Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Přesnost a dostřel
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 10:54 pm    Předmět: Přesnost a dostřel Odpovědět s citátem

Už je to načaté na jinych forech, ale myslim, že by bylo zajimave porovnat si jak vam to strili a jak vysledky zlepsit. Jestli pomuze hlaven (to je vubec na dlouhou diskusi), lepsi bolt, regulator, proste jaky mate dostrel, presnost a ak jste toho dosahli.

Co se me tyce, mam Spyder MR1 s tovarni hlavni a zmerena presnost na 20m je 100% kuli do terce A4, 80% do prostoru 10x10cm (spis min) na nem. Na 30m uz to je prostor o velikosti tak 60x60cm a je potreba nadsazovat asi o metr.

Jak je na tom vase zbran?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nadsazovat asi o metr? to jsi se preklep ne? chapal bych nadsazovat asi o 10cm ale metr to myslis asi jinak.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslim to samozrejme tak, ze zvednu zbran, ze mi zamerovac ukazuje na cili asi o metr vejs nez se chci trefit. Hlaven se samozrejme pohne asi o 2cm nahoru. Po tech 20m mi to proste zacne padat dolu tak o metr na triceti metrech. Mozna trochu min.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem TLX + Armosn 16" na 40m a po seřízení mušky (přeci jen bez kolimátoru se mi blbě trefuje A4 na takovou dálku), 25% kulí do A4 a velká přepravky asi 80x60cm dostala 90% zásahů, nadměřoval jsem tak o metr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mel dneska moznost porovnat svoji MRdku1 za 4500 s Intimidatorem za bratru 70tisic o kterem se kamarad sportak kasal, ze trefi na 30m krabicku od sirek. No, netrefi. Kule mu zataceji uplne stejne, neli vic nez me. Mel jsem vyhodu presneho mireni, tak sem terc trefil vickrat nez Intimidator, ale v zasade to vyslo nastejno. Takze jako jedina vyhoda mi prisla opravdu brutalni kadence a mozna vetsi dostrel. Kdyz jsme hrali takovej ten gentlemanskej souboj 1 na jednoho na cca 25m, trefili sme se vicemene vzajemne a ani jednou to nebylo napoprve.

Ovsem musim rict, ze v Cocikovych rukou (to je pan majitel) se z te zbrane stavala naprosto smrtici zalezitost. Kdyz nekdo dokaze umackat na semi 30ran za sekundu a skoro pokazdy se trefi, je jedno s cim hraje Smile Az na tu spotrebu kuli Smile)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:29 am    Předmět: kadence Odpovědět s citátem

Tech 30/s trochu prehanis ne????? tak 15 by sem rekl ze jo ale 30 je blbost, jedine by mel double spoust a vystrelilo mu to pri zmacknuti i pro pusteni, pak rekneme no... ale to pak neni klasicke semi, sakra co ma za zasobnik ze mu to ukrmi????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Ovsem musim rict, ze v Cocikovych rukou (to je pan majitel) se z te zbrane stavala naprosto smrtici zalezitost. Kdyz nekdo dokaze umackat na semi 30ran za sekundu a skoro pokazdy se trefi, je jedno s cim hraje Smile Az na tu spotrebu kuli Smile)


no nevim, mit zasobu kuli na dve vteriny strelby.... Very Happy pokud teda jde o hru, kde je omezena munice, samozrejme.

nehlede na to, ze by me zajimalo jaky podavac tam ma....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pravda trochu sem si zaprehanel Smile Intimidator ma maximalne tusim 25+, ale kdyz bezi typek po lese a ozyva se od nej jen trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a ja mu pak rikam at si to prepne na semi, protoze nema moc cenu hrat zacatecnici proti kulometu, tak mi povida ze jako hraje na semi Smile ze to macka prstem. Oni si to sportaci trenujou, maj na to dokonce nejaky udelatko, ze chodi po kanclu a dvema prstama po tom co nejrychlejc celej den mackaj. Myslim, ze dokaze umackat tak 16 ran za sekundu dvema prstama, ale nechci kecat. V kazdym pripade je to prasecina a kolikrat hral tak, ze strilel a zaroven pri tom do zasobniku dosypaval koule z tuby Smile A jak rikam, ta bouchacka stala pred par rokama se vsim vsudy asi 70 tisic. Dulezity je to, ze me prekvapilo, ze nejak vyrazne presnejsi nez zbrane za 5tisic neni. A 25bps ma i Spyder MR2 za 8tacu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to jo, to vim jak se da umackat +-15 /s , akorat mam mechaniku a nemam cvik, umackam tak 5-6/s ,ale to u klasiky bez elektricke spouste je normalni , ale jeden u nas ma EGO a taky s tim strili jak z kulometu a jeste je kempar, vyuziva toho ze nekde zaleze a sype a sype, to co ja mam na cely den kulicek tak on vystrily za jednu hru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to nerad prechvalil, ale prijde mi, ze jak se na spydery kyda hnuj a T98 je branej jako nejaka modla, zatim me nic nepresvedcilo, ze tomu tak je a nemyslim si ze jsem zaujatej. Ty zbrane jsou cca stejne drahy (T98 cca 4900,- MR1 4600,-), takze argument, ze MR1 je moc levna a zadnej zazrak to nebude je blbost. MR1 je cela z kovu a nezda se mi, ze by tam byl nejakej dil co by se mohl rozbit (pravda prasklo mi kolinko za 130Kc Smile, zakladni hlaven je u Spyderu 12'' a u T98 i A5 je tusim v uplnem zakladu kratsi, takze to je spis minus pro Tippmanna. A co se strelby tyce, subjektivne se mi zda, ze A5 strili vetsi pecky (nevim jak to jinak popsat), ale treba presnost mi prijde (v zakladu) stejna. T98 podle me strili min presne. Super je u Tippmanna Cyclon Feeder a Flatline hlavne. Ale v zasade mi prijde ze Kingman proste udelal alternativu k T98 a podle toho ze MR1 je vsude vyprodana mam pocit, ze mu to docela klaplo.

Nejsem zadnej znalec, ale podle toho co jsem zatim videl strilet mi prijde, ze skoro vsechno strili stejne a nejvic zalezi na kulickach. A taky me prijde, ze lidi to az zas tak moc nechtej porovnavat, protoze kdyz nekdo investuje 15.000 do zbrane a pak zjisti, ze zbran za 4000 strili vlastne stejne, moc radost mu to neudela Smile Opravdu me prekvapil ten Intimidator, presnost nebyla rozhodne o nic vetsi nez u ty moji MRdky1 a rozdil v cene asi 63.000 Smile Tak doufam, ze se tady objevi nekdo, kdo rekne, ja mam to a to, na 100m dam headshot a je to diky tomu a tomu. A ja si to pak samozrejme pudu koupit Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy: To že tvuj kamoš střílí s Intimidatorem stejně přesně jako ty s MR1 neni jenom ve zbrani, ale i v tobě nebo kamošovi. Ja mam iona a při vysoke kadenci to neni tak přesne protože ti ta zbraň taky tak trochu kope musíš si na to zvyknout a pak líta jedna za druhou. MR1 vs. Tippmann c98 jasně vyhraje tippmann kamoš ho ma a ja jsem ho měl taky a je to velmi přesný a líta to vohodně líp než všechny spidery neměl jsem možnost srovnavat mr1 s typmanem ale třeba new xtra anebo rodeo střílelo sice pěkně do jednoho místa s AA hlavní, ale tipmann z halvní terminator lítal asi o 6-8 metru dal a furt dobře přesně a to jsme tam měli radar a ten typpman měl nastaveno asi 268-270. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, kamos si tedka kupuje vzduch k A5, mame u nas jednu zakladni A5 a MR1, tak budeme moct porovnat A5 Co2 vs A5 vzduch vs MR1. Jsem docela zvedavej. A5 se 16palcu hlavni me nijak vyrazne nepresvedcilo. Ale jak rikam, ja se chci hlavne dozvedet co pomuze zlepsit presnost a ne tady agitovat za MR1 Smile Jinak kamos rikal, ze ten intimidator nemel moc serizenej, tak to treba bylo i tim a ze treba Matrix, nebo Angel jsou presnejsi, ale hur se na nich umackava takova kadence.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 29, 2006 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou kadncí nevim měl jsem možnost zkoušet jenom Nerva a Ego.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 9:11 am    Předmět: A5 Odpovědět s citátem

O vikendu jsme byly s Lubanem trochu postelovat a vyzkouset nase guny a musim odvolat co jsem slibil a slibit co jsem odvolal o Tippmannu A5 Smile

Na nějakych bratru 25m byla A5 pralticky identicka s MR1, ale na 35-45m uz to byl ponekud rozdil. To co jsem drive nazval, ze to dava vetsi pecky, ted nabralo jasnejsi podobu a musim rict, ze A5 strili tak o 5-10m dal nez MR1, resp. na tuto vzdalenost to uz samozrejme neni zadna slava, ale zatimco ja musel nadsazovat hodne moc a stejne to ve vysledku litalo do vsech stran, u A5 se tolik nadsazovat nemuselo a strilela na 40m o neco presneji.

Na 25m se ty zbrane prakticky nelisi a oba jsme schopni trefit velmi maly cil prakticky kazdou ranou. A5 ma mozna castejsi ulety nekam mimo, ale na druhou stranu na vetsi dalku (pokud nejde o ten ulet) strili presneji nez Spyder.

No a na akci v Mordoru jsem jeste letmo vyzkousel RAP4 na male kulicky s Hopup systemem a musim, rict, ze to tak spatne, jak jsem tady nekde cetl nebylo. Litalo to docela daleko a relativne presne.

Byla tam take Ariakon sim4 a ten ma take velky dostrel, az na to, ze se na nem vysralo par veci (a ne poprve), coz na me pusobi dojmem, ze moc spolehliva zbran to neni. I kdyz je moc pekna.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta A5 měla tovární hlaveň? jaké kuličky jste používaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lubka si koupil na A5 tusim progressive 16, nebo neco takovyho levnejsiho. A kulicky jsme pouzivali oba stejny, nekupoval jsem je, takze vim jenom ze staly 0.60 a taky ze staly za prd. Nicmene podminky jsme meli v zasade stejny. Ja jsem jeste chvili strilel zbytek Combatu z Warzone a rozdil byl predevsim v tom, ze Combaty strilely porad stejne, zatimco u tech sunek slo vzdycky par ran nekam do kytek. Ale to nam obema, coz sem pricetl na vrub prave kulim a tak nejak jsem to bral v potaz pri hodniceni. Vysledne hodnoceni je sice subjektivni, ale to, ze A5 strili o neco dal a presneji je podle me fakt. A co se tyce hlavne, v pripade A5, kde je original hlaven myslim docela kratka, tam nejaky rozdil asi bude, ale ja zkousel na MR1 progressive 14 a rozdil tam nebyl zadny, takze jsem si v nevyhode nepripadal Smile Ale casem si mozna stejne nejakou 16tku nebo 18tku poridim na vyzkouseni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu jak je možné aby jste měli tak velkej(10m) rozdíl v dostřelu, pokud máte stejný kuličky - stejná váha. To přece nemůže být typem zbraně ale jedině rozdílnou úsťovou rychlostí, ne?
Asi by bylo dobrý sem psát, pokud ten údaj znáte, taky úsťovou rychlost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerikam ze on dostreli o 10m dal, ale ze mu to na tech 10m strili o neco presneji. A ustovku mame zmerenou oba okolo 280.
Návrat nahoru
Lubano



Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Njord napsal:
Nechápu jak je možné aby jste měli tak velkej(10m) rozdíl v dostřelu, pokud máte stejný kuličky - stejná váha. To přece nemůže být typem zbraně ale jedině rozdílnou úsťovou rychlostí, ne?
Asi by bylo dobrý sem psát, pokud ten údaj znáte, taky úsťovou rychlost.


Kule jsme pouzivali DRAXXUS Midnight za 0,65 (uz nikdy, jsou vic hranaty nez kulaty). Ustovou rychlost mam na A5 290 a Hellboy na ty jeho MR1 okolo 285. Nedavno sme to merili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem nějakej znalec, ale do A5 bych nikdy midnight nedal jelikož mají plošky jak si zmínil spoluhrač to krmí infernama ktere jsou na super urovni a teď i toroball. Do A5 jsou potřeba tvrdší a hezky kulatý kuličky jinak se ti to bude trhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxico



Založen: 03. 10. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2006 9:54 am    Předmět: T A5 čím střílíte a jak? Odpovědět s citátem

Ahoj všem. Zrovna včera jsem svojí A5 (bez úprav,pouze 16ka hlaveň) vysypal tak 1500 kulí, úsťovka na 300. Zkoušel jsem:
Tomahawk Classic na 500 ran ani jedna trhlá, přesnost průměr
Tomahawk Finest Blue na 500 ran 1 trhlá (ale sypal jsem to fest ), výrazně zlepšená přesnost
Posledním bylo dokoupených 500 Storm Blue a tady musím poznamenat, že se Tipík s tímhle poprat nedokázal, počet roztržených v podavači a hlavni přesně nevím, protože jsem viděl rudě a čistil a čistil......
Jde mi o to najít optimální munici pro A5 při dobrém poměru stabilita/přesnost/cena.
Takže čím střílíte? Máte elektriku? Nastavenou úsťovku na ...? Hlaveň?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj kamarad ma elektronickou A5 a používal draxus inferno a byl spokojen, ale ted jsme oběvili toroball a ty jsou větší a lítaj ještě lepšejc Very Happy . Sou větší takže krasně zaplní prostor v AA hlavni. Ja mam iona a taky je ted používam mam hlaveň empire 2 pruměrovou s pruměrem 657. Spokojenost největší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele 37 vystrelu za vterinu neni problem pokud mas trenovany prsty. Staci mit udelanou kolibku a umackas to. Ted jsme byli na mistrovstvi ČR a byli tam chlapci ktery to meli udelany a to byl teda samopal. Mysleli jsme ze maji elektriky a oni to umackali. jednomu namerili 32 vystreli za vterinu a to jeste nebylo max.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rasty napsal:
Hoj kamarad ma elektronickou A5 a používal draxus inferno a byl spokojen, ale ted jsme oběvili toroball a ty jsou větší a lítaj ještě lepšejc Very Happy . Sou větší takže krasně zaplní prostor v AA hlavni. Ja mam iona a taky je ted používam mam hlaveň empire 2 pruměrovou s pruměrem 657. Spokojenost největší.


chtel jsi zrejme napsat s průmerem .687 vid? Laughing Nebo nejaky novy standard?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuris napsal:
Hele 37 vystrelu za vterinu neni problem pokud mas trenovany prsty. Staci mit udelanou kolibku a umackas to. Ted jsme byli na mistrovstvi ČR a byli tam chlapci ktery to meli udelany a to byl teda samopal. Mysleli jsme ze maji elektriky a oni to umackali. jednomu namerili 32 vystreli za vterinu a to jeste nebylo max.



37 výstřelu za sekundu ze semiautomatu???? Ty to už to nehul Very Happy
Návrat nahoru
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, nevim, jestli zrovna po nás stříleli takovou kadencí, ale 15kulí/sekundu to bylo určitě a to se prý ani moc nesnažili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam pocit ze sis zaprehanel. I ty nejdrazsi zbrane maj rychlost okolo 25bps na automat a zasobniky nejsou schopny nad 30 podavat skoro zadny, takze i pokud by to byl schopnej umackat, tezko najde neco na cem by se mu to povedlo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

37 vystrelu za s. Sis neco šlehl ne?????? To neni ani možny. Kdybys napsal 20 mozna ti budu verit ale 37 fakt ne. Jinak kolibky nejsou na sport turnajich povoleny. Kolibku jsem mel taky, kadence je obrovska. ale uz bych to nechtel.
Návrat nahoru
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

37???? Ptal si se na jakej mod na semi auto? - Tomu nevěřim. Jinak elektroniku měli skus si to vymčkat na nějakym cockerovi nebo třeba na victorovi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy . Ja mam iona tolik sice nevymačkam a na full daš mín než na semi Laughing . u hi- end značkovaču. Ale to sem nepatří je tu diskuze o kuličkach a přesnosti ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

existuje gun ktory dokaze 54.

Karnivor

ale! to je iba gun bez gul..to by to asi uz nezvladalo..uz aj preto lebo neexistuje taky rychly zasobnik. Wink

tak ci tak silne pochybujem ze by niekto fyzicky dokazal 37.. to by som musel najprv vidiet a potom mozno uverim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate