Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

je na čase se probudit ..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted byl v Reflexu clanek od letusky co zila v nejakem belgickem meste a ta na ferovku prohlasila, ze je to nejhnusnejsi mesto na svete, zije tam 50% (!!!!) pristehovalcu a vecer se tam bojej chlapi chodit z hospody sami, respektive nechodej tam z hospody sami ani chlapi. A takhle to dost mozna dopadne vsude, kde se to procento prehoupne pres nejakou rozumnou miru a to se diky nasi imigracni politice a porodnosti prehoupne nejspis velice brzo... A s nejakejma jednotlivejma zlocinama kohokoli nema cenu vubec srovnavat. Jestlize se v nejakem meste/zemi ocitne behem par let 50% obyvatel z jine, v horsim pripade jeste navic brutalne odlisne kultury, z nichz 80% neumi jazyk a 60% ani cist a psat, natoz aby meli kvalifikaci na cokoli jineho nez ty nejhorsi pomocne prace, tak nejdriv nas to bude stat obrovske penize na socialnich dvakach a az si ty lidi udelaji deti, kteri vzhledem k tomu v cem budou zakonite vyrustat osvoji zvyky svych nezamestnanych nasranych rodicu, tak to pujde do kopru uplne. Je pri tom zajimave, ze nektere narody s timhle problem nemaji. Treba asiati at jsou odkudkoli a meli se doma jakkoli spatne, makaji jako fretky a jdou tvrde za tim, aby se meli oni a jejich deti lip, coz se jim behem par let obvykle dari a zadne problemy s nima nejsou. Navic se docela dobre prizpusobuji, nauci se jazyk, chodi do skol a nikomu necpou svoje zvyky a nabozenstvi. Deti Vietnamcu zerou zvickovou, kamaradej se s nasima detma a povazuji se za cechy...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

obavam se ze i druha generace vietnamcu bude produkovat particky agresoru, obvykle vznikajici v narodnostnich ghettech. jednim z reseni je rozptyleni pristehovalcu (idealne v urnovem haji... ) ktere lze praktikovat pouze do urcite koncentrace na puvodniho obyvatele. momentalne k tomu ovsem neni ani vule, nehlede na to, ze to neni ani politicky korektni tema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
tede byl bych pocten, kdyby si mi tohle detailne vysvetlil, nejak sem to totiz nezaznamenal, ani u nas ani ve svete


Samozřejmě, je to velmi prosté - tai-ti mě učí Číňanka (má titul Bc. uznaný u nás z bojových umění a její dcera mimochodem studuje právničinu), v "čínské" restauraci mě obslouží Číňan/Vietnamec, večer, když už je všude zavřeno, tak nakoupím u Vietnamce. Na střední u nás učil angličtinu Ind atd...

citace:
druha generace vietnamcu bude produkovat particky agresoru
Druhou generaci Vietnamců potkávám každý den na fakultě, umí perfektně česky a co jsem slyšel, tak mají velmi dobré výsledky. Na sousední fakultě znám dva kluky z Beninu a Zimbabwe a oba jsou v pohodě...
Cikáni jsou tu hooodně dlouho, jsou to rodilí Češi a ještě jsem u nás neviděl ani jednoho...


To o čem vy mluvíte je problém špatných zákonů, díky kterým se sem dostanou i lidi, co tu nemají co dělat. Kdyby vás netlačilo svědomí, že něco děláte špatně, případně na vás nedohlížela policie, tak se budete chovat stejně.
USA je složená v podstatě jenom z imigrantů, celé 19. stol tam proudili obyvatelé z celé Evropy (mimojiné i dost našich) a evidentně se přizpůsobili velmi dobře...

Zkrátka - nenadávejte na imigranty, ale na politiky. Ti můžou za všechny tyhle problémy...
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
to neni jen francie, je to podstatna cast zapadni evropy...

Dovolím si tě opravit...je to v současnosti CELÁ DOBRÁ STARÁ EVROPA,co je v prdeli...za chvíli se budeme bát říst i o vlastním stínu,že je ČERNEJ!!!!!!!!
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
vojtech napsal:
to neni jen francie, je to podstatna cast zapadni evropy...

Dovolím si tě opravit...je to v současnosti CELÁ DOBRÁ STARÁ EVROPA,co je v prdeli...za chvíli se budeme bát říst i o vlastním stínu,že je ČERNEJ!!!!!!!!

Lepší, než aby si musel přesvědčovat o jeho bělosti Wink. Stará dobrá Evropa, kam kdysi naši předkové přitáhli ze všech koutů za lepším životem. Dnes už je ale jen naše a nikoho sem nechceme! Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan: zrovna USA neni nejlepsi priklad... to jen tak na okraj Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 5:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
Sarvan: zrovna USA neni nejlepsi priklad... to jen tak na okraj Wink

Naopak, já myslím, že je to skvělý příklad. Nemluvím o současném stavu imigrace, kdy mají problémy s obrovským počtem mexičanů (a jiných) pracujících načerno (nikoliv nepracujících, protože sociální systém USA není zrovna štědrý)...
Myslel jsem itegrací Čechoslováků, Němců, Angličanů, Španělů atd. v devatenáctém století...

http://www.eurabia.cz/Articles/3305-eurabia-cz-varuje-obavane-imigracni-kvoty-uz-jsou-tu-.aspx
Trošku jednostranné názory, ale přesto zajímavé informace. Příklad toho, jak se to dělat nemá...

Něco veselého nakonec Smile
http://www.bakta.org/ffd/rammst.mp3
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.eurabia.cz/UserFiles/GalleryItems/9199663e-c5d9-4e09-bfad-155ae4708ad8.jpg
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvane nezlob se ale to co pises je ukazka toho jak tomu nerozumis, ano integrace PRIBUZNYCH narodu o kterych si psal (Cesi, Nemci, Spanele, Anglicani), ktere maji podobnou kulturu (a nabozenstvi) funguje, protoze to neni MULTIKULTURNI ale stejnokulturni, tady se bavime o jinych ZCELA jinych kulturach a jejich vzajemnem prolinani a to proste nefunguje !!! Prioklad s Vietnamcema a cinanama taky neni zrovna dobry, maji svuj svet, ve kterem funguji s jinymi pravidly nez vetsinova spolecnost... Aknot mi vypravel jak videl, ze kdyz na Jiraku nahanel vietnamsky prodavac nejakeho maleho zlodejicka macetou bez skrupuli kdyz ho dohnal ho seknul, kdo z nas by to udelal ??? To ze vietnamci a cinani absolutne ignoruji nase zakony myslim neni zadna novinka, prakticky jedinej stankar neplati dane a prodava plagiaty.... ja mam jednu osobni zkusenost... kdysi davno jsem postaval s jednim cinanem a fetakem co vyrabel drogy tak se cinan toho vyrobce ptal, za kolik tak uvari drogy za mesic, kdyz mu to rekl (byl to asi milion) cinan se jen zasmal a rekl mu at nikdy neobchoduje s cinanem, protoze ten by mu takove penize za to nikdy nedal, drogu by si vzal a jeho zabil.... ten fetak to neumel pochopit, rikal mu.. proc by to delal, vzdyt bych mu priste navaril znovu, nechapu proc by mne zabijel... cinan na to jen.. za takove penize nestojis, misto tebe to navari nekdo jinej... to je jina mentalita, kterou zadnym vladnim programem nezmenis, nevim o tom ,ze by se kdekoliv na svete cinane integrovali, vzdycky vytvareji vlastni komunity s vlastnimi zakony a vlastnimi macetami.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá srpen 28, 2009 10:00 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlatá slova,Jaroslave....
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě tu po diskusi zůstanou optimisté a pesimisté, každý se svými argumenty. Já jsem spíš optimista. Optimista v tom, že si myslím, že se s tím víceméně vypořádáme. Ať už dojde na jakýkoliv scénář a tomu odpovídající prostředky. Optimista v přístupu k lidem. Ale ne takový lidumil, aby ode mě někdo očekával chléb po jeho hození kamenem. A že problémy budou a dojde k mnoha nenapravitelným křivdám a škodám, to je jisté. Co by ale kdo očekával, takový je život a to k tomu patří.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ježiš Vládiku,nikdo jinej by to lépe neřekl.....za to bych ti dal pusu......po litru rumu!!! Laughing

slova "integrace romů do společnosti" je totalně fantazi a sci-fi ...... spíš by se dolo říci "positivní diskriminace"....... das ist ales ......

jináč pokud jde o to jestli sem rasista...tak jsem spíš realista trochu rasisticky šmrncnutej!! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně toho co tu nakousl Hellboy:tak v Belgii jesm žil dva roky a můžu to potvrdit,ty romantický plavební kanály,smrděj už na kilometr daleko,to co my tady máme za přerostlí křoví,to oni maj les,lidi jsou tam děsně dá se říct nesnášenliví a jen tak si někoho k tělu nepustěj(zato se uměj krásně bonzovat policajtům!) tak že si tam člověk poměrně špatně schání kámoše(jináč Vlámové mají rádi čechy) a opravdu v 19,00hod se po celé ulici ozve třískání rolet a pak už se na nikoho člověk nedozvoní i kdyby ho vraždili přede dveřma.jináč zaplať pánbu,že těch cikánů máme tak málo.....jo kdyby bylo cikánů tolik co v belgii marokánců...tak to by byl fičák....jináč jsem bydlel v Mechelenu a do Bruselu či Antverp sem to měl opravdu kousek a centra měst sou opravdu fajn a hezký.....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Sarvane nezlob se

Nezlobím Smile , ale vidím to jinak.
citace:
...ktere maji podobnou kulturu ...

Tenkrát hele tolik ne, odjížděli tam na stejných lodích protestanti i katolíci, Angličani, Němci, Francouzi a to po několika staletích vzájemných válek. V podstatě utíkali od stejného marastu, jako dneska utíkají Iračani, Afhgánci apod...
citace:
Prioklad s Vietnamcema a cinanama taky neni zrovna dobry

To jde o to koho znáš, já jsem v kontaktu s celou čínskou rodinou a je tam vše naprosto v pořádku. Jejich děti řeší to samé, co naše - prostě puberťáci. Jakmile začnou děcka cizinců u nás studovat, tak je vymalováno a jsou "naše" Smile
citace:
stankar neplati dane a prodava plagiaty

Nevím, jak by mohli takle podvádět i v kamenných obchodech. A ti co jsou u nás na škole to budou moci dělat jen velmi těžko, jako inženýr můžeš těžko neodvádět daně.
citace:
nevim o tom ,ze by se kdekoliv na svete cinane integrovali

Tuším, že asi polovina vědců v USA jsou Číňani. Myslím, že i více, ale ten článek jsem nedohledal.

Hele i kdyby to bylo tak jak říkáš, tak to znamená, že dělají to, co jim náš stát dovolí. Pokud nekontroluje výběr daní, tak budou podvádět. Pokud je dávky nemotivují k práci, tak dělat nebudou...
Pořád tvrdím, že veškeré tyhle problémy jsou záležitostí neschopných politiků, ne imigrantů...

Navíc mám pocit, že tu mluvíte o dvou věcech zároveň. V multikulturní společnosti mají být cizinci něco jako koření - jak jsme to psal v druhém svém příspěvku.
"tai-ti mě učí Číňanka (má titul Bc. uznaný u nás z bojových umění a její dcera mimochodem studuje právničinu), v "čínské" restauraci mě obslouží Číňan/Vietnamec, večer, když už je všude zavřeno, tak nakoupím u Vietnamce. Na střední u nás učil angličtinu Ind atd... "
Já bych tu taky nerad viděl na každém rohu mešitu a holky schované pod burkou, jenže o tom to přece není. Zodpovědná imigrační politika je jen ku prospěchu státu...
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 1:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, ja bych to s tema cinanama taky nevidel tak blede. Ja mam za kamarada Sudance (kterej je krestan a s oblibou vede rasisticke kecy na zidy), Irance, kterej je naprosto zlatej clovek a nepoznali byste, ze se tu nenarodil, cigara kupuju od arabaku, ktery sou taky v pohode a na kebab chodim k Turkovi, kterej kdyz nema na vraceni, tak nemusim platit. Jenze kdyz se projdu po Vaclavaku v deset vecer, chce se mi blejt. Coz je mimochodem aktivita jakehosi ceskeho podnikatele z Plzne, ktery ma na Vaclavaku 21 bordelu a ty typy si tam natahal on.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Hellboyi za pohled z druhé strany. Dokud rozlišujeme ten cikán/číňan/arabák je xindl, je to v pořádku. Jak se ale někomu otvírá kudla v kapse, jen vidí někoho s jinou barvou a má chuť připojit se k pořvávajícím, ten by se nad sebou měl zamyslet.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předseda vlády John Howard - Austrálie
Cituji:

„Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.

Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak při příjměte náš způsob života nebo odejděte.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne út září 01, 2009 3:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.hoax-slayer.com/howard-muslim-speech.shtml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.lidovky.cz/kampan-v-chomutove-jsem-rom-a-podporuji-rapkovou-fb2-/ln_domov.asp?c=A090907_130843_ln_domov_mev

jen aby sme neusli na ruzich, ze tu mame muslimu malo, i vlastni "romy" je treba "podporovat" . Otazka, jak moc je to o predvolebni kampani ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chief



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tím souhlasím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bandera



Založen: 11. 11. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: W.G.N.V

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k tomuto malý osobní postřeh- Irák před konečnou (a absolutně zkurvenou)
invazí sil koalice celkem fungoval a to hlavně pro naši malou zem. V celkem solidní symbioze zde žilo x muslimů spolu s x křestany a to asi taky vadilo. Co se stalo mezi Kuvajtem a Irákem se může stát kdekoliv na světě (třeba črxsvk)
_________________
mistr čr 85 v lezení po stromech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 8:54 pm    Předmět: tfuj to sem se lekl :) Odpovědět s citátem

můj komentář k úvodnímu videu:
- no OK. Tak jedna pohádka /křesťani/ bude nahrazená druhou pohádkou /muslimi/. Trochu se to tu promíchá, bude více zmatku a bude se to tu více mydlit.
Sám se obávám více číňanů. Ne ideologicky, ale ekonomicky. ČR je jak plivanec proti nim.

Islám není jen korán, jako křesťani nejsou jen bible. Kdyby se to dotahovalo do detailu a vypíchly ty poučky co platily 1500-2500 let zpět tak tu máme zase oko za oko a ženská na úrovni domácí zvěře...

Z komentářů se hned poznají rasisti což u příznivců M-P (lidi s láskou ke braním) se dá hodně očekávat.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakl tak koukám fenomén Čína = velký nepřítel hlavně po ekonomické ( dnes aktuální ) stránce je stále častější téma.
Všechno je to jen jedna obrovská bublina vyhnaná médii.

Je to asi " moderní ", i hodně krátkozraké, ovlivněné a podložené nejasnými fakty Wink

Nebudem se asi přít že bylo logické že čína jednou tuto " nálepku " jako obrovského vývozce dostane.
Jenže i tam se již začínají lidé mít lépe ( díky příjmům a pod ) a chtějí mít dražší věci jako auta a bydlení apod. Stejně jako mi. Těm se stane to samé co EU, US. Lidé na práci budou moc drazí a výroba se opět přesune jinam. Momentálně se již začíná vyrábět v pakistánu, jsou velcí zájemci v Severná africe ( kde stačí pracantovy 2 dolary na týden ) a zase se bude psát " blízký východ a sev. afrika převálcuje západní a čínskou ekonmiku ".
Evropa má velkou výhodu co do světového výrobce. Výroba spojená s historií. Začíná být velkou módou kupovat věci tam kde vznikli/nebo jsou nej. Když křištál, tak vyrobený v čechách, když auto - tak vyrobené v německu atd. atd. Pokud tohle budeme podporovat nemusíme se ničeho bát..
Kvalita podložená tradicí je je prostě neporazitelná.. Co je lepší vydělat 100,- vyrobou 50 hrníčků nějak slepených a nebo jeden v klidu tradičně.

Abych to shrnul - nejsme žádný plivanec právě naopak.
je nás 10 mil. A již v tak nízkém počtu máme co nabídnout. Čínu když rozdělíš na části po 10 mil. tak jim těch prvenství moc nezbívá...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak poznamenám. Byl jsem ted v Belgii a Holandsku u znameho. Za sousedy ma turky, somalce a marokance a to bydli v normalni ctvrti. Dite ted daval do skoly do prvni tridy a z patnacti spoluzaku ma deset cernochu - muslimu. Nelibi se mu to, ale drzi hubu aby nebyl za rasistu. Druhej kamos je ted v anglii a maka na stavbe. Ted pracuje v jednom meste nedaleko londyna pomer anglicani vs imigranti je 2:8, tedy v celem meste je 20% belochu! V autobuse jezdi pres den dva policajti v neprustrelnych vestach aby se nic nestalo! Hura multikulti! Ted davali na CT "krasny" dokument o tom, jak bysme meli podporovat komunity pristehpovalcu, ktere v cizine "skvele" funguji a u nas "bohuzel" jeste ne. Ve zpravach pak bezela reportaz, jak v anglii nejaky "rasista" z jedne politicke strany rekl, ze by se pristehovalci meli vystehovat. Ve studiu sedeli arabaci, co mu nadavali, ze anglii miluji a je to jejich zeme a pred studiem stal dav bilych lidi, kteri demonstrovali proti rasismu tak durazne, ze pred nimi policajti utikali pres plot. Jsme v pici...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 10:02 pm    Předmět: Re: tfuj to sem se lekl :) Odpovědět s citátem

f3 napsal:

Islám není jen korán, jako křesťani nejsou jen bible. Kdyby se to dotahovalo do detailu a vypíchly ty poučky co platily 1500-2500 let zpět tak tu máme zase oko za oko a ženská na úrovni domácí zvěře...

Z komentářů se hned poznají rasisti což u příznivců M-P (lidi s láskou ke braním) se dá hodně očekávat.


No jak jsi správně řekl platily před 1500 - 2000 lety, to je ten rozdíl ! nevím jak ty ale mě se nechce vracet kvůli koránu 2000 let spátky a ještě si nechat nadávat do rasistů od jantara co mele o křesťanství a bibly a evidentně není v tomto oboru vzdělán.....

Vade Retro Satana Numquam Suade Mihi Vana
Sunt Mala Quae Libas Ipse Venena Bibas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 10:38 pm    Předmět: Re: tfuj to sem se lekl :) Odpovědět s citátem

predators zn: nevím jestli ten jantar mám být já. Diskuze na téma bible/náboženství miluji. Je to perfektní žrádlo pro analytické myšlení na jedné straně a citovou cestu na druhé. Rád si nechám něco nového vysvětlit. Jinak jehovisti náš barák přímo obíhají. Dvakrát se spálili asi si to někam píšou - kde raději nechodit.
EDIT: Nový zákon jsem četl celý! od záčatku do konce. Starý vůbec.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 8:52 pm    Předmět: Re: tfuj to sem se lekl :) Odpovědět s citátem

f3 napsal:
můj komentář k úvodnímu videu:
- no OK. Tak jedna pohádka /křesťani/ bude nahrazená druhou pohádkou /muslimi/. Trochu se to tu promíchá, bude více zmatku a bude se to tu více mydlit.

No OK tak pohádku nahradí horor....


Islám není jen korán,

Tak zkus muslimům korán spálit myslím, že se dalších narozenin nedožiješ asi na to budou mít trochu jiný názor než ty Laughing

jako křesťani nejsou jen bible. Kdyby se to dotahovalo do detailu a vypíchly ty poučky co platily 1500-2500 let zpět tak tu máme zase oko za oko a ženská na úrovni domácí zvěře...

Je hezké že máš přečtený nový zákon, jestli jsi to dělal jenom proto abys machroval na jehovisty tak to byl myslím zbytečně promarněný čas... a rozhodně se nemíním zatahovat do diskuzí o bibly ale těm co ji nečetli můžeš osvětlit ty poučky to oko za oko Very Happy truchu do podrobna a ne porovnávat korán v aktuálním platném znění a citáty z bible které platily před 2000. lety . To je klasický míchání jablek s hruškama. Jo a když v tom budeš tak taky vysvětli taky ty křesťanský ženský na urovni domácí zvěře vs. Mariánský kult Razz na to su teda zvědavý !

Z komentářů se hned poznají rasisti což u příznivců M-P (lidi s láskou ke braním) se dá hodně očekávat.

To mě hlava nějak nebere, proboha proč předpokládáš zrovna tohle ? co mají společnýho zbraně a rasismus ? Kurňa to už asi nepudu na mysliveckéj ples když sou nimrodi takový ošklivý a kdo by to do nich do kluků řekl ? Hmm a na střelnici to taky vypadalo tak v pohodě a voni tam jsou sakra samí rasisti..... asi du vratit zbroják ...pro jistotu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 je ůplně jedno jakou část víry ti muslimové vyznávají ale pokud sem imigrují tak se sdružujou, nerozlišujou drobný rozdíly ve víře.

Nejvíc souhlasím s Hellboyem, trochu do tý problematiky vidím protože než přišel schengen dělal jsem u cizinecký pol. takže speciálně pro f3
Problém přeci není vůbec v rase (rasizmus jako takový je kraví hovno na ntou a podporuje pocit nadřazenosti) ale ve schopnosti akceptovat pravidla a přizpůsobit se.

Nevím proč se bojíš číny... celkově většina asiatů vyrůstá ve filozofii cti a práce pro blaho rodiny a společnosti. Kdežto u většiny vyznavačů různých odnoží muslimský víry ... pozor u nás se to dost týká, albánců, makedonců, uzbeků, turkmenů apod.. je dost velký inklinování k prospěchu sebe sama na úkor společnosti. Co si pamatuju na statistiky tak to byl slušnej brutus na podílu prokázaný zločinosti.

Multikulti nemůže nikdy fungovat to by člověk nemohl být člověkem.

Doporučuju... hodně pejskařit:D pravý muslim se bojí psa jako čert kříže.
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK. Já se vlastně nechci do této polemiky zapojit protože pro tohle nemám dostatek informací.
Spousta věcí co jsem napsal vypadá různě, podle toho jakou emocí to podložíš.
A docela se musím krotit aby vše co napíšu nevyznělo hnusně a pořád neútočilo.

Co se týče křesťanství a bible tak taky nemám potřebu to rozebírat. To je na stovky hodin diskuzí a hledání světýlka pravdy v tuně bordelu. Informace že někdo četl nový zákon - dokonce celý (kua to trvalo několik měsíců do přečíst) je taky úplně o ho**u. Z toho přečtení a zápisků totiž ještě žádná moudrost neplyne. Až dlouhodobou aplikací křesťanských zásad se může člověk někam dostat a je to hlavně cesta srdcem, citů a to není nic pro můj charakter. Mám radši chladnou analýzu a nasekat děj na tak malý kousíčky až z toho nic nezůstane.

Jehovisti jsou mimo, arabáši jsou mimo, křesťani jsou taky mimo. Papež nemá v bibli oporu! (což mi nevadí a Ratzingera uznávám jako vědeckou kapacitu). Kapitalismus je svinstvo, socializmus nechápu.
Ale je mi to jedno. Takže prosím mě vyřaďte. Byla by to nekonečná diskuze a z "distribuce své pravdy" jsem už vyrostl.

Když už jsme u te filozofie: pokud zhrnu působení na těchto fórech tak to bylo hledání nějakého painballového Ježíška, který jak mi došlo zde není a nebude. Tady jednou bude možná nějakej hlavní velitel a bude to v pořádku (hlavně pokud bude umět zařvat, protože potom ty myši co tu jsou zalezou pod beton a budou držet hubu).
Další věcí bylo pitvání stylu a vedení her což se ukázalo spousta lidí vůbec neřeší a nebo nemá takovou rozlišovací schopnost.

Takže nevím na kolik měsíců tady ještě najdu "krmení" pro analýzu. Nyní bych rád přestal řešit kraviny a šel konečně do nějaké pořádné akce. Idea

Pár věcí se musí ale ještě dořešit Very Happy
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Prostě tu po diskusi zůstanou optimisté a pesimisté, každý se svými argumenty. Já jsem spíš optimista. Optimista v tom, že si myslím, že se s tím víceméně vypořádáme. Ať už dojde na jakýkoliv scénář a tomu odpovídající prostředky. Optimista v přístupu k lidem. Ale ne takový lidumil, aby ode mě někdo očekával chléb po jeho hození kamenem. A že problémy budou a dojde k mnoha nenapravitelným křivdám a škodám, to je jisté. Co by ale kdo očekával, takový je život a to k tomu patří.
....no že na tohle odpovídám po takové době... Vládíku znám ještě jednu cestu.. realista a ten se učí střílet. To je z jednoho hezkého vtipu:optimisti se učí anglicky... pesimisti se učí rusky a realisti?.. ti se učí střílet... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate