Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Přesnost a dostřel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže kluci až na jaře Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by jste mi někdo doporučit nějaký kule do AA16´´ hlavně.Hraju military styl tak něco co proletí i křovím a má dobrou přesnost.Dík moc

Edit:Myslel jsem třeba Toroball Field,RPS All-star,Severe Tempest
Doporučte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám nejlepší zkušenosti s chronikama http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=kulicky&kid=2 Ale je to velice individuální, záleží na typu zbraně na médiu a schopnostech střelce Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně za nejlepší považuji kuličky Chronic,jsou přesný a nerozbijou se o každý stéblo trávy.Ale když je někdo levej a neumí střílet,tak to,že se netrefí obvykle není kuličkama Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem mastil chroniky a jsou to parádní gule,ted´v zimě jedu tomahawk winter a nic lepšího jsem tam neměl,taky jsem zkoušel polary od RPS,ty byli fakt děsný,viz. můj komentář v oddělení kuliček..............na jediný co jsem přišel je to,že ty kule jdou já nevím jak dlouho trajektem z Ameriky a to má dle mého soudu naprosto katastrofální vliv na jejich kvalitu,takže pro mě je vše O.K. pokud je to z Evropy a je to za tejden u mě od výrobce..................jenže ZAP je z Kanady.......tuším............takže vlastně jak to je?????????????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně ale musej bejt kulatý, jsem měl teť kule ze tří různejch shopu a všechny měly plošky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vony ty plošky jsou asi problém všech zimních gulí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plošky na kulích nejsou vada, ale jejich vlastnost. Kulička po většinu doby své životnosti pracuje, zraje. Pokud naloží karton kulí a dovezou ho k nám, s velkou pravděpodobností na některých z nich plošky budou. Kuličky jsou relativně čerstvé a celou dobu ležely ve stejné pozici.

Co se musí udělat, je nakoupit je den předem, doma je vybalit, sáčky promnout, obrátit a nechat je tak ležet přes noc. Plošky se vyrovnají. Pokud takové kuličky koupím přímo na hře, mám samozžejmě smůlu.

Co se nevyrovná jsou koule staré či špatným skladováním znehodnocené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mě děsí hromadná doporučení stylu "nejlepší koule je kulatá a tvrdá". Pokud hraje menší parta lidí, kteří se znají a hrají na zásah, jak je libo.

Možná se pohybuji na jiných hrách, ale tam se hraje výlučně na barvu. Nebýt tomu tak, skončí každá hra hádáním jak na AS. Ona průkaznost zásahu je největší devizou paintballu.

Použitý tvrdých, to znamená buď zimních nebo nekvalitních kulí má za následek dvě věci. Zaprvé nikoho nevyřadíte. A zadruhé záahy takovými kulemi z pochybně seřízených zbraní v normálním počasí dokáží nejednoho pořádně naštvat. Hraji i sport a zásahu se opravdu nemohu bát, ale nechat po sobě v létě pálit chronikama a toro-ball ice potvorama opravdu nemusím.

Kvalitní kulička je přesná a praská na cíli. Přesnost ovlivní samotná kulatost, velikost švu a možná ještě nějaká ptákovina, praskavost na cíli její tvrdost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kupuju skoro jenom chroniky, nebo neco od stejne firmy a tenhle problem proste zatim nemam. Valel se me pytel dva mesice v kufru od auta a nic se nestalo, dalsi sem mel hozeny v tube taky peknou dobu a taky nic. Kdyz k tomu pripoctu ze ani v teplotach okolo nuly se me netrhaly, tak nejakej problem se zimnima kulema moc neresim. Jak rikam zatim.

Vypravel me kamarad z anglie kerej hraval kdysy davno v zacatcich PB jeste s pumpickama, ze mel v lednicce mychacku kera porad ty koule pri nizke teplote promychavala aby se nesplacly a udrzely si tvrdost.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jedné celkem důležité (z osobního hlediska) dvoudenní hře náš tým projel tuto hru (z velké části) právě kvůli použití nevhodných kulí. Konec září, teplota 10-15°C přes den a většina z nás nakoupila zimní Toro-Ball. Přece aby nepraskaly v hlavni, ne? V hlavni nepraskaly, bylo to úplně super, jenže nepraskaly ani na soupeři. Až mi došly spolehlivé Midnighty a vzduch v IONu, lapl jsem Xtru s Toro-Ball kulema po nějaké mrtvole. Katastrofa. "Vždyť jsi dostal minimálně tři!". "To jo, ale nerozbily se." Celý náš tým dostal pořádnou lekci.

Takže asi tak to funguje. S Chronikama jsem kdysi začínal. Již nikdy více. Já chci lidi vyřazovat, ne omračovat. Navíc ani ta přesnost není žádnej zázrak. Samotná subjektivní kulatost není vše. Když koupím kvalitní nové kule, před hrou se o ně postarám, budou lítat suprově. Na běžné hraní používám Midnighty, na vážnější akce Blaze, na extra věci a sport v létě ještě lepší a praskavější kuličky. Dají se dobře najít jejich ekvivalenty u jiných značek.

Takže pokud jdete na hru v běžném počasí, kde se hraje na barvu, zapomeňte na cokoli no-name, příliš levného nebo zimní kule. Tak i tak to bude katastrofa. Kuličku za cca 0,6h styl Draxxus Midnight, Xball Bronze popř. Zap Tork(?) považuji za minimální vhodnou, většinou plně dostačující. Praská to na cíli, lítá do slušně a trhy v hlavni jsem neřešil ani u vysokotlaké Electry. Občas to praskne v hlavni vždycky (u nízkotlakých zbraní prakticky vůbec). Ale hlavně to praská nacíli. Na menších hrách, kde se lidi znají a hraje se na zásah, je to jedno. Byť osobně bych neměl ani tam to srdce ládovat zimní AP koule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy:

Jasně. Tvrdá zimní koule se nedeformuje skoro nikdy. Ale na větších hrách, kde se sejde různá směska lidí a kde se prakticky musí hrát na barvu, jsou nepoužitelné. Normální koule se deformovat mohou, ale pokud nejsou prošlé či poškozené nevhodným skladováním, je náprava několika promáčknutí otázkou promíchání sáčku a pár hodin klidu. Navíc ta deformace není vůbec pravidlo. Spíše vyjímka.

Jak říkám, při menších "soukromých" hrách na zásah je to egal, jen bych nerad, aby nějaký nováček po přečtení zdejší diskuze o "šutrech" Smile udělal tuto chybu a vzal si je na barvící hru. Je to i otázka bezpečnosti. Zimní koule je dělaná, aby "praskala" v teplotách kolem nuly. Ve 25° praskat nebude skoro vůbec. Když se k tomu přičte možná přehulená zbraň, je z toho docela nepříjemná kombinace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak jste prisli na to, ze Chronic od Zapu je zimni tvrda nepraskava koule? Ta se pouziva na sportovni turnaje, kde na praskani zalezi extremne a je to nejvyssi rada od Zapu. Navic me prijde ze vsech co jsem doposud mel tu cest zkusit prakticky nejpresnejsi. A mel jsem nulove problemy s trhanim.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted jsem z toho jelen Smile Radsi sem kouknul na stranky ZAPu, jestli tady nemektam, ale je tam tohle:

Stranky ZAP:
Chronic - The highest quality tournament paintball on the market.
Chronic Pro - The most demanding paint on the pro-circuit. Highly engineered, hand packaged rocket fuel. Our crown jewel.

Chronic 420 je podle vseho stare oznaceni Chronicu Pro.

Tak jak to je? Me osobne tvrdy a zimni rozhodne nepripadaji a slysim to poprve.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem se ptal a opravdu jsou dvě verze Chroniků. Stará, nepřesná, nepraskavá a první zimní koule a nová, kvalitnější, praskavá, určená i do sportu.

První se přestala vyrábět a ruce pryč od ní, druhá by měla fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja se taky ptal kamose co hraje sport a rikal ze chroniky opravdu jsou tvrdsi nez ty 42/pro a oni je pouzivaji i v zime, ale v zasade to primo zimni kule nebyly. To je ale jedno. Ja je poprve koupil tak pred pul rokem a strilely presne, nemaj na sobe plosky ani svy a prijde mi, ze prakaj docela slusne, vetsinou kdyz nekho trefim, tak je obarvenej. Nevim jestli uz jsem tenkrat koupil ty novy nebo jeste stary, proste ja osobne jsem s nima spokojenej.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledně Chroniků:v neděli jsme stříleli s náchoďákama a jeden to koupil na lejtko a říkal:"kua,vy snad střílíte skleněnkama!" Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jste nakonec sli? Taky Sedlonov?

No a nachodaci maj co rikat, od jednoho mam uz par mesicu na stehne kolecko Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u nic byla tréningová akce tak jsme zastříleli.....mno máš pravdu,sem chytil zezadu pod lopatku a pěkně sem zakňučel!! Laughing Embarassed Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:28 pm    Předmět: Hledání vhodných kulí pro MR2 s Trinity barrel Odpovědět s citátem

Zdravím.
Tak jsem si v rámci hledání nejlepších výsledků MR2 (made in Taiwan Wink ) s novou hlavní Trinity Accurate Barrel 14" právě objednal po pětistech kusech kulí:

Chronic 420 Tournament gold
Chronic Orange
R.P.Scherer Premium
Archon Ink' D

Jsem zvědav který budou nejlepší. O výsledcích dám vědět.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to HELLBOY
Jakou prosim te barvu Chronicu strilis a na kolik metru je mas zastrileny? Me pripadaji tezky a pri strelbe opisuji velky oblouk.
Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se ti nezda, je to fakt. zase ale dobre litaj do krovi diky vaze. Chronik proste je tezsi kule, oproti turnajovejm neleti tak primo, ma to zase i jiny vyhody
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Hellboy: tak sme si sli dneska jen tak zastrilet Cool .......... zmerili sme si pasmem vzdalenosti a uz to litalo .......
MR1 + Armson Stealth 13" + Tomahawk (zimni)
1) vzdalenost 25m / cil:A4 / 10 ran / 5 hit
2) vzdalenost 25m / cil:krabicka od cigaret (west ice) / 5 ran / 1hit
3) vzdalenost 30m / cil:A4 / 10 ran / 2 hit
delsi vzdalenost uz je pouze mrhani kuli ............... Laughing Laughing Laughing
takze ti rikam, ze na 50m netrefis ani picu !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se ti podari zmensit do velikosti A4, tak mozna Smile ale protoze ses pupkatej fotr tak pochybuju Twisted Evil

My jsme s Lubanem na tech 50 strileli do terce asi 5x vetsiho (70x40 krabice tusim) a taky sem netvrdil, ze sem se trefil pokazdy. Jenom rikam, ze to na tech 50 letelo rovne a dopadalo v prostoru tak 1x1m.

Jeste rekni jak se trefovali ostatni co nemaj hlaven za 2tacy, Jestli ta armsonka je lepsi nebo ne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja jsem s ni velice spokojen Cool je ale pravda ze tu krabku od cigar trefil na tech 25m i patras a tusim ze s origoskou hlavni.......... on je zase ale excelentni strelec !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na MP jsou z chronicu nejlepsi Chronic summer metalic orange, jako jediny chronici mi litali fakt dobre(Xtra matte black, 16'' AA, CO2) docela spolehlive proleti vetvickama, a netrhaj se v hlavni...skousel jsem u normalni Chronic Orange, ale je pravda ze jsou opravdu o neco tezsi... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
koukám, že přesnost už jste vyřešili ale co s tím dostřelem? Question Dá se nějak rozumně dosánout třeba o 5 až 10m delšího dostřelu při zachování přiměřené přesnosti? Aby to střílelo přesně na třeba 40 místo 30 metrů?

Dík....

P.S. T98ACT + vzduch + 16" Tippmann Sniper Barrel, úr cca 295.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jackal napsal:
...o 5 až 10m delšího dostřelu při zachování přiměřené přesnosti?...


...možná ano:

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=691
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ík napsal:
Jackal napsal:
...o 5 až 10m delšího dostřelu při zachování přiměřené přesnosti?...


...možná ano:

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=691


zitra budu poradne testovat Smile
pak hned nahlasim co a jak...
jen muzu rict ze Chronic + ta hlaven s nejmensim finem je trosku o drzku... musi se brutalne stahnout CO2,jinak bych to tim nechtel dostat... rany jak z dela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mi tak napadlo zalepit ty díry co jsou uprostřed hlavně. Buď všechny nebo aspoň některý. Myslím ale že jsem tu někde četl, že tam plní nějakou funkci Question Ale zase jsou i hlavně bez děr. Rolling Eyes
Uvidíme zejtra to vyzkoušim....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate