Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Používaná pyrotechnika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno myslím že na tohle celá MP sekce čekala... škoda, že nejdou použít opakovaně... konečě opravdový funkční granát... hned jak mi dojde vzorek jeden kuchnu a uvidím jestli je to nad sily Komiratech dílny Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na kolik přijde jeden takovej kousek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až mi skončí červnovej paintballovej blázinec, tak vám předvedu ještě revolučnější paintballovej granát, kterej pujde znova používat Twisted Evil Nechte se překvapit Twisted Evil Comming soon!!!
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z videa to opravdu vypadá na velmi zajímavou věc, zejména do budov, jen by mne zajímalo ,zda se obal neroztrhne při nárazu na beton při hodu granátem ??? Do lesa samozřejmě použití mnohem menší, ostatně jako ostré granáty, kdo někdy zkoušel třeba útočné v lese tak ví, že střepiny létají krajně nepravidelně do velmi malé vzdálenosti.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave - zde je odpoved....

Cofey napsal:

Při zkoušení na asfaltovém parkovišti se nám na dvou kusech stalo (jelikož jsem je házel celkem dost daleko) že po dopadu praskl plášť ještě dřív než došlo k výbuchu pyrotechnické části. Tím byl výsledný rozstřik barvy velmi oslaben protože nedošlo k požadovanému tlaku který jinak vznikne v neporušeném plášti. Na military hru v přírodě je to ideální munice, na tvrdých površích (beton, asfalt.....) to bude chtít házet trochu s citem (možná spíš koulet)
Cofey

_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čakla



Založen: 15. 06. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem četl všechny vaše postřehy a rady jek udělat granát. Petarda je nejlevnější, ale její problém je právě v tom, že se roztrhne jen v půlce a navíc kuličky nevystřelí, ale roztrhá na kaši a to jen ty v prostředku. Tak jsem jí oblékl do pláštěnky a efekt byl úžasný. Jednoduše jsem ustřihl prst z chirurgické gumové rukavice a ten jsem navlékl na petardu až k hornímu okraji těsně pod škrtátko kde jsem měl nanesené kolem do kola lepidlo a ještě jsem to přemotal elektrikářskou páskou. Vše co jsem lepil, bylo pistolí která rozehřívá takové ty plastové tyčinky. Potom jsem nalepil kuličky kolem dokola petardy, každou zvlášť, nelepil jsem je k sobe jen na tu petardu. Cely granát přemotal po obvodu dvěma závity toaletním papírem a to celé jsem namočil do sádrové kaše. Konzistence byla asi jako dannone nápoj a to celé jsem nechal zatvrdnou na sluníčku. Když petarda bouchne nafoukne ten gumový prst a bez poškození se kuličky odmrští do všech stran. Ten toaleták jsem tam dal proto aby se kuličky při manipulaci neodloupli. A navíc jsou trosku chráněné skořepinou při dopadu, ale jde to i bez něj.
Možná by bylo ještě lepší kdyby se ta petarda s návlekem ještě před nalepením kuliček namočila do sádrové kaše, pak by bylo odlepení při nafouknutí 100%. Rád uvítám jakoukoliv radu, nebo zlepšení. Čus bus, autobus, trolejbus, simson a granát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten granat od cofeyho vypada zajimave ale obavam se trochu ceny.

Nastin jak udelat PB gradat od Cakla je zajimavej vlastne jde oto tu silu exploze patardy trochu zbrzdit(zpomalit) a pokud mozno rozlozit v cele siri(velikosti) taho granatu.

Mozna ze by se obe tyto myslenky mohli zkloubit, pouzdro neco ve stylu kindervajicka ale veci, naplnene barvou uvnitr petarda se silou explore umerou celkove velikosti granatu ktera by byla utesnena aby nenavlhla bud tim prstem z gum rukavice nebo necim podobnym. A to pouzdro by se mohlo treba lehce nariznout aby se lepe rozthlo nebo misto toho pouzdra pouzit nafukovaci balonek naplneny barvou a ten dat do te sadrove lazne.
Ale kdyz natim tak uvazuju, tak se mi to zda dost narocne na vyrobu (zdlouhave).
Nicmene Hogi tu psal o necem revolucnim a hlavne recyklovatelnym az bude cas snad koncem cervna tak se nechme prekvapit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.

Add cena toho granátu - ještě jsem to nepočítal, chystám se na to sednout dnes Cool
Chtěl bych aby se to vlezlo do max . do 99 Kč/ks ale fakt to bude celkem zajímavé spočítat to - je tam spousta vstupů a proměnných.
Dám vědět jak by to vycházelo.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
Jaroslave - zde je odpoved....

Cofey napsal:

Při zkoušení na asfaltovém parkovišti se nám na dvou kusech stalo (jelikož jsem je házel celkem dost daleko) že po dopadu praskl plášť ještě dřív než došlo k výbuchu pyrotechnické části. Tím byl výsledný rozstřik barvy velmi oslaben protože nedošlo k požadovanému tlaku který jinak vznikne v neporušeném plášti. Na military hru v přírodě je to ideální munice, na tvrdých površích (beton, asfalt.....) to bude chtít házet trochu s citem (možná spíš koulet)
Cofey


Add citlivost na náraz do tvrdé ploše: ty 2 ks co křuply jsem vrhal fakt brutálně - po ideální balistické křivce a dááááleko. V budovách se většinou daleko ani vysoko neháže, že? Tam je to spíš o tom šupnout to kolegovi ze 3 metrů do místnosti pokud možno hned za dveře, že jo ? Smile
To bude fungovat, jsem o tom přesvědčen.


Prosím zájemce (přednostně z větších klubů) o testovací balíček o adresy k doručení (na e-mail cofey@seznam.cz prosím). Mám k dispozici cca 40 ks které chci rozeslat.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.

Tak jsem kalkuloval a baťovských 99 Kč/ks je cena za kterou by se to dalo oficiálně maloobchodně prodávat.

Je to akceptovatelná cena?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sedak



Založen: 20. 06. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikož normální nefunkční paintballové granáty stojí o 50% víc, nikdo nic namítat nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Zdravím.

Tak jsem kalkuloval a baťovských 99 Kč/ks je cena za kterou by se to dalo oficiálně maloobchodně prodávat.

Je to akceptovatelná cena?

Cofey




A davide, po kolika je balení, a na kolik by vyšlo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co toto http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=2117 je to za 49 kc a podle vseho by to melo byt to sami nebo na padobnem principu uvnitr rozbuska plastove telo a dovnitr das barvu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.

Sice jsem neměl tento výrobek fyzicky v ruce, ale podle toho co tam píšou jsou to dvě podle mě neporovnatelné věci.....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

t.m66 napsal:
Cofey napsal:
Zdravím.

Tak jsem kalkuloval a baťovských 99 Kč/ks je cena za kterou by se to dalo oficiálně maloobchodně prodávat.

Je to akceptovatelná cena?

Cofey




A davide, po kolika je balení, a na kolik by vyšlo ?


Zdar.
Baleno standartně v krabici po 10 ks.
Rozdělit na menší balení je asi možné - tak daleko jsem o tom zatím nepřemýšlel.


Cofey
Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yarda



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdysi jsem se pokoušel vyrobit pg,moc dobře nefungoval,ale třeba ho někdo doladí,nebo něco použije.jako obal jsem použil kartuši od silikonu.vytlačovací píst jsem vyndal a díru se závitem k našroubování aplikační špičky jsem upravil tak,abych do ní mohl zasunout petardu,kterou jsem namočil v roztavenym vosku.už si nepamatuju,jak jsem spoj petardy a kartuše utěsnil(je to už 7let Confused ).kartuši je samozřejmě možný zkrátit na požadovanou délku třeba ustříhnutím nůžkama na plech.potom jsem si rozmíchal v drogerii zakoupený potravinářský barvivo s vodou a nalil ho do kartuše a kartuši uzavřel vytlačovacím pístem a zalepil(už taky nevím čím).granáty bouchaly všelijak různě,proto jsem pak nařezával kartuši podélně planžetovým nožem,řezy byly po celý délce asi 1,5cm od sebe.to už bylo lepší,ale hloubka řezu nebyla všude stejná,takže se kartuše výbuchem petardy neroztrhávala rovnoměrně.toť vše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele to vidím pajntballovej granát poprví skladem na PB Shocked Shocked Shocked Shocked http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=980 to je co říct,ale ta cena Laughing Laughing Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyhle gumovy s*acky jsou jk dostani vsude uz dlouhou dobu.... efekt cca 0% Rolling Eyes
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu spíš je všude měli dostupnost na dotaz pokud vím Laughing Laughing ale ty prachy bych za to nedal
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty v..e, to se snad upsali, ne? Nebo je to za dva kusy? Stával vždycky kolem 120 Kč ( a někde pořád stojí http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1084-AAA-AA )
leda by to byla vyšší cena za okamžitou dostupnost Laughing

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi tak už je nenapínej a předveď jim ten svuj granát, ať slyšim ten parádbní rachot padajících čelistí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, ano, předveď!!!!!

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zbygniew



Založen: 14. 07. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až hogi ten svůj granát pustí do světa, přestanu střílet a budu už jen vrhat! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JO TAKY JSEM ZVĚDAVEJ Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám sice čas ani prostředky na vyrobu PG ale přidám nápad snad to někdo skusí vyrobyt dřív než se k tomu dostanu já. Napadlo mě udělat granát z tvrzeného plastu nebo kovu ve tvaru dutého vajíčka a navrtat do něj dírky, na soustruhu by to mělo jít. To by bylo tělo granátu. Aby barva nevytekla tak vložit do granátu balonek, kondom nebo prst z chirurg. rukavice a do toho nalit barvu. Jako rozbušku bych dal petardu zabezpečenou proti navlhnutí třeba ji dát do kondomu nebo balonku a vsunout do otvoru v granátu kudy se naléla barva. dobré by bylo kdyby granát měl závit aby se dala petarda zajistit nějakým víčkem s dírou pro zapálení proti vypadnutí. Myslím že tlak by mohl kondom protrhnout a barva by stříkala navrtanýmy otvorama do všech směrů. Otázka je jestli ten tlak vydrží tělo granátu. Jak bude čas tak se dotoho pustím ale to bude kdoví kdy a navíc bych musel sehnat někoho kdo má soustruh. Snad sem někoho inspiroval. Pokud by se to někomu podařilo vytvořit, prosím napište jak to dopadlo.

PS: Granát by se dal znovu plnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdary, sice jsem novej, ale rád bych po přečtení celé téhle diskuze přihodil taky trochu do mlýna. Můj nápad v podstatě vyjádřil martas, nicméně mě to přijde zbytečně složitý. Jako skoro třicátník jsem zažil období branné výchovy, kdy nás ti strašně hodní soudruzi nutili házet gumový granáty a tím nám ukazovali cestu míru Smile a v postatě si z nás připravovali další nástupce lol. Mno dost o tom, tahle sranda je snad už pryč. Mno tak jsem kouknul po webu a wona se ta sranda nejenom vyrábí, ale i prodává ( http://www.hyperobchod.cz/objects/1074670912.html?group_oid=1057016731 ) za nějakejch 58Kč. Kdo to měl v ruce, ví, jaká hustá pryž to je. Dle mého by stacilo vyvrtat dutinu ( válec, či kopirujici vnejsi tvar ) do stredu a díry řekněme pro 0,43cal nebo 0,40cal po obvodu, nejlépe co nejvíce přesně na průměr kulí, aby samovolně nevypadly. Moje domněnka je taková, že po téhlé upravě se granát neroztrhá, koule poletí, ale muselo by se to zkusit. Nicméně jak říkám, kdo to měl v ruce, cí co to je za gumu. Thats all folks.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idea pekna, guma vybuch prezije na 100 %, jen je tu jednatechnicka drobnost. Jak zajistit, aby kule samovolne nevypadla, ale zaroven aby byla vystrelena a nerozmasirovala se jeste pred cestou ven. Neverim, ze bude mozne to navrtat "akorat" aby kule drzela a prezila i dopad na granatu zem a po vybuchu letela cela ven. Pokud je mysleno, ze to kule rozbije a bude strikat jen barva, pak ano, ale dosah bude asi bidny.

Zatim nej samodomo granat, co jsem videl v praxi, byla petarda obalena modelinou, lita to vsude i dobrym dosahem, oznaceni je celkem jasne, jen to jde blbe z hadru, takze to nepouzivame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno jak rikam, jen napad...... ale hned jsem ctyri kusy koupil, tak snad se k tomu s paní vrtackou a soustruhem do vánoc Laughing dostanem. Mozna reseni by bylo vrtání uhlovou frezou a dorazeni koule na neuzsi misto kuzelu. Nebo pouziti o krouzku u vychodu z tunelu (zuzeni) , ci gumovej palec, ale otazka je, jak moc by to bylo pracne. Kdyby to dopadlo, tak dám vědět, esli budu mít ruce jeste na svým místě.... Confused Mno nic neslibuju, ale zase na druhou stranu z gumy udela kačenku každá lama...... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:53 pm    Předmět: Re: granát Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:


jinak pokud někdo vite jak zakomponovat nějaký zpoždovací mechanismus do granátu za použití CO bombičky jako hnacího media , sem s nim...Wink


Dneska jsem zkousel 12g jednorázovku penetrovat a musim říct, že efekt uniku plynu je dost nedostatecný. Udelal jsem konstrukci průrazníku bombičky, poháněnou energií petardy ( zpoždění), ale výsledek je takový, že bombička si vklidu půl minuty fičí, prostě žádnej zázrak, výsledný otvor po proražení dle mého rozhodně nestačí pro pohon čehokoli co má lítat ven. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze je to na dobre ceste kraliczech ma dobry napad ale mysto te bombicky bych pouzil nejakou petardu v necem obalenou aby byl tlak trochu rovnomerny a vymrstil kule ven nemusi tam byt O-krouzek staci jen tesna dira presne na kuli a ta pak nevipadne. sory za pravopis ale mam tak 4 promile a nechce se my premyslet nad cestinou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate