Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

P.Ball - voda jim nevadí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste s nimi spokojeni?
ano jsou perfektní
5%
 5%  [ 2 ]
ano jsou dobré
10%
 10%  [ 4 ]
ano i ne
23%
 23%  [ 9 ]
spíše ne
34%
 34%  [ 13 ]
ne vůbec mi nevyhovují
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, není kuličky co jsem rozřízl z nové várky mají "plnící" otvor mnohem menší. Také rozdíl ve váze vlivem tloušťky obalu je absolutně zanedbatelný. Nicméně postoupil jsem Vaše připomínky výrobci a čekám na odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni nic jednoduzsiho nez nahodit foto
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

<p>Od výrobce mám výsledky nezávislých testů přesnosti P.Ball provedených společnosti Angel Paintball UK. Ty bych také rád poskytl (jak se sem vkládaji soubory?). Střílelo se ze zbraně Angel A1FLY s hlavní .688 Hammered 14" a 4500psi LP Crossfire Tank. Dosahovaná úsťová rychlost byla cca 265. Zbraň byla nejprve nastřílena na střed terče pevně upnuta na stojanu. Proti P.Ball stály kuličky Nightmare Paint (červené). Na každou vzdálenost se střílelo 10 ran. Terč na 15m ukazoval rozptyl (Nightmare/P.Ball): 11"/12". Terč na 25m ukazoval rozptyl (Nightmare/P.Ball): 17,5"/15". Terč na 35m ukazoval rozptyl (Nightmare/P.Ball): 35"/46". Terč na 50m ukazoval rozptyl (Nightmare/P.Ball): 48"/50". Na vzdálenost 15m je rozptyl prakticky stejný, na 25m vychází P.Ball o cca 15% přesnější, na 35m naopak je P.Ball o 30% méně přesný (vámi nejvíce kritizovaná vzdálenost) a na 50m je již přesnost (nepřesnost) opět stejná. V hodnocení testu zazněl výsledek, že do 25m je přesnost stejná, mezi 25m a 35m se P.Ball začíná při letu "kolébat", u klasických kuliček dochází ke "kolébání" od cca 35m a u vzdálenosti 50m již oba druhy dosahují opět stejné "nepřesnosti".
</p>
<p>Jinak zkusil jsem znovu otevřít kuličku P.Ball, postupoval jsem trochu jinak a sice ostrým nožíkem postupně odškraboval od žlutého vrchu. Pokud budete postupovat stejně zjistíte, že vnitřní náplň je skutečně v celé kuličce a tedy ne jen po vnitřní zvýšený červený "košíček" - ten neslouží dle výrobce k plnění, ale pro přesné centrování polovin na sebe. Váhu obalu považuji opravdu za zcela zenedbatelnou (abychom byli přesní tloušťka žluté části je 0,75mm, tloušťka vnitřní červené části v místech kde zasahuje do žluté je 0,55mm a tloušťka červené části je 1,2mm - uvádím střední hodnoty jak jsem je zjistit s ohledem na nestejnou tloušťku vlivem "golfování"). Celková hmotnost obalu nebude příliš rozdílná.
</p>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BAS napsal:
***** Ty bych také rád poskytl (jak se sem vkládaji soubory?). *****


Nahraj soubory někam na web/ftp a hoď sem na ně odkaz a nebo mě je pošli mejlem a já je sem vložím za tebe.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jenze problem bude v tom ze na do 15 metru se trefis i bez mireni zaludem .. na to presny kulicky nepotrebujem .. co potrebujeme jsou presny kulicky prave na tech kritickych 30-40m ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
jenze problem bude v tom ze na do 15 metru se trefis i bez mireni zaludem .. na to presny kulicky nepotrebujem .. co potrebujeme jsou presny kulicky prave na tech kritickych 30-40m ...


Přesně tak! Bohužel jsou navíc prašivky pro běžnou nemířenou palbu pořád příliš drahé proti levným kuličkám, které se na nemířenou střelbu na kratší vzdálenosti používají.
I když osobně raději používám přesnou kvalitní munici a šetřím.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jasny ze naprosto nejlevnejsi je pouzivat kvalitni drahe kulicky .. to vi kazdej mp hrac Wink
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem to rozriznul taky a zjistil jsem nasledujici. Uvnitr vnejsi tvrde skorapky, je jeste jedna tenci, ktera je na jednom konci serizla a nic tam neni. Na tom miste je ve cca 7mm velky otvor v necele milimetr tluste vnitni skorapce, takze zadna mala dirka, ale doura jako krava. Dovedu si docela dobre predstavit, ze u kulicky vazici cca 3g, muze takova zmena v jedne jeji casti dost narusit vyvazenost. A jak rikam, strilel jsem par kusu s FPS nekde okolo 300 a takovy prubeh letu jsem jeste nevidel ani u kulicek s hodne velkyma dulkama, nebo bublinama uvnitr. Kulicka letela jako po sinusoide nahoru a dolu a kdyz uz to bylo moc, ulitla proste nekam uplne pryc. To proste normalni neni a podle me je to bud tou dirou, nebo tim golfovym povrchem. Zrejme mam prvni varku, nevim jak ta nova.

EDIT: Koukam, ze jen opakuju Mihalovi poznatky, ale co Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkušenosti i námět na změnu předám výrobci. PS: Vaše spokojenost je i v našem zájmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BAS napsal:
Zkušenosti i námět na změnu předám výrobci. PS: Vaše spokojenost je i v našem zájmu.


Kolego, bylo by možné od výrobce zjistit důvod důkování těch kuliček? Ptám se proto, že u těžkých golfových míčků je mi to i jasné, ale u naší munice mají i běžné plošky vznikající při nevhodném skladování celkem zásadní negativní vliv na balistiku.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud jsou dulky dokonale presne rozmisteny, maji dokonale symetricky tvar a hlavne naprosto stejnou hloubku (u golf micku se nesmi lisit ve 2 setinach milimetru), tak to napomaha presnosti .. ale u tehlech kulicek o tom silne pochybuju a dulky budou asi jenom na skodu Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
pokud jsou dulky dokonale presne rozmisteny, maji dokonale symetricky tvar a hlavne naprosto stejnou hloubku (u golf micku se nesmi lisit ve 2 setinach milimetru), tak to napomaha presnosti .. ale u tehlech kulicek o tom silne pochybuju a dulky budou asi jenom na skodu Smile


Ještě doplním: Ty důlky zvyšují i vztlak, proto dokáže golfový míček letět tak dlouho i když není odpal na plný cééres.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano jejich hlavni vyznam je zlepseni aerodynamiky tim, ze se ty misky plni vzduchem a lepe ho obteka, ale musi byt dokonale, nebo to spis zhorsi .. obzvlaste u pb kulicky ktera vazi kolik 3g ???? Smile ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám, že "golfování" vyšlo výrobci v testech jako lepší oproti hladkému povrchu. Nicméně třeba .43 vyrábí s hladkým povrchem. Bylo by zajímavé, pokud by někdo z hráčů vyzkoušel i tuto ráži Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze vyrobci z Asie se ridi pravidlem neco okopcime a hlavne kdyz to bude vypadat dobre v reklame, na funkci uz zas tak nezalezi Smile Tak skopcili golfovej micek, ale pochybuju, ze delali nejaky zevrubny testy. Ono totiz udelat nejakej zevrubnej test, neni az zas takova prdel a ani si neumim predstavit, ajk by vyrabeli prototypy.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten názor je vcelku přitažený za vlasy. Vždyť tady proběhl celý vývoj této technologie včetně výroby příslušných výrobních zařízení. Ten vývoj trval řádově dva roky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jde o českého ( nebo aspoň o evropského ) výrobce ?. Nic proti Asii...
Protože nechápu, jak mohli při vytvoření technologie výroby dojít až sem.

Když plánovali ráži klasickou pro PB, proč si na to nepozvali Pblisty a jestli si pozvali na prvotní testy speedaře, tak ty to mají tak trochu jinak nastavené než " lesní " nebo komerční hráči co se střelby týče. ( a hlavně si myslím že díky větší tvrdosti nebude o ně z jejich strany zájem )Vzdálenosti jsou rozhodně jiné v lese než na hřišti mezi nafukovačkama.

Pak by zjistili že celé to stím plnicím otvorem je špatně a možná by došli k jinémi druhu plnění ( třeba já bych zkusil suchý " práškový "gel který bych injekčnm způsobem naplnil celou kuličku až po okraj - malá dírka co zůstane bude váhově zanedbatelná a ucpe se stejným způsobem jako zde žlutou skořápkou ).

Je to určitě nákladnější, ale pokud by to fungovalo - klasickým kuličkám by určitě odzvonilo a určitě to pokryje náklady vytvořené detailnějším přístupem. Prostě výroba je ještě moc " hrubá ".
Menší ráže asi bude fungovat lépe, páč přece jenom při stejné rychlosti je odpor vzuchu menší...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne st září 23, 2009 10:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosimte oprav si to viroba .. na vyroba .. na to se fakt neda koukat Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BAS: No, ja bych si to tak nemaloval. Z asijskymi vyrobci tady mame sve zkusenosti. Za vsechny staci jmenovat Milsig, ktery ma sice super inovativni napady, ale ani po cca 10ti letech vyroby PB zbrani nejsou schopni vyrobit neco, co by se nerozpadlo pri prvni hre a logika, ta jim je fakt dost cizi. Jmenujme treba jen pouzdro na vymenitelnou baterku spouste, ktera nejde otevrit a clovek si ji sam doma musi dodelat u zbrane za bratru dvacet litru. A s RAMkama je to s kvalitou dost podobne, pricemz PBALL dela pokud se nepletu vyrobce RAMek. Takze moje nadeje nejsou zrovna vysoke, ze to kluci maji nejak dvakrat osefovane. Mam zname co pracuji v Asii a s jejich pracovni moralkou, hierarchii a logikou to je docela pochopitelne. Clovek si tam nemuze priznat ze neco posral, nikdo nemuze kvaknout slovo proti sefovi a vsichni sice predstiraji jak drou, ale ve skutecnosti jsou stejny flakaci jak my, ne li vetsi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BAS napsal:
Ten názor je vcelku přitažený za vlasy. Vždyť tady proběhl celý vývoj této technologie včetně výroby příslušných výrobních zařízení. Ten vývoj trval řádově dva roky.


Máš špatné informace, výrobce tvrdí, že mu vývoj "prašivek" trval 6 let. Primárně bylo střelivo vyvíjené pro 0.43 kalibr, který nemá důlkování. Proto mě osobně zajímalo, co je vedlo ke změně úpravy povrchu pro kalibr 0.68.

S kontakty jaké máš, bys z nich mohl možná dostat více informací než my, díky.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

P.Ball produkuje stejná firma jako vyrábí RAM zbraně. Tato firma se zabývá i výrobou klasických paintball zbraní pro jiné značky (dělala to již před zavedením své řady RAM). V oblasti paintballu má tedy poměrně značně zkušeností. Ve vztahu k době vývoje P.Ball jsem já použil údaj 2 let proto, protože tak dlouho vím já o tomto projektu - pochopitelně obchodním partnerům předává výrobce informace až v okamžiku, kdy ví, že dané řešení dotáhne do komerční podoby. Je tedy pravděpodobné, že na věci pracoval již dříve. Nicméně tím se dostáváme do spekulací od kdy je vývoj vývojem... od prvotní myšlenky? Nicméně to není tak podstatné. Jinak RAM je dnes již zcela jinde, než byl před lety, většina vnitřních dílů byla vylepšena, zlepšeny ventily,... dnes je to již skutečně funkční produkt. Nevím jaké máte vy zkušenosti s Asií, ale já tam jezdím pravidelně, do mnoha zemí a k mnoha našich obchodním partnerům. V mém pohledu je to spíše o velkém uznání, jak postupují dopředu. Jinak otevřete si P.Ball - náplň je úplná - není v něm žádná dutina, jak naznačujete. Suchý gel je nesmysl, gel už ze své podstaty nemůže být suchý. Ano pro APS je nejdůležitější ráže .43. Na ní "golfování" nemá efekt - povrch je příliš malý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

až někdy zkusíš mýchat barvu/prachové částice z bezbarvým lakem - v určité části ( mýchání ) máš ten " efekt " suchého gelu...sice špiní, ale nositel částit ( v tomtopřípadě lak ) dokáže dopravit vše na dané místo.

To je jen pro upřesnění..
Co se týče RAM. mám dojem aby fungoval, musí být rychlost vyšší než 300fps? aby kulička letěla rovně , vzhledem k malé setrvačné síle určené rozměrům a váhy v kuličce ?. O proti klasické PB kuličce?.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BASi tohle určitě není z mé strany nemístná poznámka, ale opravdový zájem, bylo by možné někde vydět pořádnou ukázku funkční Ram zbraně? Zatím co jsem měl možnost vydět a pak i slyšet to jak jsou zpracované a jak střílí je to děs a bída, je fakt, že ne úplně na každej exemplář RAM zbraně to platí (slyšel jsem i o dobře střílející) ale to byla jedna světlá vyjímka.
Většinou se mi ty zbraně rozpadají pod rukama a zoufalí majitelé si z nich nikdy pořádně nevystřelili (jedná se hlaně o pistole) mě spíš zajímají dlouhé zbraně o těch jsem toho moc neslyšel, ale většina paintballistů se jich záhy potichu zbavovala takže obrázek mám o nich asi stejnej jako o pistolích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BAS napsal:
...Hlavním důvodem pro P.Ball je pro nás ráže .43, protože v této ráži prakticky neexistují použitelné kuličky a P.Ball je zde neoddiskutovatelně posunem kupředu, který konečně činí z RAM zbraní praktickou věc....


Jo to je bohužel pravda, ty oranžové potvory .43, které prodáváte, opravdu nejsou použitelné. Obzvláště ve zbraních bez nábojek. Mám RAM Walthra P99 a kuličky praskaly pod tlakem pružiny už v zásobníku.
P.Bally .43 mě právě přinesla sličná pošťačka a odpoledne je testnu. Vzhledem k tomu, že je mám jen do pistole, budu testovat přesnost na vzdálenost 10-15m. Více vzhledem k povaze zbraně nemá význam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by byly RAM kvéry (dlouhý pušky) opravdu funkční, jak tvrdíte a dosahovali minimálně stejných střeleckých vlastností, jako klasický PB značkovače, tak bych o ní měl zájem. Bylo by možné to někde vidět a ještě líp si ji vyzkoušet?
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAS



Založen: 12. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Lánovská 1550

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalita RAM šla hodně nahoru a skutečně poslední co zbraně sráželo byla tristní kvalita střeliva .43. Pokud tyto zbraně máte zájem vidět, jsou u nás na vzorkovně. Je pravdou, že v ČR jich moc neprodáváme a spíše od nás odcházejí našim obchodním partnerům na export. Pokud by byla nějaké větší military akce např. v Milovicích rád tam přijedu současný RAM ukázat.

PS: Suchý gel - to co popisujete je podle mne jen hustší či méně hustá tekutina. Každá barva se vždy skládá z nějakého pigmentu a jeho nosiče (pojiva).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velka akce v Milovicich je od zitrka do pondeli Smile 250 lidi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bylo by fajné na wz okouknout a vyzkoušet kvéry typu RAM.málo kdo by koupil RAMku aniž by věděl jak střili a neznám žadnej RAM obchod,kde by tě nechali kver vyzkoušet. Confused
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to sidce dost narychlo, ale tenhle výkend pořádáme jednu velkou Paintballovou akci v Milovicích. Základní tábor bude na letišti. Bylo by to fajne, ale asi moc narychlo. Crying or Very sad http://www.militarygame.cz/?page=planovaneakce&moreInfo=30

PS: Akce by se mělo zůčastnit +200 lidí celou sobotu a neděli.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jsem trochu otestoval p.bally ráže .43 a musím říct, že paráda. Stříleli jsme pistolemi RAM P99 Walther a RAM P.226 Sig Sauer na vzdálenost cca 15m a kuličky lítaly rovně a nebyl problém se trefit. Zkoušel jsem pár ran i na delší vzdálenost, to už byl rozptyl krapet větší, nicméně i tak jsem zasáhl cíl. Pokud používám pistoli jako kontaktní zbraň na blízko, jsou p.bally dobrá volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate