Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

P.Ball - voda jim nevadí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste s nimi spokojeni?
ano jsou perfektní
5%
 5%  [ 2 ]
ano jsou dobré
10%
 10%  [ 4 ]
ano i ne
23%
 23%  [ 9 ]
spíše ne
34%
 34%  [ 13 ]
ne vůbec mi nevyhovují
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se omlouvám, ale v pátek jsem již na netu nebyl. Takže takže tu akci Milovicích jsem propásl. Nicméně prosím alespoň s týdením předstihem nám zavolejte do BASu (nejlépe pořadatel akce), kdy a kde. Rád přijedu. Jinak jsem dotazoval výrobce na důvod "golfování" i zda-li prováděli také testy s kuličkou o hladkém povrchu. Dle jeho vyjádření provádělisouběžně přípravu jak kuliček hladkých, tak i "golfovaných" a při testech lépe obstál nový povrch. Proto do sériové výroby šlo nakonec "golfování".
BAS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:
Takže jsem trochu otestoval p.bally ráže .43 a musím říct, že paráda. Stříleli jsme pistolemi RAM P99 Walther a RAM P.226 Sig Sauer na vzdálenost cca 15m a kuličky lítaly rovně a nebyl problém se trefit. Zkoušel jsem pár ran i na delší vzdálenost, to už byl rozptyl krapet větší, nicméně i tak jsem zasáhl cíl. Pokud používám pistoli jako kontaktní zbraň na blízko, jsou p.bally dobrá volba.

nemyslím že je špatná volba používat Ramku jako 2 zbraň na blízko.Také o tom dost uvažuji...jen nějaký link by to chtělo...kde si vybrat.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

něco se dá koupit u BASe
citace:
http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=165_166&sort=2a&page=1

já ale chtěl walthra a tak jsem ho koupil tady
kód:
http://www.rap4.com/paintball/os/paintball-gunmarker-pistols-c-21_333.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady bude nejaké info: http://www.rampaintball.cz/
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BASi jak je to s atestem u P.ballů? je nějaký?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš jako biodegradebilitu a tak? Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nějak podobně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem je o tomhle víkendu vyskoušel basi ty vaše kuličky a na přesný střílení to opravdu není po deseti metrech to udělá vrtuli ale cíl to občas trefí skoušel jsem povolit pružinu na kladivu a podobný věci ale bylo to pořád stejný ale jak jsem psal na naše krutý zimy nic jiního stejně nebude a napodlo nás proč to není naplnění normální náplní paintbalový kuličky nedělalo by to možná tykový vývrtky a zkusit změnit i ten povrch je to jen náš nápad nevím co výrobce všechno skoušel zatím zdar venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj souhlas taky jsem s nima střílel tenhle víkend a jediný nezanedbatelný plus těchle kulý je že vydržej úplně všechno nevlhnou, neměněj tvar, nekřehnou a dělaj moc pěkný jelita Twisted Evil Laughing oproti klasickejm kulým jenže ta přesnost je na úrovni těch nelevnějších paintbalovejch kulý takže místo jednoho nebo dvou výstřelů musíš dát 5-6 a to se pak člověk hned prozradí a cíl se mu stihne líp schovat Rolling Eyes
A o ceně se nemá význam bavit - naštěstí používám zásobníky na 18 kulý takže mi ani konstrukce zbraně nějaký kropení neumožňuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

nemyslím že je špatná volba používat Ramku jako 2 zbraň na blízko.Také o tom dost uvažuji...jen nějaký link by to chtělo...kde si vybrat.



To je pěkná idea, ale cena RAM pistole se (zdoj BAS) pohybuje na úrovni T8/9 a TPX, jen je celkově menší , ale zas musíš mít jiný střelivo.

To budu mít radši TPX (nic proti T9 - mám malou dlaň) a v ní P.Bally který se tak snadno nezdeformujou.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý


Naposledy upravil hlodavecz dne pá říjen 30, 2009 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš samozřejmě pravdu. Avšak ládovat P.Ballama něco takového, by bylo jistě epesnější Smile http://www.rap4.com/paintball/os/desert-eagle-paintball-pistol-internal-version-p-7381.html
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je samozřejmě mazlik. Bude budit respekt i v 0,43 kalibru. OK.
Jenže - kdo z nás to doopravdy udělá - mít dva druhy střeliva a dražší záložní nestandart zbraň?

Věřím, že někdo jo, ale bude jich stejně málo jako vlastníků T4.
(mezi který bych třeba rád patřil i já, páč za spolehlivej mechanickej nízkotlak jsem ochotnej zaplatit a klidně pořídim i pár předražených kulí FirstStrike. Ale nebudu hrát jen s nima, že. A dokud nebudu vědět jak je na tom T4 s rozborkou/sborkou, když se zasere kulokaší, budu ji jen zbožně obdivovat, páč ta značka/flinta má (jako ostatně většina 0,68 ) fakt na víc než na P.Bally (Sorry BAS))

P.Bally posílat do křoví, hustý a vysoký trávy skrz větvičky plný listí - fajn, ale na 15-20 metrů? Málo! Na 30-40metrů? Nejistý a drahý!

Hned na stránkách RAPů je mrakomor variant kulí a možností, od drahých plastových půlkulí na DIY plnění, až po husté gelofky:
http://www.rap4.com/paintball/os/nonlethal-clear-training-paintball-balls-2000-p-3877.html
s podstatně jinou cenou.

Nicméně musím poznamenat jinou věc mimo téma:
- že drtivá většina 0,43 zbraní se tváří a vypadá daleko víc military než většina 0,68 což je celkem na h***o
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlodavecz napsal:
Tak to je samozřejmě mazlik. Bude budit respekt i v 0,43 kalibru. OK. ...... ...drtivá většina 0,43 zbraní se tváří a vypadá daleko víc military než většina 0,68
Já se omlouvám za off topic, jen taková poznámka: Desert Eagle se vyrábí právě v rážích: .357 .41 .44 a .50 takže tahle RAMka je super real Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 12:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo, jenže ten Dezert je na stejno s velikostí jako TPX nebo Tiberius. A pak tady zůstává jenom ta odlišná munice. Jiný "výhody" v tom nevidim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten real vzhled, přeci Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo. Já když se podívám na Tiberia, tak mě přinde vzhledově skoro stejnej jak ten Dezert.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlodavecz napsal:

- že drtivá většina 0,43 zbraní se tváří a vypadá daleko víc military než většina 0,68 což je celkem na h***o


jojo, taková RAM M4 Commando s nábojkama a p-ballama... to musí být pošušňáníčko.... Aspoň na CQB, kde cíle nejsou příliž vzdálené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zabrousil na zahranicnim foru do diskuse o P Ballech/GOLFU od RAP4, coz je to same, protoze RAP s tou firmou spolupracuje uz leta na RAMkach a zaznela tam KONECNE ta hmotnost. Chlapik je zvazil a rikal, ze jsou vyrazne tezsi nez normalni kule a tim padem, ze je potreba snizit UR na cca 240 aby to mel stejnou energii jako normalni kule. Jestli je to pravda, tak je to mozna vysvetleni proc to zataci. Ustovka cokoli okolo 300 je pak ekvivalent ustovky cca 360 s normalni kulickou. Takze chtelo by to snizit ustovku na minimum a pak poradne zkusit, jestli to pomuze a jak daleko to lita. Skoda ze vyrobce o tomhle nic nepise a naopak se chlubi, ze je mozne ustovku prehulit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem si jistej jestli je to úplně to pravé už jsem tady někde psal způsob jakým jsem to testoval a ať jsem uděla co jsem udělal pořád stejnej výsledek a to i při ÚR 260 FPS(míń to už nešlo) na karabině která nemá problém s normálníma kulema a 380FPS Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V kazdym pripade budou delat kulicky i s tou skorepinou z vosku a naplnene barvou.

Taky me napadlo, ze ta golfova povrchova uprava nema nic spolecnyho s aerodynamikou, ale proste s tim, ze kdyby ta kulicka byla pri te velikosti hladka, tak by praskala, nebo byla moc krehka. U mensich to asi problem neni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tim to Hellboy podle mne neni, naopak ty policejni paintballky maji i 500 fps ale mohou strilit jen tezsi kule, i kdyz uznavam, ze nejsem zadny dobry fyzik Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tady na téhle stránce nám Rap4 slibuje že začne plnit tu voskovou skořápku barvou (úplně dole ) http://www.rap4.com/paintball/os/rap4-golf-paintball-powder-version-bottle-p-8579.html
To by možná mohlo vyřešit ty potíže s přesností
Nebudete BASi taky něco takového dovážet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nejakej typek konecne ty kulicky zvazil na mikrovaze a vysledek je naprosto totalni tragedie. Kazda ta kulicka vazi uplne jinak! Rozdil ve vaze GOLF ballu od RAP4 (coz je to samy jako PBall) je az 1g!!!!!!! Rozdil u draxusu je 0.02g!!!!!! Coz znamena nejen to, ze to proste nemuze strilet dobre, ale ze nektery ty kule jsou proste poloprazdny a jsou v nich bubliny jako krava.

Vysledky tady:

1st GOLF Ball weight (g): 4.20
1st Draxxus weight (g): 3.26
2nd Draxxus weight (g): 3.29
3rd Draxxus weight (g): 3.29
4th Draxxus weight (g): 3.30
5th Draxxus weight (g): 3.30
2nd GOLF Ball weight (g): 2.93
3rd GOLF Ball weight (g): 4.00
4th GOLF Ball weight (g): 3.45
5th GOLF Ball weight (g): 4.02

Video z vazeni tady:

http://greyops.blogspot.com/2009/12/weighing-rap4-golf-paintballs.html

A tady jeste recenze se zpomalenym zaberem ze strelby. Typek zkusil i ruzne ustovky a to az tak nizko jako 220fps. Vysledek - na hovno.

http://nwwoodsball.com/product-review-rap4s-golf-paintballs/
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to tam muze slouzit pro plaseni ptaku ci kourouvou clonu a ne zastreleni protivnika.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by mně zajímalo jak by se k tomuto faktu vyjádřila samotná firma RAP4

Ty vole to video je hustý... v cca 0:36 jedna koule regulérně obletí ten terč.. pěkně kličkujou na 220-260 fps jen co je pravda
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak gesto toho chlapíka na konci mluvilo za vše Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea jestli se nepletu a dobře koukam tak je na tomto videu patrné že ten vnitřní povrch je nějak drážkovanej nebo spíš pruhovanej to možná taky ubírá na vyvážení Question
http://www.youtube.com/watch?v=1dfytpfFhfA&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Golfování" na vyvážení vliv nemá, to spíše to jejich podivné vrstvené plnění a skořápky s useknutým vnitřním vrchlíkem.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvlastni jak dokaze nekdo dobrej napad totalne zkurvit a jeste to dotahnout na trh Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz hlavně na majitele Apexů - zkoušel jste někdo jak se prachovky chovají s různým nastavením Apexu?

Moje myšlenka je následující. Golfový povrch by neměl mít na nepřesnost výrazný vliv, protože golfový povrch má hlavně snížit oblast nižšího tlaku vznikající za kuličkou v letu (samotná přesnost golfování pak také není až tak důležitá vzhledem k rozměrům kuličky, samozřejmě nepřesnost může znamenat jinou distribuci váhy, ale to už je takové rýpání). Tuším, že u golfových míčků je nárus vzdálenosti dopadu (oproti negolfování se stejnými parametry) min 30%; což by pro prachovky znamenalo, za předpokladu přesné střelby v kombinaci s vyšší hmotností a stejným FPS, naprostou dominanci nad standardní želatinovou kulí.

Dále některé popisované nepřesnosti odpovídají problémům neseřízeného hop-up u AS zbraní (kule po pár metrech začne stoupat/klesat, zatáčet do strany).

A vzhledem k tomu, že Apex je vlastně Hop-up komora jen na jiném místě. Tak by mne zajímalo, jestli by při nějakém rozumném nastavení nemohl prachovku usměrnit. Bohužel Apex je až na konci hlavně, takže už nemusí (popřípadě úplně rozhodí) výrazně upravit rotaci, kterou kulička dostane průletem hlavně.

Pak se tedy pro někoho se spoustou času nabízí otázka, co by způsobilo vlepení kousku gumy na začátek hlavně (blíže boltu Smile ).

Jinak co se týče nerovnoměrného rozložení náplně, které může negativně ovlivňovat rotaci - jsem si toho vědom, ale moje představená "teorie" s takovou záludností nepočítá, takže ji ani nezmiňuji.

_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate