Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

je na čase se probudit ..
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 1:48 pm    Předmět: je na čase se probudit .. Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím prosím, ja to v telefonu nepřehraju, copa je v tom videu? Já už se chci taky probudit Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ve zkratce ze mas zacit vic sukat
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně bez pláštěnky Twisted Evil
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plastenka sux
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Solidní nacionalistická agitka, kterou já považuji špatnou až nebezpečnou. Nevhodný úhel pohledu. Ať už to je či není pravda (myslím ty populační propočty)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v cem vidis tu nevhodnost, resp. spatnost a nebezpecnost?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to celkem nehezká představa....
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V poslední době se rozmohl zvláštní fenomén,který mě pomalu,ale jistě začíná silně srát....Vládíku....
Jakmile někde,někdo,někdy nazve věc pravým jménem,nebo jenom KONSTATUJE HOLÝ FAKT,je z něj hned nácek/terorista/a podobná bohulibá havět...
Vždyt to je jen prognoza,opírající se o statistická fakta,tak co do toho instaluješ nějakou agitku???Copak už vážně všechno,týkající se tmavších otázek a nevyjadřující na to oslavné ody a haleluja-bongobongo,je u nás považováno za rasi-neo-fašo-šovi/ismus???
Dejte s tímhle pokoj aspoň tady,díík.
Prostě míň hulit a víc šukat,pánové,ať ten zbytek světa přečíslíme...lekce vede Uziel Gal,tak dotazy na techniku u něj,muhehehee Laughing Laughing

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
v cem vidis tu nevhodnost, resp. spatnost a nebezpecnost?


Tu vidím ve způsobu podání. V podstatě to působí, jako jakákoliv jiná silně tendenční informace, dokument. Jednoznačně to hraje na strunu nacionalismu, která se lehce a přirozeně rozezní v každém z nás a myslím, že rozumný člověk by si měl uvědomit, že nás již historie dost o tom poučila, jak špatně to může dopadnout. Tento dokument, pokud mu podlehneš, navádí k tomu, aby si se začal bránit "invazi" přistěhovalců, muslimů. Není náhoda, že to přichází zrovna v tomto období.

Toto je odpověď i pro macgyvera

Váš Abdul Vladik Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, džentlmeni, dovolím si přinést svěží vítr...

1) je to velmi zdařilý tendenční dokument, který si umně zahrává s čísly
2) nikoho nevybízí k jakýmkoliv protiprávním krokům
3) to, že si někdo myslí, že je určen k vyvolání nacionalismu je pouze jeho vlastní názor

např. když jsem ho viděl poprvé já, tak první věc, která mě napadla byla spojena s křesťanstvím (a to jsem silný ateista)

4) je to podáno tak, aby si v tom každý našel to své - viz. předchozí bod, u každého podobného "výrobku" je nejprve nutná sebereflexe a až poté vyvozování nějakých názorů

Co dodat... určitě mají v lecčem pravdu, ale zase na druhou stranu, svět zmítá a bude zmítat tolik problémů, že nikdo neví, jaký mix z toho nakonec vznikne.
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne út červenec 28, 2009 5:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jooo,tak od ABDULA to takhle beru Laughing Laughing Laughing
Ale stejně,hned jak přijdete domů.....šup na mámu,muhehee

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě doplním pár úvah. Co tedy s tím a jak to vyřešit? Nijak. Neuděláš nic. Zvýšená frekvence sexu bez antikoncepce zůstává pouze vtípkem. Je to prostě součást společenské evoluce. A to co ten dokument dělá jednoznačně, že aktuální situaci "střetu" dvou kultur spojuje s tím, co bude za několik, možná mnoho desítek let. A nepřekvapilo by mě, pokud by ta čísla byla nadsazená. Jinými slovy ti skoro podbízí, že ten dnešní terorista s bombou kolem pasu za padesát let bude sedět ve vládě. Tomu byste snad nevěřili. Amerika je z více než třetiny tvořena etnickými menšinami a nemyslím si, že právě těm jde o to vyhladit Američany. Jdou prostě do jiné země za lepším životem pro sebe a své rodiny, nic jiného. A kulturní masírka, které se jim tam dostane, z většiny udělá už během dvou generací (40 let) zcela loajální občany.
Islámu se nebojím. I přesto, že jsem Korán nečetl, některé z kontextu vytržené pasáže, které se často předhazují jen proto, aby se šokovalo a roztáčela nenávist, mě nechávají klidným. Možná právě asimilace jejich kultury s naší přinese nezbytný posun. Dalo by si i říci - ať přijdou, ať jejich pracovité ruce nyní tvoří motor naší pohodlné společnosti, ať jejich děti dostanou řádné vzdělání v naší kultuře a za mnoho generací pak poznáš bratra. Třeba právě to je ta nejlepší cesta. Zavřít hranice, postavit zdi nic nevyřeší. Možná na chvíli, oni ale jednou stejně přijdou a vezmou si, co budou chtít Smile.
A ještě jedna komplikovanější. Jsem přesvědčen, že veškeré boje, ať už byly vedeny kdykoliv kýmkoliv, byly vedeny pro získání a udržení majetku a moci. Na základě této hypotézy a ve spojení s historickými fakty si musím přiznat, že to platí i pro naší západní společnost, tedy tu, do které jsme se před dvaceti lety logicky připojili a že jí to jde velmi dobře. Tedy žádné šíření svobody a demokracie pro naivky. Jen prosazování vlastních zájmů. Všichni víme, kdo to tu teď na té naší planetce vede. A kdo si diktuje. A chová se často nevybíravě. A až v přibližně podobném časovém horizontu, jako v tom dokumentu, svět začne řešit problematiku energie, fosílie dojdou, možná se pak uvolní i to středovýchodní napětí. To ruku v ruce hlavně s rozvojem vzdělání změní dle mého svět od dnešního k nepoznání. Toho se ale já nedožiju a stejně tak ani ten terorista, protože ten už má natažený nejspíš budíček Smile.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty hele Smile at jejich pracovite ruce ukazi... bo jak si to napsal, asi bys me rozesmal kdyby to byla ironie, ale tys to asi myslel vazne Smile

par odpovedi, ano, z tveho pohledu jsem nacionalista jako svin, bydlim v chebu, mam gympl a trochu vejsky, tim nechci rikat nic o mem vzdelani, jen pro ilustraci. na gymplu jsem byl 9 let a 8 mesicu, kdyz jsem maturoval, byl se mnou ve tride jeden vietnamec, nu, ted je na gymplu cela vietnamska trida, nevim jak to beres ty, ale ja nechci tady pristehovalce v takovy mire, a rozhodne, UZ VUBEC ne moc muslimu, tim nezatracuju vsechny, jenom at jich neni tolik aby si tu z fleku budovali mesity a nutili nase holky tahat Burku, tot muj nazor, a tem pracovitym rukam z muslimskeho sveta se smeju, kdysi jsem psal praci, takovou na 50 A4 na problem Izrael vs. arabsky svet, jestli se nekdo dokaze vyrovnat nasim cikanum, jsou to nekteri arabove ( ty bys je pojmenoval ty, co maj zlate ruce ). kdyby tam nebyla ropa tak uz vsichni zerou pisek protoze by meli hovno.


EDIT: jen pro ilustraci, myslim ze dokonalost otevrenych hranic evropy je francie, tam slizavaj ty co ukazuji jejich ruce celkem dost Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
ty hele Smile at jejich pracovite ruce ukazi... bo jak si to napsal, asi bys me rozesmal kdyby to byla ironie, ale tys to asi myslel vazne Smile

par odpovedi, ano, z tveho pohledu jsem nacionalista jako svin, bydlim v chebu, mam gympl a trochu vejsky, tim nechci rikat nic o mem vzdelani, jen pro ilustraci. na gymplu jsem byl 9 let a 8 mesicu, kdyz jsem maturoval, byl se mnou ve tride jeden vietnamec, nu, ted je na gymplu cela vietnamska trida, nevim jak to beres ty, ale ja nechci tady pristehovalce v takovy mire, a rozhodne, UZ VUBEC ne moc muslimu, tim nezatracuju vsechny, jenom at jich neni tolik aby si tu z fleku budovali mesity a nutili nase holky tahat Burku, tot muj nazor, a tem pracovitym rukam z muslimskeho sveta se smeju, kdysi jsem psal praci, takovou na 50 A4 na problem Izrael vs. arabsky svet, jestli se nekdo dokaze vyrovnat nasim cikanum, jsou to nekteri arabove ( ty bys je pojmenoval ty, co maj zlate ruce ). kdyby tam nebyla ropa tak uz vsichni zerou pisek protoze by meli hovno.


EDIT: jen pro ilustraci, myslim ze dokonalost otevrenych hranic evropy je francie, tam slizavaj ty co ukazuji jejich ruce celkem dost Smile


- Na nacionalismu v rozumné míře není nic špatného.
- Přistěhovalce je třeba integrovat, ne vylučovat. To je zavírání očí před problémem.
- Z fleku ti tu nikdo nic budovat a diktovat nebude.
- Ve svém okolí jsem vždy viděl více nepřizpůsobivých rodilých místních (bez ohledu na rasu), než imigrantů. Přesto je třeba samozřejmě imigraci kontrolovat a na integraci pracovat, aby nevznikala toto neřešící gheta.
- Mají hovno. Říkáš to dost povýšeně. Je to jejich chyba? Oni často nemají ani zlomek toho, co ty považuješ za samozřejmé.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ,ve Francii jsem pobýval posledních cca9 let,potvrzuji Uzielovi,že tam už poznali,kam vede otevřená imigrační politika...Proto tam hoří auta a celá předměstí..buď nám budete za naše flákání dávat víc,nebo vám shoří i Eiffelovka...Zrovna v době těch hlavních nepokojů jsem byl převážně v Paříži,a mohu ti zodpovědně potvrdit,že to,co umějí přistěhovalci utržení ze řetězu,dokázali snad jen už Rudí khmerové v Kambodgi...Oni by sem neimigrovali,pokud bychom se o ně,jako pseudohumanističtí idioti okamžitě nezačli starat a živit je na náš úkor.Tím myslím,bez nějaké zášti,či averze,že je lepší prevence a drsná regulace,než se pak nechat násilně vydírat a živit celý ten ansámbl ekonomických uprchlíků...Všichni mají za zlé víza Kanadě,ale ruku na srdce-kdybychom nebyli stále před někým v předklonu a neměli neustále krk od něčích hoven,bránili bychom se tím samým způsobem...
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
JJ,ve Francii jsem pobýval posledních cca9 let,potvrzuji Uzielovi,že tam už poznali,kam vede otevřená imigrační politika...Proto tam hoří auta a celá předměstí..buď nám budete za naše flákání dávat víc,nebo vám shoří i Eiffelovka...Zrovna v době těch hlavních nepokojů jsem byl převážně v Paříži,a mohu ti zodpovědně potvrdit,že to,co umějí přistěhovalci utržení ze řetězu,dokázali snad jen už Rudí khmerové v Kambodgi...Oni by sem neimigrovali,pokud bychom se o ně,jako pseudohumanističtí idioti okamžitě nezačli starat a živit je na náš úkor.Tím myslím,bez nějaké zášti,či averze,že je lepší prevence a drsná regulace,než se pak nechat násilně vydírat a živit celý ten ansámbl ekonomických uprchlíků...Všichni mají za zlé víza Kanadě,ale ruku na srdce-kdybychom nebyli stále před někým v předklonu a neměli neustále krk od něčích hoven,bránili bychom se tím samým způsobem...


moc krasne napisane v tomto s tebou uplne suhlasim
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Vladik: povysene ani ne, spis je to fakt, prakticky celej muslimskej svet je pisek, skala, pisek, skala, pisek skala, naftovy pole, makovy pole atd...

Izrael byl kdysi taky jen pisek, skala, pisek, skala a ted to tam kvete, proc to nejde jinde? Smile

a pristehovalce nebudes muset integrovat pokud sem nebudes poustet kazdyho a kazdymu davat sockodavky jako ve francii. nerikam ze by tu mela byt dalsi zed, nicmene kdyz evropa s tou imigraci neco delat nebude, bude to tady za chvili jako ve francii. a NEDEJ boze kdyby melo turecko vstoupit do EU Smile))
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
top gun



Založen: 20. 06. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Absolutne suhlasim s Uzielom. Aj izrael bol len piesok a teraz je to ekonomicky vyspely stat. Proste ked sa chce tak sa da a ked sa nechce tak pockame na socialne davky a humanitarnu pomoc zapadneho sveta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozumím kluci tomu, na co narážíte a dokonce bych s vámi našel spoustu shody, je to spíše o výšce pohledu. Nemám jen rád černobílé názory, protože skutečnost má příliš mnoho odstínů šedi. A ten dokument je pouze černobílý. Skoro bych řekl snad je bílý Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám teda Ládíku zcela opačný názor než ty.

A) přistěhovalci sem nejezdí aby se tady s náma družili, ale aby vyžírali z našeho sociálního systému, který jim dávají sociální demokrati a další levičáci, kteří by za hlas oběsili i vlastní matku. Kdyby tady každý přivandrovalec nedostal nějaké dávky, tak tu žádní nejsou.
B) Ať jsou v tom dokumentu čísla jaká chtějí, když si zajedeš do Amsterodamu, Paříže a dalších metropolí, tak to uvidíš v praxi. Viz nepokoje ve Francii před pár lety. Docela mě zarazilo, když jsem potkal na severu norska v malých vesničkách černošské rodinky, nebo fakt, že v desetimilionovém švédsku žije milion imigrantů. Proč asi jede někdo z afriky do švédska? Kvůli Black Metalu a lásce k vikingům to asi nebude, spíš, že je tam všechno zadarmo.
C) Muhamad Kadáfí už se nechal slyšet jak je super, že po stovkách let pokusů si nás podrobit silou, se to nakonec stane bez výstřelu pouhou populační explozí.
D) Multikulturalismus je teorie, která VŽDYCKY v historii i v současnosti skončila špatně. Drtivá většina válek byla způsobena náboženskou, nebo rasovou nesnášenlivostí a slončila větší či menší genocidou. Situaci vyřešila až separace konfliktních etnik/náboženství/národů. U nás naposledy odsun němců. Připomínám, že v čechách a na moravě se mezi sebou odjakživa řezali češi, němci, italové a židé a naše kultura několikrát měla na krajíčku pod útlakem němců. Středověká i novověká Praha byla často plná právě těchto kultur, které se nikdy nesmíchali, vždy žili odděleně a často mezi nimi probíhali pouliční rvačky, pogromy atd.
E) Nejsme to my, kdo je nesnášenlivý extremista. Expanze do celého světa a potírání nevěřících je podstatná a stále praktikovaná část jiných náboženství. Viz to co se teď děje třeba v Súdánu.
F) Korán a životopis Mohameda jsem četl a ty věci nejsou vytržené z kontextu, naopak, z kontextu jsou obvykle vytržené ty věci, kterými se snaží multikulti fandové dokázat mírumilovnost Koránu. Přečti si životopis Mohameda a z něho zjistíš jak to myslel. Do našich karet (ateistická demokracie) to fakt moc nehraje.
G) Nejsem rasista a mám docel dost přátel i mezi araby (a to jako opravdu), jenže ono je rozdíl mezi tureckým prodavačem kebabu, egyptským architektem, lybijským zubařem a milionem negramotných, nezaměstnaných fanatiků, kteří nás pocvažují za kacíře. A právě to je ten problém, ktrerý třeba francouzi nevyřešili ani za desítky let a naopak se jen zhoršuje.
H) Ano, nedá se s tím nic dělat. Ty co tady už jsou jen tak vyvézt někam pryč nejde a obzvlášť ne jejich děti, které mají občanství. Maximálně jde zamezit přílivu dalších, pokud chceme aby tady za pár let existovalo něco jako dnes.
J) Já nechci skončit jako indiáni v americe v nějaké rezervaci ve vlastní zemi a pokud tohle znamená, že jsem nácek, tak teda asi jsem. Tisíc let tady naši předkové budovali a bránili naši kulturu a jazyk a já nesouhlasím s tím, abysme to někomu dali zadarmo, když sem přijde pro almužnu, protože přece nezáleží na tom, kdo tady bude žít, jak tvrdí multikulti humanisti.
K) Až nastane ta situace popisovaná v tom videu a je dost pravděpodobné, že nastane, tak se dobře podívejte jak to dnes vypadá v těch zemích, odkud tihle lidé přicházejí. Protože to tady potom bude vypadat taky tak. Jací lidé, taková země. Ať každý posoudí sám, jestli je to dobře, nebo špatně.
L) Je zajímavé, že ti lidé neutíkají do svých bratrských zemí, typu Saudská Arábie, Írán, Libie a dalších, kde mají podobnou kulturu, právo které se jim tak strašně líbí a stejné náboženství a navíc jim tam peníze stříkají ze země v podobě ropy, takže se o ně můžou bez práce a zadarmo postarat, ale že radši utíkají k nám nevěřícím psům, do zimy a té naší příšerné demokracie, kterou je potřeba zničit. To je fakt věc, kterou nechápu. Já taky když budu chtít odsud emigrovat, nebudu zdrhat do Keni, ale někam, kde se budu moct dobře asimilovat. Nebo ne?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne st červenec 29, 2009 1:13 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy-klobouk dolů...lépe bych to nevystihl.. a plně s tebou souhlasím...Evil or Very Mad
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě dodám ANO z velké části si za to můžeme sami, ale ne z převážné části. Různé civilizace expandovaly vždycky a vždycky přežila ta, která nebrala ohledy na ostatní a byla nejsilnější, nebo nejvyspělejší. My jsme převálcovali idiány, část afriky a indii. Ovšem třeba křížové výpravy nezačaly expanzí křesťanů, ale právě naopak expanzí muslimů už někdy v sedmém století, kdy muslimské hordy vyplenily španělsko a dostaly se až do francie. Křížové výpravy byly reakcí na útoky proti křesťanské byzantské říši a tedy válkouy v zásadě obrannou. Zvěrstva která se tam tehdy páchala a která se "nám" dodnes vyčítají (často námi samotnými, jakoby někdo z nás za to mohl) pak byly v tehdejším způsobu vedené války zcela běžné. Dělo se to v evropě mezi křesˇany samotnými, dělali to turci, dělali to mongolové, dělali jsmr to "my křižáci". Tehdy prostě všichni rabovali, vraždili a znásilňovali. A dnešní nenávist vůči nám, kvůli křížovým výpravám je směšná. Nenávidíme snad dnes my mongoly, za to co prováděla zlatá horda, nebo turky, že opakovaně plenili evropu a dobývali Vídeň? Pokud by měli arabové (nebo hlavně jejich extremistická část) někoho nenávidět, tak jsou to mongolové, kteří naprosto brutálně prakticky vyhladili celý blízký východ. Jenže oni nenávidí nás. Proč asi?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 5:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný bodovaný sloh

nekdy mi prijde se humanisti jsou trochu slepi Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 hellboy .... AMEN !!!! naprosty souhlas
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy: Klobouk dolů, pěkně jsi to sepsal, palec nahoru.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Já mám teda Ládíku zcela opačný názor než ty.

Říkal jsem si, jestli nejsi na dovolené, znám tvůj postoj k Arabům Smile

Už to zase směřuje k nerozhodné bitce...
- Nikde jsem neobhajoval zneužívání sociálních dávek.
- Právě díky názorům, co tu vyslovujete, díky takovým dokumentům, které já proto označuji až za nebezpečné, ke strkanicím mezi etniky a náboženstvími vůbec dochází. Že to ve vyspělé, vzdělané současné společnosti jde, je vidět v USA. Očekáváte další křižácké výpravy? Očekáváte, že se nás Němci pokusí vyhladit? Že se u nás znova půjde po židech? Toto říkám s vědomím toho, že se historie opakuje, ale věřím tomu, že naše společnost je na takové úrovni, že se podobným chybám spíše vyhne. Je čas posunout v následujících desetiletích myšlení arabského světa. Zmiňovaný výrok Kadáfího je pro mě pouze diktátorský populistický kec. Neříkám, že není nebezpečený, ale vzpomeňte, co se u nás před pár lety říkalo o těch imperialistických psech.
- Vím, co se v nevyspělých zemích Afriky i Asie děje.
- Nepředpokládám, že se civilizovaný islamista bude řídit extrémními, či doslovnými citacemi 1500let starého textu. O tom víra není. Věří snad současní vzdělaní křesťané v to, že Bůh svět uplácal za 7 dní?
- Ty myslíš, že dopadneme jako Indiáni? To je přeci úplně jiného a nikdo přeci neříká, aby si se vzdal svého jazyka, protože se ti do sousedství nastěhuje cizinec. Co to je za řeči...
- Jak by to tu mohlo vypadat tak, jako u nich, když se tu asimilují. Oni se přeci přizpůsobí! Nepřizpůsobili by se pouze, pokud by nás vyhladili, tedy válkou. Myslíš, že Barak Obama pojídá červy a večer s manželkou tancují kolem ohně?
- Jim tam stříká ropa ze země. To si děláš legraci. To nechápeš, kdo to tam ovládá? Nic ve zlém, ale podle mě toho buď nechápeš hodně. Trochu se známe a víš, že já tvé názory respektuji, ale tohle je stejná rétorika, jak u těch extrémistů na druhé straně. Vemem kalachy a všechny je pobijem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jen abych nebyl za meganácka, tak dodám jeden dost podstatný detail. Tohle celé nemá nic společného s rasismem. Opravdu mám řadu přátel, kteří nejsou "češi" a například včera, mi jeden z nich velice pomohl a nesmírně si ho za to vážím. U nás v domě bydlí dva "romové" a jsou to naprosto v pohodě lidi, jeden je dokonce policajt. Turek v kebabu na rohu mi dává kebaby zadarmo, když nemá na vrácení. Jenže jde o to, že je velký rozdíl, když sem někdo přijde, aby tady normálně žil a pracoval a když sem přijde milion negramotných lidí pro které práce žádná není a jim nejde o nic jiného, než přežít a udělat si to tady tak, jak jsou zvyklí z domova, kde ovšem díky jejich stylu života a kultuře chcípají hlady. Je sice na první pohled hezké jim podat ruku a pozvat je k nám a pomoci jim, problém je, že na světě je několik miliard lidí, kteří potřebují takovou pomoc a i když si jich sem pozveme čtvrtinu, tak jediný výsledek bude, že většina stejně bude žít dál v bídě a nakonec bude bída i u nás, protože je nebudeme schopní uživit. Pro hrstku vyvolených tak o něco oddálíme kolaps, ale ve výsledku ho ještě zhoršíme a rozšíříme i na sebe samé. Tohle chování je jednak historicky naprosto nenormální a navíc se nikdy nikomu nevyplatilo. Protože náš partner, kterému se snažíme pomoci, žije ve zcela jiném světě a naše gesta považuje buď za naší slabost, blbnost, nebo samozřejmost a poslední čeho se za to dočkáme bude vděk. Tím, že sem přijedou miliony imigrantů jim nepomůžeme a sobě jen uškodíme. Podle mého skromného názoru, jenže pokud tihle lidé dostanou občanství, tak budou zcela jistě volit sociální strany a to je taky důvod, proč je socialisté v evropě dosud tak hájili.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ládíku, na tohle je jediná odpověď - Kosovo, Bosna, nebo nejnověji tohle http://aktualne.centrum.cz/zahranici/afrika/clanek.phtml?id=643618

Nebo jinak OČEKÁVÁM.

Konflikt většinou vyvolává ten hloupější a závistivější, který nemá co ztratit a má populační explozi. Je dokázáno, že agresivní výboje se dějí převážně v zemích, kde populace mladých mužů přeroste kritickou mez a oni nenacházejí uplatnění v normálním životě.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tvým předposledním příspěvkem a přístupem v něm téměř zcela souhlasím. A pokud platí logika a čísla uváděné v tom dokumentu, je zřejmé, že ten příliv budou převážně ti snaživí a pracující. Jinak si nedokážu představit udržitelnost našeho současného sociálního systému. Tak bohatí zase nejsme.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate