Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

problém s tippman 98

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nefa



Založen: 15. 09. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 3:42 pm    Předmět: problém s tippman 98 Odpovědět s citátem

Ahojte,

mám takovy delikatni problemek s t98 custom. kdyz strilim, tak se mi stava, ze pist pri jednom vystrelu vylitne, jako kdyby chtel vystrelit 2x a v tomto krizovem momentu mi praskaj kulicky. pokud by nekdo vedel, v cem by mohla byt chyba, byl bych vdecny za kazdou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě tohle dělá starší Spyder když víc přidám úsťovou rychlost(víc stlačím šroubem pružinu) , asi za to můžou vyběhaný o-kroužky na pístu, dochází k velkým ztrátám plynu a už to nedostane závěr do zadní polohy kde by se zachytil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyšoupaný gumičky nemá má ho asi dva měsíce. A střílel mu normálně tak jak má. To znamená co stisk jeden výstřel. Vystřílel zhruba 400 koulí a pak se začala každá pátá, šestá trhat. Mysleli jsme že je to kuličkami kupili jsme Draxxus X-Ball Bronze. Teď na poslední akci jsme zkoušeli jiný a to samí. Tak jsem si ho půjčil a zjistili jsme že každý pátý, šestý výstřel je dvojitý. Jednou zmačkne vystřelí dvakrát. Takže se nenatáhne píst až do konce nebo co, koule tam padne jen na půl a trhne se. Všechno se rozebralo vyčistilo, promazalo, poskládalo a je to stejný. Potřebujeme to dát nějak dohromady nebo budeme v Milovicích o jednoho slabší. Tak zkuste něco poradit dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Speedy t.c.t.



Založen: 14. 06. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim Tippmanisty...

mam naprosto stejny problem Sad(( A reseni jak na to tak koukam zatim zadne neni, byl bych vdecny za kazdou informaci.

icq: 114625013
speedy@teplice-tuning.cz
_________________
Tippmann 98 Custom
Hlaven flatline
Maska protheus gold/green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak ty ale kámoš ho má něco přes měsíc takže ho šupem vrací v rámci reklamace. Protože jsme ani za boha nepřišli na to co snim je. Bejt tebou udělám to samí pokud ještě máš záruku. Lidi říkají ucpaný sítka, kladívko nedrží a podobně. U měsíc starý bouchačky 5x střílený Sad . Za ty prachy by to mělo něco vidržet a né že ho budu mít měsíc a začnu noto srát další prachy Evil or Very Mad . Tak dej vědět co a jak čau Tippmanisto Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damian
Pohanský Pes


Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,hele,me to delalo hodne podobnou paseku a ve finale jsem zjistil,ze to je vzduchovym valcem,ktery se mi neustale povoloval(mam namysli ty dva bocni srouby,co ho drzi)obcas semi take stava,ze si po rozborce uplne presne nesedne,tak jak ma...Kazdopadne tak nebo tak,jsem dalsi kdo stim myva obcas problemy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkAurel



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: SSK

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zatim musim povedat ze muj 98 custom kulicky neseka, no kolegove pri hre s Spyder victor II maju stejny problem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi bude to dat do reklamace pokud je koupenej u nas. v pripade ze se nejedna o elektrickou spoust ale je to manual pricin muze byt nekolik:

- to co psal dominik
- natrzeny krouzky ( byt nepatrne)
- nejaky tuningovy pruziny pouzivate? nebo z zakladu? pokud mate nejake dili tuningove, zamenit za puvodni a vyzkouset
- je v lahvi dost co? (stupidny otazka ale pro jistotu)
- muze bejt zasranej pist treba bordelem, nebo od usazenin z co2. nez jsem presel na vzduch, mel jsem tam taky peknej bordel ale tohle me to nedelalo.

naopak, podobnou vec mi to delalo na moji elektricky custom pro 98
priciny byli dve.

- slaba pruzinka u spouste, ktera vynechavala, zbran ovsem stelila jednou a na dalsi vystrel se musela znovu nathnout. vyresila to pruzinka s propisky ktera byla delsi. nyni to jede jak ma.

- silna zadni pruzina, bez vlastniho snizeni tlaku (tehda jeste na co2) po navraceni puvodni pruziny nebo snizeni vtupniho tlaku pomoci regulatoru a vse ok.

nejvic bych to ale tipoval na povoleny srouby u valce, nebo na zasranej vnitrek pistu spolecne s poskozenym okrouzkem.

zeby prodavali ted nejakou vtipne poruchovou serii? neni to ten rental?
kazdopadne pokud je v zaruce, co se stim budete srat, dejte to na opravu a zeptejte se co to bylo.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar nemám ani tak problém se zbraní jen jsem se chtěl zeptat jestli je dobré vyměnit pružiny u 98 za jiné popřípadě jaké za jaké. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 7:41 pm    Předmět: nízký tlak Odpovědět s citátem

Zdravim, potřeboval bych poradit, čím by mohlo být, že moje zbraň (Tipmann 98 Custom s ACT) má malý dostřel a kulička letí dost pomalu oproti tomu jak střílela dřív. Je možný, že mi někde uniká CO2, případně jestli je to může být něčím jiným. Jestli někoho něco napadá tak napište. Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomoc už netřeba, problém vyřešen, sem úplnej ... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Quartus napsal:
Pomoc už netřeba, problém vyřešen, sem úplnej ... Embarassed


Tak v cem byl problem ? Vysvetli to at se lidi potom nedotazujou..... Surprised)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to byla spíš moje blbost ale jak chceš: Jednou jsem si všiml, že nemám úsťovku, společně s lidma z týmu jsme prohledali schromaždiště, kde asi tak mohl vypadnout. Nikdo nic nenašel. Tak jsem si objednal novej nomontoval ho a vyzkoušel jsem vystřelit a od té doby jsem se potýkal s problémy které jsem popisoval. Nakonec mi to nedalo a řekl jsem si, že zbraň, než ji pošlu někam na opravu, kompletně rozeberu a vyčistim(doufal jsem že to pomůže). Rozebraral jsem zbraň , všechno vyndal až se dostalo i na válec, na rozebrání válce jsem použil návod na těchto stránkách(díky Hogi). Dostal jsem se ke kroku čtyři: odšroubuj hadici, kterou ti přichází plyn a vytáhni válec kleštěma za jehlu z plastovýho obalu. Udělal jsem to a pak jse se podíval do toho plastovýho obalu a čumim, že tam pořád něco je. Vejrám do návodu, ale nenašel jsem nic, co by to mohlo být. Nakonec mi to došlo. Byl to onen pohřešovaný šroub úsťové rychlosti. Nechápu, jak se mi ho dařilo zarazit tak hluboko, že ani nešel vyšroubovat a nad něj se vešel ještě jeden. Po chvilce snažení jsem ho přeci jen dostal ven. V tu chvíli jsem si říkal jakej sem ko*** a ještě se já de*** divym, že to střílí na ho***, když tam mám dva šrouby.
Poučení Arrow vada není na straně Tippmannu, ale na blbosti majitele(to platí asi ve většině případů)
Co z toho? Arrow Nyní jsem schopnej svojí zbraň rozebrat na prvodíly během 3minut a to poslepu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate