Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stim oznacenim to muze byt tak i tak. vedou se o tom dohady. ale to vlastne neni podstatne.,.
spotreba mi neprijde nejak vetsi oproti jednotlivych vystrelech...takze nemuzu posoudit..
schvalne dam test zmereni po jednotlivych vystrelech a dam se rozdil FPS.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napadla ma taka kacirska myslienka...kedze telo (invert mini) TM-7 aj TM-15 by malo byt takmer totozne nebolo by mozne jednoducho menit kapotaz z TM-7 na TM-15 a naopak? Problem by bol asi s miestom ulozenia baterky ale inac by to mohlo fungovat Very Happy Este vediet ci sa daju objednat nahradne kapotaze a zakolko Smile
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

M4JK napsal:
napadla ma taka kacirska myslienka...kedze telo (invert mini) TM-7 aj TM-15 by malo byt takmer totozne nebolo by mozne jednoducho menit kapotaz z TM-7 na TM-15 a naopak? Problem by bol asi s miestom ulozenia baterky ale inac by to mohlo fungovat Very Happy Este vediet ci sa daju objednat nahradne kapotaze a zakolko Smile


TM-7 a TM-15 niesu ten isty kver co do celkoveho usporiadania vnutornosti

http://www.paintballsolutions.com/pdf/manuals/bt/BT_TM-15_Manual.pdf
vs
http://www.paintballsolutions.com/pdf/manuals/bt/TM_7_manual.pdf

nahradnymi kapotazmi myslis jednotlive dielce? tie sa objednat daju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo inak som uz vlastnik aj TM15 Smile
aj s novym rip clipom

pekna hracka, sice menej modovatelna ako SP1 ale vykon, hlucnost a spolahlivost na urovni

jedine co ma stve je rip clip a spotreba baterky - novu baterku to zozralo do 1/2 za jeden den (je mozne ze na hovno baterka) a ripclip sa choval divne, nepodaval spolahlivo, budem sa na ot muset pozret zas a znova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baterku myslíš v kvéru? Mě nějakej čas vydržela, ale myslím, že vydrží tak 1-2 tisíce kulí, nebo 1-2 dny a nazdar. A ripclip se občas seká, to je fakt, zajímavý je, že s některejma kulema víc a s některejma míň. Když jsme nedávno zkoušeli full auto, tak to vystřílelo bez problémů pytel kulí. A když jsem tam druhej den dal nějaký šišky starý dohromady s powder ballama tak to nebylo scchopný vystřelit ani 3 rány v kuse. Důležitý je, nepřecpat zásobník až na kraj (u TAC CAPU).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj baterku to zere hodne hodne hodne
rozmyslam ze si urobim 9V power pack ktory si zabudujem do zasobniku (bad vegetta, bad, no more modding no more)

a ohladom ripclipu - mne prislo ze sa mi nedostatocne dotoci alebo nezareaguje a potom to zakonite nevystreli...
ked dam viac rychlych za sebou, tak nezareaguje na dajme tomu 4 az 5ty vystrel

napadlo ma ze si k tomu kupim ten RF chip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si změň rychlost podávání. ALe většinou to je spíš, že se tam nedostane kule a když se tam nedostane kule, tak to nevystřelí a když to nevystřelí, tak se tam nedostane další kule. Když zvýšíš rychlost, tak se to točí víc a je větší pravděpodobnost, že se tam ta kule dostane.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to ma tiez napadlo.
divne ze u SP1 som tento problem nikdy nemal ani so zapnutymi ocami na BHcku Smile no holt chce to este trosku tunovat

btw, mas nejaky aftermarket bolt alebo pruzinky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě na TM7 začal taky zlobit solenoid.. kde se dá sehnat V3? Pokud má tak dobrý výsledky tak ho chci Very Happy
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.ansgear.com/BT_TM_Series_Solenoid_Upgrade_Kit_p/bttmsolenoidupgradekit.htm

Ja ho mám odsud. Zatím žádný problém, ale ještě brzo hodnotit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky a ještě zkoušeli jste nějak ochcat programováním tu třírannou pojistku? jediný u čeho jsem se v manuálu dočet že to jede bez ní na módu milenium ramping
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis ten mod ze musis dat 3 rannu davku a potom sa pusti full auto?

mne na TM15 vadi ze tam nieje klasicke mody semi, 3davka, full auto...

rozmyslam nad nejakymi upgradami,ma niekto nejake napady (napriklad TechT bolt, alebo APE rampage board)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši solenoid je robustní dost, mam TM-15 s SN/0227 a objednal jsem si na základě sraní solenoid V2 nicméně jsem zbraň přetěsnil tedy hlavně bolt guide(byly nakynuté těsnění) a frčí to bez problémů... Máme v týmu 3 kusy TM-15 a šlapou úplně luxusně. Stačilo to jen párkrát rozebrat a odladit, na venek to vypadalo dost blbě nicméně šlo pouze jen o drobnosti. Na údržbu není vůbec složitá. Můžu jen doporučit, každá zbraň má v případě brzkého uvedení dětské nemoci. Za ty peníze to stojí. Pro případný servis rád poradím slovně i ručně Smile a na PBshop srát, nakecají cokoli, největší k* pardon-nejsem s nimi plně spokojen Razz. Není se čemu divit, snaží se prodat a nejde o zákazníky!!! Jsou si jisti svým postavením a "tradicí"!!!
A k RIP-CLIPU, stačí nastavit větří citlivost mikrofonu dle manuálu a šlape na 1 u i na full auto s 18 BPS Rolling Eyes


Naposledy upravil eatless dne út srpen 24, 2010 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eatless napsal:
Stačilo to jen párkrát rozebrat a odladit, na venek to vypadalo dost blbě nicméně šlo pouze jen o drobnosti.

nesuhlasim. problemy ktore mali v1 solenoidy niesu drobnost. preto prisli s V2 solenoidom, lebo V1 stal za hovno
problemy boli aj s doskami prvych verzii (skoro vecsina TM7 ma tieto problemy), kondenzatory boli zlej kvality, board bol docela crep.
a toto mam ako z US tak od lokalnych.

to ze BT si to zobralo k srdcu a chyby vychytalo je druha vec.
eatless napsal:

Můžu jen doporučit, každá zbraň má v případě brzkého uvedení dětské nemoci.

jedna vec je detska nemoc a druha kompletne vadny dielec zasekavajuci sa v priebehu pouzivania.

problem TM15 je napriklad nulova vodotestnost boardu - natece ti voda do kveru a skoncil si.
priklad dobre odladeneho kveru je napriklad SP1 - ponoris do vody, funguje, vybalis, funguje. to len tak na porovnanie.
(nehovoriac o tom ze vykon je rovnaky, cena je nizsia, skoda ze tam nieje packovy selektor)

btw na TM15 ma seru tie safety shoty pre kazdy mod okrem semi - aj na burst aj na full auto.
totlna hujovina na ktoru sa vsetci stazuju.

eatless napsal:

a na PBshop srát, nakecají cokoli, největší kurvy. Není se čemu divit, snaží se prodat a nejde o zákazníky!!!

sorry ale toto je uplna blbost. v pbs poznam hodne velku cast osadenstva osobne, maju od zaciatku co tam chodim (a to je uz heeezky davno) ku mne len ten najlepsi pristup, vzdy poradili tak aby som kupil dobre veci nielen pre seba. (jasne, nemozem sa stazovat ani na brnensky alebo iny shop)

boli ochotni riesit kazdy issue, kvalitny servis, poriesili co zvladali a este k tomu za docela spokojnu cenu. predali dielce ktore clovek nedostane len tak, zohnali co vedeli. tazky klud a pohoda.

eatless napsal:

Jsou si jisti svým postavením a "tradicí"!!!

ved nikto ta nenuti u nich nakupovat. europa a svet je otvoreny, shopy su aj v brne a kde kade. mozes kupovat zo sveta.
ja osobne rad nakupujem v pbs lebo nemam pocit ze na mne ryzuju, povedia mi na rovinu co si o niektorych veciach myslia a poradia.
eatless napsal:

A k RIP-CLIPU, stačí nastavit větří citlivost mikrofonu dle manuálu a šlape na 1 u i na full auto s 18 BPS Rolling Eyes

ja som si kupil hlaven do TM15 ktora z nej robi este tichsiu zalezitost, takze uz ani rip clip nestaci s citlivostou.
plus pri full auto niekedy missne vystrel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najs... Brácha má taky jednu z prvních a solenoid neměnil a vše šlape a to už prošlo jeho hlavní min 15 tis. kulí... S PBshopem mam pro změnu špatný zkušenosti, moje věc to, že Ty jsi spokojen Ti neberu.... Většinou, když bylo pro ně něco problém po brouzdání na forech apod jsem vše vyřešil a nejednalo se o žádné zásadní záležitosti, nechtěli se s tím nebo se mnou asi srát. Při okecávání daného problému jsem zpětně na daných fórech našel řešení a zároveň to že kecali blbosti... Moje zkušenost! S podobnými zkušenostmi se setkávám tady i na akcích, takže ne jen z mojí hlavy a o nakupování máš taky pravdu, nikdo mě nenutí a tudíž taky v PBshopu nenakupuji protože se dá vše sehnat levněji, vždy o podstatný rozdíl...
Vodotěsnost je smutná věc, nikdy jsem s tím neměl problém, hrál jsem sice v dešti ale znovu jako na začátku máš pravdu, ještě jsem se s ní nekoupal.
Poslední věc, mohl bys prosím poslat link na hlaveň - tišší než originál- měl bych taky zájem. Díky, zdar a sílu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono to je tak - servis je vec na ktoru ti daju zaruku a kedze na to nemaju skusenost, dielce alebo jednoducho "certifikat" (ich servisak s tym nerobi) tak by som na ich mieste tiez klickoval, ved cas servisaka je draha vec a riskovat je cenovo a produkcne neefektivne.

cize z pohladu ako zakaznika, tak obchodu je servisovat veci na ktore nemaju prostriedky ako ludske tak materialne, hlupost - riskujes na oboch stranach.

k tym solenoidom - tak tvoj bracha ma stastie, len byt nim nemazem kver nijak velmi, lebo solenoid si tak odhasi. problem tych solenoidov v prvych varkach bol ten ze cinania to mazali priliz vo fabrike a potom sa to hned zasekavalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK to vše beru, ale stačí to říct na rovinu a nekecat pí**** proti tomu nemám to nejmenší

Naposledy upravil eatless dne út srpen 24, 2010 10:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daj tu hlaven, aj ja som zvedavy Very Happy
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 2:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemozem vsetko prezradit...niektore veci si umne necham pre seba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak Smile Tišší hlaveň dělá třeba FLASC.

A stou vodotěsností boardu, opravdu má SP1 vodotěsný board? Třeba APEX board inzeruje, že je potažený nějakou vrstvou proti vodě, ale co se stane, když stejně namočíš a zkratuješ kontakty baterie atd.?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sp1 ma fakt vodotesny board.

http://www.youtube.com/watch?v=2WZQBthIrz0

TM15 by sa smazila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vegetta, nic proti SP1, ale já to zkoušel a zase tak vodotěsný to neni. Když jsem z SP1 vystřelil pod vodou (omylem, naladěn právě tím videem, jsem hledal kudy to fičí ...) tak se board rozblikal na FA, střílelo to semi až to pak nestřílelo vůbec. Pak si to problikávalo, ale po vyschnutí zase jak nová. Toť vlastní zkušenost Smile

PS: Ten vodotrysk stál za to, vytírání už taková sranda nebyla Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Vegetta, nic proti SP1, ale já to zkoušel a zase tak vodotěsný to neni. Když jsem z SP1 vystřelil pod vodou (omylem, naladěn právě tím videem, jsem hledal kudy to fičí ...) tak se board rozblikal na FA, střílelo to semi až to pak nestřílelo vůbec. Pak si to problikávalo, ale po vyschnutí zase jak nová. Toť vlastní zkušenost Smile

no vidis ja s tym strielal vo vani Smile a no problem
az na to ze som potom dostal zdrba ze co zasieram kupelnu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ale no tak Smile Tišší hlaveň dělá třeba FLASC.


Hele koukal jsem na porovnání na youtube.com a nějak moc se neliší standard od Flasc... Mrkni na to. Popřípadě o tom pokecáme na PCAC Wink docela by mě to zajímalo in vivo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to hrozne easy - home made - troska vaty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom takové menší info ohledně TM-15. Po přeměření radarem jsem konečně zjistil maximální možnou úsťovku, které se dá (alespoň u mého kusu) dosáhnout a sice cca 340fps.

Úsťovka se zvyšuje vyšroubováváním konce ze součásti jménem bolt guide. Pokud to přeženete, začne ucházet vzduch a zřejmě vám to i vyflusne těsnění ven. Při maximálním vyšroubování jsem dosáhl s 12 palců neportovanou hlavní a apexem 340 fps. Je možné, že bez Apexu, který zbrďuje kuličku a s jinou hlavní může fps dosahovat až 350, ale to je zřejmě absolutní maximum. Nevím o žádných dílech, které by se daly vyměnit a tento limit zvýšit.

No a teď něco o tom jak to při takovéhle pro někoho jistě extrémní úsťovce střílí. Hodně lidí zastává názor, že když se jde přes 300 střílí to na hovno, trhá to kule atd.

Odehrál jsem s tímhle nastavením asi dvě celodenní hry. Mohl jsem vystřílet tak 1000 až 2000 kulí. Při jedné hře celý den chcalo a většina lidí měla problém vůbec střílet. TM-15 s 340fps a Apexem mi netrhla ani jednu kuli. ANI JEDNU. A to podotýkám, že Apex do kuličky při výstřelu poměrně dost hodně jebne kusem gumy. I v dešti při tom zbraň střílela naprosto bez problémů - tedy přesně a rovně. Žádné haluz vývrtky se nekonaly.

Na PCAC jsem stáhnul fps na cca 285 a čekalo mě další milé překvapení. Konečně jsem si totiž mohl trochu přesněji zjistit spotřebu vzduchu.

Nafoukal jsem 48ci flašku na cca 2700 psi a po vystřílení cca 400 ran s neportovanou hlavní jsem měl ve flašce pořád nějakých 2000psi. 400 ran na 700psů je docela slušné. Při úsťovce pod 300 tak jde dosáhnout asi až někde přes 800 ran a to je docela paráda. S 340fps jsem většinou na nějakých 2500psů vystřílel tak 500-600 kulí a šluš. S tlakem pod 900psů (aspoň podle mého regulátoru, kterej možná ukazuje trošku víc) už to jen fluše.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hellboy jeste jde zvednout ustovka regulatorem tm15. pridej na nem o kousek nad dveste a premer. ikdyz je to na ukor opotrebeni.... Sad ..
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono sice je ten regulator urco dizajnovany s nejakou toleranci, aj ine dielce, ale nijak velmi na 200psi by som nesiel. utrhne sa tam daco a servis je cez 1/2 sveta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeden kolega na me puvodni tm7ce ma regulator natlacen pres 200ste a rika ze je krom hluku zatim vse v poradku.. treba se tu vyjadri.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ako designova realita je taka - vsetky tlakove suciastky sa designuju a vyrabaju s urcitou nie malou toleranciou. pri pouziti plastu (napriklad SP1) je tolerancia natlakove variacie mensia avsak co viem od cloveka co tieto veci navrhuje pre velke i male masiny tak je tam vzdy dostatocna rezerva.
(dovody su rozne, napriklad u malych tlakovych suciastok su to teplotne zmeny materialu atd)

zaujimal by ma ale destrukcny test - cize ako vela ten regulator znesie.
ma niekto zaujem obetovat svoju TM7/15 na tento pokus?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Strana 3 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate