Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mordloch 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
... myslim že PP co byli pak uplně na skále měli dobrý divadlo, koukali jak se tam krčíme za těma šutráčkama v dáli zoufale mladas křičí že sou tam přibitý v naději je ho tam odtud srabíka ztáhnu.....
ano uznavam, uz dlouho sem se tak dobre nepobavil jak nad touhle vasi taskarici Laughing strelba z praskovek tomu davala zvlastni, velmi krasny nadech... osobne se taky divim, ze se vam podarilo tam vubec prezit, ale to bylo asi tim, ze hlavni cast utoku smerovala vic na levou stranu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku já to k vám měl snad už jenom 3 metry ale někdo nás tam sesmahnul z boku.
A ty práškovky byly moje poslal jsem jich tam snad 70 když někdo z vás vystr´čil hlavu tak jsem to tam pustil ale aby šla jedna na vás vystřelil jsem tři škoda že nejsou přesný. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Embarassed já to taky tak nějak cítil, bohužel jsem v tuto chvíli byl pouhým pěšákem a dokonce i torzo TT bylo na jiném místě než já takže jediné co jsem v tuhle chvíli mohl dělat bylo, že jsem se cpal dopředu aby i ostaní měli pak dost odvahy se pohnout a když se pořád nikomu nechtělo lízt nahoru do těch šutráků taj jsem to zkoušel do boku, kde jak říkáš byly SPAS no a když jsem zjistil že ani sem za mnou skoro nikdo nejde (asi jeden až dva lidi) a ze zhora se začíná hrnout skupinka obránců tak jsem udělal to jediný co jsem ve dvou lidech mohl udělat zalezl za skalku a pokusil se ten postup z vrchu aspoň na chvíli odrazit - no a pak jsem jí koupil nádherně mezi oči a to bylo vše co jsem z bojiště viděl Smile
Problém útoku byl hlavně v tom, že se díky tmě dost pěchalo a navíc velitel - Mastodont neměl místní znalost terénu, takže se nacpal s největší silou na místo kde se nebylo za co krýt a přístup byl obtížnější nebo nemožný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Jeníku já to k vám měl snad už jenom 3 metry ale někdo nás tam sesmahnul z boku.
A ty práškovky byly moje poslal jsem jich tam snad 70 když někdo z vás vystr´čil hlavu tak jsem to tam pustil ale aby šla jedna na vás vystřelil jsem tři škoda že nejsou přesný. Very Happy


pokud si to byl ty co se přestřeloval se salfou a pak dostal salvu právě z teho ostrohu tak se omlouvám že sem ti jich tam tolik poslal. zasraná hlavěň, málo času na vyklonění neb to tam občas hvízdlo. Prakticky sem ani nerozenal jestli máš šátek nebo čepici, jediný podle čeho sem se orientoval byl směr tovjí střelby na salfiče, to mi tak něják napovědělo že od nás nebudeš Laughing tak opravdu sorry bylo jich tam posláno asi 5 ve dvou dávkách a nevěděl sem jestli ty první dvě si našli svuj cíl... Bylo to asi 3m od hrany te plošiny... Smile

Jaroslav tuhle hru vyloženě zvolil jako výletní.. roklí šel jako na procházku, na babce mu už chyběl jen popkorn a kola...ještě pak mi ukazuje svuj pidibatužek ve kterým prý absolovoval secvičení, jenže já ho prokouk páč mu ostatní věci nesli jiný.... takže se nenechte ošálit jeho řečma... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku, tam byl problém v tom, že nás hned zmerčili, postupně nás přitloukli k zemi a přišli jsme o jeden gun. SPASácka vozba pod námi byla výborná v tom, že k nám hned nemohli vést rychle masivnější útok a to je nejspíš i odradilo. My jsme nemohli vůbec nic, protože nás pořád zasypávali, proto jsem taky ječel ať to pod náma pokropíte a místo toho se jen ozve "To musíte zvládnout" Laughing To Jeníku nebyl brek, ale čiré zoufalství Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je v poho to k tomu patří Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ještě než jsem se dostal pod palbu tak jsem tam sundal dva borce co se snažili chudáci vylést do teho kopečku a vůbec netušili, že z boku maj palpost.
Tady bylo jasně vidět, že pokud nám v obraně vypadne jeden článek, už bychom mohli mít problém a útočníci by mohli prorazit. Kdyby tě bejval Jenda nevindal tak jsem tam byl přikovanej a zbytek se moch klidně vyškrábat výše a bylo by otázkou času než by mě někdo sundal, ale nestalo se tak Laughing
Ty práškovky byly fakt epesní. ten efekt toho zásahu je fakt dobrej a jak hezky svištěj Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proto taky salfičku sem po tobě hctěl mít připravený náhradníky, a na dvou palpostech sem dokonce z tnich lepili tak aby linie zustala cela, v případě narušení by pak přišel povel stáhnout se směrem k jeskyni Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
proto taky salfičku sem po tobě hctěl mít připravený náhradníky, a na dvou palpostech sem dokonce z tnich lepili tak aby linie zustala cela, v případě narušení by pak přišel povel stáhnout se směrem k jeskyni Wink

Se ví Wink rozkaz zněl jasně, ale dobře jsme to sehráli Smile
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sakra rvu si vlasy už teď že jsem nemohl jet.. a co pak teprve příští rok Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate