Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem se odtruhnul po otevření až 4 stránky před konecem a to jenom proto že ve škole odzvonila poslední hodina... Smile Paráda...

Jinak "Le Kožót" na titulce nemá chybu... Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas: doufám, že ta poslední hodina byla hodinou dějepisu Smile
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenom pro případ, že by to někoho zajímalo Razz
zítra odchází do tisku nový Filmag Speciál s MPB přílohou.
Hlavní část tvoří podrobný report zahraniční mise do Polska a pak shrnutí akcí ve formě deníku od MPCC 2010 po Vlajky na Hrádku
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Facebooku již nějaký den běží nové stránky simulující internetový paintballový magazín... najdete na nich téměř vše... od jednotlivých akcí jejichž součástí jsou mnohé odkazy na vše co se jich týká, fotky, pohledy na historii paintu (dobové dokumenty) i postupně doplňovaný archív článků z MPM a FM speciálu... prostě všechno pod jednou střechou...
pokud vás to zajímá, tak tady je odkaz
http://www.facebook.com/pages/Military-Paintball-Magazin/124992160890145
není to spam, ani kokotina, je to stránka pro nás
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super.. Kdy FM vyjde??? Cool
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

výroční zpráva o military paintballu za rok 2010, aneb jak to vidím já...
tady
http://www.facebook.com/pages/Military-Paintball-Magazin/124992160890145
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikož mi došlo že mnozí nekamarádí s FB... kopíruji výroční zprávu i sem...

Paintballový rok 2010
Nikterak důležitá zpráva o stavu military paintballu v roce 2010

S půlnocí rodící se v rachotu a záblescích zábavní pyrotechniky skončil rok s desítkou na konci, stejně jako paintballová sezóna 2010. Byla to bohatá, různorodá sezóna, v níž nechyběly hardcore military akce (tou nejdrsnější byl asi Vojáček) woodsballové střílečky (tou nejnápaditější byla podle mne Sviňská akce) a samozřejmě velké hry (zde byl největším Železný trojúhelník 1967).

Paintballový rok 2010 s příchutí military byl hlavně bohatý na pochoďáky. Mašírovat se začalo v Rokli, která se blýskla nejedním překvapením (organizátor Chegevara) z nichž se důvtipný systém recyklace pomocí dýmovnic, symbolizujících přivolání vrtulníků s posilami, převzal i tradiční pochoďák se jménem Mordloch (organizátor Two Towers). V nabídce pochoďáků nechybělo ani již třetí Letní vyvedení (organizátor MG), či premiérové TT vyvedení po Lužických horách. Bohužel se v tomto roce neuskutečnili dvě zásadní, věhlasné a tradiční velké akce pořádané věhlasnými a velkými týmy. Jednou z nich je Warzona, která je často nazývána matkou velkých paintballových her (MG). Tou druhou je Alej prokletí, která byla zase dítětem týmu Pohanský pes. Snad náhradou za ní se stala Krvavá silnice na níž se v jednoduchém, ale reálu co nejvíce přiblíženém scenáři, drsně umíralo (jeden život na celou hru) jak na jaře, tak i na podzim. I tato hra se spolu s Letním vyvedením uzavírajícím vyvedeneckou trilogii, na techniku náročnou Bojovou patrolou (Bratránci), tradičním MPCC 2010 (Leones), mrazivou Syberií (Forest), která překonala loňský trochu rozpačitější ročník a mlhavým Mordlochem (Two Towers), dá řadit k tomu nejlepšímu, co military paintball v roce nula deset, nabídl. Ovšem vítězem je bezesporu military orgasmus zvaný Železný trojúhelník (organizátor Marty+ a DG), který nejen že vrhnul své účastníky do téměř reálu války ve Vietnamu, ale posunul paintballový zážitek k nebeským výšinám. Ano, těm z nichž vietnamčíky kropí kulomet ze žlutého vrtulníku. Vietnamským kulisám se pak snažily přiblížit i hry jako Hamburger Hill Day a Apocalypsa, pořádané týmem Legie duchů.
Naproti tomu nejukrutnějším zklamáním se stalo PCAC, tedy „military“ turnaj (označení miitary rozhodně nebrat vážně), který se díky hodně zoufalé organizaci (kterou navíc neměl na svědomí žádný paintballista, ale nějaký člověk z nějaké reklamky), změnil v ošklivý trapas spojený se zmařenou šancí smysluplné spolupráce paintbalistů s AČR.
Zastavme se tedy u soutěží. Když vynecháme zmíněný PCAC a specifické odvětví sportovního paintballu, které je na soutěživosti postavené, máme tady Mistrovství České republiky v dobývání objektu, na které se však sjelo ještě méně týmů, než na minulý ročník. Nově se na podzim taky objevil Pistolový turnaj Two Towers, který byl zajímavý hlavně svým nápadem, využít k turnaji záložní zbraně. Zajímavý nápad na turnaj byla i noční akce na Střížově, kde tým Skalkajda vytvořil maketu ulice. Nultý ročník však zde spíš sloužil k vychytání chyb.
V roce 2010 nechyběl ani pro širokou paintballovou veřejnost otevřený, týmem Střelci organizovaný D-Day (jednalo se o třetí ročník), který byl stejný, nebo spíše slabší, než ten předchozí, tradice byla zachována během woodsballových akcí (Big Games) na plzeňském Krkavci (Raiders), Boje o dukelský průsmyk (Aligators) či CQB řežby No Remorse (Viking Division), stejně jako i v případě military akce Hlad (vypilovanější druhý ročník organizovaný týmem Let-5), která je postavena na zajímavém nápadu lovit své protivníky kvůli potravě, s dalším rokem pokračoval i sci-fi scénář zvaný X-Com (Perun) a nechybělo taky pokračování Konvoje (Two Towers), který se v tomto ročníku blýskl skvělou rekvizitou v podobě havarovaného vrtulníku.
Vrtulník, tedy funkční vrtulník nechyběl taky na zmíněném Železném trojúhelníku a rovněž na velké polské akci Unit 3, odehrávající se u Baltského moře. Ano, Český paintball se, kromě slovensky bratrského military paintball kempu, či slovenské hře Aliens vs. Predators vs. Marines, může pyšnit dvěma zahraničními misemi. Jedna z nich, Winterwar, se odehrála hned z kraje roku a bojovalo se poblíž polského městečko Bielsko-Biala a druhou byl zmíněný Unit.
Pro úplnost by bylo možné ještě dodat, že v první polovině roku si to na Zborově, tedy hřišti u Bratronic rozdali mezi sebou vyznavači airsoftu a paintballu. Nebo poukázat na četné malé, ale stoprocentně military akcičky náchodských Žoldáků. Či na neustále se vyvíjející akce Hochů od Zborova.

Ovšem nejen velkými, či nějak zvláštními akcemi byl paintballový rok 2010 živ. Jeho paleta obsahovala i spoustu akcí i akciček rozdílných kalibrů. Mnohdy se pravidelně opakujících. Pravidelně se hrávalo na chebském Střížově, kde se Had pokusil zorganizovat zmíněný noční turnaj, nezahálel ani zlínský Komboš, Banderovci pravidelně pořádali své přímočaré přestřelky v Holýšově, hodně frekventované bylo hřiště Hochů ze Zborova v Bratronicích, vedle komerce se několik her uspořádalo v Benešově a v okálním měřítku se hrálo i u Vigga v roudnici a poměrně často v ošelínském kravíně, který však jako hřiště nadšenců, kteří na něm pravidelně hráli s koncem roku, skončil.
Stejný osud potkal i oficiální hřiště Černých sviní ze severu v Bělé, které padlo v rámci civilních komerčních zájmů, podobně jako raketová základna v Brdech. Podobný přízrak obchází i legendární Milovice.

Jak je z předchozích řádků zřejmé, na akce byl rok 2010 více než bohatý. Stejně tak byl bohatý i na na události týkající se military paintballu.
Jednak v tomto roce vycházel na military paintball zaměřený časopis – Military Paintball Magazín. Paintball, tedy spíše jeho komerční část se taky objevil v osobě Vladana ve Snídani s Novou. Tým MG pokračuje ve své charitativní akci Pastelky pro Afghánistán, která byla před koncem roku korunována přednáškou, stejně jako s dalšími akcemi pro veřejnost a i několik dalších týmů se věnuje těmto „veřejně prospěšným aktivitám“ jako třeba uskupení DG v případě kunovického leteckého dne.
Ostatně military paintball, jako takový, zaznamenal ohromný vzestup... minimálně v prvních dvou třetinách roku. Tato ryze česká odnož paintballu se specifickými pravidly postupně se pilujícími pravidly od roku 2007 se stala atraktivní paintballovou záležitostí, což s sebou přineslo i nové zapálené military hráče a to i z řad doposud vyhraněné woodsballové scény (např.část týmů z Farmy zvířat). Military prvky ve hře tak lze třeba zaznamenat třeba i na některých hrách na ryze komerčním hřišti v Benešově, kde se vedle klasické komerce doposud hrál čistokrevný woodsball. Military pravidla už tak nejsou předmětem debat a sporů (v minulosti se často omýlajících dokola), ale staly se samozřejmou pevně zakotvenou konstantou paintballové scény, o které není třeba diskutovat. A která se v drtivé většině případů bez problémů dodržuje, což občas s sebou nese i dohady několika přespříliš horlivých nadšenců, o tom „kdo je víc military“.
Jistě, stane se i malé fópá, jako se stalo týmu Scorpions na Syberii, který odjel bez slůvka uprostřed akce, občas se na military akci objeví i nějaká ta bandaska, ale i toto je pořadateli většinou eliminováno. A to hlavně systémem uzavřených i polouzavřených akcí, který je většinou sítem zachycujícím týmy, či hráče, kteří nejsou na přísná military pravidla připraveni. Díky tomuto opatření byl na military akcích zcela odstraněn další paintballový nešvar a to nepřiznávání. Ten se tak sem tam objeví na nějaké hře woodsballového charakteru, ale i zde se, ve většině případů hraje fér. I když i zde se najde zatím ještě dost mezer. Výstavním kouskem je již zmíněné PCAC, kde potřeba vyhrát byla u někoho v morálním žebříčku výš než potřeba hrát čestně a na akci Al Kirkůk se dokonce dohady o nepřiznání zvrhly ve vážně míněnou strkanici, což by se taky stávat nemělo.

Rok 2010 byl i rokem člověka schovávajícího se za nickem F3. Průkopník progresivního paintballu (paintballový styl který F3 sám stvořil), neúnavný diskutér a téměř „vševědoucí“ radil, příčina nejednoho flame na auditku, si chtěl od samého počátku udělat svými výkřiky do tmy, stejně jako návrhy (z nichž mnohé postrádaly logiku, ale obsahovaly konfrontační tón) udělat reklamu tak vehementně, až se mu to nakonec podařilo. Bohužel, pro valnou většinu v silně negativním směru. Zvláště poté, když se takovýto progresivní člověk pokusil potají, zcela soukromě dostat na uzavřenou akci jako je Železný trojúhelník a ještě měl tu drzost si z této své „prý průzkumné“ mise natočit video a vystavit ho na netu.

Čímž se dostáváme k válečníkům za klávesnicí. Ano, mnohý takový „válečník“ to pálí do opozice přes monitor počítače, nešetří radami, rád komentuje věci o kterých nemá ani páru, ale v reálném paintballovém boji ho nevidíte. Nejeden takový rek si prostě není schopen uvědomit, že paint není o plkání na auditku. Takže se přesuňme k reálným válečníkům, kteří v paintballové sezóně 2010 byli vidět s kvérem v ruce.

Vedle osvědčených tahounů a týmů jako Pohanský pes, či MG se razantně a výrazně začaly projevovat Two Towers. Z výrazných jedinců bylo v roce 2010 hodně slyšet povely a rozkazy řvoucího Bohouše – Mastodonta. Na druhou stranu se ze scény úplně vytratil Fremen Bukowski z RFM. Jako žena velitel se osvědčila Bassandy a Martymu + patří nehynoucí dík za opravdu mamutí výkon v případě zorganizování již mnohokrát zmíněného Železného trojúhelníku. Samozřejmě je zde daleko víc tahounů, kteří neberou military paint jen jako zábavu, ale jako svůj životní styl a snaží se pro něj něco udělat a všem jim dík. Oni ví.

Co se ostatních týmů týká, vedle těch, které si udržují svůj vysoký standard (mimo jiné S.P.A.S., Žabí Crew, TT Legion, Forest), některé na military scéně, vstoupily více do podvědomí, třeba jako tým Bratránci, Barakuda, či Chegevara, jiné prodělávají útlum (např. Falcon) a o některých není již skoro slyšet (např. Kokořínští psi). Jiné zanikly úplně (třeba 73.SSD). To samé se samozřejmě týká i woodsballové scény, kde s každým týdnem vzniká několik týmů, aby mnohé z nich po několika dnech upadly v zapomnění. Snad i díky tomu jeden z adminů military webu, Jaroslav udělal na webu pořádek a soupisky týmů zredukoval o disfunkční záležitosti.

Co se zbraní týká, rok 2010 nebyl ve znamení novinky od Tippmana Phenomu, který se jako novinka zjevil koncem roku 2009, ale naopak starých karabin, které se na military scéně začaly objevovat s efektem laviny. Ty se díky dalekému dostřelu, přesnosti a nízké váze se staly oblíbenými militarry guny nejen na četných pochoďácích. S karabinami je hodně spjato jméno Rajka z Two Towers.

Na druhou stranu dvoutisící desátý rok rovněž poukázal na fakt, že skupiny, či sdružení týmů nebude asi to nejlepší organizační řečení, co se bojové organizace týká. Mnohé z nich už přestali svou funkci plnit dávno, jiné zaznamenaly citelný úpadek, což se překvapivě týká i v minulosti hodně silných uskupení jako Sudeta Ore, či DG. Znamená to, že budoucnost military paintballu patří silným, početným týmům?

Paintballový rok 2010 je u konce. I přes některá, drobná negativa to byl bohatý a krásný rok.
Ať žije sezóna 2011. Jaká bude?
Taková, jakou si jí sami uděláme.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedna taková maličkost ste mi to teď připoměli zidas nemáš tam někde ještě díl FM z toho polska (jsem tam u to frtulníku Very Happy) ten mi nějak unikl a nestihl jsem si ho koupit. (samozřejmě pokud ho máš koupim)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za report Jiří. Smile Jakožto nefejsbůkář jsem si připadal skoro méněcenej. Laughing
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nám Jiříku tvoje propagace na Fuckbooku pravděpodobně prokázala medvědí službu. Naše stránky napadli nějaký zm..di z Turecka a zatím to vůbec nevypadá dobře. Jestli se to klukům nepovede zachránit, tak jsme přišli o téměř všechny články a reporty, plus budu muset znovu pracně sestavovat kalendář akcí a tréninků TT pro první polovinu roku.
Proto tě prosím, aby jsi co nejdřív zrušil všechny odkazy na naše webové stránky na týhle srágoře s názvem sociální síť. Vím, že to nutně nemusí být ta pravá příčina, ale určitě jsme se díky tomu stali viditelnější pro podobné šm..dy co nemaj nic lepšího na práci než někomu přidělávat starosti a práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svět je plný zmrdů zasranejch... omlouvám se za vzniklé potíže. Smazal jsem pro sichr všechny odkazy, které by mohli ukazovat i na stránky jiných týmů...
Tak ještě jednou omluva moc mi to sere...
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to nemusi mit nic spolecneho s Zidasem, urcite bych mu to nekladl za vinu, chapu ze tohle nastve vzdycky a je to hnus, ale preci jen zase abychom neodradili kazdeho od toho, aby pro komunitu neco delal....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda: Rajko to nemyslel ani nenapsal nijak zle... já si myslím, že jeho verze je hodně pravděpodobná... o to víc mi to štve.
Cesta do pekla je mnohdy dlážděna dobrými úmysly...
P.S. Přeju si, aby se data podařila zachránit. Kdybych mohl jakkoliv pomoci při obnově, rád se na to vrhnu... popřípadě dám k dispozici svůj archív.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejni někdo zde nějakej velmistr kterej dokáže např. říct jak se tomu příště vyvarovat - např nějakej ochranej prográmek ?
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak jak píše Jirka rozhodně to nebylo spílání za to, že něco někde zveřejnil, notabene když jsem mu to sám požehnal.
Věc se má asi takhle web se nakonec povedlo zachránit a snad se nic neztratilo kromě pár fotek, ale ani to možná není definitivní takže se třeba povede najít i ty, zatím jede v jakémsi provizoriu (nevím jakém nejsem ÍTý) podle zpráv našeho týmového administrátora to nakonec ty rádoby hackeři našli ne kvůli Fuckbooku, ale kvůli nějakým doplňkům pro fotogalerii a pak během několika málo dní dokončili svoje dílo zkázy.
Nic méně stejně budu rád když se nebude na Facebook nebo jiné volně přístupné sociální sítě, dávat jakýkoliv odkaz na náš Web to už se radši domluvíme a celý obsah článku zkopírujte a uložte si ho jako svůj článek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
tým, který by rád provedl prezentaci military paintballu - svého týmu ve velkých nákupních centrech v návaznosti na "americkou armádu" nechť mi dá vědět na vlcek@paintball-vysocina.cz, snad vám to zařídím. Prezentace je zdarma a není určena komercím. Jedná se o prezentaci, na kterou má tým 2 hod a to v neděli od 15:00 - 17:00 hod, termíny ještě neznám. K dispozici dostane audio aparaturu, projektor a velký prostor v nákupních centrech. Náš tým do toho jde už tuto neděli.
Jedná se o města: K.Vary, Č.Budějovice, Liberec, Mladá Boleslav, Ostrava, Hradec Králové, Bratislava, Bánská Bystrica.
Dejte mi včas vědět, ať se tam nedostane někdo jiný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,budete si tu prezentaci nahrávat?....rád by jsem to potom někde zkouknul. Wink
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dardanel napsal:
Ahoj,budete si tu prezentaci nahrávat?....rád by jsem to potom někde zkouknul. Wink


Nahrávat nejspíš ne, budou jen fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potom hod tie fotky (aj zo spravou Smile) na web, budem zvedavy. My by sme mozno vedeli spravit prezentaciu v Banskej Bystrici. Dvaja sme z BB kraja akurat MPB je tu priam neznamy pojem, skor sa tu hrava woodsbal, ale urcite by sa to oplatilo spravit.
_________________
COLONIAL MARINES
http://colonial-marines-mpb.webnode.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak vůbec dopadly ty presentace v obchoďácích? Událo se nakonec něco takového?
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj zidas
Ano u nas v jihlave v city parku probehla prezentace . myslim ze to probehlo docela dobre ikdyz byla mensi obava a nervozita. lide se zastavovali a byla moznost jim priblizit co to vlastne paintball je. odhadem se zastavilo tak 70lidi co komunikovali. pro Falcon to bylo prijemne odpoledne. Fungovalo to asi nasledovne. cca 4 členove byli v plne polni, nezne pohlavy z naseho tymu bylo v tymovych trikcach rozdavalo letacky.
ozbrojena cast ukazovala a pujcovala zajemcum vystavene zbrane.
zbytek chlapcu snima komunikoval a vysvetloval lidem prihlizejicim co to obnasi.
Bezela projekce ,kterou sestrihal Soson.-mastodontuv nos tam nesmel chybet.
no a tresjnicka nas malej kulatej Budlasj tam mel nekolikrat prezentaci o vyvoji paintballu.
za coz dostal velkou pochvalu za odvahu-nevim co si dal teda predtim aby mohl mluvit.
zaverem muzu rict ze to bylo super a nesetkal jsem se tam s nejakym negativem od lidi ba naopak. a musim rict ze i holky se zastavovali a zajimalo je to.
Jedine co jsem zaznamenal bylo od chytraku/asi dva kusy/ co rikali kdyz sli se svyma princeznama. hahah Airsoft to znam. tak jsem se jim jen pousmal. kdyz prochazeli.. Very Happy
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to zni dobre, jen aby to neprilakalo nejake chytraky co zacnou rvat, ze tu militaristi cvici na prevzeti moci a nezacnou ukazovat na paralely s SA a podobne Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taunus... skvěle, tleskám. Smile Existují nějaké fotky??? Poprosil bych taky o link na video z Jihlavy... díky moc.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
nejni někdo zde nějakej velmistr kterej dokáže např. říct jak se tomu příště vyvarovat - např nějakej ochranej prográmek ?

zohnat si kvalitny hosting? napriklad taky co zalohuje denne?

my zalohujeme nase data denne, vitalne kazdu hodinu, a sme tazko v pohode. (pre schopneho cloveka vec par prikazov a vylozene nohy na stole)

pripadne ak je vlasnty server tak zohnat cloveka co to umi a dat na to skutocny operacny system?

a fakt sa divim ze vam jeden utok odrovnal data.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetta, kdes cetl ze nam to odrovnalo data? Rolling Eyes
zaloha byla, takze se proved restore a db je v poradku
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokusim se sehnat. vim ze nejake fotecky delal vlcek ale osobne jsem je nevidel.tak nevim kolik toho delal.
a video mam nekde na disku tak se na to kouknu a supnu ho na web.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:
vegetta, kdes cetl ze nam to odrovnalo data? Rolling Eyes
zaloha byla, takze se proved restore a db je v poradku


cital som to presne tu Smile

citace:
Naše stránky napadli nějaký zm..di z Turecka a zatím to vůbec nevypadá dobře. Jestli se to klukům nepovede zachránit, tak jsme přišli o téměř všechny články a reporty, plus budu muset znovu pracně sestavovat kalendář akcí a tréninků TT pro první polovinu roku.


a preinstalovali ste server?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevytrhuj z kontextu, tahle anabáze má další pokračování a tam je vše postupně vysvětleno i to, že ke ztrátě nakonec nedošlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebud precitlively. nevytrhavam z kontextu, len som nezachytil v celom tom ze data boli obnovene zo zalohy (ty si jancil o tom ako hrozna je situacia...boze boze data data). len som poukazal na to kde som to pri skenovani textu zachytil. a zalohovanie na hostingoch nieje bezne.

a k tomu utoku - len moje 2 centy - o aky utok slo? priamy (na stroj samotny) alebo nepriamy (na jeho sluzby, data, obsah)? ciste len z profesneho zaujmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechal sem modul povolujici upload obrazku verejne dostupnej ... kluci sikovni uz jen splacli scipt a nechali ho nahrat na server ... tot vse
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další
Strana 27 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate