Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Používaná pyrotechnika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

k těsnosti.... díru zmenšíte jednoduše vlepením proužku izolačky Wink...
K využití 12gr CO... bez expanzní komory to asi nepujde...
Chtělo by to něco na způsob plnění jak mají na RAP4 ohledně kruhové nášlapné miny...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíše než nášlapku by se dal využít gas can z RAP4 granátu. http://rap4.com/paintball/os/replacement-parts-hand-grenade-parts-c-64_40_383.html
Ten jejich systém je geniálně jednoduchej. Btw stejnej princip tu nabízel někdo v diskuzi na ty jednopoužitelný, co jste testovali. Stejný způsob zpoždění. Chtěl bych tam i zvukový efekt, navíc je nádobka dost velká. Tot vse k CO2. Co se izolačky týče, taky mě to napadlo, ale trochu jinak. Spíše u vchodu..... Počkám na gumáky a petardy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

VÝROBA NÁŠLAPNÝCH MIN, DÁLKOVÉ ODPALOVÁNÍ, VLASCOVÉ MINY.

má někdo zkušenosti s výrobou, nějaké návody, odkazy, prostě vše jak za to nedat balík peněz, ale trochu si s tím doma pohrát.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlascová mina: stačí ti koupit krabičku bouchacích provázků http://ohnostrojenamiru.cz/bouchaci-provazky-p-32.html
dát do nějakyho obalu aby to hezky vypadalo a máš to.Provazky nastavíš vlascem přivažeš mezi stromy a je to.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No s těma provázkama mě to taky napadlo, ale je to hrozně malá rána, tak nějak bez efektu . . . Shocked
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A na co potřebuješ velkou ránu?stačí, že to uslyší ten co to spustí. Když tak daš provázků víc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jde o to, že při velké přestřelce, to nemusí být slyšet. A na velkých akcích minová pole nejsou špatná, ale musí fungovat.
Pak jedine trošku dražší verzi, koupit za 20,- granáty natahat na ně vlasce a je to stopro.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pouzivame prach (staci z cca 2-3 meg sesypat) - pak jen pripojit baterku, nakej ten dratek a zazeh : )

100% ozkouseno,ze ten vybuch uslysis

http://www.youtube.com/watch?v=wtwt9hku1Ks&feature=channel_video_title
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už je zase docela extrem myslim.Já to tu nechtěl psát, ale když si sem dal tohle IED tak je to jedno:-) mi k těm provázku taky přidáváme zapalnou slož.trhací provázek se dá do uzky trubičky a přidá se třeba ten prach z petardy(eventuelně střelný prach) a cely se to zavře do role třeba od toaleťáku.neni to tak velky a účel to splní.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, vyzkouším, dám vědět jak to dopadlo a a ve velkém beru na WZ.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Baboon



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

používali jste někdo Grom???jaký to je???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my pouzivame kulove pumy, je to velky vybuch i velky polomer zasahu, takze si kazdy opravdu vsimne, ze jej takova nastraha zasahla, je to trosku vic horlave, takze je potreba jen davat pozor na vzplanuti lesa
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a hlavně člověka kterej je u toho, trocho rozumný pyrotechniky mě nevadí ale puma hodně jedovatá stím si hraju jen na silvestra
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baboon napsal:
používali jste někdo Grom???jaký to je???


Já jsem ho zkoušel a docela ubohost za ty prachy-udělá jen ránu.Levnější alternativa je obyčejná mega a rána je i podstatně větší.(leda,že by jsem ten GROM měl šméčko)
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
my pouzivame kulove pumy, je to velky vybuch i velky polomer zasahu, takze si kazdy opravdu vsimne, ze jej takova nastraha zasahla, je to trosku vic horlave, takze je potreba jen davat pozor na vzplanuti lesa


Jo jo kulovky jsou fajn,ale musí být v označení "SALUTE" -jen rána
tyto kule jsou naplněny jen výbušnou směsí a riziko zapálení je podstatně nižší.
Na silvestra jsme testovali kule SALUTE V ráži 50mm a to je mazec (BETELNÁ MRDA Cool )
škoda jen ,že se těžko shánějí Crying or Very sad
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
a hlavně člověka kterej je u toho, trocho rozumný pyrotechniky mě nevadí ale puma hodně jedovatá stím si hraju jen na silvestra
ja vim ze to hodne lidi nema rado, ono to muze malinko popalit kuzi, ale zase to podle mne nemuze cloveka roztrhat tak jako petady, take male popaleniny mne nevadi (zvlast kdyz mame vsichni na ocich bryle) ale utrzene prsty bych videl jako horsi vec, podle zkusenosti co mame nam atim nikdo nechyt... takze to chce vzdy pozorne zkoumat pravidla ruznych her, aby clovek pak nebyl neprijemne prekvapenej, kdyz po nem nekdo pumu vystreli a nezacal zbytecne delat vlny, kdyz pritom byla takova vec povolena ! Proto znovu upozornuju na Bojovou patrolu, kde se prave tahle pyrotechnika bude pouzivat !!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To si ted přisadím Smile
Jednou mi bouchla 45mm kulovka v ruce když jsem ji chtěl vyhodit ven... běžím ke dveřím a....BUM... krom lehce popálený kůže mezi prsty(rukavice jsem neměl) a šoku mám prsty všechny... i když v jeden okamžík jsem se na tu ruku nechtěl ani podívat, pak přilítla mladá voči na vrch hlavy, co to prej bylo... což jsem slyšel mezi pískáním jako z velký dálky a trochu divně...a ja jen zíral mlčky na tu ruku a nechápal...neschopnej ničeho.
I když mám strop v dílně cca 2,8m tak se mi hlava zrácela v dýmu a ten pomalu odtíkal vyraženým oknem v garážových vratech. Když jsem to rozdejchal, tak chtěl vyvětrat, tak jsem vostal čumět podruhý, páč šupáky co držej ty vrata, byl vohnutý, že nešli posunout... Chytlo mi to doma v dílně při pokusech spolu se 100m klubkem zelený 3mm zápalný šnůry. Zhruba místnost 6x5m... takže kulovek se osobně nebojím, spíš jen tý mordy co bych s ní dostal při nárazu...

Přimlouvám se ale o zrušení palby na uzavřená vozidla, nedokážu si představit, co by kulovka provedlo, kdyby mi vlítla do Vasila s lafetovaným kulometem, kdy máme vysazený dveře... asi posádka hluchá, vymlácený okýnka a a pak ohnivá koule se hřibem>exploze výparů z benzínu...
Na Syberii jsem se moh zbláznit když mi Eda hodil pod auto granát jak na potvoru k benzínový nádrži, který kolem potrubí prosakuje benzín...

Takže i toto berte v potaz...
Děkuji předem, myslím i za všechny majitele vozidel...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Koyte domluva s Jaroslavem na Bojovou patrolu je takové že zabílíjíme pouze lidi ne vaše miláčky:) Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoTe ty seš fakt blázen Laughing on střílí i v garáži Laughing Laughing Laughing Laughing

Jinak petarda megatřesk zaručeně rozebere plechovej kýbl. Test sádrových granátů je toho důkazem. Takže slušná pecka. Na granát a nebo nástrahy si myslim, že dostačující rána a nic většího není potřeba.

Kulové pumy též jen na lidi Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bolo ale nedobrovolné a nečekaní, coi jsem dělall, rána kladivem, odlítla jiskra do klubka šňůry a to ihned čaplo (a to neuhasíš i kdyby ses posr*l ) a od toho ohně a jisker pak ta puma co ležela opodál... od tý doby si dávám majzla... Shocked
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Ano Koyte domluva s Jaroslavem na Bojovou patrolu je takové že zabílíjíme pouze lidi ne vaše miláčky:) Very Happy Very Happy Very Happy

no ale pokud budou na technice, tak to tam solime taky Laughing a samozrejme by to melo vyrazovat i techniku, uz vidim, jak do nas masi to auto s kulometem a my s nim nice neudelame Crying or Very sad rikal si at nestilime jen na BVP na ridice o Kojotovi nepadlo ani slovo Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne, ne... na patrole budem bez Vasila ...by sme si na cestu museli vzít dovolenou ... Twisted Evil... je to kus opravdu moc Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
ne, ne... na patrole budem bez Vasila ...by sme si na cestu museli vzít dovolenou ... Twisted Evil... je to kus opravdu moc Smile...


A kurva já myslel že Vasil zvládne vše...

K pyro - ty kulovky jsou dost vostrý viděl jsem týpka co ji dostal do kebule a uzemnilo ho to..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych měl jen prosbu na Jaroslava a jeho divočáky. Na čtyřkolky prosím stačí běžná PB munice, strašně rád to přiznám a ze čtyřkolky už se umím svalit i za jízdy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlas napsal:
KoyoT napsal:
ne, ne... na patrole budem bez Vasila ...by sme si na cestu museli vzít dovolenou ... Twisted Evil... je to kus opravdu moc Smile...

A kurva já myslel že Vasil zvládne vše...


Vasil a ja vydržíme cokoliv, ale zbytek brble že se vlečem... maximalka naložený sanity je 80km po rovině do kopce 60km a míň... a voni ty "naši divočáci" budou zase chtít hnát 150 Sad... no přeci je to od nás 320km... Vasilem odhaduju na 6-7 hodin...Jeník by mohl vyprávět o cestě na Trojůhelník Smile...

ALE NA WARZONE...NO TĚŠTE SE Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate