Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Brýle vs. maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Pravda. Ovšem pokud se mi PB brýle nemlží i bez použití přípravku a tyto brýle za tisíce ano, tak asi problém někde bude... Opakuji, že je nemám a jenom jsem se snažil lidi odradit po cizích zkušenostech. Napsal sem to sem několikrát a ať si to každej přebere jak chce. Tímto se do toho už rýpat nebudu. Nemá to pro mě význam. Byl to pouze pokus o radu.


Pravdu má ten chlapec.
Pokud má někdo zájem o nákup ESS origo bez větráčku se super mlžící úpravou, tak jedny mám na skladě Laughing
Cena bude příznivá Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Mlaďas napsal:
Pravda. Ovšem pokud se mi PB brýle nemlží i bez použití přípravku a tyto brýle za tisíce ano, tak asi problém někde bude... Opakuji, že je nemám a jenom jsem se snažil lidi odradit po cizích zkušenostech. Napsal sem to sem několikrát a ať si to každej přebere jak chce. Tímto se do toho už rýpat nebudu. Nemá to pro mě význam. Byl to pouze pokus o radu.


Pravdu má ten chlapec.
Pokud má někdo zájem o nákup ESS origo bez větráčku se super mlžící úpravou, tak jedny mám na skladě Laughing
Cena bude příznivá Wink

Tož tak

Tyto brýle mohu jen doporučit na fotkách vypadají dobře. Škoda že jen na fotkách Rolling Eyes
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pokud to chápu dobře, celkově špatná zkušenost. No celkem se tomu divím, neboť ESS model ICE (zcela jiná využitelnost) jsou brýle perfektní. No budu se na to muset někde podívat. Jsem tvor zvědavý Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky pořád řeším jak to udělat, koukám po všech možných větráčkách a našel jsem tohle - co myslíte bude to stačit když budu mít dva do masky? Mám v-force profiler, a chtěl bych je dát normálně nahoru naležato nad brýle. Chtěl bych nosit helmu(plastovou) a tenhle rozměr by se tam měl uplně bez problémů vejít. http://www.pselectronic.cz/s655-ventilatory-5v-20x20.html

A nebo myslíte že je lepší jít do 25x25x10 - již odzkoušených?

Akorát nevim u toho 20x20 s čim porovnat ty hodnoty - je "hlučnost 20dB" hodně hlučný?
A jak udělám 5 voltů napájení - stačilo by 4,5 (3x tužková?)
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 6:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
Taky pořád řeším jak to udělat, koukám po všech možných větráčkách a našel jsem tohle - co myslíte bude to stačit když budu mít dva do masky? Mám v-force profiler, a chtěl bych je dát normálně nahoru naležato nad brýle. Chtěl bych nosit helmu(plastovou) a tenhle rozměr by se tam měl uplně bez problémů vejít. http://www.pselectronic.cz/s655-ventilatory-5v-20x20.html

A nebo myslíte že je lepší jít do 25x25x10 - již odzkoušených?

Akorát nevim u toho 20x20 s čim porovnat ty hodnoty - je "hlučnost 20dB" hodně hlučný?
A jak udělám 5 voltů napájení - stačilo by 4,5 (3x tužková?)
Díky


já mám dva , zapojený na tři AAA baterie ( 3x 1,2v , nabíjecí ) a je to dostačující ( helmu nenosím ) , hlučnost : 20db je při zapojení jednoho ventilátoru na 5v , tak si to zpočítej jakou , baterku tam budeš mít a vyděl to dvěma a budeš +/- na teoretické hodnotě , jinak sem tam si to náhodou zapnu a až za hodně dlouhou dobu vůbec zaregistruju , že to je zapnutý ( jestly to nebude tím , že jsem natvrdlej Wink )
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 9:07 pm    Předmět: Brýle Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Bohse Onkelz napsal:
A co se mlžení týká, tohle je řešení http://www.esseyepro.com/Profile-TurboFan_53_detail.html


Tohle je snad to nejhorší, co můžeš sehnat Exclamation Má je Srnec a nadává na to jak špaček. Prej si do toho dokoupil i speciální termální sklo za nekřesťanský peníze a výsledek nula Exclamation Zlatý PB brejle. Tohle nekupovat. Údajně ani biochemický orgie na sklu nepomáhají. Okamžitě zamlženo.

Je to jednoduchý oni to totiž vetšinou vojáci používají na auto a do větru (písečná bouře) Sklo se ti nemlží díky cirkulaci vzduchu a s tím vojáci počítají. Není to jako paintball.


Tyto brýle mám a stačí dole a navrchu otrhat molitan kterej tam je jako filtr proti nečistotám a větrá perfektně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.militaryrange.com/zbozi/3947-advancer-ess-armyshop


a co tyto brýle - nepoužívá je někdo na hru?
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo používají je kluci od nás Johny a Peří, ale dost se jim mlži.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od nás je taky pár lidí mělo,ale spokojenost moc nebyla-jak píše Habakuk,mlží se- a za ty prachy!!!! na aukru cena okolo 1500kč-docela mazec Rolling Eyes
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi poser, že jedny brýle udělají dobře a další stojí za prd...
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Venca z MG má nějakou zázračnou vodičku proti mlžení a funguje tak se poptat ho a ty brejle taky používá.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já šplíchám jarovou vodou, tu vyčistím papírovým kapesníkem a s mlžením nulový problém. Nepoužívám teda žádný ultraspešlvojenský brejle, ale normální brýle z JT Spectra dvojvrstvý sklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jakožto "brejlovec" mám své letitě vyzkoušené přípravky a nemlži se mi to vesměs taky...no asi to není jen brýlema, podle mne hraje roli opravdu údržba.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď na poslední akci v Ploužnici mělo pár lidí taktické přilby s obličeojovým štítem, docela by mě to zajímalo blíž, jen jsme to, blbec, na akci nějak pominul prozkoumat. Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Docela by mě zajímalo, jak jsou na tom s ochranou, co se týká zásahů zboku a hlavně zespodu, pže v baráku se může lehce stát a už se nám i stalo, že přišel zásah pod masku (schody, díra v podlaze, ... )
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem se snima o tom bavil. Prý se to mlží jako kráva. Štít je bezpečný - protože se jim nestalo že dostali zásah někam kam nechtěli ( na uši - oči zespoda apod. ) Vypadá to sice nebezpačně - člověk by řekl že to moc neuchrání, ale opak je pravdou - je to prý stejné jako maska, jen se více zadejchá. ( sklo máte i před pusou a tak se to mlží ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro doplnění
http://aukro.cz/item977534175_pozor_super_swat_prilba_zasahova_jednotka.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
http://www.militaryrange.com/zbozi/3947-advancer-ess-armyshop


a co tyto brýle - nepoužívá je někdo na hru?


Tak jsem si je nakonec objednal a snad je vyzkouším už brzy. Jsem zvědav, zda se budou tak moc mlžit, jak bylo psáno. Hlavní je, aby opravdu vydrželi zásah. Ale test skel jsem už provedl u ESS ICE a paint.kulička s tím nic neudělala.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spíše je potřeba vyzkoušet ještě prachovku - taky o nich uvažuji vypadají bitelně.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Bohse Onkelz napsal:
http://www.militaryrange.com/zbozi/3947-advancer-ess-armyshop


a co tyto brýle - nepoužívá je někdo na hru?


Tak jsem si je nakonec objednal a snad je vyzkouším už brzy. Jsem zvědav, zda se budou tak moc mlžit, jak bylo psáno. Hlavní je, aby opravdu vydrželi zásah. Ale test skel jsem už provedl u ESS ICE a paint.kulička s tím nic neudělala.


mam tyhle bryle uz pres rok a vse v pohode, kulicka neprojde v zadnym pripade Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wincent napsal:

mam tyhle bryle uz pres rok a vse v pohode, kulicka neprojde v zadnym pripade Smile


A jak na tom jsou, co se týče mlžení. Něco podobnýho mam na snb a teda děs a bída. Zvládaj to ty průduchy vyvětrat i v těžších podmínkách (např. po dešti)?

Když tak o tom přemýšlím, tak by u mě byly asi i multifunkční právě na hory a pb Wink Kdo to má všechno skladovat že Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
spíše je potřeba vyzkoušet ještě prachovku - taky o nich uvažuji vypadají bitelně.


Tak vydrželo to zásah odraženým nastřelovacím hřebíkem, vydrží to výstřel z brokovnice na 10m, tak prachovka by neměl být problém.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
wincent napsal:

mam tyhle bryle uz pres rok a vse v pohode, kulicka neprojde v zadnym pripade Smile


A jak na tom jsou, co se týče mlžení. Něco podobnýho mam na snb a teda děs a bída. Zvládaj to ty průduchy vyvětrat i v těžších podmínkách (např. po dešti)?

Když tak o tom přemýšlím, tak by u mě byly asi i multifunkční právě na hory a pb Wink Kdo to má všechno skladovat že Laughing


no ja otrval ty molitany z vetracich otvoru a dokud se hybes, tak pohodicka. Pouzival jsem je taky na snb Smile. Kdyz se zastavis tak je to horsi, pouzivam na bryle mydlo s glycerinem a je to lepsi, ale porad to neni ono. Treba ted na mordlochu jsem chvilema nevidel nic, ale co jsem koukal okolo, tak jsem na tom nebyl zdaleka nejhur Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jí si hoši myslím, že to bude s maskama podobý jako s hlavněma. V zásadě jsou všechny stejný, jenom některý stojej víc Smile Zkoušel jsem leccos. Spectru, brejle ze Spectry s udělanejma dírama, brejle z Radaru (co má místo molitanu tu tvrdou věc), ořezanej Event (kterej byl ve svý době stejnej hit jako dnes i4 a Avatar) a u čeho jsem skončil? Zpátky u Spectry.

Uříznul jsem si spodek náhubníku, takže můžu kouřit, pít a žrát, ale nedostanu do rypáku a při správným úhlu se dost snižuje i šance dostat na rty. Kolem nosu jsem přidal pár děr. Na hlavě mám dvakrát přeloženou barakudu, která má spoustu děr, takže větrá a zároveň hodně saje a mám s tím zatím nejlepší výsledky. Větráček jsem tam měl taky, ale s baterkou a drátkama byl strašnej oser, takže jsem to nakonec zase sundal. A všelijaký vodičky jsem v životě použil asi 2x, maximálně si do toho plivnu Smile

Potím se jako prase, tím myslím, že fakt patřím do nejhorší kategorie potících se lidí, potím se když vyjdu tři schody, ale potilo se mi zatím všechno a tohle je cca nejlepší i když taky žádnej zázrak. Jenže když se podívám na ostatní ve všech možnejch mini army brejlích, tak se jim to potí úplně stejně jako mě a to sou ty lidi na rozdíl ode mě ještě hubený Smile

Na Mordlochu bylo nejhorší potící počasí co mohlo bejt a na pocení si stěžovali všichni, včetně extremistů s plaveckejma brejličkama. Neříkám, že se mi to nepotilo, ale dalo se to.

A s tím vyřezáváním děr do větracích otvorů nad sklem a pod sklem bacha. Když dostanete kouli do tváře, nebo do čela, těmahle dírama vám do masky vlítnou střepiny a úplně klidně vám doprasí oko, jak může potvrdit Bohouš, kterýmu se přesně tohle stalo.

Ono totiž, na termálním skle a pár dírách okolo toho už z principu moc vymyslet nejde. To je fyzika. Dírama projde určitý množství vzduchu, kterejma se odpařuje kondenzovaná vlhkost a pochybuju, že někdo vymyslel termální sklo, který se bude nějak zásadně lišit od jinýho skla. Prostě dva plasty a mezi nima dutina, která snižuje rozdíl mezi venkovní a vnutřní teplotou a zabraňuje kondenzování. Jediná šance je udělat sklo vyhřívaný, ale zřejmě to není žádná legrace, protože pár lidí to má patentovaný třeba pro lyžaře, ale stejně to nakonec nešlo do výroby.

Nepotící se brýle prostě neexistují. Kdyby existovaly, tak je budou všichni nosit a tahle debata by neexistovala. Koupí vhodného šátku k termálním brýlím uděláte líp. Nevím jak je to s brejlema, ale přijde mě, že pro lidi s velkou hlavou je ideální SPectra, pro lidi s malou hlavou radar, nebo i3. Cenově je to na PB zdaleka nejvýhodnější a když pudete do baráku, pořád si na to můžete nasadit zpátky plasty, na rozdíl od vojenskejch brejlí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wincent napsal:
no ja otrval ty molitany z vetracich otvoru a dokud se hybes, tak pohodicka. Pouzival jsem je taky na snb Smile. Kdyz se zastavis tak je to horsi, pouzivam na bryle mydlo s glycerinem a je to lepsi, ale porad to neni ono. Treba ted na mordlochu jsem chvilema nevidel nic, ale co jsem koukal okolo, tak jsem na tom nebyl zdaleka nejhur Smile


Hmm to jsi mě moc nepotěšil. Přesně tohle mám u těch lyžařských, vlezu do kabinkový lanovky a rázem jsem slepej Sad Zastavím, dřepnu, zamlží se a chvilku při sjezdu trvá než se zase odmlží, jenže to je znovu čas na další dřepnutí Sad(( Škoda, docela jsem o nich přemýšlel Sad

Jinak co se týče tý Flex 8, tak špatná maska to rozhodně není, jen z výroby má drobné mouchy - třeba ta odlepená skla a rázem vlhkost mezi nimi. Třeba na Barakundě nebyl vůbec rozdíl, kdo jakou masku má, protože "dobu temna" měli úplně všichni.

Jinak doporučuji brát šátky 2 a v průběhu hry je měnit, aby byl vždy jeden suchý. S nasáklými molitany mě nic nenapadá, možná stříknout nějakým průžným lakem, aby nesál, a nemusel jsem ho ždímat... Holt u masek je každá rada dobrá. No beztak mám mezi skly tolik bordelu, že nějaký zamlžení na průhlednosti moc nezmění Laughing Teď je asi budu rozlepovat a čistit, tak uvidím ... nebo pak koupím pouze skla a bude, je to přeci jen levnější než celá maska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Mordlochu mi Ali radil, že nové sklo ještě oblepí silikonem. Což se dá i u použitého, hlavně dobře vysušit. A nejsme si jistý, jestli u nového neni ta mezivrstva naplněna nějakým plynem?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Na Mordlochu mi Ali radil, že nové sklo ještě oblepí silikonem. Což se dá i u použitého, hlavně dobře vysušit. A nejsme si jistý, jestli u nového neni ta mezivrstva naplněna nějakým plynem?

To jsem si jistej, že není. Teda aslespoň u PB v brýlí z masky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.militaryrange.com/takticke-vybaveni/maska-airsoft-ochranna

zajímavé řešení Zkušenost co jsem se dozvěděl je ta že to buď leze nahoru nebo dolu...
Ale když si to nasadíš dobře, tak je to v poho.
Barva se časem bude olupovat - maskovací barakuda zařídí neviditelnost defektu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prispeju svou troskou do mlyna, nedavno jsem dostal takovej zajimavej zasah zezadu, rozumej zeshora na masku, kdyz jsem se koukal nahoru. dost mi s tema brylema hejbnul a dost jsem se lekl protoze na jeden cas jsem mel bryle mimo oko a citil jsem barvu. docela by me zajimalo co by se stalo s nejakyma zde proklamovanyma brylema.

http://www.youtube.com/watch?v=VlKQKor39yM
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
http://www.militaryrange.com/takticke-vybaveni/maska-airsoft-ochranna

zajímavé řešení Zkušenost co jsem se dozvěděl je ta že to buď leze nahoru nebo dolu...
Ale když si to nasadíš dobře, tak je to v poho.
Barva se časem bude olupovat - maskovací barakuda zařídí neviditelnost defektu.


Tak to nevim jestli je lepší dostat celou kuličkou, nebo mít posekanej obličej od střípků.
http://www.ebairsoft.com/cacique-skull-half-mask-black-p-3490.html
Smile

Za sebe můžu říct, že jsem koupil brýle ESS Turbofan z USA a jsem maximalně spokojen, při náznakiu srážení vlhkosti zapnu na par vteřin větrák a je po problému.
_________________


Naposledy upravil Levit dne st duben 27, 2011 7:05 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate