Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Sierra

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:17 pm    Předmět: TPN Sierra Odpovědět s citátem

http://www.tippmann.com/emea/product_guide/markerDetails.aspx?productId=304#

myslíte, že to bude identické s Bravo One ( to znamená levné, kvalitní a bez poruch ) a bude se taky vyrábět v Chine a bude to stát stejně?

v PBS prý do měsíce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě jen hodili na trh další variantu za rozumnej peníz.jinak je to totožný s bravem.jen je konečně napadlo dát nahoru ris.jinak celkep povedený jako bravo,s tím jsem spokojen a té siery bych se nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super já jsem z toho designu docela nadšenej, ale mm doma Deltu a přemýšlím že bych jí prodal ( protože hrozně podražila tak bych na tom netratil) a za rozdíl v cenách bych si ještě koupil dobrou hlavěn, ale nevim jestli to neni downgrade
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím s Deltou jsem se nepotkal a bravo je moje první hračka,asi hlavně záleží co od toho očekáváš.Jinak bych řekl že se jim to povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vosicz



Založen: 25. 08. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.
Měl bych jeden dotaz čistě na teoretické rovině. Vzhledem k tomu, že Sierra by měla mít stejné vnitřnosti jako Bravo, by mě zajímalo jak moc je reálné, že by do ní pasoval elektronický rám pro Bravo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintball-obchod.cz/tippmann-sierra-one-cerny-20429.html
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vosicz



Založen: 25. 08. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/10817-tpn-sierra-one
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dneska jsem byl v pbshopu a chtěl Sierru one a rip clip. Bohužel, nešlo to... i když sierra je kompatibilní s T98 doplňky, ale BT rip clip tam nejde (jde, pokud by se v místě umístění rip clipu snížila RISka), takže mám cyclona...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dehet



Založen: 02. 10. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim chci si poridit novou hlaven na sieru,ale vubec nemam predstavu jakou.Muze mi nekdo poradit kdo ma s nejakou uz zkusenost?Jak se rika nechci kupovat zajice v pytly.Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..osobně radím počkej... přesnost tovární hlavně jě podle mě dostatečná..jestli máš zbraň čerstvě, nejdřív bych se s ní zžil...
hlavně co si musíš rozmyslet je délka.. podle mě bohatě dostačuje 14" víc už je fakt na snajpeření.. další hlavní kritérium je cena vs. kvalita...
asi bych šel do AA smart parts nebo český Nero..
Rozmysli si co od toho čekáš, aby si nebyl překvapenej, že účinek není takovej jakej si čekal... nejlíp půjčit od někoho kdo má T 98 nebo Bravo one a zkoušet....
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, som tu novy tak neviem aky je vas postoj k slovencine ak s tym bude problem mozme pisat po cesky Smile
ale teraz k teme, sierru vlastnim uz pomaly pol roka a musim uznat ze za tie peniaze je to skvela zbran. Trochu som sa bal kvality nakolko to nieje made in USA ale China no bol som velmi milo prekvapeny uz pri prvej rozborke Smile opracovanie vnutra je 100krat lepsie ako bolo na mojej starej X7. Kazdopadne na tychto veciach ste sa tu viacmenej zhodli aj bezomna ale chcem pridat nejaku tu radu pre pripadny tuning, na tuto zbran som si kupil hlaven AA 16" a musim povedat ze som s nou velmi spokojny, na zbrani vyzera super, striela tiez velmi dobre ale je trosku nemotorna! dalej som si kupil cycklon, zbran vdaka nemu vyzera omnnoho krajsie no uz sa vyskitlo par problemov, prvy: v baliku som nemal hadicku na prevod media zo zbrane coz bol trosku problem zohnat u nas na SVK a druhy: neskor pri hre (v zime) mi cyclone vynechaval, niesom si isty ci som tam dal pritenku hadicku alebo co ale kazdopadne sa mi zdalo ze pri vecsej kadencii jednoducho mrzol Rolling Eyes dalej som tam vymenil kompletne vnutornosti a tu som narazil na problem! Power tube a bolt bol v poriadku ale pri osadeni noveho kladivka http://www.paintballshop.cz/zbozi/10625-ndz-tippmann-a5--x7--t98-and-bt-lightweight-hammer som nebol schopny natocit ustovku viac ako na 230 a strelba bola katastrofalna, samozrejme som prikupil s novym kladivkom aj set strun pre tippmanna ale bohuzial ani jedna nebola vhodna, tvrdsie struny boli skratka moc dlhe a zbran sa nedala obtiahnut a preto by som rad poradil tym co sa chystaju tento diel menit, kupte si rovno aj set strun na K-series http://www.paintballshop.cz/zbozi/8437-spring-kit--k-series struny su podstatne plytsie a dlhsie takze perfektne vyhovuju Smile a dalej neodporucam menit strunky v spusti ktora je pomerne tvrda, na X7 som to robil a dosiahol som skveleho efektu ale tu po zmeneni stuniek za meksie zbran z neznamych pricin nefungovala Shocked mam svoju teoriu preco ale to tu rozmazavat nebudem.
na uvod trosku dlhy prispevok zaco sa ospravedlnujem ale snad niekomu pomoze Wink
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Reinn:

máš pravdu zbraň je to "na pohodu"..

to zamrzání > používáš CO2 nebo vzduch?
já osobně lehčí kladívko nedoporučuju.. pak sou s tím problémy které si měl a když porovnám cenu/zlepšení není to tak super úprava > raději sem zainvestoval do kovový powertuby, delrin-boltu, vylapoval vnitřek a koupil 14" hlaveň OPSGEAR... laboroval sem i z e-gripem, ale stávající mi nevyhovuje, takže sem se rozhodnul udělat si vlastní.. vize je jasná, zachovat mechanickou střelbu a e-grip zapínat jen když budu chtít nejakým tlačítkem a to jen v módu dávek po 3 nebo 6. Nic víc...uvidím jak to bude náročný a jestli půjde zkombinovat dohromady elektro a mechanický způsob...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzivam CO2, pravdepodobne zato moze ono ale zaskocilo ma ze dalsich 5 ludi s cyclonom na inych zbraniach nemali problem ani pri davkach s egripom a tiez pouzivali CO2
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono je to zamrzání dost individuální... já s COčkem na Xtře neměl nikdy problém a hrávalo se i při velkých mrazech a jiným kolegům zamrzly guny i když bylo kolem nuly...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubass



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 1:48 pm    Předmět: Hlaveň Odpovědět s citátem

Dostanu do Sierry hlaveň Aggressor od OPSGEAR je určena pro T98 dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neměl by to být problém mam od opsgear sice jinou a na bravu ale myslím že i siera má v základu dost silnou hlaveň aby jsi tam dal prakticky cokoli.Možné je že to ale budeš muset doladit v případě že bude trochu ušší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujala mne tato úprava. čekněte!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DvGB2wtA-6E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
six-feet



Založen: 01. 11. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, nemáte někdo prosím zkušenost s montáží podavače Cyclone Feed na Sierru One? Pokud ano, jak moc je to náročné? Zvládla by to průměrně zdatná opice doma??? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvládnul jsem to namontovat na Bravo.
Takže odpověď zní "ano". Cool
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud koupíš cyclon pro tipp98 což je i siera tak jen sundáš kolínko,nasadíš stejným způsobem cyclon a na těle zbraně odškoubuješ šroubek vedoucí z power tuby a našroubuješ tam ten z cyclonu.Toď vše.Práce na pár minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
birddy



Založen: 15. 04. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, rád bych věděl, zda jste někdo instaloval na sierru užší hlaveň, než je lišta na hlavni. Tedy jak jste řešili, že bez hlavně má vůli, tudíž s užší hlavní stále není pevná. Je to trošku unmilitary, když to tam plandá jak plena na šňůře. Předem díky za radu.

Vyřešeno, čekal jsem něco sofistikovanějšího, ale při četbě for a komentářů jsem narazil na řešení zvané izolační páska. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate