chyba.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Podle všeho sem si Rajko zkurvil regulátor a tak nějak myslím, že jsem si ho zkurvil já sám, jen teď nevím na 100% jestli to je tím, nebo něčím jiným, protože novej stojí 2 tácy a zjistit pak, že mám někde prasklej O kroužek by bylo docela smutný Smile Jinak já na webu našel info, že takhle se to chová právě když je rozbitej regulátor, nebo moc přehulenej výstupní tlak přes 200. Trhá to kule, je nekonzistentní fps a nebo je nízký fps. Takže to asi bude regulátor. Jenže abych já sám zjistil co s tím je, potřeboval bych mít radar a ten nemám.

ZAjed si do Pantbalshopu a domluv se tam na radar tě pustěj
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jednu bych měl, konečně si přiznej, že je to těžkej kus šrotu a pořiď si něco spolehlivýho, čemu budeš rozumět i ty Laughing Laughing Laughing


souhlas Smile ..
Hellboyi na aukru je krasna pumpa za petikilco .. cela flinta jen dve tesneni, ..jedno ve ventilu na jehle a druhy je o krouzek na venture ... Smile a ustovka klidne i 400 Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele vy chytrolíni, i když je to rozesraný, je to funkční a pořád to trhá kule a střílí přibližně stejně přesně jako průměrná "funkční" X7 Twisted Evil . Mám to skoro 4 roky a za tu dobu mi to trhlo kuli asi tak 5x a rozdělal jsem to asi 3x Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně Hellboji nenech se vytočit, určitě to bude nějaká blbina,ta pumpa za pětikilo zase takový "štyk" není, je pravda jednoduchá ale zase tak super nestřílí má hlaveň na velké kule které se už nedělají a tak to jen tak "fluše" sám ji taky prodávám za 600,- s pažbou a optikou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to byl joke Smile a vytocit hellboye tot nas udel a cil Very Happy Very Happy
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně chápu Vás vy věční "rejpalové"..... Very Happy Jinak nemám problém na své TM15 vytočit úsťovku 350 a víc a když tam šupnu apex a zimní tomahawky tak to lítá mířeně na 100m a netrhá.... Do Milsiga jsem si na vánoce koupil ten HEAT CORE Upgrade Kit a ladil to od oka za barákem, aby to trochu lítalo a netrhalo a když jsem to pak na tréningu dal na měřák, tak tam bylo 370 a na budíku jsem nebyl ani na konci zeleného pole... a podle toho, jak až tomu jde přidat do červeného pole, tak možná 500 by to lehce dalo, ale nevím co by na to řekli kule a protihráči a nakonec celý gun - jedině to krmit na téhle úsťovce rebalama, ale to by bylo maso.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
jasně chápu Vás vy věční "rejpalové"..... Very Happy Jinak nemám problém na své TM15 vytočit úsťovku 350 a víc a když tam šupnu apex a zimní tomahawky tak to lítá mířeně na 100m a netrhá.... Do Milsiga jsem si na vánoce koupil ten HEAT CORE Upgrade Kit a ladil to od oka za barákem, aby to trochu lítalo a netrhalo a když jsem to pak na tréningu dal na měřák, tak tam bylo 370 a na budíku jsem nebyl ani na konci zeleného pole... a podle toho, jak až tomu jde přidat do červeného pole, tak možná 500 by to lehce dalo, ale nevím co by na to řekli kule a protihráči a nakonec celý gun - jedině to krmit na téhle úsťovce rebalama, ale to by bylo maso.....

Ňevim co spoluhráči ale vim co Milsig Nox z něj v sobotu když zkoušel co to vydrží za ústovku vystřelil bolt Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ale při 350 to lítalo suprovně
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
Strana 13 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate