Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Dostřel a úsťovka

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 5:06 pm    Předmět: Dostřel a úsťovka Odpovědět s citátem

Chlapi, jak jste na tom z dostřelem a přesností? Já s Pro Carbine střílím jakš takš na 30m při úsťovce cca 300.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nezalezi jen na ustovce, ale dost zalezi na kulich a jejich sednuti do hlavne, ja mam traccera s uzavrenym zaverem, podle poslednich mereni ma asi 370 fps a strili od 20 m kdyz mam male kule az po nejakych 60 m (nepocitam rovinnou palbu ta se nikdy nedostane nad nejakych 30 - 35 metru) ale mirne zvysenou mirenim lehce nad hlavu cile.... pro sedani kuli do hlavne pokud nepotrebujes nejaky ultrasofistikovany system staci vylepovat okraj hlavne elektrikarskou paskou, je to celkem osvedceny system...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav:Jsem se dívla na tu tvou zbraň a jak se ti s ní hraje? Zvládáš to proti semi nebo dokonce fullauto, když tym usíš pumpovat?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Jaroslav:Jsem se dívla na tu tvou zbraň a jak se ti s ní hraje? Zvládáš to proti semi nebo dokonce fullauto, když tym usíš pumpovat?

to vis ze citim ten handicup, zvlast kdyz zustanu proti 3 nebo 4 na zaver .... dokud kolem mne je dost vlastnich nepoznas ten rozdil, zbran je presnejsi a jelikoz hrajeme v lese a na velmi limitovanou munici )60 na hru) pak se proti mne zas tak moc neprosadej, ale ouva kdyz zbudu sam, pak mne nahanej jak podsvince a jen nekdy ty holomky postrilim Laughing jinak zbran bohuzel dosluhuje, uz sem musel 2 x menit spoust, protoze se silne opotrebovava takovy zobacek tam a jelikoz se uz nevyrabi, chci ted prejit na jinou zbran, vzdycky sem rikal, ze prejdu na semi auto az kdyz bude realny prebijeni a zbran bude kompaktni (tedy bez vzduchove hadice nebo bombou pod zbrani a to je ted mozne
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem resil stejnou vec. Tunil jsem tunil abych mohl s kvalitni hlavni a velkou ustovkou strilet dal a rovne. Vysledek je, ze my to s ustovkou 330 strili dost nepresne a dalka taky neni nic moc. S vyssi ustovkou to je tragedie.

Jenze podle vsech poznatku, ktere jsem pri svem pomerne obsahlem pruzkumu ziskal na zbrani a typu zaveru ABSOLUTNE nezalezi. Jedine o co jde je stabilni ustovka (regulator a plynuly chod vsech casti ve zbrani) a dobra hlaven a kule. Vysledkem je, ze moje hlaven asi proste neni dobra i kdyz byla kurva draha. Ale uprimne nechapu jak je mozne, ze nekdo muze strilet s novou nedotcenou X7 380fps daleko a presne a nekdo se stejnym kverem nemuze prelizt pres 300fps, protoze pak mu to lita jak nerizene strely. Tuhle alchymii moc nepobiram, asi se Tippmannu obcas povede udelat super hlaven a obcas je ti zahnuta sisata srajda.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se prostě nad 30m nedostanu. Mluvím o ráně, která letí celkem rovně, pak už to padá, i když dost záleží na naplněné bombě.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate