Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jaký maskáčový vzor nosíte do českých lesů?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lurrdy



Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:26 pm    Předmět: Jaký maskáčový vzor nosíte do českých lesů? Odpovědět s citátem

Jaký maskáčový vzor nosíte do českých lesů? Začínám s PB a nevím jakej vzor koupit. Děkuji za odpovědi a postřehy[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi záleží na teamu ke kterýmu se chceš přidat.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no me nejlíp vychází českej maskáč super střih kalhot a bundu jsem si trošku přešil na zip nebavěj mě knoflíky jináč supr matroš vydrží to mrtě na léto mám letní česky a pohoda
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 6:48 am    Předmět: Re: Jaký maskáčový vzor nosíte do českých lesů? Odpovědět s citátem

Lurrdy napsal:
Jaký maskáčový vzor nosíte do českých lesů? Začínám s PB a nevím jakej vzor koupit. Děkuji za odpovědi a postřehy

Jak říkají, záleží na týmu. Jestli máš ve svém okolí nějaký tým, který preferuje stejnou barvu maskáču. Pak nemáš moc na výběr.

Pak je tu druhá stránka a to jestli seženeš na svoji barvu i nějaké doplňky(vesta, kapsy, povolak na helmu). Tady už je to horší. Ale pořád je jich dost. Hodně doplňků je pro multicam nebo woodland. Problém je zase tady že kvalita je "čínská". U doplňků to většinou jde, ale maskáče chce buď originální nebo mít štěstí na kvalitnější.

Samozřejmě že hodně věcí je i pro český vzor, tam je kvalita většinou o dost lepší. Podobně je na tom BW(BundesWehr).

No a jsou i jiné vzory, i doplňky jsou pro ně. Ale třeba pak už musíš hledat a ne vše je dostupné.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vz95 ale ne kvuli barve maskacoviny ale kvuli kvalite a strihu ... malo maskacu je takhle dobre udelanych
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me do čekého LESA je asi nejlepší Bundeswehr, MARPAT ACU a CZ maskace. Ale LESEM, myslim jehlicnatej tmavej les. Jakmile v necem z toho vylezes na slunce, do trávy, do baráku, na jaře, na podzim, nebo v zimě je to jako pěst na oko - moc tmavé a na sto kilometrů je vidět tmavá silueta.

Oproti tomu světlejší maskáče z více barev a menších fleků jako Multicam jsou sice jako pěst na oko v jehličnatém lese, ale všude jinde docela dobře splynou, protože to vypadá jako hromada bordelu na hromadě bordelu, u plesnivý zdi jako plíseň, v uschlý trávě jako tráva a v Milovicích, jako ruskej ráj.

Co se kvality týče, tak čínská produkce je dobrá na doplňky a za kvalitu chce taky peníze, Mil-Tec je dost bída, ale třeba Tru Spec už je docela bytelný a ne moc drahý. Mám od nich kaťata a blůzu víc jak rok a no problem. Samozřejmě, že nové originály jakékoli armády budou mít lepší odolnost vůči vodě, nástřik proti noktovizorům a další píčoviny, ale otázka je za kolik.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jay Jay



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidičkové jsem už ve fázy kdy ztracim hlavu a nejraději bych se na to .. Rolling Eyes Crying or Very sad
Naše okolní lesy jsou světlé, převážně listnaté (kopcovitý terén,kopa hlíny a sem tam nějaký smrček) a já nemám tušení jaký vzor do takového prostředí (jde jen o tohle + pole, do jehličnanů se tak často nedostanu).
Známí doporučují klasiku: 95ku, Bundeswehr.. ale podle mě to bude v listnáči při parném odpoledni jako pěst na oko, přesněji jako černej lehce trefitelnej flek uprostřed světle zelený stěny.Shocked
Co vy na to? Nějaké nápady? Přemýšlel jsem o multicamu, ale ten se mi zdá spíš do toho pole+step atd.. Rolling Eyes
Díky za vaši pomoc Very Happy
_________________
Co po mě ještě chcete? Chleba namazaný po obou stranách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mate nekdo zkusenosti z maskacema od polsky firmy Helikon Action Gear? Cena je docela dobra a delaji prakticky vsechny hlavni vzory, vcetne peknyho polskyho a Multicamu a jsou ted v dost armyshopech. Vydrzi to neco, neni to ausus jako Miltec?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Mate nekdo zkusenosti z maskacema od polsky firmy Helikon Action Gear? Cena je docela dobra a delaji prakticky vsechny hlavni vzory, vcetne peknyho polskyho a Multicamu a jsou ted v dost armyshopech. Vydrzi to neco, neni to ausus jako Miltec?


Jen ty nejlepší! Kvalitou šití i potiskem mnohonásobně převyšuje běžně prodávané kopie. Ani po několikerém vyprání maskáče zatím nezbledly.
Helikon šije přímo pro armádu a ozbrojené složky a musím uznat, že je to znát Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

není nad seprané maskáče ....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jay Jay napsal:
Lidičkové jsem už ve fázy kdy ztracim hlavu a nejraději bych se na to .. Rolling Eyes Crying or Very sad
Naše okolní lesy jsou světlé, převážně listnaté (kopcovitý terén,kopa hlíny a sem tam nějaký smrček) a já nemám tušení jaký vzor do takového prostředí (jde jen o tohle + pole, do jehličnanů se tak často nedostanu).
Známí doporučují klasiku: 95ku, Bundeswehr.. ale podle mě to bude v listnáči při parném odpoledni jako pěst na oko, přesněji jako černej lehce trefitelnej flek uprostřed světle zelený stěny.Shocked
Co vy na to? Nějaké nápady? Přemýšlel jsem o multicamu, ale ten se mi zdá spíš do toho pole+step atd.. Rolling Eyes
Díky za vaši pomoc Very Happy


No asi takhle, jelikoz by se PB vzhledem k maximlanimu efektivnimu dostrelu dal skoro klasifikovat jako kontaktni sport, tak resit nejak moc maskovani nema uplne cenu. Preci jen na 30-40m cloveka uvidis at ma sebelepsi kamuflaz (nepocitam extremy jako hejkaly nebo zahrabany hrace v listi).
Nicmene do naseho prostredi se urcite nejlip hodi MULTICAM (kterej by ti v tvem pripade jak popisujes asi sedel nejlepe) nebo popripade MARPAT (jehlicnate lesy) ci CADPAT (v podstate vz95 v digitalu).
Urcite by se nasli i dalsi vzory, ktere by zapadli stejne, nebo mozna i lepe. Nicmene ty jsem nemel moznost videt a s jejich dostupnosti u nas by to taky asi nebylo nejlepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do lesov najlepsie CADPAT alebo ten MARPAT (digital woodland). Ak nieco univerzalnejsie (vhodne aj pre jesen), tak MULTICAM, alebo velmi pekny a podobny novy taliansky vzor VEGETATO. Inak multicam na poli moc nemaskuje, odskusane.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alebo skus nove Slovenske digitaly... ak zozenes a ak sa Ti pacia.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jay Jay



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky díky.. já vím, není to přecejen až tak životne duležité, jaký vzor.. ale uspokojí to srdéčko Laughing a člověk se cítí pak vtom dobře Very Happy
Ten CADPAD a MULTICAM se mi strašně líbí.. tak okouknu shopy, co je levnější, dostupnější na dopňky atd.. Jak něco najdu dám vědět..
Jinak nějaké zkušenosti s CZ Shopy? Ohledně materiálu a životnosti, popřípadě doporučení Very Happy. Nerad bych dostal kus vietnamskeho hadru který se rozpáře při prvním kroku Shocked
_________________
Co po mě ještě chcete? Chleba namazaný po obou stranách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
honcka



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha Klanovice

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledne tech multicamu jsem cetl tady
http://airsoftak.eu/viewtopic.php?f=5&t=31
dobrej ohlas na tuhle soupravu
http://www.ebairsoft.com/multicam-combat-shirt-pants-version-p-1339.html
asi si taky poridim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treglis napsal:


No asi takhle, jelikoz by se PB vzhledem k maximlanimu efektivnimu dostrelu dal skoro klasifikovat jako kontaktni sport, tak resit nejak moc maskovani nema uplne cenu. Preci jen na 30-40m cloveka uvidis at ma sebelepsi kamuflaz
S prominutím bych si dovolil nesouhlasit. Sad Že je Paintball limitován co se účinného dostřelu týče, je tedy asi pravda. Ale že by člověk musel být (pouze tedy v jakési maskovací uniformě) viděn po přiblížení na určitou vzdálenost, je asi nepravda. Už se přeci několikrát stalo, že se nechal přejít člověk, který třeba nebyl ani na deset metrů od hlídky. Je to především právě o tom, zvolit ten správný vzor do správného prostředí. Přitom mít ale namysli, že žádný univerzální vzor neexistuje (ani multicam Smile). Ale když už nějaký vzor zvolím, tak se s ním musim naučit pracovat (nejlépe sledováním kolegů v teamu). Pak se naučím, že když mám na sobě třeba Tiger Stripe, pak se musím pohybovat především v místech, kde se střídá stín a světlo a nejlépe mít okolo sebe nejaké řidší křoví. V těch multicamech třeba bych měl spíš vyhledávat plné slunce a suchou trávu (viděli jsme na wz;)). Takže výběr vhodné maskovací uniformy, stejně tak naučení se s ní pracovat, si myslim že má naopak velký smysl.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj - ve 3 lidech ( 2x 95 + 1 woodland ) jsme leželi v křoví a kolem ( zkrze křoví ) nás prošlo asi tak 8 protivníků stím, že knim jsem měl nejblíže a málem mi šlápli na nohy. Xichti nás ani nezaregistrovali Wink
Opravdu jde o to jak využiješ prostředí kolem sebe...
Někde jsem četl že Ninja ve středověku ( v té době TOP bojovník ) se dokázal v černém oblečení na holé louce zakamuflovat jako balvan. kterých bylo kolem pár poseto...

Osobně si myslím že Zlatý střed je nejlepší volba pro boj v čr. A to je prostě Woodland a nebo seprané 95tky. ( nové jsou moc zelené..)
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves moc hezky jsi to napsal.
Jen bych dodal, že nejvíce demaskující je pohyb.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Někde jsem četl že Ninja ve středověku ( v té době TOP bojovník ) se dokázal v černém oblečení na holé louce zakamuflovat jako balvan. kterých bylo kolem pár poseto...

Ninjové nepoužívali pro noční přepady černé ale tmavě modré oblečení. Lépe splývala než čistě černá. A ninjům se obecně rádo přisuzuje spousta až mystických schopností zvláště v dnešní rádoby odborné literatuře alá Levné knihy.
Pokud se schovávali na tak otevřeném prostranství, tak určitě ne nezamaskovaní pod něčím dalším. Wink
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIK-LBC



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
1) černá v přírodě neexistuje ... což je hlavní problém většiny maskovacích vzorů před koncem století (vz 95 nevyjímaje)
2) neexistuje žádný univerzální vzor ... nejvíce se tomu však dle mého názoru přibližuje několikrát zmíněný Multicam (kluci z našeho týmu jej používají a krycí schopnosti jsou velmi dobré). Vždy ale záleží na prostředí a světelných podmínkách. Dle mého názoru pro hustý les jaro-léto je vhodné použití tmavších odstínů (klidně 95, jehličí !!!, MARPAT atd). Pro stepi, písčiny, budovy, zbořeniště a otevřený les Multicam, ACUPAT (při dobrém světle vynikající) a do barevného podzimu se hodí velmi Bundeswehr a já osobně v této době pro les využívám i Švícary, které jsou jinak téměř nepoužitelné.
3)největší problém nakonec stejně ale působí maska a flinta, které při špatné kamufláži prozradí jakkoliv kvalitní oblečení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jak jste kdo hodnotil Multicam ted na Warzone? Me prijde do tohoto obdoni i do Milovic jako idealni maskac a na fotkach co mam spliva s prosredim docela dobre. Jinak ten set z EB mam a ta bluza je naprosto priserna, ta elasticka latka se trha a za rok dva bude na sracky. Zbytek ale ujde a jen ty chranice co jsou v cene docela ujdou a za ty prachy docela stojej. Kalhoty jsou v podstatne lepsi kvalite, nez obyc kalhoty z EB.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 4:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hellboy: V neděli jsme byli na tom nejjižnějším bodě a čas od času nás tam někdo strašil právě v multikamech. Tam před tim 'krámem', nebo co to bylo, je takové volné prostranství, se suchou trávou a tam se čas od času někdo vyskyt, a jak psal marty, nejvíc demaskující je pohyb. Kdyby se ten člověk nepohl, tak o něm vůbec nevíme. Takže tohle nebylo 30-40m, ale možná méně než 20m a právě protože ten člověk věděl, jak použít své kamo v daném prostředí, tak byl v tu chvili 'neviditelný'. Jenže pokud tam nechtěl být na věky, tak se jednou musel pohnout a to už tam byl Spas SmileWink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden vzor vhodný do českých lesů, luk, polí a ostravských hald je zde:
http://www.militaryphotos.net/forums/attachment.php?attachmentid=9831&d=1153216875

Prej lepší jako multicam.
Značka ideál! Wink
Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oni mi tam snad jebů! Tak to je MAZEC.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každé camo má svoje a musí se umět patřičně využít jak zde bylo napsáno a plně souhlasim. Wink .
Ono to čověka i časem donutí se co nejvíce přizpůsobyt terénu když chce být jaksi nespatřen Smile))
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím


Naposledy upravil Salfa dne čt říjen 08, 2009 8:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a tady každej přemejšlí jaký camo a ono je to tak jednoduchý Laughing Laughing stačí pár obrázků a je to Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Jeden vzor vhodný do českých lesů, luk, polí a ostravských hald je zde:
http://www.militaryphotos.net/forums/attachment.php?attachmentid=9831&d=1153216875

Prej lepší jako multicam.
Značka ideál! Wink
Tož tak Wink

Kua a co to je za vzor Question
Kto to pouziva Question
Je to posobive Exclamation
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobry by to bylo jako povleceni do postele Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze to vymyslel Rocco Sifredi Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, potřeboval bych se zeptat na české letní maskáče rip stop. Máte je někdo? Jsou lepší do tepla a vlhka než klasické? A pak taky na boty od prabosu, ten vzor Jungle (jedny z těch nových kanad pro AČR), dá se to nosit? Je ta látka alespon trochu vodovzdorná?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate