Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoj. Pár vysvětlení. Nakydali jste toho hodně. Vybírám náhodně jak mě napadá:

Cýbr - složité majetkové poměry. Podívejte se na katastr nemovitostí. SRO v likvidaci, zabavený majetek komoušema, likvidační správce. Z mého pohledu země nikoho. S nikým se nedomluvíš. Až na jednu vyjímku se tam dělaly akce pouze pro lidi z tohodle webu a byly dost dobrý a nejlepší ta co dostala nejhorší hodnocení protože nám do toho chcalo, každému tekly nervy a prostě to bylo super.

Proč cýbr i do budoucna pokud bude zájem? Protože to je správné místo kde po tobě střílí a padá za tebou rozbité sklo, spousta kanálů, děr, výkopů, hnojůvky, rozšmatlaného skla atd... prostě perfektní místo na drsnou hru. Tedy pro zkušenější hráče. Ideální pro MPB, ne pro speed, protože bys hlavou narazil do nějaké ocelové konzole nebo naletěl na nějaký trubky...

*******************
EDIT- DOPLNĚNÍ: smysl toho příjezdu a zaparkování jinam je že jsme nebyli potom vidět. Tedy byly to akce pořádané jednotlivcem pouze pro lidi z tohoto serveru. Jestli to bylo ilegální jako x procent všech zdejších akcí tak to snad nebude nikdo vyčítat. Takže veškerou kritiku Cýbru beru jako že ti kdo kritizují nemají dostatek informací a potom že tam nebyli. Byly to hry "hráči hráčům". Nepřímo kritizujete zůčastněné kluby.

TEPLÁKYSTI na fotce - kluci ve věku od 20 do 30ti třeba. Přišli si to užít a užili. Jestli je někdo kvůli tomu považuje za retardy tak co si o tom mám myslet? Ano - je to jak pěst na oko. To je ale asi tak vše.
Nezajištěné Xtry - nejsou to e-gripy a hrají na vlastní nebezpečí. Nezašpuntované zbraně jsou v průběhu hry na všech akcích.
*******************

Náš klub - samozřejmě máme koncesi na kategorii D. Prosím nekydat hnůj na firmu - PAPEŽ !!!. Přečti si své rok staré příspěvky a rozhorovy s Hellboyem. Taky jsi se jaksi "otočil".

Protiřečení - každá věc má rub i líc. Přečtěte si to po sobě. Taky to vidíte v září jinak než v prosinci. Když já tuhle obrátku ale udělám během dvou dnů (protože třeba jedu 5 hodin v autě a mám čas o tom přemítat z různých pohledů), tak jsem hned UFO. Samozřejmě jsou tu zkušení matadoři u kterých se to toleruje.

Zidas - ty se asi blížíš nejvíce tomu o co mi tu jde. Nastavit zrcadlo jednak sobě tak i vám. A to nejde jinak, než že jdeš s kůží na trh.

Konfrontační řešení není nejlepší. Ti kdo mi nadávali ukázali, že se nechali unést a mají problémy sami se sebou. (DEJTE SE DO KUPY VOJÁCI!!!)

Vymazání příspěvků - smazal bych cizí příspěvky které kydají hnůj na firmu. Jinak si za vším stojím. Díky tomu flame se spousta věcí ujasňuje a krystalizuje. S tímto snad souhlasíte.

I po tomto incidentu jedeme dále. Chystá se další hra v našem okolí. Pracovně "Operace Autzkey". Téma z II. světové a s využitím toho nejlepšího co v okolí je. Leden-únor podle toho kolik bude sněhu.

Tahle diskuze je příliš abstraktní i když se přenáší do emocí. V reálu bysme si rozuměli... Já jsem "noname" diskutér, cizí (nesourodé) prvky a postoje. Někdo si nechá poslat moje foto (asi si potom řekne - tyvole co je to za exota). Chápu to. Na vašem místě bych se choval podobně.

Mám ještě pár věcí k diskuzi. Jak bude čas po Vánocích tak to sem šupnu (nový thread). Tentokrát žádné "kraviny" ale věcné "věci".
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne pá prosinec 11, 2009 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě 10 stránek o svazu a bouchne mi hlava Smile

Výhody svazu: sjednocení opravdových hráčů military paintballu, účast na velkých akcích, lepší komunikace se státem o pronájmu některých lokalit, tiskový mluvčí, malá právní pomoc (Jaroslave Smile) sleva na některých komerčních hřištích (Já tu slevu dám), …… přemýšlejte

Povinnosti klubu/ hráčů: …… přemýšlejte Smile

Není otázka, jak bude vypadat svaz, ale jak budou vypadat registrační kartičky Smile Prostě bych to udělal a uvidíme.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže bych se chtěl všem omluvit za mé "prázdné řeči a výkřiky do tmy".Jen bych chtěl podotknout,že jsem nikomu nechtěl "rozšlapat jeho novou hračku",řekl jsem jenom,že to má svá pozitiva a upozornil na možná negativa(nebyly jen z mé hlavy..),ale pokud by"růžovou a skvělou budoucnost MPB pod vedoucí úlohou "Strany obětavých",měly omezovat "Mac Gyverovy stupidní a paranoické obavy",prohlašuji,před rozvinutou bojovou zástavou,že už k tomu tímto nemám co říct....a už raději také neřeknu.....

ps:Všem s vlastním názorem zdar...

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
Takže bych se chtěl všem omluvit za mé "prázdné řeči a výkřiky do tmy".Jen bych chtěl podotknout,že jsem nikomu nechtěl "rozšlapat jeho novou hračku",řekl jsem jenom,že to má svá pozitiva a upozornil na možná negativa(nebyly jen z mé hlavy..),ale pokud by"růžovou a skvělou budoucnost MPB pod vedoucí úlohou "Strany obětavých",měly omezovat "Mac Gyverovy stupidní a paranoické obavy",prohlašuji,před rozvinutou bojovou zástavou,že už k tomu tímto nemám co říct....a už raději také neřeknu.....

ps:Všem s vlastním názorem zdar...


Začni diskutovat až bude o čem Wink Pak to bude mít smysl.
Právo na názor Ti nikdo nebere Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 založ si už konečně svoje vlákno Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiňte všichni moji impotentní(jo,a onanistickou) prezentaci názorů destruující vaši konstruktivní snahu o dokonalost...Zidas,máš v mnohém pravdu,ano,jen mi není jasný,proč zakládáš diskusní forum...prostě nás jen seznam s tvými závěry a hotovo a basta.Tak a utíkám zpátky do podpalubí...holt vyčuhovat z řady se nevyplácí co?To nás přece učili už soudruzi... Laughing
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoší to chce klid a nohy v teple Laughing
Myslím že jsou tu celkem dobrý názory z několika úhlů pohledu v čele s Macgaverem, na které kompetentní budou určitě brát zřetel,
Ale nemyslím si, že chcou vytvářet nějakou vládu jedné strany.
To bych se nato také vy...
Uvidíme co se napeče a záleží jen na nás jestli to sežerem.
Myslím, že základ je v nějakých klubových pravidlech a následně pravidla (dejme tomu) skupin týmů a tak dál až nahoru.
V jednoduchosti je síla a myslet na nějakou ústavu s miliony novelizací je asi na houbelec.
Počkáme uvidíme pořešíme.

Jo a pokud se tomu budet říkat SVAZ tak končím. Crying or Very sad
Do žádného svazu mně nikdo nedostane Laughing Laughing
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MacGyver: nejde o novou hračku jde o věc která by měla být prospěšná všem... snažil jsem se to sáhodlouze, bez jakýchkolic invektiv, vysvětlit, ale asi jsi nepochopil. Nebo nechceš pochopit.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jiříku,myslím,že sám víš,že jsem pro spoustu věcí,v žádném případě jsem se nechtěl nikoho dotknout,ale také víš,že když mi něco "nejde pod vousy",tak to také řeknu... Wink
Kromě jiného jsem ti nastínil svou averzi k jakékoli formě "Svazu",jako nutného zla,už na Doupově...
Zároveň si myslím,že rozdílné názory na toto nic nemění na osobních vztazích,což? Marklar


To Marty: ...asi tak nějak... Razz
_________________
Wolves forever.....


Naposledy upravil macgyver dne pá prosinec 11, 2009 8:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radku, myslím, že jsme spolu nejednou bojovali pok po boku, takže by mělo být nám oběma jasné, že nějaká hloupá neshoda v názorech v našem přátelství vůbec nic neznamená.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Radku, myslím, že jsme spolu nejednou bojovali pok po boku, takže by mělo být nám oběma jasné, že nějaká hloupá neshoda v názorech v našem přátelství vůbec nic neznamená.


...a tak je to spravně,tak to ma byť... Very Happy
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě si dejte pusu volové Idea Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Ještě si dejte pusu volové Idea Very Happy


Tak teď si to rozsek Razz Razz Razz Razz

Z propagace se stává telenovela
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 5:29 am    Předmět: names? Odpovědět s citátem

marty+ napsal:


Jo a pokud se tomu budet říkat SVAZ tak končím. Crying or Very sad
Do žádného svazu mně nikdo nedostane Laughing Laughing
Tož tak


Může to bejt třeba: Klub hráčů MPB
Military Unie
MPB ARMY (to už je asi moc )
a nebo rovnou Střelci barev Laughing
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budeme mít hlavičkový papíry a já tam budu na obrázku..... Laughing Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tady pročítám příspěvky a názory, tak si čím dál více uvědomuji jakým způsobem je PB scéna roztřepená. Založením spolku budou muset vzniknout nějaké mantinely, ať chceme nebo ne. Napadají mě další otázky. Zatím nebyly žádné problémy a troufám si říci, že nám nikdo klacky pod nohy nehází. Herní prostory vždy někdo domluvil. PB scéna nemá hlavní ideu růst ale zkvalitňovat se. Jako právní forma jsme jednotlivci (fyzické osoby) a každý ručí sám za sebe. Nechceme se zbytečně moc zviditelňovat ať průserama nebo nadbytečnou reklamou. Veškeré záležitosti si dělají kluby podle své chuti, zaměření a stylu. Vznikem spolku se dobrovolně zviditelníme, sice se budeme možná moci lépe bránit, ale médiím se stejně neubráníme. Kluby ztratí část své identity. Reklamami bude přicházet čím dál více blbců. Bude vznikat byrokracie. Nedá mi to, ale právě spolek v této době udělá pravý opak toho, o co se snažíme. Rád si samozřejmě přečtu návrhy, ale zatím za náš tým mohu říci, že pro nás to nejspíš nebude to pravé ořechové a pojedeme si na vlastním písečku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 10:59 pm    Předmět: To snad né! Odpovědět s citátem

Ve chvíli kdy se stanem svazem tak budeme ještě pod větším dohledem než do teď a to znamená že pokud nějakej blb udělá průser tak odnesem všichni! Ono není všechno kunda co se třpití Twisted Evil každej ať si to přebere jak chce Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 11:20 pm    Předmět: takhle ne Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
jen pro vasi informaci, presne 3095 uzivatelu tohoto fora sem nikdy nenapsalo zadny prizpevek, pravdepodobnost ze to ucini je spise mala, stejne jako pravdepodobnost, ze tito lide budou nejak vyrazneji aktivni v pb zivote a dokonce mnohdy stejne jako pravdepodobnost ze vubec fyzicky existuji.... pri svych velkolepych planech to prosim berte na vedomi .... trackere nechci ti brat iluze ohledne tzv. skupiny armad, ale nektere z nich nedosahuji ani poctu lidi ve velkych klubech nezarazenych do zadne armady, mnohdy jsou to jen zcela neproduktivni shluky ktere zadnou vnitrni strukturu nemaji a nemaji ani zadnou spolecnou vuli... samozrejme existuji cestne vyjimky


Pánové nenazývejme se armádou ani ničím podobným páč by si nás mohli plést s militantními skupinami a ještě ke všemu říct v televizi že jsme teroristi. trochu přeháním ale bohužel v dnešní době je to tak. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aby to nedopadlo jak slavna EU Smile
_________________
uspechy: prvni smrt ze vsech na Warzone 2008, prvni smrt ze vsech na Aleji prokleti 2008, prvni smrt na 90% akcich klubu, prvni jedinec co vybouch na naslapne paintballove mine klubu.

Jarousek keca, prvni chcipla na mine moje mlada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Confused Asi máte pravdu...po přestávce a povídání si o možnosti svazu s jinými ( né jenom s pblistama ). Měním názor. Je to sice výhledově hezká věc, ale přinese to jen starosti. A jak to tu pročítám dále spíše vidím založení svazu - krátké trvání - rozhádání - masový odchod a pak opravdu půjde jen o VIP klub PBlistů.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A neříkám to celou dobu, že na sebe zbytečně přitáhneme ještě větší pozornost. Svaz nikdy nebude mít takovou sílu, aby něčeho dosáhl a bude jen nástrojem zlovůle, jak nás případně omezit a zakázat a ještě z toho udělat monstr proces jako s dělnickou stranou.

Vybudovat svaz, unii, spolek nebo jak to chcete nazvat je nad naše síly a nikdy to nepřinese kýžený efekt, který si od toho slibujete. V poměru starosti s vytvořením vs. budoucí pozitiva je to poměr 80:20 a to za to fakt nestojí.

A jak pravil MAC, teď mne kamenujte za mou přetrvávající skepsi.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse: nad čí síly? Nad síly tvého teamu? Nebo mluvíš i za někoho jiného? Já mám zase názor že nad moje, potažmo nad síli lidí se kterými jsem tuto věc konzultoval, to není... toť taky názor a klidně si mě za něj taky kamenujte.

To all: Řečma, že to nejde, ještě nikdo nikdy ničeho nedosáhl. Ale v pohodě. Co člověk to názor. Díky i za ně. Ale jak již bylo několikrát napsáno, sesuďme dne před večerem. Dodávám, ani nejásejme nade dnem před večerem. Brzy se dozvíte víc. Třeba kompletní osnovu na které již několik týmů kteří se místo řečí proč by to šlo nebo nešlo, pokoušejí něco dělat, makají, stejně tak jako práva, výhody a povinnosti členů takovéhoto sdružení. A pak už bude jen na každém fungujícím týmu, jestli do takového fuj slovo (pro Koyota) svazu bude chtít vstoupit nebo ne. Ne tady nejde o elitářstí, ale o pokus dosáhnout něčeho dalšího. Kdo bude chtít být při tom, bude, kdo nebude chtít být při tom nebude a v zásadě se pro něj nic nezmění.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas, dobře víš, že to bylo řečnické pojetí. Já jsem na to upřímně zvědav, pokud s něčím Ty a lidi, o kterých píšeš, přijdete. Nicméně stále jsem skeptik, že to přinese "ovoce", jak si od toho mnozí slibují.

Ale třeba se pletu, třeba jsem jen velký pesimista a budu uveden v omyl. (Kdyby to tak bylo, budu jedině potěšen a nadšen.)
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ani tak nejde o to, jestli by to šlo nebo ne, ale spíše zda svaz chceme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

George: Kdo ho nechce, nevstoupí do něj, kdo ho chce a budou se mu práva a povinnosti z něj vyplývající líbit, vstoupí do něj. jednoduchá rovnice... ostatně ty jsi už dal najevo, že "pro nás to nejspíš nebude to pravé ořechové a pojedeme si na vlastním písečku.", sice trochu předčasně na můj vkus, neboť nevíš o co půjde, ale respektuji to. Proč ne, je demokracie a každý má nárok vsoupit nebo nevstoupit do čeho chce, nebo účastnit se nebo neúčastnit se čeho chce.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naprostý souhlas. Jen je otázkou, zda svaz má zastřešovat celou MPB scénu nebo jen určitý počet týmů. V tom vidím největší rozdíl, protože pokud pod sebe nenatáhne dostatčný počet lidí, řekněme alespoň 2/3, tak jeho význam je pak nulový. Z dosavadních příspěvků to zatím tak nevypadá. Ano, směrnice nejsou ještě hotové, ale lidé si o tom samozřejmě dokáží udělat předem hodně dobrý názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gorge je pesimista už od narození Twisted Evil ... nechme se překvapit až bude jakýs takýs nastřel... pak reagujete... bylo mi fakt líto kdyby to mělo přinést neshody a MPB scénu nějak štěpit.... pokud o "sdružení" bude zájem a bude mít co nabídnout, tak proč ne... Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také jsem si tady přečetl pohledy z různých stran, ale názor jsem nezměnil. Ty kacíře tady podporuji.
Pohodlnější pro většinu je a vždycky bylo status quo, ale to je normální.
Nové věci vždycky vzbuzují nedůvěru a odpor. (Země není placatá, ale kulatá Laughing )
A myslím, že vše je a bude o dobrovolnosti.
Já se výzvy a novot nebojím Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Novým rokem začínám makat na novém FM speciál (to je ten válečný s MPB přílohou), který bude jednak doplňovat velký MPM (Military Paintball Magazín) a jednak v něm zase přibude nějaká strana navíc.
Tématika těchto stránek, bude samozřejmně zimní.
A teď otázka... najde se někdo, kdo by se chtěl podělit o nějakou "veselou" či jinou historku z libovolné zimní hry??? Stejně tak, nechtěl by se někdo podělit o rady a zkušenosti, které jsou během zimních her nepostradatelné??? A ještě, který jednotlivec, nebo team se chce zviditelnit v otištětném profilu, který si vytvoří??? Pokud má někdo o cokoliv z nabízeného zájem, kontaktujte mě ať již zde, nebo v PM, nebo na mailu...
Dík.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno myslím že Vojáček1 byl plný humorných scének Smile...začalo to totálním krachem snad 50% gunů... já se vrátil ze "stojky" místo za 1h myslím až za tři a Jeník už málem šílel, že jsem někde zmrznul Smile... pak TTL zákeřně přepadl krmivší myslivec ...no dál bych to už radši nepitval Twisted Evil ...

Ze Syberie toho moc na pousmání nebylo... Sad ..pak snad jak Rajko na Mordlochu1 vyhnali z jeskyně oslavující skupinku 15 lidí, aby se nechali po chvíli nachytat jak si tam vaří polívku Twisted Evil ... víc už snad ani nevím Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Další
Strana 21 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate