Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

je na čase se probudit ..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CLZ



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Nechte Vládíka už na pokoji, z toho co psal, se mu nelíbí jen forma podání... Mě se třeba video líbilo, protože bylo věcné, jinému přišlo přehnané, další se pobavil ... ale celkově jsme se o tomto problému shodli.


Smile Souhlasím, jen mě zarazilo, že EU má dle toho videa 31 států.. Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se do Vládíka nenasírám a chapu jak to myslí a taky mi uz zacína pripadat, ze se tady z toho stalo neco, o co brzo zacne projevovat zájem policie. Smile Ale paradox je, ze zacínam mit vycitky, prestoze tady podle me zatim nepadla jediná vec, ktera by byla pres caru. Propaganda multikulti ochráncu rovnosti je jak se zda zakorenena v nasich mozcích pomerne dobre...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když jsem si toto vlákno celé přečetl. napadla mě jen jedna věc - jsme malý páni na to abychom to vyřešili.
Ano můžeme to řešit, ale pro nezasvěceného a " neznalého " návštěvníka diskuse o paintballu - může vše toto vypadat jako radikalizace PB. I když nám to nepříjde. Nevolte levici, která má ve svém programu rozdávat a to je snad jediné čím můžete oddálit tento problém - jestli se to má stát stanse i bez nás nebo snámi.

A jestli češi jednou padnou ? - no nedávno mě napadla myšlenka " škoda " že jsme pod těma němcema nezůstali dále . Když pozoruji nenažrané čechy o křeslo, kteří patří opravdu za nejvíce zkorumpované v evropě. Musím říci že čech si nedokáže vládnout sám - jak by jsme se měli pokud by nepadly uhry ?

Pokud nás muslimská a nebo jiná kultura " zlikviduje " je to jen naše vina...a možná dobře nám tak - když jsme blbý... Confused
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem nacionalista!!!! musim dát za pravdu hellboyovi.. ladíkův pohled je bohužel zkreslenej a je jaksi takovej naivní.... Smile nevykladej si to něják zle... každopadně je třeba si uvědomit že fanatismus byl vždycky zlo samo o sobě ač už sloužil jakékoliv myšlence

radikalizace pb? myslim si že je to velmi rozšířenej problém a názor, a pomalu se začínám bát že lidé v této zemi raději píšou něco jiného než si myslí aby je náhodou někdo nenařknul a neodsoudil jako něco zkaženého....ano jsme malý národ ale to neznamená že by sme si neuměli jako obyčejní lidé říct co chceme....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Já sem nacionalista!!!! musim dát za pravdu hellboyovi.. ladíkův pohled je bohužel zkreslenej a je jaksi takovej naivní.... Smile nevykladej si to něják zle... každopadně je třeba si uvědomit že fanatismus byl vždycky zlo samo o sobě ač už sloužil jakékoliv myšlence


A já budu raději naivně hájit rozum a spravedlnost, než se spolčovat těmi, kteří rádi rozdmíchávají nenávist pod jakoukoliv záminkou. Stejně si ale myslím, že tady všichni pláčeme na špatném hrobě, tady se ty věci nezmění. A tak dále každý víkend budem po sobě přátelsky střílet Smile

Zabiju tě!
Helboy, No55, macgyver, Uziel Gal, nikdo mi neuteče SmileSmileSmile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vládík pravičák má přesto sociální cítění. No a co.
Ale jako salóní humanista na mne osobně nepůsobí Laughing

Spíše dle mne poukazuje na z historie nebezpečný precedens, který se může kdykoliv opakovat, jelikož člověk je nepoučitelný.
Tak moc můžeme toužit po pořádku až se budeme jednou sami sebe bát.
Aby mě někdo nepostavil ke zdi za to že jsem řekl že císařpán je Idiot!
Fora na netu mě v tom utvrzují

Před pár roky jsem si v rámci sebevzdělávání koupil pernamentku do filmového klubu na promítání původních propagandistických filmů z německa ze 30-tých - 40-tých let o "židovské otázce".
Po zhlédnutí tady nahozených odkazů musím jen konstatovat že barvné je to naturalističtější, ovšem obsah je téměř stejný, jen s tím rozdílem, že pán G* z propagandy,
nabídl nespokojeným masám jakési "konečné řešení" a z nenávisti udělali fabriku na násilí.
Dnes máme televizi, media, internet a salóní humanisty a stejně se nic nezměnilo.
Ale Ti co by stím měli něco dělat s tím nedělají vůbec nic a zase se svět nedokáže dohodnout. Jen hra na to kdo je víc nad věcí?
A z toho jsem štajf.
Tím, že od této problematiky dávají ti kompetentní ruce pryč se problém absolutně neřeší jen se oddaluje.
A jak to v životě chodí ten problém nás všechny jednou dostihne a mnohem silnější dopad to pro nás bude mít.
A to je to proč se zvedají tyhle nálady podporující extremismus (nácci, komouši...)
Ty "globální špičky" to nechtějí vidět a čím více nasraných lidí, tím větší pravděpodobnost toho kdo bude u moci, ale ty "špičky" to nebudou, pokud s tím nezačnou něco dělat hned.
A z toho mám tu největší obavu.
Videa jen o vraždících negřích jsou hodně podobné těm ze 40let.
Tak co s tím?

*který o češích řekl: Češi jsou jako cyklisti. Nahoře zhrbení, ale dole pořád šlapou!"
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za pochopení...

Co s tím? To je právě to, co je až neřešitelné. Nesnášenlivost popř. až ozbrojený konflikt nic dobrého ve finále nepřinese. Jen velké utrpení na obou stranách. To je vidět v Izraeli, na Balkáně, Čečna, Afrika těch míst je snad milion...

Teď trochu hypoteticky (prosím nekamenovat), jak eliminovat tu "Arabskou hrozbu"?

1. Postavit obří zeď, přes kterou sem nikdo neprojde a nechat si je hospodařit. Třeba jejich vůdce nenávistné štvaní proti bezvěrcům přejde. Ale asi spíš ne. Navíc potřebujeme nějak kontrolovat jejich ropu. Tudy cesta nepovede.

2. Donutit je se podřízeně spolupracovat. Protože potřebujeme jejich ropu. To je víceméně teď a nic moc, ale asi jedna z nejrozumnějších současných možností.

3. Snažit se dle možností pomoci. To je víceméně to o čem jsem mluvil. Ano, pomoci tomu, kdo by mi dnes dal nejraději do auta bombu. Zní to šíleně, ale dle mého soudu je to možná jediná možná cesta. Na strašně dlouhou dobu. Ale přestavte si. Pokud by se západní společnosti podařilo v Arabském světě kromě obchodu na základě spolupráce se státním zřízením budovat "přátelství". Co to znamená? Vzájemný respekt, bez ideologického či jiného nátlaku. Na základě důvěry pak nenabízet západní model společnosti, ale to, co může významně pomoci jejich lidu. I oni jsou nacionalisté a hlavně lidé. Pomoci budovat a zlepšovat zdravotní, sociální a hlavně školský systém. Ale nejdřív tě musí přijmout. Amerika a Evropa mají o čem vyprávět, o svých trpkých zkušenostech a o tom, co se tu stalo a změnilo za posledních 150 let. A když budou poslouchat a důvěřovat, jsme na té správné cestě. "Připojit" je k ostatnímu světu. Nejtěžší úkol.
Alfou omegou je zaměřit se pak na vzdělanost široké veřejnosti. Ta jediná může ony země posunout skutečně vřed. To je ale práce pro mnoho generací.
Součástí tohoto musí být i rozumná (únosná) imigrační politika. Ta hodně pomůže prolnutí a pochopení.
Dokud budou na jejich území naši vojáci a budeme si tak vynucovat svou přítomnost, ať už je důvod jakýkoliv, k lepšímu se situace nezmění. Všeho toho pak jen zneužívají fanatici a není nic jednoduššího než zmanipulovat negramoty.

Poznámka: Berte to jako pokus o odpověď na otázku, jaké jsou možnosti. Pokud máte ještě další nápady, ty by mě zajímaly. Jen už mi prosím neukazujte, jak zlí černí vraždí hodné bílé Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši hoši...
Že raději neprobíráte taktiku při postupu lesem případně dobití pevného postavení. Tam můžeme skutečně něco konstruktivního vymyslet Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ládíku, v kavarne u stolu je tvoje resení mozna krásné, ale fakta jsou jiná. Když jsme zacali Africe po konci kolonialismu pomahat a cpat do ni prachy skrze humanitarni pomoc, uakzalo se, ze pred tim, nez jsme ji zacali pomahat, na tom byla lip, nez dnes. Takova Cina si na zadne pomahani nehraje a jde jen tvrde po svych zajmech a v Africe ma ted vetsi vliv nez EU.

A s tim pomahanim - po prvni svetove valce bylo slovensko uplne v řiti (sorry bratia, ale je to tak), nemeli skoly, nemeli ucitele, nemeli vzdelance, nemeli prumysl. Chytre Vladiky tehdejsi doby napadlo, ze jim tedy pomuzeme a tak zacali posilat ceske ucitele, inzenyry a stavitele aby slovakum pomohli a ukazali jak se to ma delat. Vysledek? Okamzite po zacatku valky slovaci vyhlasili Slovenský štát a pridali se k Hitlerovi. Nasi pomoc totiz brali jako povysenecke plivnuti do obliceje. Nasimi dobrymi skutky jsme v jejich ocich ze sebe udelali namyslene vseznalky, kteri jim kecaji do JEJICH zivota.

Po konci komunismu, kdy se statni rozpocet rozdeloval 50:50 i kdyz pomer obyvatel byl 70:30 nakonec Meciar presvedcil Slovaky, ze je cehuni vykoristuji a samotnym jim bude lip. Jak vsichni vime, po ekonomicke strance jim lip neni, ale svoboda a moznost rozhodovat se sam zasebe je pro lidi zjevne dulezitejsi nez pocit menecennosti a zavislosti.

V Africe a Arabii ted panuje stredovek a jak zaznelo ve filmu Black Hawk Dawn: "Neserte se do nas, tohle je nase valka a my si to musime vyresit sami..." Takze jedine jde o to, ze my od toho stredoveku potrebujeme nerostne suroviny, takze nejak se tam srat musime.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že to je optimistická teorie. Že i přes léta úspěšné práce v tomto duchu pak třeba přijde nějaká zaujatá skupina a všechno spláchne. To já vím. Ale mě nic lepšího nenapadlo. A zatím nikdo jiný tady nepřišel s žádnou i sebepošetilejší úvahou, jak by se to dalo řešit. To se pak můžem přesunout z té mé kavárny do hospody a tam jen správně česky jen mrmlat a nadávat.

Humanitární pomoc je stejně dvousečná, jako naše sociální dávky. Je určena těm, co ji potřebují, vždy ji ale někdo zneužije. U humanitární pomoci jen asi ve větším měřítku, v obou případech ale ani zdaleka nedochází k plnému účinku. S tím se ale musí počítat. Jedinou obranou je nedát nic. Což je asi ještě více špatně.

Nedomnívám se, že šli Slováci Hitlerovi na ruku právě kvůli naší pomoci, i kdyby si jí sebevíc nevážili. To mi přijde jako sčítání jablek a hrušek.

Rozdělení republiky - prachy a zase prachy. To ale není ten způsob pomoci, který jsem myslel. Má představa byla taková, že se samozřejmě plně financují tyto projekty a navíc počítá se i s tím, že je tu a tam třeba někomu něco šoupnout. Bez toho to nejde nikde Smile. To jenom nezbytně nutně právě pro udržení rozvoje vztahů.

Já vím, že nechtějí, abychom se do nich srali. Jenže my to děláme. A pokud bychom s tímto přestali a tlačili více na poli diplomacie, byla by šance. Za tohoto stavu ale spíše ne. Navíc to se bavíme o oblastech přímé angažovanosti našich armád. Tam, kde se projely pásy našich tanků 100 let tráva důvěry nevzklíčí Smile. Na začátku je získání spolupráce se všemi stranami, co jednat chtějí. Nejsou jen nepřátelské arabské státy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
top gun



Založen: 20. 06. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy absolutne s tebou suhlasim vo vsetkom co si tu napisal. Az na to ze nas Meciar presvedcil ze nam samym bude lepsie. Ak sa pamatas tak ziadne referendum nebolo to znamena ze sa Meciar slovakov vobec nepytal co chcu. Proste sa Meciar s Klausem dohodli a bolo to. Meciar to spravil preto aby mohol vsetko sprivatizovat a rozkradnut, proste preto aby ho nikto nekontroloval a kradne dodnes.Vlastne ani neviem aky debili ho este volia. Ja k vam cechom nic zleho necitim, prave naopak. Mam u vas vela priatelov a dokonca aj rodinu. A ano mali by sme vam byt za vela vdacny(ja osobne som)a podla mna aj drviva vacsina slovakov.Proste netreba sudit podla politikov pretoze ty ponukaju velmi skresleny pohlad na vec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli to tu někdo nenakousl předemnou polovinu příspěvků jsem nečetl. Jsem taky nacionalista ale ten dokument není odpovidající nemužeme mluvit o muslimech jako o kultuře a pokud ano měli by jsme to specifikovat je to jako odsuzovat židi že jsou židi dit se jedná o naboženstvý. Muslimové se rozdělují na dvě rozdílné skupiny sijíty a sunity sijité jsou normalní lidé rozvinutá spoečnost lide chodí do práce mají koníčky a jinou zabavu pouze mají doma korán a v opčance(nebo kde se to píše) uvedeno naboženstvý islám stát s takovím naboženstvím je třeba maroko neuvidíte rozdíl mezi islamem a křesťanstý jen ,že nelezou do kostela ,ale do mešity
sunité jsou lidé kteří podrobily život pravě víře a je to jejich motor opět jako křesťani ale spíš středověký. ty jsou problematičtí ale v evropě jich je menší část bohužel momentálně ta viditelná sijitu nerozeznáte od normálního člověka
Takže dnes není problém v tom jestli je někdo muslim nebo né dnes je problém ,že menšinu není možné dokopat k dodržovaní zakonů věčiny protože by to pak bylo utlačovaní a sesipali by se na nás ochránci lidských práv vyvražděme ochránce lidských práv a máme páku na menšiny a poslední duležitá věc musíme zastavit přivalu z sunitských zemí jako je irak,iran,avganistan, asijská část turecka....


Naposledy upravil kanec dne út srpen 04, 2009 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kucí a nebudem radši hrát paint Shocked Shocked Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Kucí a nebudem radši hrát paint Shocked Shocked Cool Laughing


Jsem pro Smile
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mně to napadlo s tím paintem Bohouši Smile osobní zkušenost - pokud dotyčného neznám, o politice se s ní(m) nebavím.. vznikají z toho nechutné rozpory v práci, v rodině... nasrat. Určitě by se našly servery pro diskuse ohledně politiky a podobných názorů, už jen zatáhnout to téma sem do PB je trochu nerozum. Vsadím se, že političtěji naladěné obecenstvo bude vděčnějším čtenářem politických a jiných názorů, než komunita PB. Howgh.
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To kanec:
Nemáš pravdu,kamaráde...šíité a sunnité mají úplně stejný korán...jediný rozdíl mezi těmito dvěma frakcemi je ten,že šíité uznávají jako JEDINÉHO A PRAVÉHO Alláhova proroka Mohameda,a sunnité chalífu Aliho.Kvůli tomuto rozdílu se mezi sebou už také vraždí pár set let...Pokud to nevíš,tak Korán uznává i Krista(Ísá ben Mariam-Ježíš,syn Marie)jako jednoho z Alláhových apoštolů..Takže co se týše tvého povědomí o muslimech,je véééélmi povšechné.A kdeže jsi to byl v Marocu,že tvrdíš to,co tvrdíš??Asi na nějaké turistické(zaručeně poznávací)cestě,ne??
Jsou to normální lidé,to je bezesporu,ale neděl je...,protože jakmile se dotkneš Koránu,tak,jak nemáš,viděl bys tu kultivovanost tvých opěvovaných šíitů. Právě,že v rozporu s tvými slovy,šíité jsou militantnější!!!
A ano,bude lepší,když tady zůstaneme u paintu,webů,u kterých se akorát naseru je dost,tak si to nezasírejme tady...pokud se všichni shodneme,jsem pro výmaz tohoto vlákna,ať to nestrhává k dalšímu rozvádění toho,co stejně neovlivníme... Wink

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem zasadne proti mazani tohote thread, jakozto i jakehokoliv jineho Smile ...

zadna censura nazoru Smile ... navic se z toho vyvynul celkem zabavnej flamewar Smile

lidi je tu spousta .. ruznych presvedceni, mozna i vyznani, at nabozenskeho nebo politickeho ... to co nas zde spojuje je paintball a lehka fascinace vojenskou technikou a umenim valky Smile

to vse je vporadku ... takze Alah Agbar a Buh s vami !!!
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně není důvod vlákno mazat
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já věřím v Admirála Adamu Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
já věřím v Admirála Adamu Cool

JJ a v jeho anděly ve viperech Mk II


Jinak soráč my jsme se to tak učily na politologii takže dík za upřesnění aspoň vym že je přednašející idiot Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No,idiot to asi není,ale ber to tak,že prezentuje to,co mu diktuje systém,a jaké tam vládnou zákony víme,ne?? byly časy,kdy byl uncle Saddám pro Amíky hrdina a bojovník za svobodu a demokracii,jak jim přestal zobat z ruky,už se jim nehodil,a kam to došlo víme...
Nejlepší je,vidět..a pak posoudit....,nebo si pročíst/vyslechnout/ i druhou stranu a pravdu si někde mezi tím odhadnout...

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
tracker napsal:
já věřím v Admirála Adamu Cool

JJ a v jeho anděly ve viperech Mk II


Jinak soráč my jsme se to tak učily na politologii takže dík za upřesnění aspoň vym že je přednašející idiot Very Happy.


mel jsi se vysrat na politologii a ucit se psat cesky Wink, protoze bud jsi zenska (to by vysvetlovalo to ucilY), ale to vim s Y je fakt sila Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 1:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:


mel jsi se vysrat na politologii a ucit se psat cesky Wink, protoze bud jsi zenska (to by vysvetlovalo to ucilY), ale to vim s Y je fakt sila Smile


se neposer Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 1:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: So say we all Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Tracker: So say we all Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
Vládíku,mno-výplach,co si pod tím představuji??TO,co jsem popsal,přece jsem to tam řekl zcela jasně...Dám příklad:(Údajně velmi slušná-propagováno medii)Romská rodina,žijící nelegálně v cizím majetku,neplatící nikam zhola nic,otec na útěku před spravedlností(ano,je to TA médii propagovaná slušná rodina)vyhoří-A MÁME PROBLÉM!!!!!!!!ZCELA URČITĚ to byla práce zlých extremistů!!!!
Nemysli si,té holčičky je mi také líto,asi jako každého dítěte,normálnímu člověku,ale má averze tkví v tom,že OKAMŽITĚ všichni shodně píšou a uvádějí,čí to byla zcela jistě práce...To,že si tam těmi lahvemi svítili,to nepřichází v úvahu,to,že už tam pár incidentů ze strany jejich cikánsko-mafiánských kolegů bylo,se jaksi asi pro nedostatek písmen do tisku nedostalo,ta pohádka o "černém tajemném autě"......

To je ono?
http://www.novinky.cz/krimi/176385-cast-zharu-z-vitkova-se-priznala-utok-mel-byt-zcela-likvidacni.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 1:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Multikulturní společnost je dobrá a přínosná. Ve skutečnosti docela dobře funguje, jen si pod tím pojmem představujete něco jiného, než má ve skutečnosti znamenat. Přistěhovalectví je nutnost (máme málo dětí), problém je jen ve výběru.

Co se týká těch všelijakých videí - to je hloupost. Velká země, hodně průšvihů. Nejnadšenější rakouský "bunkrolog" je běloch, Natašu K. věznil taky běloch a v Kuřimský kauze taky figurují jen běloši a to se pohybujeme v dost malém zeměpisném i časovém rozpětí. Takové prezentace můžete sestavit na jakoukoliv rasu/národnost/menšinu...
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 2:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a tu ukamenovali zenu co mela pomer s jinym nez s manzelem...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan napsal:
Multikulturní společnost je dobrá a přínosná. Ve skutečnosti docela dobře funguje, jen si pod tím pojmem představujete něco jiného.


tede byl bych pocten, kdyby si mi tohle detailne vysvetlil, nejak sem to totiz nezaznamenal, ani u nas ani ve svete, pokud mam presne zpravy, tak rozdeleni spolecnosti v americe stale funguje ostatne pri zaplavach v New Orliens se to ukazovalo celkem jasne a pokud jde o volby Obami tak bylo opravdu zajimave sledovat volebni preference podle ras, kdy 99.9% cernochu volilo Obamu ??? proc ? protoze je dobrej ? protoze je demokrat ? ne protoze je cernej ! A v tom je ten problem nefungovani multikulturni spolecnosti, multikultrne k ni pristupuji jen nablbly belosi, kteri maji stale pred ocima dve stigmata kolonialismus a nacismus (ostatne ty si tu toho rakusaka taky zminil coz ?) a tak se boji rict a udelat cokoliv, hlavne byt korektni ... jenze protistrana korektni neni, Francouzy se boji vychazet do Arabskych a cernoskych ctvri, zeprej se nekoho kdo v Parizi nebo Marsei zil, ja sem projizdel ted v lete Neapoli a mohu rict... multikulturni spolecnost NEFUNGUJE a znici nas !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to neni jen francie, je to podstatna cast zapadni evropy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate