Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Teamová pravidla

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:24 pm    Předmět: Teamová pravidla Odpovědět s citátem

Ahojte, zamýšlí zkusit navrhnout nějaká teamová pravidla kvůli neustálím dohadů a nedržení dohod o střílení. Představoval bych si team tak, že by se chodilo hrát třeba ob týden, kdo nedorazí (bez závažnýho důvodu) bude sankcován atp. Potřeboval bych poradit co a jak, jak to děláte uvás... případně poskytnout vaše klubová (teamová) pravidla jako mustr. Pomůžete někdo? Díky
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znám tým, který zaváděl podobně tvrdá pravidla a v současné době už v podstatě neexistuje. Osobně bych doporučoval normalní dohodu mezi normálními lidmi. Raději postavit tým o několika málo lidech, kteří se dají v pohodě dohromady než nabrat každého a řešit pak podobné restrikce.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

znovu opakuju, nedelej to Smile bud nekdo chce, nebo ne. kdyz ne tak hraj s nekym jinym
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, me by zajimalo, jak to delaji takove ty amaterske kluby fotbalistu, volejbalistu a dalsich istu, kteri maji turnaje, kam se ocividne nejak dopravit vetsinou dokazou a zarazi me, ze u paintballu ma řada (rekl bych vetsina) klubu dost zasadni problem se vubec nekdy sejit, po nejakem case, kdy puvodni nadseni opadne. Stejne tak je treba u focusu vcelku zavedene, ze brankar ma zustavat v brance, ale rada hracu paintballu ne a ne pochopit, ze i tam platijiste zasady, ktere by nemel hrac porusovat a kazit tim ostatnim hru.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi ti na klidu nepřidám, když řeknu, že problémem docházky trpí značná část týmů.
Snaha o jakoukoliv vnitřní konsolidaci bez pevné základy přijde vždy vniveč.
Bohužel to všichni (většina) máme jako zábavu a tak je těžké někoho přesvědčovat, aby někam povinně jezdil.

Velmi účiným krokem je vznik týmu nového, který bude zahrnovat stálé jádro několika menších týmů a přidružený větší počet "svátečních" hráčů. Pak se ale někdy naráží na rozšířený jev, že dost lidí "rádo kope" jen za sebe - stačí se podívat na registrované týmy zde na webu.
Tento jev lze částečně odstranit vytvořením armády, ale i tady stále platí, že základnu prostě tvoří odhodlaní lidé a ti nahradit nejdou.

Určitě se přikláním k předchozím názorům, že ve většině případů se jakákoliv sankce mine účinkem - dokud není členství povinné.

Hellboy to řekl velice dobře, takže moje úvaha určena pro doplnění.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mě napadá - nechtělo to náhodou jinou sekci? Nejlépe off-topic.
Sice je pravda, že se snažíme dopídit "meče" na "provinilce", ale i tak.

Slušně poprosíme Charlieho o přesun.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaše přání je mi rozkazem Smile
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když budeš někoho nutit ještě více mu ten pinbál zprotivíš...
Já říkám nenabírat každého napotkání, ale nejdříve ho postavit do role " bažanta " ať dokáže že si zaslouží vztoupit do klubu..
Ono těžce zasloužené uznání si člověk bude více vážit než přijmutí hned při první zmíňce...
Nenabírej každého, i kdyby si měl být jen jediný člen týmu - nemá to cenu budeš se jen rozčilovat provoláš mraky peněz přemlouváním a ještě z tebe budou dělat květáka. Kašli na ně - vyhodit - zahodit - kopnout do hlavy a je to Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukni se k nam na www.pohanskypes.cz jsou tam stanovy, ze kterych je i jasne jak resime otazku dochazky a financi, celkem to funguje, jen to cas od casu chce mensi reorganizaci.... myslim ze obecne nejvetsim problemem neni to nastavit si klub na prisnych pravidlech, ale udrzet clenskou zakladnu na urcite vysi, protoze prirozena umrtnost (stari, odstehovani se, zleniveni a podobne) jsou proste normalni, ale tady se za posledni dva roky vytvorili stovky pidiklubicku o 3 az 5 lidech misto toho aby takovy lide rozsirili rady velkych klubu... to je treba i to co trapi nas, mame prirozeny ubytek, ale nemame skoro zadny novy prijem clenu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když tady Hellboy psal o čutálistech, tak pokud to není až tak mimo místu, tak napíši stručný výňatek z pravidel ... a světe div se ono to fungovalo. Jo a jednalo se pralesní Hanspaulskou ligu Smile

- omluvená neúčast 50Kč
- neomluvená nebo zrušená účast na poslední chvíli 100Kč
- obdržený gól 20Kč všichni
- gól po chybě brankáře 50Kč gólman
- vstřelený gól střelec 20Kč
- hattrick 50Kč
- žlutá karta 50Kč
- červená karta 100Kč
- prohra 50Kč všichni

Téměř celý tým byl složen ze studentů a takto jsme fungovali nějaké 3 roky, takže není až tak pravda, že studenti jsou chudáci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Velmi účiným krokem je vznik týmu nového, který bude zahrnovat stálé jádro několika menších týmů a přidružený větší počet "svátečních" hráčů. Pak se ale někdy naráží na rozšířený jev, že dost lidí "rádo kope" jen za sebe - stačí se podívat na registrované týmy zde na webu.
Tento jev lze částečně odstranit vytvořením armády, ale i tady stále platí, že základnu prostě tvoří odhodlaní lidé a ti nahradit nejdou.


no mam pocit ze koncepce tzv. armad malinko selhala, alespon ty nejstarsi se zacinaji (a tady mi kluci prominte) potykat se zavaznymi pravidly... MPV je prakticky uz jen 5 ci 6 lidi a Sudeta Ore ma neuveritelny problem s dochazkou (viz treba Alej) ... zakladem vseho jsou zdrave kluby, kdyz budou zdrave kluby, budou zdrave i ty armady co je tvori, kdyz sou nezdrave armada vas nespasi
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se strašně líbí názory "Hrajeme to pro zábavu", "Znechutíš to lidem". Takové názory u nás také panovaly a nakonec i ti nejprotivnější se zavedenými sankcemi souhlasí. Ono je to v každém sportu stejné, pokud máš v týmu nespolehlivé lidi, vykašli se na ně. Jestli paintball hraje někdo pro zábavu, tak tam sakra jezdí! Když ne, tak netuším proč je členem týmu, asi jen pro začlenění.

U nás jsme zavedli pravidla docházek, fungují již přes 2 roky a odešli jen ti, co to hrají pro onu zábavu a rok jsme je na paintballu neviděli! Pak se takoví ještě ohání kamarádstvím a podobnými kravinami, ano kamarádsky se vysrat na tým je to pravé ořechové!

Proto pravidla, sankce a pod, určitě v rozumné míře zavést.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty sankce jsem nemyslel jako že nějaký brutální placení a tak. Spíš, jak někdo psal, když se bude hrát 20x do roka 3x nedorazíš... končíš a po čtvrtý seď doma. Jen abych to uvedl na pravou míru, když jsem přišel do klubu (nějakou dobu jsem už hrál předtím sám, vybavení mám) bylo tam osm lidí. Tenkrát mi tvrdili že hrajou každej tejden, říkám to je moc. To ty lidi přestane zachvíli bavit. A ups, od tý doby jsme se sešli cca 3x v pěti/šesti. Domluvený jsme byli 100krát ale vždycky to bylo... nemám kule, nemám love, musím do práce, já o tom nevěděl atp. Proto bych třeba stanovil že trénink je každou druhou a čtvrtou sobotu v měsíci. Potom nemůže nikdo říct že o tom nevěděl, že nestihl koupit střelivo a tak. Pohani díky, podívám se na ty stanovy, snad mi to pomůže Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Každý víkend je opravdu moc. Jak jsem psal v jiném vlákně, my máme 24 tréninků do roka a minimální docházka je 33%.

Již máme odsouhlasená pravidla o zrušení účasti na akci po jejím datu registrace. Jen jediný člen z šestnácti je proti. Nevíce se mi líbí forma, že hříšník platí polovinu registrační sumy minimálně však 100Kč. Přijde mi to jako ještě rozumná částka.

Souhlasím s tím, že docházka je velký problém celé pb komunity a týmy by měly zavádět opatření, aby se tento nešvar eliminoval. A to i za cenu zmenšení členské základny!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
Pohani díky, podívám se na ty stanovy, snad mi to pomůže Wink

je to sekce KDO JSME... aby si to nehledal, nerikam ze je to univerzalni lek, ale nam to proste pomohlo a moc strileni v roce je opravdu problem, tech 10 za rok je zaklad, nadstavba se vzdycky da domlouvat s lidmi co maji paintball jako prioritu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tady se za posledni dva roky vytvorili stovky pidiklubicku o 3 az 5 lidech misto toho aby takovy lide rozsirili rady velkych klubu... to je treba i to co trapi nas, mame prirozeny ubytek, ale nemame skoro zadny novy prijem clenu


Jj souhlas, proč zavádět tisíce týmů, které si ani pořádně nezatrénují.

Jinak to náborové síto, jak tu někdo psal, je těžké vytvořit, už jen kvůli tomu počátečnímu nadšení, které časem opadne. Bez nastavených pravidel, nemá pak tým možnosti, jak s někým pořádně zatočit Laughing Pravidelní střelci nadávají, prudí hříšníky a těm je to vcelku u prdele... Znovu slíbí účast a nepřijedou, proto jsme u nás museli sáhnout do směrnic a poupravit i síto vyhazovací, které má hlavu a patu a všichni s při přijetí do klubu ho odsouhlasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych dodal, že řešení členů podle místa bydliště není moc dobré. Každý tým by se měl domluvit na pravidelném trénování na určitém místě a podle toho řešit i nábor. My jezdíme trénovat pořád do Milovic a podle toho také nabíráme lidi. Pak je jedno zda je člověk z Neratovic, MB, Nymburka ... Pravidelné hospody stejnak nemáme a není na ně čas, takže odpadají možnosti srazů všech členů.

Co se týká severu čech, tak kdyby se domluvily týmy třeba na Ralsku, tak jich může být klidně i polovina, ale za to v počtech 15 a více lidí (viz. Jardův příspěvek).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Georgi nebylo by možný poskytnout vaše stanovy pro mustr? Díky

Jardo, neboj nejsem játro... našel jsem to hned Smile
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodím ti je do PM. Musím to nějak sesumarizovat, protože veškeré změny řešíme dodatky a je toho tedy více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle je to zavedený u Nás od začátku roku 2009 a je vidět, jak počty v Boru klesají. Sad Není to dobře, ale co zas s lidma který neumí. Prostě je potřeba trénovat, trénovat a trénovat, aby ty lidi něco na hrách předvedli. K čemu nám jsou, když přijedou na hru a neví která bije. Neví co mají dělat a pochcípá kvůli nim půlka týmu. Kooperace = prakticky nule a to je špatně. Je pak lepší mít 5 lidí, na který se můžeš spolehnout, než 15 sem tam pobíhajících maníků.

http://www.militarygame.cz/index.php?page=militarygame&military=tymmg
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u nas je to jednodussi, netrenujes = nehrajes turnaje, ale zakazte neco lesakovi, kdyz vetsina her je pro zabavu......
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle sem zajedno s Jaroslavem.... Ale mám rád, když to vypadá hezky.... Twisted Evil
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si taky přehodim Laughing
Také jsme v teamu zavedly STANOVY, které fungujou téměř od založení našeho týmu. Postupem jsme pár bodů přidaly a myslím, že jsme si tím vyřešili dost věcí a celkem to funguje a všichni to respektují.
Ohledně pravidelných střílení.
Tento bod nemáme pevně zakotvený ve stanovách, ale máme předem dohodnuté termíny tréninků vždy s dostatečným předstihem i jejich program, který zajišťuje velitel týmu a doposud s tím nebyl žádný problém. Asi je to hodně o lidech a o tom přístupu Wink
Tréninky máme většinou naplánované na 2 měsíce dopředu a pokud by se nám do toho čistě náhodu vměsnala nějaká akce tak se trénink přesune na jiný termín a nebo se prostě zruší.
Myslím, že za ten rok máme celkem dost cvičení, že nějaký ten trénink můžeme vypustit a jet na akci kde se naše cvičení snažíme zužitkovat.
A pak je tady také období kdy už tolik akcí není a tak je více času na trénování Laughing .
Já tomu říkám podzimní a zimní příprava Laughing Už se těšim
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by se někdo našel kdo by si chtěl počíst, tady jsem sesmolil stanovy.
Byl bych rád za případné podněty, co dodat atp. Díky

http://www.dobdogs.wz.cz/viewtopic.php?f=7&t=4&p=5#p5
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak tady psal mladas náš systém

1) Každá druhá neděle v měsíci trénink, pokud máš 12 měsíců zpětně mín jak 65% máš smolíka a můžeš se tak plácat doma nebo na treninku nebo na nějáké menší pifandě okolo baráku. Velké hry vyžadující koordinaci bohužel máš smůlu. Na druhou stranu ted se zavádí doplnkové tréninky, takže jsou možnosti jak si nahradit chybějící trenink, ale i tak myslim že 65% je dost mirumilovných. Koncem léta jsme provedl ukončení členství, a na konci roku opět bude redukce. Je třeba být tvrdej, paint je muj životní styl a lepli co si na to jen hrajou okolo sebe nechci. Myslim si že každej klub projde tak 3 fázema 1) založení klubu, velká euforie hrajeme jen pro zábavu, 2) někteří chtějí fungovat víc za lepších podmínek zkrátka berou to víc vážněji a ty se chtějí rozvinout. bohužel je ke dnu táhnou takový ti co jsou od začátku ale jaksi to maji na háku a těch je potřeba se ZBAVIT!!! Twisted Evil tahle fáze je většinou nejtěší, bojujete s počtem v klubu, nedocházkou, nedisciplinovanosti. Je nejvíce smrtelná pro klub. 3) jste již zavedeným klubem a rozšířené členské základně, a to už je relativně pohoda. Určitě co pro přínos klubu je nutné stanovit si chod klubu nejlépe písemně aby se vám nikdo nemohl vymlouvat na to že to nevěděl, trestat všechny stejně nedělat ulevy poněvadž pokud začnete měřit dvoujím metrem děláte si tak akorát na sebe bič a pořád se motáte v druhé fázy dokola...Jak řekl mladas, nás je v boru cca 5 z 12 ale je to 5 spolehlivejch lidí který vědi o co go a je radost s nima spoupracovat...Přeci jen mě rozčiluje některý lemplovský výkony, a to i když si vzpomenu rok nazpátek tak bych některým lidem za to nafackoval. Jsou prostě lidi kteří chtěji jit dopředu chtějí se zdokonalit a nemusí člověk pokaždé vyhrát ale stačí když se povede pár věci a hned ta roadost z pohybu z dobře odvedené "prace" je na místě.
Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate