Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Přesnost a dostřel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kuris
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se uz nehadejte jestli to jde nebo ne. Nebudu se hadat, ale tohle mi bylo receno, ze nekdo tolik umackal. jestli to bylo s kulemi nebo naprazdno nevim, ale rozhodne jsem nechtel kazit diskuzi na tema kvalita kulicek, takze bych to rad nejak ukoncil. Pouze jsem pustil dal co se dostalo ke me. Take se mi to zda hodne, ale neni pro me tolik dulezity jestli to bylo 37 nebo min. Spise jsem to napsal jako zajimavost. Cool . Zatim
Návrat nahoru
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muze mi nejaky matematik spocitak jak dlouho ze to muzu strilet kdyz mame limit 60 na hru? abych se na takove zbrani bal, ze mi sklouzne prstik Laughing Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri kadenci 16bps 3,75 vterin. Pri 30bps 2 vteriny Smile Pri 37 1,6 sekundy. To staci ne? Smile

Asi by mel nekdo zacit prodavat misto hadice na vzduch hadici na kule a zacit vyrabet Cyclone feeder na zada, velikosti pivniho sudu. Pak bys mozna moh hrat tak 10 minut.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... i když některé útočné pušky mají kadenci až 900ran za minutu což je taky 15 za vteřinu, a prázdnej zásobník za dvě... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a některé kulomety až 6000 ran za minutu Laughing Laughing takže zásobník mají vystřílený dříve než za sekundu Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 6:04 pm    Předmět: Draxxus Odpovědět s citátem

Dneska jsme hrali a Lubka mi dal tubu kuli Draxxus Arctic (tak se to tusim menuje) a kazda treti se trhla. Ty co se netrhly litaly do S. Porad, zadna nahoda. Cistil jsem asi 5x, nez jsem si vzal jiny a ty byly naprosto ok. Takze pro MR1 tyhle kule nebrat.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubano



Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, sou to zimni kule Draxus Artic cca 0,8Kč/Ks, mě se netrhla v A5 ani jedna, dal sem jich za nedeli tak 200, ale jsou to mrtky hranaty - draxusy uz nechci. Mel je i Jirka z Dobrusky (nezavisle na me objednany)a to sami byli hranaty jak svina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem ja osobne mohl vyzkoušet, tak nejkulatější a nejpravidelnější tvar mělikuličky Tomahawk a All stars.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak, nasel jsem nekde na netu test z roku 2001. kde chlapci vzali asi 15 hlavni a deset typu kulicek a testovali presnost. Zbran meli ve sveraku a strileli na terc. Zaver byl, ze typ hlavne dela mnohem mensi rozdil, nez typ kule a spravny prumer hlavne. Jednoznacne nejlepsi tam byla kombinace Marbalizery + All American. Nevim presne na jakou vzdalenost ale meli prumer pole zasahu asi 5x5 palcu. Vsechny ostatni hlavne a kule mely 10x10 az 15x15.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzhledem ke stále se měnící kvalitě kulí i jejich rozměrů je testování dobrá věc, leč s krátkodobým efektem Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No me spis pripada divny, ze se prakticky neda najit jedinej poradnej test hlavni, kde by nekdo opravdu presne zmeril, jak to strili. Kdyby me je z nejakyho shopu pucili, tak to snad udelam sam. Maroz si ted obednal 18palcu AA tak sem zvedavej, jestli to bude strilet lip, nez zakladni hlaven, nebo se potvrdi tvrzeni ze dlouha hlaven je na hovno. Jenze to bysme potrebovali jeste 14palcu AA abysme mohli porovnat rozdil mezi stejnym typem a jinou delkou a ne jen dvema typy s ruznou delkou.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kazdopadne ti muzu rict ze rozdil v tom bude. A bude docela citelnej. Puvodni hlavne jsou vetsinou k nicemu. Mezi moji puvodni hlavni 8,5'' a 16'' AA je rozdil jak prase, presnost o 60% lepsi nez predtim trochu se stlumil zvuk pri vystrelu, pouze se s ni tezko pohybuje v budovach, to ale budu resit tim ze vysroubuju prvni cast a necham si na zbrani jen druhou. Jinak nevim kde si vzal ze dlouhe hlavne jsou na hovno. Zalazi na strasne moc vecech. Ale vim ze moje 16'' strili o krapítek nepresneji nez 18'' kamose, Obe AA.
Návrat nahoru
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšeeš, že 18 je o krapítek přesnější než 16. Vyměnil bys ji za 18, nebo koupil by sis příště spíš 18 než 16ku? Osobně si chci koupit 16ku, ale nevim, jestli nemám koupit delší..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim že tam už nebude téměř žádný rozdíl, jen se s tim budeš v boji moct podpírat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, o hlavnich se toho nadiskutovalo uz opravdu hodne. Ja si asi taky jednu delsi koupim, ale...

Vetsina lidi co to nejak seriozneji zkoumala (par recenzentu na webu, lidi co znam a maji hodne zkusenosti) tvrdi, ze delka hlavne NEMA prakticky zadny vliv na dostrel ani presnost. Selskym rozumem se zda, ze delsi hlaven dele vede a tim padem kulicka poleti dele rovne, ale ve skutecbnosti se v delsi hlavni kulicka vic zbrzdi, protoze nema stejne vlastnosti jako kulka a tim padem leti naopak kratsi dobu, nebo se vyhoda delsiho vedeni vyneguje vetsim trenim a vyjde to nastejno. Jeden chlapik mi tvrdil, ze kdyz si zmeris ustovku 3m od hlavne u 14palcu a 18 palcu hlavne, bude u delsi hlavne vyrazne nizsi a to neni dobre. Ja osobne nemuzu soudit. Maroz od nas si obednal 18tku AA tak sem zvedavej az to vyzkousime.

Nicmene test ktery jsem zminoval byl meren naprosto presne a hovori jasne - nejlepsi byla kombinace marbalizery + 16palcu AA, vsechno ostatni bylo podstatne horsi a nezalezelo moc na tom co to bylo (delka, drazkovani, keramika).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

muzu rict, ze rozdil mezi zakladni hlavni a 16" Winforce na A5 je s prominutim kurevskej. Rozdil mezi 16"AA a 16" Winforce je uz takrka minimalni...

ale to uz je spis pohadka o hlavnich, nikoliv o kulich....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 1:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánove s Tippmanama rozhodně pocítí velký rozdíl, protože ta hlaveň, co je s nimi balená, je velmi krátká. Spydeři jsou na tom v základu o poznání lépe (vyjma Victora). Co se délky týče, tak mi přijde, že 16" je na hranici rozumné obratnosti a tedy i rozumný kompromis. Mám tu možnost, zkusím schálně testnout, jestli bude rozdíl mezi AA 14" a 17" znatelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Pánove s Tippmanama rozhodně pocítí velký rozdíl, protože ta hlaveň, co je s nimi balená, je velmi krátká. Spydeři jsou na tom v základu o poznání lépe (vyjma Victora). Co se délky týče, tak mi přijde, že 16" je na hranici rozumné obratnosti a tedy i rozumný kompromis. Mám tu možnost, zkusím schálně testnout, jestli bude rozdíl mezi AA 14" a 17" znatelný.


Tak pak dej vedet. Docela by me zajimalo ktera je lepsi. A o kolik. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hellboyi, ono jde i o to, ze AA hlavne, maji sroubovatelnou cast vetsiho prumeru, a potom tedy vykazuji nejlepsi vysledky s kulickami vetsich prumeru. Marballizer, je nejvetsi kulicka OD rps (prumer 689) a do AA pasuji nejlepe, druha vec, ze pro letni mesice a mimo les je to skutecne ASI nejlepsi kulicka vubec vyrabena, mel jsem moznost minulou sezonu jich vystrilet neco kolem 4 tisic a opravdu jsem si je nemohl vynachvalit, a to nemam AA hlaven ale Empire Twister. Tyhle kulicky jsou ovsem turnajove, takze se v lese rozbiji o kazdou vetev, litaj ovsem skvele.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A s Tomahawk finest nebo Hellfire od Draxus máte někdo zkušenosti. Jak se chovají v AllAmerican?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
A s Tomahawk finest nebo Hellfire od Draxus máte někdo zkušenosti. Jak se chovají v AllAmerican?

Všechny kuličky od Draxxusu co jsem měl v ruce mají hodně malí průměr a volně propadávají vším v čem jsem to zkoušel(Spyder SP Progresive, Tracer, ZGP, WGP Autococker), je tam vůle cca 1mm, takže nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to je pravda, z draxusu jsou opravdu celkem dobre a ne zase tak male jako jine kulicky Inferno, ale jsou opet do leta a sportovniho charakteru, dobra balistika, praskaj okamzite, na co systemech asi budou i praskat v hlavni pac jsou dost krehke. Jinak draxus blaze a pod zase podle me patri do rodiny dost velkeho shitu. Hellfire jsem nezkousel, ale je to stopro turnajova kule
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno tak samozřejmě že když si koupíš delší hlaveň tak ti jde úsťovka dolu. Změna ze základní hlavně Spyderu na Armson Stealth 16" mě stála cca 30fps a při dotažení aretačního šroubu na doraz jsem pořád ještě nedosáhl kýžených 300. Vše vyřešila tužší pružina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 1:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim, proc kazdej prahne po bajnych 300fps ??? ja mam fps +/- 264 a jsem naprosto spokojenej....

Idea nezapomente ze 300 by melo byt maximum, ne nutnost.... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tippmann A-5 střílí údajně nejlépe v rozmezí od 260 - 280fps..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja osobně na ionovi mam taky 280 fps a když se to takzvaně přehulí tak to pak střílí na prt. I když jsem měl T98customa tak jsem měl 260-280 a střílelo to sakramensky dobře. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, mam A-5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me napada Rasty a Vladiku ze mame v ymu dost zmbrani a dost rozdilnych hlavni, mohli bysme nekdy vsechno ozkouset.
Návrat nahoru
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marf napsal:
Tak me napada Rasty a Vladiku ze mame v ymu dost zmbrani a dost rozdilnych hlavni, mohli bysme nekdy vsechno ozkouset.

Souhlas, jen se teď ještě sejít tak, aby nebylo kolem nuly, nedejbože pod a nevál uragán Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate