Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zaměním CO2 PROPANEM ??????

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 8:03 pm    Předmět: Zaměním CO2 PROPANEM ?????? Odpovědět s citátem

Dá se zaměnit CO2 propanem, u tipmanem c3 to udajne jde. Question Poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Obávám se, že propan butanem nelze pohánět žádné ze zbraní, které jsou na trhu. Pokud by se samozřejmě nenašel kutil Tim, který by to myslím si dost složitým způsobem přeměnil. Tebou zmiňovaná C3 od Tippmanna je od počátku konstruována pouze pro pohon propan butanem a nelze tak použít Co2. Otázka je, zda je tento tento způsob pohonu hudbou budoucnosti a zda se k němu přikloní i jiní výrobci nebo zda jde pouze o krok nesprávým směrem. Ale kdo ví jaké budou pohony a zbraně pro paintball za 5let Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie napsal:
Zdravím. Obávám se, že propan butanem nelze pohánět žádné ze zbraní, které jsou na trhu. Pokud by se samozřejmě nenašel kutil Tim, který by to myslím si dost složitým způsobem přeměnil. Tebou zmiňovaná C3 od Tippmanna je od počátku konstruována pouze pro pohon propan butanem a nelze tak použít Co2. Otázka je, zda je tento tento způsob pohonu hudbou budoucnosti a zda se k němu přikloní i jiní výrobci nebo zda jde pouze o krok nesprávým směrem. Ale kdo ví jaké budou pohony a zbraně pro paintball za 5let Wink.


dik za odpoved, a si si jist ze to opravdu NEJDE nebo se domnivas?? udajne je ten propan stabilni jako vzduch a proto je to dobre Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem všeználek, ale možné je, že si někdo zbraň na propan předělal. Svět je velký a lidé šikovní Smile. Každopádně ze sériově vyráběných zbraní je Tippmann C3 první na světě, která je poháněna propan butanem.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie napsal:
Nejsem všeználek, ale možné je, že si někdo zbraň na propan předělal. Svět je velký a lidé šikovní Smile. Každopádně ze sériově vyráběných zbraní je Tippmann C3 první na světě, která je poháněna propan butanem.


Promin za to vyptavani jsem LAMA ale co myslis tim predelavanim ciste teoreticky plyn jako plyn Very Happy nebo nee??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ber to s rezervou. Já ani nevím jestli to prakticky možné .. ale lidi už dokázali vymyslet a předělat cokoliv na cokoliv, takže třebas majitel čerpací stanice na propan butan si jednoho dne řekl "sakra, proč bych nezkusil předělat svůj gun na propan a budu vysmátej" Smile. Fakt nevím jestli to možné je .. a jaký je přesný rozdíl Co2 a propanu? .. Tak to ti bude muset říci někdo študovanej .. já jsem jen "pouhý" uživatel Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie napsal:
Ber to s rezervou. Já ani nevím jestli to prakticky možné .. ale lidi už dokázali vymyslet a předělat cokoliv na cokoliv, takže třebas majitel čerpací stanice na propan butan si jednoho dne řekl "sakra, proč bych nezkusil předělat svůj gun na propan a budu vysmátej" Smile. Fakt nevím jestli to možné je .. a jaký je přesný rozdíl Co2 a propanu? .. Tak to ti bude muset říci někdo študovanej .. já jsem jen "pouhý" uživatel Wink.


Pres to vsechno dik doufam ze se jeste nekdo pripoji do diskuze (casem) a rekne ano to je dobry napad, a nebo v zadnem pripade kde te to napadlo. Tak i tak budu chytrejsi Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsem to pochopil správně tak C3 má spalovací komoru kde se vždy zapálí malé množství propanu, proto vystřelí 50000x na 16oz láhev.

Jinak použít propan místo CO2 by asi nešlo, jednak bys riskoval že ti to bouchne a jednak si myslím že propan zkapalňuje při ještě nižším tlaku než CO2.

A předělat nějakou běžnou zbraň na spalování bropanu to taky nepůjde, už jenom tu teplotu by hodně dílů nevydrželo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Njord napsal:
Pokud jsem to pochopil správně tak C3 má spalovací komoru kde se vždy zapálí malé množství propanu, proto vystřelí 50000x na 16oz láhev.

Jinak použít propan místo CO2 by asi nešlo, jednak bys riskoval že ti to bouchne a jednak si myslím že propan zkapalňuje při ještě nižším tlaku než CO2.

A předělat nějakou běžnou zbraň na spalování bropanu to taky nepůjde, už jenom tu teplotu by hodně dílů nevydrželo.


No nemyslim si sice ze by c3jka spalovala propan ale jak uz sem rek udajne se to chova temer jako vzduch

Pripojte se prosim do diskuze nekdo kdo tomu 100 pro rozumi at vime My ostatni jak to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="flame seeker]
No nemyslim si sice ze by c3jka spalovala propan ale jak uz sem rek udajne se to chova temer jako vzduch
[/quote]

procez je podle manualu vybavena zapalovanim, vstrikovanim paliva a odvodem spalin...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak, projed si stranky www.tippmann.com je uzasne co se clovek od vyrobce vsechno dozvi Smile pripadne z for od uzivatelu . Kradce a jednoduse RTFM Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji vsem za odpoved ja jsem to videl na internetu takze jsem mnel vidinu skveleho a levneho plneni, Laughing opravdu jsem o tom nic nevedel a proto jsem se zeptal a myslite si ze je to dobry krok??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no levny plneni to bude, ale ten syastem ...... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to uz mi prijde zajimavejsi smes CO2+N2, co se pouziva v hospodach na pivolimo...
to je taky na kazdym rohu a navic ma nekdo zname hospodske a ma to zadarmo Smile

bohuzel je tam jinej zavit, takze to nemuzu otestovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Co si myslite o tom systemu??? mezi nama mohlo by st to zmenit na plamenomet Twisted Evil pokud by se otevrel ventil a nasledne by to vzplanulo. je dobre ze na 16oz vystrelis 50 000 krat ale chtelo by to semi-auto Confused ne jen pumpu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, tusim ze rusove zavedli do vojenske techniky pravidlo "co tam neni, to se neposere"
je tam dost veci, takze udrzba bude komplikovanejsi nez bezny system.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
no, tusim ze rusove zavedli do vojenske techniky pravidlo "co tam neni, to se neposere"
je tam dost veci, takze udrzba bude komplikovanejsi nez bezny system.


To je pravda Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 12:03 pm    Předmět: Propan Odpovědět s citátem

Pro ty co zajímá funkce C3.
http://www.zdspb.com/media/tech/animations/c3_2.gif

Myslím že teď je to všem jasný.
_________________
www.xwings.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flame seeker



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 1:24 pm    Předmět: Re: Propan Odpovědět s citátem

mib napsal:
Pro ty co zajímá funkce C3.
http://www.zdspb.com/media/tech/animations/c3_2.gif

Myslím že teď je to všem jasný.


ted je to opravdu jasny nejvic se mi libi ten atomovy hrib Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate