Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:50 pm    Předmět: BT TM15 Odpovědět s citátem

Ahoj vsem prave vcera jsem konecne mohl vyzkouset novou BT TM15 ve hre.
Muzu rict ze se Ben Tippmann zase pochlapil a udelal zbran,ktera stoji za to a ktera je super provedena.
cekam az bude rip clip adapter pripraven abych mohl vyuzit plne potence zbrane.
nicmene ted muzu rict ze takle tichou zbran jsem jeste nedrzel v ruce . vcera tichost potvrzena pri hre kde jsem nepritele obesel a 7 jich zastrelil ze zadu a nikdo z nich se ani neotocil za vystrelem. nikdo nevedel odkud to bylo a pritom byly nekteri od sebe treba 2-4 metry. ja strilel tak z 15-20metru.
no jsem z toho uneseny.
Jako negativum muzu rict ze zakladni hlaven je .690 a ja pouzivam kulicky v hammerheadu .686 coz ten rozdil me vadil v nepresnosti . na delsi vzdalenost je to znat. nicmene zkloubit kvalitu hammerhead s touto tichou hlavni by bylo uzasne.
Jako upravu jsem udelal rovnou to ze jsem koupil Airsoft zasobnik a upravil ho namisto toho hnusneho plastoveho . zde je odkaz jak zatim vypada zbran http://military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=792
pripadne dotazy rad odpovim . s pozdravem Radek
edit :toto neni jeste finalni verze na ceste je BiPod ,dale kolimator kopie EOTECH,3 point sling, kryty na rail pro lepsi drzeni.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale lepší by bylo, kdyby jsi to nevystavoval s tím laserem Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:17 pm    Předmět: Ben Tippmann? Odpovědět s citátem

No zbran je luxus to souhlasim, proto sem si ji uz cca pred mesicem a pul poridil. Ale ses si jistej vyrobcem?? Nikdo jiny nez Battle Tested nedela BT TM 15. www.btpaintball.com stejně jako v galerii zbrani Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:32 pm    Předmět: Re: Ben Tippmann? Odpovědět s citátem

eatless napsal:
No zbran je luxus to souhlasim, proto sem si ji uz cca pred mesicem a pul poridil. Ale ses si jistej vyrobcem?? Nikdo jiny nez Battle Tested nedela BT TM 15. www.btpaintball.com stejně jako v galerii zbrani Mad


Bacha na to, oni si pánové od BT rádi hrají se slovíčky. Firma je opravdu Ben Tippmann Wink

Registrant:
Ben Tippmann Enterprises
3305 East Washington
Fort Wayne, IN 46803
US
Domain Name: BTPAINTBALL.COM
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:57 pm    Předmět: Nene ne Odpovědět s citátem

Ben Tippmann je nejspis vlastnik a zakladatel, jelikož odešel z firmy Tippmann nezbilo mu nic jiného než založit firmu BTpaintball... Myslim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze Ben tippmann je syn Tippmann ktery se nedohodl s fotrem a sel si svou vlastni cestou. a zalozil firmu Ben tippmann . neboli jinak /Kee Action/
a slovo Battle Tested je jen slovickareni jak tu Tantal napsal .aspon takle jsem to nekde cetl na zahr. foru.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to zas cetl takhle no, jmenujou se battle... aby tam prave nebyly problemy. Ale tohle je dost o hovně, už ten muj prvni přispěvek. I když se mi moc nelíbí přirovnávat TM 15 k 98 apod Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BT TM-15 je slušivá zbraň a moc se mě líbí, ale taky se mě moc líbí TM-7 a já nevím kterou. Jednu dluhou už mám a to TIPPMANN X7 s 18ti palcovou hlavní a tak bych asi vzal něco kratšího. Ale opravdu se nemohu rozhodnout. Pomooooc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tm7 je kratka dobra .tm15 je mnohem delsi .. takze bys mel volit tm7.obe jsem mel a obe strilu super bez obav.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to taunus, zdare. zkousel jsem vcera i dneska a mam potize s tou formou. sadra nejde sundat z toho adapteru po tom,co vytvrdne,tak sla dolu vzdy na kusy,plastelina,kterou jsem sehnal,tak ta zase nedrzi tvar pri suundani (coz se dalo cekat). Zitra jedu pro modurit a hlinu na hrnky,mam v blahe pameti,ze se oboje dobre tvaruje,pak drzi a neulpiva na povrchu...[/list]
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ben Tippmann je vnuk zakladatele Tippmanna, kterej se ve firmě nepohodnul, tak si udělal svou.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na přesnost TM-15 (TM-7) v porovnání s SP-8 a SP-1. Předem děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, už mnohokráte zmiňované téma Smile Přesnost se odvíjí od toho, jakou máš hlaveň. Investuj do hlavně a budeš mít přesnou zbraň. Pak si akorát vyber, co za zbraň se Ti líbí Wink
TM-15 je skvěle zpracovaná, s RipClipem báječná Smile
Má mouchy, ale pár lidí tu pracuje na tom, aby byly odstraněny (3 safe shots v řežimech full auto a burst fire).
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dragon napsal:
Ahoj, už mnohokráte zmiňované téma Smile Přesnost se odvíjí od toho, jakou ...


Trochu bych tě doplnil. Přesnost závisí nejen na hlavni, ale na kombinaci VŠEHO!
Munice, hlaveň, médium, vnitřnosti, ruce Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tak to jsi pěkně doplnil Wink Já to vztáhl na zbraň ve svěráku Smile Máš pravdu, je to laborování a nejlepší je, když vychytáš kombinaci toho všeho, která je dobrá a přesná a pak přestanou dodávat kuličky, na který jsi zvyklej... a jedeš od začátku Very Happy
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záludná otázka na majitele TM15 - lze pažbu zaměnit za jinou pro C98?
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já ti to asi moc nezodpovím, ale můžu říct, že to je stejnej konec, jako u BT-4.
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by mělo úplně stačit.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu Ti to nafotit, nebo si stáhni manuál, je tam nákres, na kterým to je vidět. Já jen vím, že na tu BT-4 nepasovalo nic od Tipmanna, musel bych si objednat od BT. Nevím, co to je to C98.
R
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C98 = Tippmann Custom 98

Fotky mám, právě proto se ptám. Údajně by tam právě měli jít napasovat pažby pro BT4 a popřípadě C98 (po "lehčích" úpravách).

Tak jsem se informačně zeptal.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, nechci sýčkovat, ale právě z tipmena 98 tam pažba nepasuje. Můžu ti to proměřit a poslat míry. Proč chceš vlastně jinou? Pažba je kvalitně udělaná, vypadá na tom celkem k světu,... Smile
_________________
BT TM-15, HammerHead BattleStikxx 14", RipClip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě není třeba.
Já zatím vůbec TM15 nevlastním, ale už delší dobu nosím v hlavě jeden projekt, takže zjišťuji různé podrobnosti o různých zbraních (zní to pěkně tajemně).
Jednoduše řečeno, už nemá cenu se tím zabývat, co jsem potřeboval jsem se dozvěděl, za čež samozřejmě děkuji.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jste někdo měl někdy potřebu TM15 na nějake akci demontovat a cistit? Ta rozborka me u ni docel znervoznuje a prijde mi zbytecne slozita.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mají je 3 lidi z našeho spřáteleného týmu a přestože pálí jako diví, neměli zatím potřebu demontovat a čistit. Veškeré problémy vznikly až v hlavni.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to chápat tak, že jim v této zbrani přesto, že je to nízkotlak, praskají kule???? Pokud ano, celkem by mě zajímalo za jakých okolností. Maj tam drážkovaný hlavně (HammerHead) nebo používají moc křehký kuličky, či vysokou UR ??
Používám Tippmana X7, zimní Torobaly a vysokou UR a nevím co je to prasklá kulička. Naposled mi praskla kulička na hře minulou zimu, když nebyly k mání zimní torobaly Laughing

Mohl by se tu někdo s držitelů TM15 vyjádřit, jak to s tím praskáním kulí ve skutečnosti je Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Tantal mam pravdu
Je to tak nekdy proste mi kulicka praskne az v hlavni ale Nikdy nepraskla uvnitr zbrane ci zaveru. proste az v hlavni nebo kdyz vyletela z hlavne,nicmene si myslim ze to je kulickama. treba me v hlavni nepraskne PBS field ale uz nekolikrat mi praskla PBS premium winter uz minulej rok jsem s nima mel problem a zase sem si ja hlupak koupil jednu bednu.
Samozrejme minuli rok jsem strilel jeste s 98kou a u ni sem mel ustovku 300 a taky mi ty kule delali problemy.
Takze bych problem v tm15 nehledal. Jedinej problem kdy jsem musel rozebrat nucene tm15 bylo ze mi zatuhnul zavit finu uvnitr zbrane a vzdy jsem vyndal jen hlaven bez finu/Hammerhead/ takze jsem musel rozdelat zbran abych se k finu mohl dostat. tod zatim ma negativa.k teto zbrani .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám sice TM7 ale problém s praskáním kulí v hlavni mám taky. Používám PBS TITANIUM a PBS TITANIUM PREMIUM PLUS WINTER a praskne tak jedna ze sta. Před tím jsem hrál s X7 a nepraskla žádná. Teď budu zkoušet zimní TOMAHAWKy tak jsem zvědav. Nevím čím to je a u nízkotlaku mě to celkem zaráží. Vždy to praskne v hlavni a to je konec střelby. Ale rozebrat jsem ji nemusel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 1:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ji dneska objednal. Nikdy jsem nizkotlak v praxi nepouzil, tak jsem zvedavej a zkusit se ma vsechno. Doufam, ze zas na ebay nenarazim na zmrda, kterej zacne vymejslet hovadiny a nic neposle a celnici me nenaparej nejakou strasnou palku.

Jinak dotaz - Rip Clip bez upravy mikrofonu vubec nefunguje, nebo funguje ale problemy ma treba s full autem? A ten adapter kupujete od Flacsu, nebo jste si ho udelali sami?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to hellboy tak co uz mas tm15 doma?je lehci v zakladu jak ta moje ze . Very Happy
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám, díky nebetyčnejm čurákům z pošty a celnice. Včera to po tejdnu v letadle (?) dorazilo na celnici a tak jsem tam vyrazil, abych si to osobně vyzved, protože jinak jim to určitě bude trvat další tejden. Na netu bylo, že mají otveřeno 8-18, venku na ceduli bylo, že mají otevřeno 8-18. Přišel jsem dovnitř v 16:10 a bylo tam zamčeno a nikde nikdo. Chodba jak šatna u horníků, roztrhaná sedačka, bordel a zamčeno. Nikde žádná otrevírací doba, nebo telefon. Měl jsem chuť prokopnout jim tam skleněný dveře.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate