Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MČR v dobývání objektu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak a ted si připadám meněcenný,protože běhám po lese,vystřílím za den málo kulí a nenechám se z blízka střelit do krku či stehna v místnosti(kecám,už to dopadlo Very Happy )..........tak že se možu picnou doma u televize a už se vůbec nesnažit,protože jsem nevyhrál dobívání objektu a sem uplně naprd!!!......aspoň takhle mě to od tebe Pape vyznělo.... Shocked Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo a ještě musím rozšlapat gun...páč mám MR1 a ta je hlasitá jak když mlátíš pokličkama o sebe a má prd kadenci a je těžká a dlouhá....a vůbec.... Rolling Eyes Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Jaroslave nebudume tu zase " hrát " na slovíčkaření že ne

Komu pravidla nevyhovují - může se sebrat a jet jinam nebo si zařídit svůj čas dle svého gusta - všichni budou šťastný


ad 1) to vis ze ne, flame se ma resit pres PM, nebudu te tu "vychovavat" a resit co si myslel levnou kritikou a zavisti, kdyz nemas potrebu to vysvetlovat tvoje vec

ad 2) no zjevne vsichni stastny nejsou, zeptal se tu jeden z kluku co tam chodi jezdit, rozciluje se tu druhy co to vyhrava, zda se ze se tohle stestim nazvat neda.... jak jsem to pochopil ja, maji kluci zajem aby ta akce byla vic obsazovanejsi, nebo nevim v cem je vlastne problem, mne se zda ze 8 tymu po 10 lidech taky neni tak malo a na turnaj to celkem staci, treba to vysvetli kluci o co jim vlastne jde, kdyz se papez oprosti od rejpani a prejde na rovinu k veci, mozna to z toho pochopime lip
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá září 04, 2009 11:52 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa místo toho handrkování by zdejší pisatelé také mohli sesmolit text proč tam nejedou. Tohle je fakt jak u blbejch, řeší se to snad v každym vlákně.

Pak to Jarouši smaž, jen mě to začíná dost ... no víš co ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono je to slozite Georgi, kdyz sme tu napsali proc tam nejedeme (jsme jedini dva co to napsali) tak sme dostali nalepku (vim ze neprimo) levne kritiky, zavisti navic nas papez pocastoval omezenci a sockami a lesaky... ja se nedivim, ze se tu nikdo jiny nevyjadril Laughing Laughing Laughing no neboj ja to zejtra promazu at tu neprudime s blbostma Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam nejedu proto, že mně nebaví hrát proti lidem s gunem za 30 000 Smile Mám levnou trubku s 30 zásobníkem tak pojedu někam, kde líp zapadnu (a dopadnu Wink )
a teď mi to můžete vysvětlit..
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: Já to tak neberu, někdo chtěl informace a nevidím důvod, proč by se někdo měl jakýmkoliv způsobem stranit, když píše k věci. Právě tohle vyhýbání je jedna z nejhorších věcí, protože když se ti něco nelíbí (teď mluvím obecně) a nevyjádříš se kompetentním osobám, tak to stejnak nějakým způsobem anonymně rozneseš. Takhle pak vznikají stupidní pomluvy, které s realitou nemají nic společného. Přeci jen špatný pocit/hodnocení/apod. si člověk vždy pamatuje více než ty dobré.

Jinak bych byl také velice rád, aby se zde vyjádřili i zúčastnění. Chci si uděla obrázek o této akci. Třeba příští rok pojedeme, kdo ví ... Z tohoto plkání, kdo je lepší, vím naprosté prd a zároveň mi to předem akci víc znechutí, než že tam co já vim bude třeba neomezená munice.

Je to off topic, ale ty to stejnak smázneš, tak jsem si aspoň vylil dušičku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyle napsal:
Já tam nejedu proto, že mně nebaví hrát proti lidem s gunem za 30 000 Smile Mám levnou trubku s 30 zásobníkem tak pojedu někam, kde líp zapadnu (a dopadnu Wink )
a teď mi to můžete vysvětlit..


tak to mě je jedno za kolik kdo má gun,ale jediný budovy který mě opravdu bavěj je cementárna u TTček a jídelna na Siberii u Forestů a asi by mě nebavilo čekat než by odhráli ostatní a už vidim,že v tom čekacím mezičase bych se akorát pěkně ožral u stánku.... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vole papež 1000 bodů...... Laughing Laughing Laughing Laughing

hele já sem teda ještě víc než socka, páč už rok nemám zbran Laughing měl bych si to napsat po vzoru papeže do podpisu za příspěvkem Laughing

Papeži co se týče tvojí osoby tak něják sem vždycky stál stranou, bez komentáře na neutrální půdě, ale po přečtení těch pár příspvěků si myslim že si trochu někde jinde Smile, sim tě před jakou hospodou si sebral tohle blití? ale jedná se jen čistě o muj osobní názor. Smile

jinak proč MG nejedou na akci je to že nemáme 10 bojeschopnejch lidí, a až je budeme mít chci aby taky ty naše modelky něco uhráli... Smile Laughing
taky do konce září máme hafopráce, s wz, návratem majetku a jeho zazimovní, a připravoupodzimního čundru.. Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86


Naposledy upravil No55 dne pá září 04, 2009 1:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
Pyle napsal:
Já tam nejedu proto, že mně nebaví hrát proti lidem s gunem za 30 000 Smile Mám levnou trubku s 30 zásobníkem tak pojedu někam, kde líp zapadnu (a dopadnu Wink )
a teď mi to můžete vysvětlit..


tak to mě je jedno za kolik kdo má gun,ale jediný budovy který mě opravdu bavěj je cementárna u TTček a jídelna na Siberii u Forestů a asi by mě nebavilo čekat než by odhráli ostatní a už vidim,že v tom čekacím mezičase bych se akorát pěkně ožral u stánku.... Very Happy


noo jenže to pak nebudeš mistr světa amoleta voe Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
ale po přečtení těch pár příspěvků si myslim že si idiot

hele zase brzdete chlapi, zadny vulgarismi !! opravdu to chce trosku sklidneni....
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá září 04, 2009 2:33 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já si taky přidám. nejedu protože:
1. děláme svou akci
2. hra na rozbití koule
3. mně osobně se zdá hra spíše komerční (výše vstupného)

Jinak to ale nic neznamená, třeba se příští rok dostavíme. (slyšel jsem docela klady)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ono je to slozite Georgi, kdyz sme tu napsali proc tam nejedeme (jsme jedini dva co to napsali) tak sme dostali nalepku (vim ze neprimo) levne kritiky, zavisti navic nas papez pocastoval omezenci a sockami a lesaky... ja se nedivim, ze se tu nikdo jiny nevyjadril Laughing Laughing Laughing no neboj ja to zejtra promazu at tu neprudime s blbostma Wink
nebuď vztahovačnej to bylo obecně řečeno - pokud bych myslel tebe napíšu tvůj nick ( a nebo jiného ) -
Je to reakce na to že si všichni jen pořád stěžujou a přitom z polovičky si za to mohou sami.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlcek napsal:
tak já si taky přidám. nejedu protože:
1. děláme svou akci
2. hra na rozbití koule
3. mně osobně se zdá hra spíše komerční (výše vstupného)

Jinak to ale nic neznamená, třeba se příští rok dostavíme. (slyšel jsem docela klady)



heh. 250 neni nijak extra hodne, jednak je v tom vzduch, je to na dva dny ta akce, dela se tam kazdorocne taky nejaky zazemi a pak to taky stoji nejaky lidi co tam musi delat rozhodci, podle tebe bude i WZ komercni kdyz stoji 450, vejvárek .)

tim nic proti WZ, uz se tam celkem tesim
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Jaroslav napsal:
tak sme dostali nalepku (vim ze neprimo)
nebuď vztahovačnej to bylo obecně řečeno - pokud bych myslel tebe napíšu tvůj nick ( a nebo jiného ) -

vzdyt sem tam napsal ...(vim ze neprimo) to snad jasne ukazuje, ze sem to nevztah na sebe ale tvoje zobecneni proste dopadlo na vsechny kdo se tu ODVAZILI vyjadrit.

pro Uziel Gal: ale Warzona je znama komercara a MG si za to vzdycky nakoupej spoustu obleceni a dalsich veci, pac jak konecne Jenda dneska priznal jsou to socky Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja se taky těšim na WZ, už aby bylo po ní a já si mohl koupit nějáký ty hadříky... jinak budu muset zpíchnout něco z pneumatik Laughing jak kdysi řekl Slep "WZ je hned po 11. druhý největší světový podvod" Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze jste pochopili ze jsem to myslel s vtipem Smile

ono se to nezda jak ty prachy na tech akcich rychle litaj
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaroslave napsal jsi že paintbal nehraješ pro zabavu zajímalo by mne proč ho hraješ dale bych se chtel zeptat jaky typ hry ti vihovuje poněvač sinapsal že tenhle tym hry ne jak us sem psal mam dijem že se zde hraji poze hry s větším počtem hračů na dvouch! stranách a nedává se žádný prostor pro taktiku menčích týmů co uš je vic military neš jen ze svim tymem dobývat budovu brněnou jinym jinak diskuze o malováni pokoju je bezpredmnětna turnajoví zbraně maji omezenou kadenci na 12 kouli /s to spíš maluje viladěná A5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
o malováni pokoju je bezpredmnětna turnajoví zbraně maji omezenou kadenci na 12 kouli /s to spíš maluje viladěná A5.


Tos rek moc dobre! A pro upresneni, dle pravidel NPPL a po nich prevzatych Millenniem a po nem i CPL, je kadence v pro divizich stazena na 10...... Rolling Eyes
A5 Strili s RT cca 17
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj strili, tak po par tisicich investovanych do zbrane na bezproblemovy chod Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
jaroslave napsal jsi že paintbal nehraješ pro zabavu zajímalo by mne proč ho hraješ dale bych se chtel zeptat jaky typ hry ti vihovuje poněvač sinapsal že tenhle tym hry ne jak us sem psal mam dijem že se zde hraji poze hry s větším počtem hračů na dvouch! stranách a nedává se žádný prostor pro taktiku menčích týmů.


no nevim jestli je tohle uplne tema k tehle akci a hlavne se domnivam, ze je uplne jedno jaky typ her se mi libi, ty si bud vyhledam, nebo je zorganizuji, nevadi mi, ze existuji jine typy, ktere mne neoslovuji, tam zase jedou jini, protoze oslovuji je

ad 1) uz sem to tu nekolikrat psal, pro mne je paintball zatim nejvhodnejsi prostredek vycviku, lepsi neznam ... proto ho pouzivam a cvicim se, poucuji se, nasavam zkusenosti a dovednosti, nekdo do omrzeni zkousi nejaky tryk na lyzich aby se ho naucil, ja do omrzeni zkousim urcite postupy abych si je zazil, paintball je v tomhle proste nenahraditelny, umozni mi 1000x "umrit" a pritom se poucit Laughing

ad 2) ani to neni zadne tajemstvi ze podporuji hry, ve kterych se co nejverneji simuluje (nikoliv vsak vizuelne kostymem ci kulisami, ty nejsou podstatne) klasicky bojovy stret, nikoliv vsak omezenymi jednotkami nejakych specialu, ale beznych jednotek... zejmena mne laka takova hra, ktera primo vyzaduje pro splneni ukolu vyssi stupen koordinace (a tim nemyslim sofistikovane vysilacky) ... napriklad na AP 08 nase strana 2,5 hodiny dobyvala nepratelsky bod !!! zabiralo se jedno postaveni po druhem, nebyl to zadny zbesily utok stylu uraaa, nektere jednotky ktere se podileli na jeho dobiti se 2x recyklovali, nez byl bod obsazen, proste nelaka mne vhozeni dymovnice a huraaaa na vlajku, ale slozitost a obtiznost... nasi nepratele vetsinou utoci v tebou zminenych malych jednotkach, ozdibuji jako komari ale vyraznejsi uspech vetsinou neprichazi, prave proto, zenejsou schopni koordinovat svuj postup jako celek.. vyjimky samozrejme jsou, uz sem se take setkal s koordinovanym postupem a prakticky vzdycky proti nam slavil uspech

takze doufam, ze z toho co pisu je pochopitelne proc pro mne neni uplne tak zajimavy tenhle turnaj, proste a jednoduse to jen neni uplne muj salek kavy, nic vic, to ale preci neznamena ze dalsich 200 lidi se tu nebude skvele bavit
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

ja do omrzeni zkousim urcite postupy abych si je zazil, paintball je v tomhle proste nenahraditelny, umozni mi 1000x "umrit" a pritom se poucit Laughing


A zrovna ty mi tvrď, že nejsem normální Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, než si tu pánové navzájem roztrháte povolávací rozkazy, mohl by mi někdo říct, jestli je možné se na akci dostat i jako prostý divák?
Pokud ano, jestli je nějak zprostředkováno sledování akcí (místnosti bez střechy, vyvýšené ochozy apod.)?

Pár zájemců na okouknutí by bylo, ale máme to příliš daleko na to, abychom postávali někde v zázemí, díky.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

i kdyz jsme silne offtopic, par divaku by jsme na nasich akcich radi videli v roli fotografa ci kameramana. Myslim ze i poradatele akci na ktere jsme jen zvani by to zvladli. Vyvysene misto sice nikdo nezaruci ale s hledackem a reflexni vestou toho uvidis mnohem vic a z blizka. jedine co je potreba je mit masku ( i to snad zajistime ) a nebat se rany.

maloktera akce ( v MPB ) se odehrava v natolik uzavrenem prostoru, aby jsi mohl doufat ze z jednoho mista uvidis vse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rány se určitě nebojíme a vybavení máme včetně reflexek. Šlo nám o to okouknout tento typ veřejných akcí a příště se třeba už zůčasnit v bojovém nasazení. Fotografové jsou samozřejmě k dispozici, díky Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je prostor určený pro diváky ohrazený sítí tak deset metrů od budovy docela slušně se dá koukat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
i kdyz jsme silne offtopic, par divaku by jsme na nasich akcich radi videli v roli fotografa ci kameramana...

no nejen ze jsi Vojtechu offtopic ale navic Tantal vubec neprojevoval zajem se jet podivat na nase akce, ale na tohle mistrovstvi Laughing a k tomu mu podal nakonec Mastodont celkem jasnou zpravu .. Vojto, Vojto, musis si to vdycky dobre precist Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vás klidně vyblejsknu, ale nepočítejte, že za váma budu 3 dny lítat v lese s foťákem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. chtěl byjsem se zeptat kolik lidi muže přijet se podivat. Chtěli jme se zúčastnit ale něktří lide z nevisvětlitelných důvodu přestali o prázdninách hrat.

2.jaroslave nechci se tě nijak dotknout jen sem zvědavej cvičís na co? jestli na nějaky strět, tak nebilo by lepší vstoupit do armady ty tí vícvik zaplatěj vibavějtěn atd. Popřípade nějaka bojová umněni(Krav Maga, sitema) plus pojoví vicvik střelby v nějakem kurzu dost uš se pořádají i unas.

3.napsal jsi pěkně že kladeš duraz na viší organizaci a veleni ano mas pravdu je duležita a v MPB pomněrně i dotažena bohužel jak jsem jiš řekl organizace menších celku je však žalostná protože kolikrat nevíš co bude dělat človek vedle tebe viš jen jestli mate utočit či branit věčinou uš ale ne jak (vis MPCC kdy sem po rozkazu jam dobival nepřátelský bunkr po vítězne prestrel ce jsem ho však nemohl obsadit neboť sem byl sam a bez kricí palby sem se nemohl přesunout ze sveho kritu posleze jsem byl cilem dvou menších utoku ktere sem odrazil bohužel stylem prepnout full auto a tady to mate. tato komedyje pri ktere sem se aspon bavil trvala cca 50 minut mi spolubojovnici stali 20m za mnou někteří i se sundanými maskami a nejevili ochotu mi moc pomoci a ani nereagovali na moji vízvu že mi uš dochazí munyce i pohone medyum.)toť vše k taktice menších skupin. Další bespředmnětna hatka je o trnyngu spidaři tenuji mnohem vice neš woodbalisti nebo militaristi toť jejich víhoda proně je strategije a koordinace kličem k uspěchu nekonáse žadny mně se nechce všichni chtěj vihrat tak proto dělaj maximum jako vjinych sportech. Proto zastávam nazor že akce Militaristi vs spidari i smilitari pravidlama by pokudby spidaři mněli centralní vedení a mohli si připravit jako i militaristi (běžna to věc) plan hry (globalní strategiji) skončilo by to fatálni poražkou militarystu.

4.byl tady taky narážka na hraní na barvu. Nechapu to vždiť je to zakladní princip paintballu duraz kladu na paint. Hru na zasach jsem odsoudil v airsoftu ze kterým jsem kuli nepřiznávaní zasahu a manekýnstvi v maskáčích skončil. Nestaštesemně presvětšit o poctivosti hračů (jeden medyk z MPCC by mohl mluvit)

Jinak aby nedošlo k omilu akce typu MPCC se mi liby a samozrejmne jsou hlavni tažnou silou diš uš ne paintballu tak aspon MPB (naschval neuvadim woodsball)a obdivuji lidi kteří je organyzuji. Jinak Papezi dotoho někdy maš pravdu nebo správnej nazor treba tvoji ochotu pujcit na ten turnaj xtry. všichni stejne zbraně a šamce a navic nemusej nic prenastavovat (jiank osobní otazka vlastníš vubec maskáče jestli jo typuju miltec
javascript:emoticon('Very Happy')
jinak přeju hodně uspěchu z akci a doufám že se priší rok zučatnim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
vojtech napsal:
i kdyz jsme silne offtopic, par divaku by jsme na nasich akcich radi videli v roli fotografa ci kameramana...

no nejen ze jsi Vojtechu offtopic ale navic Tantal vubec neprojevoval zajem se jet podivat na nase akce, ale na tohle mistrovstvi Laughing a k tomu mu podal nakonec Mastodont celkem jasnou zpravu .. Vojto, Vojto, musis si to vdycky dobre precist Wink


no jo no ... ctu MCR myslim Warzone ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate