Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Vojna neni kojná aneb co nám vojna dala
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Já a vojna?
Ano,pouze povinná
39%
 39%  [ 28 ]
Ano,guma
4%
 4%  [ 3 ]
Ne,nevzali mě,kvůli zdr.problémům
7%
 7%  [ 5 ]
FCK vojna,modrák to zajistil
9%
 9%  [ 7 ]
Sem mladej a už jí zrušili
39%
 39%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 71

Autor Zpráva
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 9:38 am    Předmět: Vojna neni kojná aneb co nám vojna dala Odpovědět s citátem

Zajímaloby mě jak ste na tom s vojnou?Byl-nebo jste profes.voják-GUMA?
Oblíbené hlášky z vojny?Řidič tanku,befka či pilot?Nějaké speciální zařazení?
Nebo Blue Book?
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na vojně nebyl, šel jsem radši na vejšku a mezitím to zrušili. Asi bych tam ani nechtěl (na půl roku), ale nějakej - rekněme měsíční - kurs přežití, orientace v terénu a základní manipulace s lehkýma zbraněma (opravdovejma) bych si dal líbit.. je něco takového?
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vojnu jsem také, už nestihnul z důvodu pokračování ve studiu, ale klidně bych jim to podepsal a do armády vstoupil Wink .
V armádě je to téměř jako na Paintballu akorát bych za to ještě bral prachy Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Vojnu jsem také, už nestihnul z důvodu pokračování ve studiu, ale klidně bych jim to podepsal a do armády vstoupil Wink .
V armádě je to téměř jako na Paintballu akorát bych za to ještě bral prachy Laughing



nechci ti brat iluze, ale clovek co o cz army neco vi se tvemu prispevku zasmeje
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.


Naposledy upravil Uziel Gal dne so červenec 04, 2009 3:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
Já na vojně nebyl, šel jsem radši na vejšku a mezitím to zrušili. Asi bych tam ani nechtěl (na půl roku), ale nějakej - rekněme měsíční - kurs přežití, orientace v terénu a základní manipulace s lehkýma zbraněma (opravdovejma) bych si dal líbit.. je něco takového?



ono, jde to. neni to mesicni, ale das si 3mesicni kurz normalne u armady, je to ten samej co delaj policajti nebo vojaci ted do profi armady. na vikendy jezdis domu a funguje se tam po-pa. pak bud budes pokracovat, nebo ne. muzes jit k AZ, to je asi nejlepsi zpusob podle me
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já sem na vojně byl jako záklaďák.Zadařilo se a střílel sem z pistole,samopalu vz 58,házení granáru,střílení z obou bazuk a střelby z lehkýho kulometu.Jinak vojnička byla uplně pecková!!Přirovnal bych to k jednomu velkýmu pivu a v tý době ještě k velkýmu Jointu Laughing ...
Akce jako přežití a hlídání objektů atd atd byly parádní.Pak masakry v Befku taky zajímavý.Konec vojny sem už proseděl a proválel ve vojenský armě..Takže když na mě Guma začala řvát,tak sem mu po zavíračce neprodal ani ho*no..A nemohl uďělat vůbec nic Laughing ..Jinak jak sem psal,vojna byla fakt pohodička,až na ten blbej žold.Už nevim kolik to bylo,mam dojem že 100-200kč měsíčně.To nestačilo ani na vejkend v hospodě.Ale když si tam čověk najde babu,tak nějakýho sponzora má Laughing Laughing Laughing Laughing

Gumo gumo,zakolik to máš?Aneb říjen the best..
Vejcvikáč sem byl ve Stříbře,pak nás poslaly do Tábora a nakonec sem vyhnil u 4.br.rych.nasazení v Havl Brodě..taky sem si poseděl 3 dny v chládku,za nedovolené opuštění posádky(láska) Laughing Laughing Laughing
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
nechci ti brat iluze, ale clovek co o cz army se tvemu prispevku zasmeje


Souhlasim s tebou a vim očem mluvíš Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhorší na výcviku bylo asi 9km běhu ve tvaru, s nadrženými fotbalisty ve předu kteří měli sotva 150cm ( já mám 190 ) a tak jsem běhal jako číňanka a přes xicht jsme měli nataženou masku.
Střelba se zakládní zbraně, zkouška kulometu a pistole. ( kulomet mě ještě čeká abych simuloval ( demonstroval )některé mé názory -. US kulák o jeho střelbě ve stoje ).

Vojna dle mě byla braná ( když jsem tam už byl ) jako jedna drahá dovolená. Začal jsem na Tatře a díky dobře vzládnutým psychotestům, jsem mohl vozit munici a liidi. Měl jsem toho radost, než jsem zjistil že jsem byl jeden zmála a tak mě to dostalo na stráž, kde byl řidič spřevozem lidí nebo munice potřeba - v této základně byla brána jako Rota černých baronů. Do stráže posílali ( aspoň tam kde jsem byl ) pochybné existence, který měli velkou zkušenost s kriminálem.

Nakonec jsem zjistil že i mezi takovými lidmi se najdou super kamarádi.
Posadili mě do V3S s plachtou a každý den jsem pendloval mezi stráží a kasínem buď s lidma nebo jídlem. Abych absoloval rychlejší cesty, utáhl jsem závaží na čerpadle ( takový manuální omezovač rychlosti ). Až mě chytili za porušení rychlosti . Rychleji jsem byl i nucen jezdit, páč když jsem jel 75 jelo to pomalu a když jsem přidal tak nevyvážená kola rozkývaly celý vůz. a kolem 86 a vejš to přestalo Razz

A i přes pár odseděných dní za útěky jsem si vojnu ( jeden velkej vojenskej bordel ) opravdu moc užil a klidně bych tam na dva měsíce šel znova Smile pokud by šli i ti se kterýma jsem sloužil... Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak o běhání mi povídej.Do předu sportofci a nikdo nestíhal.ještě když sme tahali plnou polní,sapík a jiné kraviny,bylo vedro jak v pr... tak to bylo docela na palici.Nejvíc mě tam asi fakt nebavilo to běhání.Nejvíc sem si užíval ty střelby.teda z 58.čky sem nikdy nic netrefil(a to mi asi zůstalo do dneška Cool ) ale jak byl kulásek,tak plechový terčíky jen padali...Pár nábojů sem si dovezl domu jako trofej..Kráct je to nebyl vůbec žádnej problém..skoro to nikdo nehlídal. Twisted Evil
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3bola napsal:
Nejvíc mě tam asi fakt nebavilo to běhání.

Kolipa jste běhali?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3bola napsal:
a v tý době ještě k velkýmu Jointu Laughing ...:


asi tak nějak, jen někoho napadlo ( na silvestra když toho bylo málo ) usušit slupky od banánů a to se prej hulí - bylo nám z toho totálně špatně. kouřili jsme to na střeše koukali na město jak tam lítaj rachejtle a pod náma běhali někteří smolaři v pláštěnkách kolem plotů a zdí ( čekaly se problémy - Rok 2000 ) Laughing
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si vojnu užil, žold 400ky ale napraný sem byl pořád. Jointů bylo dostatek a díky tomu taky ten rok rychlej utekl. Jako řidič BVP sem se pořád povaloval po parku, takže moc cvičení sem nestihl, jen pár KC. Na střelbách sem taky moc nebyl a když už tak jako hlídka, ale taky sem cosi vystřílel ze SA58, UKL59 (jen pučený na chvíli), takové té rozkládací bazuky, říkalo se tomu kobilka, která byla upravená na náboje 7,62 , RPG-7 a granáty jak útočný tak obraný F1.
Výcvikáč ve Stříbře, tam bylo fajn, hospoda hned vedle kasína. Dalo se tam jít aj bez vycházkovky a každou středu a sobotu byl striptíz.
Po převelení do Janovic nad úhlavou sem měl dojem že vojna skončila a já přišel do pionýrského tábora, takovou pohodu sem nečekal, obzvláště jak mě všichni strašili šikanou atd.
Šel bych klidně zpátky za větší peníz a stejných podmínek. K profíkum bych nešel, znám pár lidí co tam moc dlouho nevidrželi, né že by to bylo drsné, ale všichni říkali že větší cirkus ještě neviděli.

ZZtop 2001
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joo,stříbro.náš velitel nám zařídil v kině strip večer.byla to pecka.ta knajpa taky dobrá Smile
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 12:27 am    Předmět: Doupov Odpovědět s citátem

Dal jsem si roční dovolenou na Radošově v Doupovskych horách.NÁÁÁDHERA!!! Nejbližší pípa 8 km lesem,nepitná voda,roční období:jaro,podzim,zima a zkurvená zima.Byl sem zdravoťák,takže v teple na ošce.furt jednou nohou v průseru,ale dal bych si to znova...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem se na vojnu těšil. První tři měsice celkem ok. Přímač, tam se něco dělo pak Mikulovice, tam byla gumárna, ale šlo to a pak Praha. Tam jsme se jen flákali, posilka jen pro gumy.Pak sem si užil povodně, jinak sme se váleli jak debilové.Takže spíš zklamání, ale v globálu jsme rád, že jsem se této pakárny účatnil Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si uzival vojny nejdriv na PS v Mikulove...hnus a gumarna tezkeho kalibru. PS byla relativne vyberova rota. Podle toho jsme taky dostavali do tela. Behani s ranenym na svaty kopecek kdo vi pochpi... Behani v plynovych maskach aleji smrti ze strelnice...kdo vi a byl tam zna to. Nebyla to zrovna sranda protoze behat ve 40 stupnich paraku asi kilometr a pul bylo strasny baajo... na druhou stranku jsme chodili strilet tri krat tydne a tohle byla svanda. Pak uz prislo preveleni do Brna Reckovic coz pro me jakozto brnaka bylo sqely...Po mikulovske gumarne to byl pro me jakozto cerstve vydrilovaneho vojaka pad z vysin do bezne sedi.Po uz potom bylo jako chodit do mizerne placene hokny v ramci verejne prospesnych praci kdyz teda nepocitam neustale sluzby takzvane johny ob den. Jo a jednu vec a to mi tady potvrdi snad vsichni co na vojne byli. Tam se clovek naucil usnout a spat kdykoliv,kdekoliv a na cemkoliv v jakekoliv poloze. Coz pri svem cikanskem zamestnani ocenuji jeste dnes. Aneb clovek tam musel spat ultrarychle tzn. Spis 4 hodin a musel si se tvarit ze jsi naspal 8hodin....
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaktusáku přesně tak, dodnes mi neni jasný jak sem mohl chrápat v okopu pro tank a místo spacáku mít na sobě gumový podlážky, místo polštáře sa58 a plynovou masku. U mě PŠ v Liberci byla gumárna ale zase to bylo něco co mě hodně naučilo. Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já do dnes vzpomínám na "béčka". Na ničem sem se v životě nevyspal tak dobře. A že jsem se na něm mimo noční dobu něco naspal.Po snídani, před obědem, po obědě, před službou, někdy i ve službě Very Happy Vždy jsem si to užíval Razz
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm měl jsem se vysrat na školu a ještě bych si vojnu užil a taky bych měl nějaké zážitky. Cool
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl 9 měsíců u hlavy na malej skříňce telefon,jako velitel pokoje. A skoro každý ráno:CRRRRRRRRRRRRR CRRRRRRRRRRRRRRR....."Co je?"A ze sluchátka:"Jaký co je? Neumíte se zahlásit?" V ten moment sem kolikrát nevěděl,kde sem,kdo sem,co je za den. Zvlášť,když byly promile...
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme v Mikulovicích bouchali mimo jiné služby v jednom skladu, kterej byl sice v komplexu kasína, ale jinak byl relativně odlehlej od ostatních baráků, kde byla posádka. Každou hodinu musel člověk telefonovat dévéťakovi a obcházet barák. Většinou bylo hodně sněhu a v temným lese jen s tupým bodákem, to byla jízda Smile Horší bylo ale škrábání brambor ve tři ráno. Naštěstí i jako myšák jsem se zkamarádil z kuchařema a oni psali na služby jiný borce, tak jsem se pak většinou vyspal Very Happy A v Mikulovicích měli luxusní pivo-Maestro. Je to jak Velvet, ale tam to točili královsky. Tak dobře natočený Maestro jsem už od té doby nikde nepil Confused Jo a velitel byl pěknej gumák. On dokonce když potkal na vycházce "rozmrdanýho" (neupravenýho pro laiky) vojáka tak nebyl línej ho před sebou hnát přes obec až do kasína Very Happy Question Shocked
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:38 pm    Předmět: Re: Doupov Odpovědět s citátem

NUME napsal:
Dal jsem si roční dovolenou na Radošově v Doupovskych horách.NÁÁÁDHERA!!! Nejbližší pípa 8 km lesem,nepitná voda,roční období:jaro,podzim,zima a zkurvená zima.Byl sem zdravoťák,takže v teple na ošce.furt jednou nohou v průseru,ale dal bych si to znova...


Doupov je krutej kraj, já tam 6 let pracuji a tu vojnu tam Ti zpětně fakt nezávidím. Všude je to kurewsky daleko.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to tak čtu a co jsem měl možnost s lidma mluvit, tak mnoho lidí, co paint hraje, na vojně nebylo - a co mne nejvíc rozesměje, tak pro špatné zdraví, odpor k zbraním, náboženské pohnutky - prostě samé výmluvy, jen abych na tu roční "pakárnu" nemusel. Samozřejmě, někdo to už nestihl a šel by i rád.

Já si na vojnu stěžovat nemohu, vzala mi rok života po maturitě, ale zase i něco dala. Navíc si myslím, že mne vojna naučila zodpovědnosti, soudržnosti, prostě z chlapce udělala chlapa. Zní to jako fráze, ale stále se utvrzuji v tom, že je poznat kdo byl a kdo nebyl na vojně.
A nejvíc mne těší, když si v partě chlapů vyprávíme "válečné" historky a ti kteří na vojně nebyli, jen koukají, nemají co říct a stáčejí hovory jinam. Prostě to zpětně závidí. A ženské si těch co na vojně byli i více cení.

Zrušení základní vojenské služby byla chyba, měl se zavést model podle Švýcarska, jen jej upravit na naše podmínky a bylo by to pro všechny zkousnutelné.

A na závěr pro ilustraci jak to funguje v Řecku: tam se vojenské službě nikdo nevyhýbá, neboť je to jednak otázka cti a jednak otázka budoucího života ve společnosti - pokud se vyhnete službě v armádě ze zdravotních důvodů, tak jste do konce života označen jako invalida a neseženete pořádnou práci, o službě u policie, hasičů nebo v jiných státních službách si můžete jen nechat zdát. Prostě pravidlo - nepracuješ pro stát, stát nebude nic dělat pro Tebe. Takže nebyl jsi na vojně a teď nemáš práci, Tvá chyba, nestěžuj si, že nemáš co žrát a pro podporu si nechoď. V Řecku se službě v armádě nevyhýbá ani 1% mužů.

A k dotazu: Velká Hleďsebe 07/94-06/95, odešel jsem jako podporučík po složení důst.zkoušek, zařazení velitel čety. Na vojně jsem byl prvně jako bigoš - pancéřovník, pak velitel elektrocentrály u roty zabezpečení, ale tu el.centrálu jsem nikdy neviděl, byla to jen kolonka, abych u útvaru zůstal - pracoval jsem totiž na černo v kanclu u personálního důstojníka, takže jsem měl nastudované kompletní spisy všech gumáků. A jinak jsem sem tam dělal velitele vozu, když se něco převáželo na střelby - munice zbraně apod., takže jsme si vždy s řidičem dobře a hodně zastříleli ze zbraní "nadšených" bigošů, kteří ty kvéry pak museli čistit - chudáci, hluboce se jim omlouvám, pokud tu nějaký z nich je a čte to Laughing

No a nejlepší hláška z vojny, byla slova pplk.Pástora: "Mám vás plné zuby, aj keď mám len tri". Týden na to se ožral v hospodě, dostal od záklaďáků do huby a měl už len dva. Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
Já na vojně nebyl, šel jsem radši na vejšku a mezitím to zrušili. Asi bych tam ani nechtěl (na půl roku), ale nějakej - rekněme měsíční - kurs přežití, orientace v terénu a základní manipulace s lehkýma zbraněma (opravdovejma) bych si dal líbit.. je něco takového?


Vždyť můžeš vstoupit do Aktivních záloh nebo ne?
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hehe no do AZ bych rad taky, ale je povinnost udelat ten jejich kurz, takze rict mlady, hele, ted tu chvili nebudu a jeste prinesu hovno domu... Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade, to je riziko "podnikání" Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. jinak bych to bral uz leta, jsem jeden z tech ktery stve ze byl tenkrat na skole, rozumej, tenkrat me to nestvalo.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Když to tak čtu a co jsem měl možnost s lidma mluvit, tak mnoho lidí, co paint hraje, na vojně nebylo - a co mne nejvíc rozesměje, tak pro špatné zdraví, odpor k zbraním, náboženské pohnutky...

Já jsem nebyl a mohl jsem. Také jsem si vybral některou z kolonek jako důvod odmítnutí služby. Místo toho jsem strávil rok a půl v náhradní službě na gymnáziu, jako asistent kolem počítačové sítě (neoficiálně). Většina náplně - pohyb mezi třemi sty studenty, 80% holek. Odporné. Chce se mě někdo zeptat, jak bych se rozhodl, kdybych měl volit znova? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

- kdo nebyl na vojně o hodně přišel a některé věci již nyní v životě nezažije/nepochopí
- vojna byla o ničem
- vojna dala pocítit sílu komunismu i když už dávno nebyl. Strach, strach, buzerace a parta debilů v četě = díky za každé nové ráno se všemi pěti pohromadě...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

Já jsem nebyl a mohl jsem. Také jsem si vybral některou z kolonek jako důvod odmítnutí služby. Místo toho jsem strávil rok a půl v náhradní službě na gymnáziu, jako asistent kolem počítačové sítě (neoficiálně). Většina náplně - pohyb mezi třemi sty studenty, 80% holek. Odporné. Chce se mě někdo zeptat, jak bych se rozhodl, kdybych měl volit znova? Wink


Člověče, tak nevím - být yebán na vojně nebo yebat se na gymplu Laughing Těžká to volba Laughing
Ale upřímně, koukal jsi jen na sukně nebo jsi se pod nějakou dostal? Protože pokud ne, tak je to 1,5 roku promrháno stejně jako ten rok na vojně. Kdyby to ovšem bylo 1,5 roku protrtkáno, tak pak mohu říct, že jsi si užil Embarassed Very Happy
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate