Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 12:40 am    Předmět: Propagace paintballu Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
mám několik myšlenek, o kterých bych se rád podělil s širokou paintballovou veřejností. Jelikož jsem názoru, že český paitball má úplně mizivou propagaci, rozhodl jsem se s tím něco udělat. Shodou okolností mám tu možnost, a protože nerad přešlapuji na místě, myslím, že co člověk může udělat hned, neměl by odkládat na neurčito.
Moje představa je následující:
Od měsíce července by měla v časopise FILMAG speciál, jehož hlavním obsahem je válečná tématika, vycházet pravidelně „prozatím“ jedna strana, věnována výhradně paitballu. O její podobě bych rád podiskutoval s ostatními, zajisté lidmi daleko zasvěcenějšími než jsem já. Moje původní představa byla zveřejnit fota z akcí, kterých jsem se účastnil, s několika popisky, na pokračování dát dohromady českou paitballovou historii, popřípadě představovat některé z týmů z různých koutů republiky, či přidat kalendář z různých open akcí (což bych ale raději probral s organizátory akcí). Jelikož FM Speciál vychází v nákladu cca 10-20000, mohl by tak paintball vstoupit do širšího povědomí.
Zároveň zvažuji natáčení dokumentu o paitballu, který by minimálně vyšel na DVD jako součást některého z válečných filmů. Hrubý bodový scénář hodlám probrat s týmy, se kterými jsem měl tu čest se již seznámit, ale samozřejmě se nebráním návrhům ostatních.
Což je asi v kostce vše. Případné návrhy, nápady, či dotazy rád uvítám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, tak kdyz mas ty moznosti tak proc ne Smile znam cloveka co kdysi delal neco podobnyho, ale bylo to celkem dost nakladny tak se na to pak vybodl :p

hodne zdaru, myslim ze sousedi budou napomocni kdyz budes neco chtit
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to by bylo moc dobré, kdyby to vyšlo - nemusel bych pak každému vysvětlovat že dnešní PB zbraně vypadají jinak než v roce X. A o hrách ani nemluvě. Jen se bojím že někteřím se to nebude zamlouvat. Začlenění MPB do Undegroundové sféry jim naprosto vyhovuje a jakákoliv " Reklama " - propagace by jim trochu uškodila.
Na druhou stranu, pokud se to vezme za správný konec - mohlo by to trochu změnit veřejné mínění že tito hráči nejsou " magoři " v maskáčích co si hrají na vojnu.
Přineslo by to i lépe informované nováčky.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jsem zapoměl dodat -pokud to výjde časák budu pravidelně kupovat ( i když zbytek obsahu mi nic říkat nebude ) Wink Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Had: Nic nákladnýho, alespoň co se týče časáků, to není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by se mi ale hodily návrhy, nebo nápady ostatních, co by tam jako chtěli vidět, nebo o čem si myslí, že by to mělo nejlépe být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No všechno podstatný a aktuální ze světa MP je asi tady na fóru, takže asi nejlepší bude se domluvit s Charliem a spol. na nějakých právech a každý měsíc dělat výňatek z toho nejzajímavějšího. Pravidelná rubryka od Noxe Pro začátečníky na pokračování, Novinky zbrojní, Proběhlé a připravované akce, Něco málo o kulích, Soutěž o nej tuning zbraní plus nějaká reklama na tohle fóro a máš každej měsíc stránku našlápanou, že ti nebude stačit Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: To že někteří nebudou chtít, aby se o nich mluvilo - psalo, chápu a budu to plně respektovat. Ostatně právě proto jsem celý můj záměr vyvěsil zde, na auditku, aby se k tomu mohl každý tým vyjádřit, ať už v dobrém, či zlém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tymum, ktere se verejne prezentuji na netu, asi verejna propagace vadit nebude Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by to chtělo občas propagovat pb mezi veřejností..v různých městech.. na nějakých slavnostech,akcích atd atd..jen to vypilovat a je to o domluvě a bezpečnosti...
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas ok, kdyz budes neco chtit rekni v nedeli na hre.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za Wolves mohu říci,že máš naší plnou podporu,k dispozici objekt,poznatky a k dispozici i nás....Věřím,že nás při specifických akcích podpoří i spolubojovníci z okolních klubů,min.KA Wink
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, propaganda je dulezita. My jsme napr pri slavnostnim otevreni noveho fotbaloveho hriste, pujcovali bouchacky detem, kteri si zastrileli. Kulicky nam zaplatila obec. Take jsme secvicili akcicku na Den deti. Pouzivali jsme automobil, prekazky dymovnice, granaty a vsem se to hrozne libilo a zacali paintball brat ok... Uz si z toho ani nedelaj srandu....
Návrat nahoru
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:46 pm    Předmět: propagace Odpovědět s citátem

No to je bezva nápad. Určitě souhlasím s nějakou propagací MP.
Určitě bych uvítal články a fotografie o novinkách zbraních, vybavení a munici (kuličkách).
Samozřejmě nějaké fotografie a články z proběhlých a nadcházejících akcí jsou vítané. Prezentace jednotlivých týmů a klubů co hrají Military Paintball v časopise by mohlo veřejnost informovat, že také existuje tento koníček, sport, záliba a určitě si najde své obdivovatele.
Já budu určitě odběratelem časopisu Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me spis sere ze za military se ma vic airsoft nez military paint .. jasny zbrane na air jsou uzasny a krasny ale bez bolesti to neni verna simulace boje .. proste kdyz clovek nema trosku z trach z toho ze to dostane protoze vi ze to treba bude i pekne bolet, chova se jako kreten .. jako vetsina airoftaku ... Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za podporu. Jsem přesvědčený, že naše společné úsilí nakonec bude mít plody. S některými jsem mluvil telefonicky a začal jsem "tlačit káru kupředu", takže: uzávěrka FM speciálu bude přesně za tři týdny a v něm jsem nechal vyblokovat první stránku o MP. Její náplň osobně pořeším podle telefonické domluvy na akcích, kterých se budu účastnit (tuto neděli na chrochtající panence Karlovarská armáda), příští neděli v Benešově (Barakuda). Rovnou se domluvíme, který tým odprezentovat jako první - který by jste navrhovali? Dále bych chtěl poprosit, jestli můžu zveřejnit přehled plánovaných akcí zde z webu - červenec srpen), popřípadě, které nemám do přehledu dávat.
Navíc už na panenku vezmu kameru a začnu zde střílet rozhovory, popř několik záběrů do prostřihů dokumentu. A kamera se stane mým průvodcem i na dalších akcích, materiálu není nikdy dost a každé hřiště potažmo akce je něčím unikátní. A jelikož jezdím každý týden někam, bude materiálu hodně. Několik dalších věcí je ještě v plánu, ale dám o nich vědět, až budou mít konkrétnější obrysy, nerad bych zatím čeřil vodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patras: Souhlas. Ve zbrojnici mám tři aisofťácký kvéry - pro ozdobu. Plivat antiperle by mě taky nebavilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za pozornost určitě stojí akce (cca 36hodinovka): Letní vyvedení 09,
která je v režiji týmu Military Game - http://www.militarygame.cz/?page=planovaneakce&moreInfo=28

Jedná se o jednu z uzavřených akcí.

Uzavřené akce jsou vidět (ve většině případů) v kalendáři akcí až po hře samotné.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+: To zcela určitě, sledoval jsem její přípravy i náznaky "obestřené rouškou tajemna" zde na fóru. Ale jak jsi napsal jedná se o uzavřenou akci, jejíž účastníci jsou již vybráni a registrace dokončena. A jelikož jsem v MP poměrně nový, tedy lama, neměl jsem šanci se mezi ostřílené a hlavně sehrané bojovníky dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl jsi film u nás tušim nazývaný Patrola prokletých? Mohl by jsi být MoPic a točit instruktážní video pro výcviková střediska Smile (doporučuji zhlédnout, zajímavý pohled kamery na Vietnam Wink)
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves: Viděl, dokonce jsem ho vydával jako papírák na DVD do trafiky a myslím, že jsem ho dával i k časáku. Přesně takhle by měly vypadat ony prostřihy, jež budou součástí dokumentu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo šťavnatý! Zkust ohledně Letního vyvedení napsat PM to No55 (velící MG), zda by tě nevzal coby dokumentaristu. Myslim, že se určo domluvíte. A klidně si tě vezmem pod křídlo, aby jsi ve válečné vřavě nepřišel k úhoně Twisted Evil
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A to bude vřava Twisted Evil
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Márty+,
bude nám čest ti s tímto projektem pomoci. Jak to jen půjde.

Povedlo se nám udělat zatím 3 x akci na prezentaci paintballu a vybavení.
Ve stylu Paintballové poutě. Lidem se to dost líbilo. Když budeš chtít, ozvy se, témat a věcí okolo paintu je dost.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš tým drží palce,ať vám všechny plány vyjdou...možná by to chtělo udělat vlastní topic na toto téma..kde bude víc info,kdy atd FM vychází,a info o DVD atd atd..
Vážně držíme palce,a kdykoliv pomůžeme..
Marklar Black Dogs Marklar
P.S.Jinak máme rozjetý projekt Black Dogs TV..
Je to jen amatérský,ale pro srandu králíkům..Bohužel nemůžu uploadovat,protože jsem mimo čr a mám pouze 2gb měsíc limit..
Až dojedu .7.7.. tak nahodim první video...Jinak taky natáčíme na akcích a pak sestřihy,zvuk atd atd..
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mam sice se svym clankem na deset stranek v Levelu co rikat, ale bral bych tu propagaci dost opatrne. Ono totiz cim vic lidi natahanych na libive clanky a videa, co to chteji zkusit, znamena taky tim vic KOKOTU co delaji bordel a ve vysledku dobre jmeno paintballu spise ohrozuji. Viz Nemecko a nektere kauzy v USA, kde uz se kverum radsi zacalo rikat znackovace. Cim vetsi komunita, tim vetsi bordel a vic podvodniku a dalsich degenu. Popularita ma sve stinne stranky a v nasem pripade kdy nas je dost na to, aby bylo dost zajimavych her a zaroven dost malo na to aby to nezpusobovalo nejake negativni ohlasy verejnosti a ruznych organu je docela prijemna. Cim vic hracu, tim vic se budou myslivci a ochranari potkavat v lese s ruznymi pošuky a tim vic je to bude srat a jakmile to presahne nejakou mez, tak se to zacne resit radikalne vselijakymi zakazy.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady jsou termíny FM speciál

FM spec 18_04/09 30.7.
FM spec.19_05/09 10.9.
FM spec 20_06/09 30.10.
FM spec 21_07/09 10.12.

Datum značí den, kdy je časopis na stánku.
Potom je zde ještě, kromě ostatních, časopis Filmag téma, který se zaměřuje čistě na nějakou tématiku (filmovou) podle prvních signálů si hraji s myšlenkou, že jedno z podzimních čísel, věnuji čistě MP a podle výsledků zjistím, jestli má smysl přemýšlet o čistě samostatném paintballovém časáku. Ale to je prozatím ještě hodně vzdálená hudba budoucnosti s mnoha nejistými faktory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Hellboy: Člověče taky pravda, to mne nenapadlo, ale stejně by bylo fajn mít taky takovej magazín.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy: Všechno má svůj rub a líc. Názorný příklad na mě. Paintball jsem si zkusil někdy v devadesátkách a náramě mě to bavilo. Sem tam jsem byl pozvaný na nějakou akci. Vždycky jsem si říkal, že to by byl "kůň" přesně pro mě.... ale nikdy, až do jara tohoto roku jsme netušil (a to mám o věcech docela přehled) že že MP je v takové podobě jako jsem teď objevil. Jistě, propagace přitáhne i kokoty, o tom žádná, ale já určitě nechci a ani nebudu psát nějaké oslavné, nadnesené ódy, chci jen zachytit realitu, jaká ve skutečnosti je. Společně s informačním servisem, který může být užitečný komukoliv a ne sloužit jako možný "nábor"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše Hellboy (má pravdu ten chlapec), takový scénář nastal na scéně AS.
Problémy jsou díky tomu už teď. O tom jsem se přesvědčil, při zajišťování herního prostoru na ŽT1967.
Bohužel běžný myslivec nedělá rozdíl mezi AS a PB.
Na druhou stranu si rád přečtu o MPB.
Samozřejmě pokud se o něm bude psát v tom pozitivním světle Twisted Evil
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další
Strana 1 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate