Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Taktické vesty (ALL ABOUT) zkušenosti, ceny, druhy, ohlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 11:10 am    Předmět: Taktické vesty (ALL ABOUT) zkušenosti, ceny, druhy, ohlasy Odpovědět s citátem

Taktické vesty, Střelecké utočné vesty (ALL ABOUT)

1.0 Rád bych se vás zeptal na zkušenosti s taktickýma vestama. Jaké máte zkušenosti se značkama, typem, střihem atd.

1.1 Dále jaké by podle vás vesta měla mít vybavení a jaké camo do našich podmínek?

1.2 Já osobně bych si rád pořídil něco takového (military samozřejmě):
Taktická střelecká vesta s výstuhou na rameni pro opření zbraně, několika sumkami a par kapes na ostatní bordel. nic více nepotřebuji.


Prošel sem snad všechny army-eshopy (i kamenné) a nikde nemají "digi AT woodland"
Jestli máte někdo typ, tak budu velmi rád.

P.S. - Jsem tu nový, tak prosím omluvte zda jsem téma zařadil špatne nebo už se o tomto zde diskutovalo. Diskuzi o camo sem našel, ale o zkušenostech s t. vestama ne.
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472


Naposledy upravil A1KO dne st únor 03, 2010 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzu doporucit vyhnout se miltecu. Jsou to nekvalitni sracky. Kdyz trhnes za kapsu zustane ti v ruce. Nejlepsi jsou cesky mns2000

ja muzu z levnejsich dopurucit znacku umarex
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 6:24 pm    Předmět: PBS-Miltec atd. Odpovědět s citátem

PBS - set Tactical Vest Jungle Assault

Taktická střelecká vesta je určena pro ozbrojené složky, s možností úpravy pro paintball, či airsoft. Na pravém rameni je polstrování k přiložení pažby. Na levém rameni kapsa na vysílačku. V úrovni prsou jsou dvě víceúčelové kapsy na drobnosti. Pod tím jsou dva úchytné moduly. Vesta se zapíná v přední části zipem. Vnitřní část je sítěná v přední části jsou dvě velké vnitřní kapsy na zip v zadní pak jedna velká vnitřní na camel back. Po stranách jsou stahovací šňůry. Ve zpod provlékací oka s cvoky na opasek. V zadní části na ramenou jsou dva stahovací suché zipy, níže pak molle oka se suchým zipem a opět úchytný modul. Úchytný modul se skládá ze suchého zipu a cvoků. K vestě lze dokoupit tyto moduly: double pod pouch, M16/AK47 double pouch, Co2 pouch, pistol holster, utility pouch, 4 pod pouchdalší

docela pěkná alternativa taktické vesty v příjemném maskování.


Miltec - Vesta taktická s límcem (oliv, cerna)

taktická vesta s koženým lemováním a 12 různě velikými kapsami
na zadní straně tři kapsy + řemínky s přezkami
na přední straně a na bocích celkem devět kapes
polstrovaný límec a ramena
individuálně nastavitelná velikost
vyztužena koženými obrubami
materiál: 100% nylon s koženým lemováním

(u této vesty nevím zda je límec přínos nebo naopak)
budu rád za každou zkušenost

_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau. Vyzkoušel sem 4 levnější taktiky a jedny "kšíry US". Potom všem sem se úplně znechucenej trhnul a koupil taktickou vestu MNS 2000. Jo je pravda, že to stojí trochu víc, ale stojí to za to. Pořídil sem si i MNS malou polní a sem z toho tak nadšenej, že si časem splašim i origo. českej velkej batoh. Potvrdilo se mi, že ty prachy za to prostě stojí a kdo hledá, tak nejde i vcelku levně. Wink
Sečteno a podtrženo. Kupovat jedině originál věci a MNS + NPP sou prostě bomba. Razz Razz Všem doporučuju. Cool Zase se potvrdilo to samý jako u maskáčů. V žádnym případě nekupovat levný kopie. Jedině origo. Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 7:46 pm    Předmět: MSN-2000 Odpovědět s citátem

Mrknete zde:
Katalog MNS - opravdu obsahly katalog. Urcite se bude hodit (uz jen pro inspiraci)

http://www.spm-liberec.com/data/media/fck/file/2009/spm_catalogue.pdf



Společnost S.P.M. Liberec je výrobcem vysoce kvalitních šitých výrobků pro armádu, policii a jiné ozbrojené složky, zejména modulárních nosných systémů.

Home web
http://www.spm-liberec.com/cs/spm-liberec.html

SPM
Je systém vest, opasků, řemení, nosičů, batohů a doplňků, které je možné vzájemně a účelně kombinovat, což umožňuje každému vojákovi plnit jakékoliv úkoly a nést v každé bojové situaci maximální množství výstroje a výzbroje a to při zajištění maximálního možného pohodlí.

NOSNÁ ŘEMENÍ. Na ně je možno připevnit pomoci spon batohy, kapsy, nosiče atd. Pomocí popruhů s proměnnou délkou je připevněn opasek, na který je možné zavěsit další nosiče, které jsou součástí systému (viz. katalog).

BOJOVÉ VESTY. Jejich součástí může být i celotělový integrovaný slaňovací a vyprošťovací systém se sedacím i prsním úvazkem, který umožňuje uživateli provádět jakoukoli činnost ve výškách (slaňování, podvěsy pod vrtulníkem, vyprošťování, speciální taktickou činnost na budovách atd.). Na vestě mohou být nosiče našity pevně, nebo řešeny jako odnímatelné, na jedné vestě je možno kombinovat i oba způsoby. Pomocí popruhů s proměnnou délkou je připevněn opasek. Upravit se dá také šířka vesty (viz. katalog).

BOJOVÉ OPASKY je možné nosit samostatně, nebo ve spojení s nosný řemením nebo vestou. Jednotlivé typy nosičů se k opasku připevňují pomocí spojovacích popruhů s pojistnými T-kolíčky, nebo provlékacími popruhy. K opasku je možné připevnit i stehenní závěs.

STEHENNÍ ZÁVĚSY jsou prodloužením řemení nebo vesty do úrovně stehen (viz. katalog).

NOSIČE pro všechny typy zbraní, munice a vybavení vojáka jsou zkonstruovány s vysokou mírou univerzálnosti i specializace. U některých nosičů je možnost levého a pravého provedení (viz. katalog).


Info kdyby nekdo potreboval.
S. P. M. Liberec s.r.o. - Special Product Manufacturing

ADRESA:

Dr. M. Horákové 632/5
CZ-46001 - Liberec
CZECH REPUBLIC - Europe
TELEFON +420 48 271 17 40
+420 48 510 02 43
FAX +420 48 510 06 16
E-MAIL sales@spm-liberec.com
Twisted Evil Twisted Evil
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:24 pm    Předmět: A další porce... Odpovědět s citátem

Neprůstřelné vesty






Cena cca: 1692,- Kč - 2000,- Kč


http://www.armymarket.cz/
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:30 pm    Předmět: Vesta Modularní průzkumná - černá Odpovědět s citátem



Varianty camo v kostickach (nahled)

Cena 2500,-

taky - http://www.armymarket.cz
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:48 pm    Předmět: Další link na spousty a spousty vest.. Odpovědět s citátem

Arrow http://www.paintballbrezova.cz/index.php?menu=52






ceny jsou v odkazu...
Arrow
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 10:09 pm    Předmět: Viper Odpovědět s citátem

Taktická vesta SPECIAL FORCES DIGITAL DPM Viper




Taktická vesta SPECIAL FORCES
Nejmodernější kamuflážní provedení DIGITAL DPM
Celkem 9 kapes (6 zásobníkových a 3 universální) uzavíratelné na suchý zip
Opasek je součástí
Velikost univerzální - stahování v pase a v ramenou
Materiál: 6000D condura
Výrobce: Viper UK
Možnost v barevném provedení Black, DPM a Oliv

http://www.militaryrange.com

1 290 Kč (vč. DPH)


Taktická vesta digital DPM Viper

Zásahová taktická vesta (tzv. South African assault vest)
Nejmodernější kamuflážní provedení DIGITAL DPM
Na zadní straně velká dvoukomorová kapsa
Celkem na přední straně a na bocích 12 ks různě velkých kapes
Velikost univerzální - stahování v pase a v ramenou
Materiál: nylon a polyester
Výrobce: Viper UK

1 290 Kč (vč. DPH)
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vesty jsou to pěkný snad něco vydržej ja mám slanovačku od mns a 70l bagl a 40 bagl a je to jen o penězích co chceš investovat a k čemu to chceš používat na jednodenní hry to bude v pohodě stačit ale jestli budeš potřebovat někdy vybavení na víkend tak je potom problém to dát třeba dohromady bágla a vestu od milteku , má na zádech kapsu a už máš problém ale jak řikám je to o penězích a o potřebě
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta uplne prvni vesta se dela v ruznejch variantach od ruznych vyrobcu a prijde mi docela v pohode, diky modularnimu systemu se da na ni pridelat co chces, je ze sitoviny, takze se v ni nebudes potit jako prase a da se nosit i s baglem. Nasi vojaci co byli v afganu mi ji zavideli a opisovali si adresu kde jsem ji koupil Smile Pravda ovsem je, ze replika se neda pouzit k cinnostem ke kterym se originalk pouzit da (slanovani, nosnost atd.) Nicmene, kdo z nas to bude provozovat, ze ano. Druha vec je, ze u replik muze byt problem s kvalitou, ani ne tak samotne vesty, jako spis prezek, zipu, uchytek a cvocku. Paskovou presku jsem si priskripnul do dveri a je v prdeli, na MOLE systemu jsem urval par nytu atd. Kopie tridenniho batohu k teto veste je taky bidna a ty same problemy - presky, svy, cvocky jdou rychle do prdele. Batoh uz bych si koupil origo, nebo od vyrobce, co dela pro armadu alespon TruSpec od Arbulllu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar lidi.
Tak uz jsem si dohodl dovezeni Viper Digi DPM na prodejnu, tak ji vyzkousim...kdyz bude sedet beru ji...Pak dam fotos..info o kvalite a recenzi...jinak dik za nazory ENJOY
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám tuhle a jsem nadmíru spokojen:

http://www.armytrade.cz/detail/takticke-vesty-vystroj/vesta-us-takticka-zasahova-flecktarn/

Je to sice miltec, ale na tuto značku velice dobré provedení. Vše potřebné se mi tam v poho vejde a nic nepřekáží. Na tu cenu nekoukejte, maj to tam neskutečně předražený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skuste se podivat tady sice to nejsou originali ale kvalita ujde a neni to strasne drahy jinka posilaj zadamo do CR http://www.ebairsoft.com/combat-gear-vest-c-62_27.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 5:19 pm    Předmět: Uz je doma Odpovědět s citátem

Tak vestu uz mam doma, chvili jim o v obchode trvalo, ale uz ji testuju a otestuji taky v akci a pak dam nejaky fota a recenzi...Jinak zatim se za tu cenu tvari velice dobre...Cus
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máte někdo zkušenosti s tímhle?:

http://www.armymarket.cz/vesta-takticka-zasahova-ii-olivova-d0675-OD

řeším první vestu tak zatím nechci moc investovat, každopádně potřebuju oliv nebo 95tku.

Použití na tuby, ckmka, dýmovnice a další nezbytné chujoviny do hry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám tuhle a jsem naprosto spokojenej. Je z neskutečně odolnýho materiálu - i za to ucho co má vzádu jde táhnout 100 kilovej chlap a vydrží to.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

možná budu za lamu..jestli už tady někdo něco podobného psal..
Máte zkušenosti s touto vestou a obchodem? http://www.tacticalgear.cz/takticka-vesta-lbv-tactical-molle-chest-rig-vest-woodland/
do tech předních kapes počitam se 50 nebo 100 loudry vejdou?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S obchodem - resp. Robertem zkušenost mám a jen dobrou - ideální je mu zavolat a zeptat se na vše, co chceš vědět.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Laux"]Já používám tuhle a jsem naprosto spokojenej. Je z neskutečně odolnýho materiálu - i za to ucho co má vzádu jde táhnout 100 kilovej chlap a vydrží to.

A můžu se zeptat kdes kupoval? Něco takového by se mi líbilo.Jednoduché a nacpu tam jen to,co opravdu potřebuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sifilis napsal:
A můžu se zeptat kdes kupoval? Něco takového by se mi líbilo.Jednoduché a nacpu tam jen to,co opravdu potřebuji.


Někdy na začátku 2008 v pražskym PBShopu. Dnes ji tam už neprodávaj. Mám variantu ACU, chci si pořídit ještě tu dig. woodland, ale už asi jedině ze zahraničí.
Ale jak říkáš, šikovnost Molle je v tom, že si tam navěsíš jenom to, co potřebuješ a hlavně přesně tam, kde ti to vyhovuje.

jinak k sehnání např. zde:
http://www.opsgear.com/MOLLE-Tactical-Vest-p/lpr-pvc-v747.htm
http://www.opticsplanet.net/leapers-web-tactical-vest.html - pěkná cena
http://www.combatsportsupply.com/saleutgmolletacticalwebvest.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Laux"]
Sifilis napsal:
A můžu se zeptat kdes kupoval? Něco takového by se mi líbilo.Jednoduché a nacpu tam jen to,co opravdu potřebuji.


Někdy na začátku 2008 ......



Děkuji za rady. Very Happy
Konečně si koupím přesně to co chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 7:30 pm    Předmět: Jenom dotaz Odpovědět s citátem

cituji z dotazu "Taktické vesty, Střelecké utočné vesty " a chtěl jsem se jenom zeptat, taktickou vestu znám ale co nechápu je střelecká ůtočná vesta ? To když mě dojde munice vestu sundám a protivníka s ní umlátím ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napříikad to, že takticka vesta nemusi mit vystuhu na rameni pro strelbu. Kdezto strelecka vesta vystuzeni na rameni pro opreni zbrane ma. Treba toto! Very Happy
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 1:00 am    Předmět: No jo Odpovědět s citátem

Asi sem se špatně vyjádříl , střeleckou vestu od Remingtonu na brokovou mám doma, na MP absoulutně nepoužitelná Laughing já sem se ptal co je to střelecká ůtočná vesta s důrazem na to ůtočná ! Já jen že to nikdo u nás ani v brně na střelnici nezná tak se ptám aby sme nebyli za pitomce že to neznáme Very Happy P.S. Ty vycpávky na rameni nejsou podmínkou , hafo loveckých i sportovních střeleckých vest je nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi slovo utocna je tam navic. Jinak to bylo prevzato z nejakeho armyshopu (eshop web). Neni to muj vymysll, proste sem to prevzal. Tam najdes vsechna mozna oznaceni jako balistická, modulární, strelecká, taktická, nosná, zásahová, střepinová, ochraná, takze prizvisek maji vesty opravdu dost.

Samozrejme ze vesta na strelbu nemusi mit vystuhu na rameni jako zase takticka muze i nemusi. To je asi dane vyrobci a jejich pojmenovanim.

Jinak se tedy omlouvam za chybku. Ale topic sem zakladal kuli vestam a ne kuli nazvu! Je jedno jak se to menuje, hlavne ze to nekomu napr. pomohlo s vyberem a lehkym prehledem co se da kde sehnat.

Dik za ohlas Very Happy
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to já nechtěl rejpat jem mě to tak hnedka udeřilo do očí Laughing jinak jak říkáš ruzní výrobci k tomu uvádějí co chtějí aby se odlišili a případně zaujaly takže chápu že ůtočná asi zaujme z hlediska marketingu. A když to vemeš kolem a kolem tak třeba ochranná, balistická a střepinová vesta je pořád jenom balistická vestu s různým stupněm odolnosti, lidově neprůstřelka a taktická, modulární, nosná a zásahová a kdoví jak jinak to nazívají je více méně pořát většinou taktická střelecká vesta.

Jinak jestli sem se tě dotkl tak promiň nebylo to mojím umyslem, a jak říkáš topic je určitě smysluplný a při výběru vesty i poučný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A1KO



Založen: 19. 08. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Liberec, Usti n. L.

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne v pohode. Jen me pobavil tvuj vyklad utocne vesty Very Happy Sundat a umlatit Very HappyD Jinak myslim ze se chapem.
_________________
-----------------------------------------
A1KO
NO. 733387472
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aky mate nazor na tuto vestu?

http://www.frogman.sk/takticka-vesta-molle-tactical-carrier-vest-%C3%A2%C2%80%C2%93-marpat-p-707.html

(prosim vyjadrite sa sem alebo do tohto topicu:
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?p=77704#77704 )
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje vesty co mozem len odporucit

tazka vesta pre dlhodobejsie nasadenie

http://www.militaryrange.com/zbozi/3587-mfh-ciras-olive-maritime-armyshop



(drahsia varianta)
http://www.militaryrange.com/zbozi/3558-pantac-ciras-coyote-armyshop



velmi dobre nastavitelna, velmi pohodlna, priestoru pre municie hromada, vela dalsieho vybavenia je k tomu (chranic krku, ramen, rozkroku atd, popruhy zabudovane do vesty)

vesta pre kratkodobe a rychle utoky s lahkou vestou

http://www.militaryrange.com/zbozi/3708-mbss-coyote-pantac-armyshop



velmi dobra kvalita, dobre sedi, velmi dobre pouzitelna s (rovnako ako CIRAS maritime)
http://www.militaryrange.com/zbozi/3695-blast-belt-coyote-pantac-armyshop



potom su este vesty a systemy od SPM Liberec, ale tie su v trosku inych sumach (7000 za vestu napriklad)

http://www.armed.cz/takticka-vystroj/takticke-vesty/takticka-vesta-uni-k-npp-2006/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate