Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 HE E-Grip (Nastavení)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M.Spear



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 5:33 pm    Předmět: A5 HE E-Grip (Nastavení) Odpovědět s citátem

Zdarec válečníci, mám drobný problém.. Vlastním HE E-Grip a nemůžu rozlousknout jeho programování. Při spolupráci s návodem sem se dostal pouze k následujícím řádkům..



Nastavení spouště E-GRIP Led

1. Zapnutí
Stiskněte zapínač (pomocí malého šroubováku nebo imbusu) po dobu 0,5 sec. LED by měla bliknout oranžovou barvou a pak by měla bliknout zelenou barvou (A5) nebo červenou barvou (Costum Pro E).

2. Základní nastavení Equalizer boardu
Tovární nastavení je následující: Mod střelby – semi, Dwell – 6,0, Debounce – 20ms, Kadence – 15 BPS

2. Jak naprogramovat nové nastavení

a) Zapněte „Spouští programovatelný mod“
Ujistěte se že značkovač je vypnutý. Stiskněte spoušť a držte ji ve stlačené pozici. Tlačte zapínací tlačítko po dobu 1 vteřiny (LED zasvítí zeleně) a pak uvolněte nejdříve tlačítko a poté spoušť. Pokud LED svítí stálou červenou barvou tak jste se dostali do spouštěcího programovatelného modu Menu 1.
Nabídka menu je následující:
Menu 1: LED stálá červená = Dwell
Menu 2: LED stálá zelená = Debounce
Menu 3: LED blikající zelená = Kadence
Menu 4: LED měnící se červená/zelená = Mody střelby

b) Výběr menu
Zmáčknutím a uvolněním spouště přeskočíte do následujícího menu – změní se barva LED indikátoru. Mačkejte dokud se nedostanete do menu které požadujete.

Je mi jasné listování v menu ale Jakým způsobem mám vybrat požadované menu? a přesunout se kupříkladu do menu 3


Děkuji za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted to budu lovit z paměti, bo se mi E-grip valí bůhví gde Smile Na položku se dostaneš tim mačkáním tý spoustě. To už víš, že? No a jak se na něj dostaneš, tak máš asi pět sekund na měnění. Tzn: dostaneš se do programování, najedeš si třeba podle blikání na čtvrtou položku (bps) a rovnou zacneš mačkat hřebíkem do rukojeťe 20x a čekáš bez hnutí dalších 5s, pak to zabliká a tim to potvrdí příjem a ty máš kadenci 20 bps. Pak se to dá eště nějak skontrolovat- to celý nastavení. Ale jak říkám, e-gripu jsem užíval naposled někde z jara Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
M.Spear



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:52 pm    Předmět: Díky za pomoc.... Odpovědět s citátem

Díky za pomoc, máš u mě panáka:) Ten HE E-Grip je zvláštní místo mačkání hřebíkem do rukojetě to volím mačkáním spouště.

Mám otázku, jakou maximální rychlost (bez upgradu) zmákne muj Cyclon Feed?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je možný že jsem to poplet Smile Já jen tak pro zajímavost zkoušel 25 bps, ale to už jsem měl kovový vnitřek cyklonu. Ale řeknuti, je to sranda! Jak neni každá kule stejná, tak nemá každá stejnou rychlost a při téhle kadenci se normálně ty kule někde v pětadvaceti třiceti metrech normálně potkaj! Normálně jsem s tim nehrál, ale kdo by to koupil v téhle vzdálenosti, tak by to měl jak z brokovnice SmileWink. Nicméně ten kovový vnitřek bych ti doporučoval. To se ti neztratí. Někomu neodejde ten plastový vůbec a kolegovi odešel po čase snad jen při zastřelování Kolimátoru, takže při minimální kadenci.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě jedna vychytávka (pokud už neznáš). Bohužel už nevím kdo s tim přišel. Pro snazší ovládání lze vyrobit tuningový hřebík Smile Rozeber rukojeť na dvě poloviny, sežeň si 'lepeňák' (hřebík s velkou hlavičkou) a ten krásně pásne do té ovládací díry. A ten zakrať na požadovanou délku tak, aby jsi ho v rukavicích omylem nezmáčkl, ale třeba nehtem jsi na něj dosáhl. Velice příjemná vychytávka. Tímto ještě jednou děkuji autorovi Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem to našel, potlesk pro Jardu D. Smile
Jarda D. napsal:
A to s tim ,,paratkem" jsem vyresil jednoduse. Rozebral jsem rucku a do te dirky kam se strka to ,,paratko" (jinak tam pasuje ten maly inbus, ktery ma clove neustale sebou v rucce (jen u X7)) jsem dal hrebik (hlinikovy lepenak) ktery jsem upiloval, aby byl zaroven s vnejsi stranou rucky. za hlavicku to drzi vevnitr. Nechapu ze takovouhle vec nedelaji u Tippmannu normalne v zakladu. Navic se dovnitr nedostane tak snadno prach a voda, jako kdyz je tam otevrena dirka.
Ted to zapinam uplne v pohode, treba i v rukavicich a maximalni spokojenost. Doporucuji tuto moji vychytavku vsem...

_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za super napad a radu!!! Ten hrebik jsem si taky udelal a perfektni vychytavka!!!
Jen nechapu proc to ty umelci co egrip delaj to nedotahli do konce a nedelaj neco podobnyho primo z vyroby.
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože fullauto je na většině hřišť v USA zakázáno...
Protože se přes grip dá natáhnout páska (plomba) a tím zaručit, že s tím nikdo nebude manipulovat.
Protože když není páska, je pořád velmi těžké přepnout mód. A když už se to někomu nedopatřením povede, tak je tam ještě tolik diskutovaná elektrická pojistka.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako ta pojistka (dve rany nez je full) ta me tam docela ........ ! Je nejaka finta na tohle, aby full byl hned??? Nikde jsem se to nedocet, jen jsem nasel ze do starych jsou novy streva asi za trojku a dothle novyc nich.
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S dobře nastavenými parametry se s response modem, nebo turbo modem nechá pracovat skoro jako s auto modem
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK diky zkusim to Very Happy
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vas jakou mate zkusenost s vydrzi a druhem baterky v tomhle gripu? Ja ho mam novej a poprve jsem s nim hral a zklamalo me, ze jsem ho v 9h zapnul, po obede uz mi obcas nevysla rana (pripadalo me to jako ze neni dost proudu na elektromagnet, jen tak to cvaklo ale nevystrlilo) a kolem 3h mi uz blikala cervena dioda ze je vybito. Koupil jsem teda obyc baterku za 30kc a vystrilel max 400 kuli.
Diky za odpovedi Smile
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obyč jsou fakt na prd, rychle se vybíjí. Určitě pořiď nabíjecí. Ale to občasné vynechání jsem taky pozoroval a to i při plně nabité baterii. A nedávno si na to stěžoval i kolega. Pozoruje tento jdu taky někdo? Nebo jsou to jen sešlé výjimky? Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me to vynechá obcas jen první ránu po nejake pauze ve strileni. Pak jak se strili rychle za sebou je to OK
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci, má cenu dnes ještě kupovat A-5? Už jsem se tu na to kdysi ptal,ale marně.Prostě se proslýchá, že nový A-5 už stojí za piču.Sou s nima teda problémy, nebo se to dá?Uvažuju o E-gripu, že bych si taky už někdy rád zakulometil.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na naše hraní A5 pořád dobrá. Srnec si ju koupil zase novou myslím loni. Šlape dobře, ale na E-grip se vyser zbytečně vyhožený peníze a starosti navíc. Byt tebou bych si nechal to co máš.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo na karabinku nedám dopustit, to je no1, ale v rámci rozšiřování "autoparku" bych rád něco dalšího.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Jo na karabinku nedám dopustit, to je no1, ale v rámci rozšiřování "autoparku" bych rád něco dalšího.

Laughing Laughing Laughing Už tě to taky semlelo Laughing Laughing Laughing
našetři si korunky a kup si Phenoma, A5 jako kulomet vyžaduje hodně páče a výsledek je stejně dost nejasný. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo už sem to vychytal,řadu věcí pochopil a po praktickém srovnání s mnoha jinými kvéry je prostě karabina super kvér.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate