Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak bylo už několikrát řečeno, pokud někdo nebude stát o prezentaci, nebudu jí vnucovat. Na druhou stranu rovněž nehodlám dělat PR komerčním aktivitám. Jde mi přesně o to aby MP získal punc serioznosti, kterou si zaslouží. Navíc FM speciál, jelikož je lazený hlavně na válku určitě nečtou adolescenti ulétávající na Hanah Montáně. Mnoho nemilitari lidí zase přitáhnou přiložená DVD. Průměrné prodeje jsou kolem 8-10.000 ks a časák je distribuovaný po celé republice a v druhém kole i na slovensku. A co se týká uzavřených akcí, o těch většinou report stejně nebude, protože jako "zelenáč" na ně nevidím. Takže skalní a příznivci undergroundu, žádný strach.

P.S. stran dokumentu - kamera už začala pracovat, na Panence, další prostřihy budou z Lovců lebek a posléze Benešova, kam se mnou pojede i rejža celého dokumentu, aby nasál atmošku. Po dnešní poradě jsme předběžně určili délku - bude se jednat o hodinovku a podle předběžných signálů je možné že by se ho podařilo dostat i do TV. Ale to jsou jen první signály, kompletaci a postprodukci stejnak vidím až někdy na podzim. Protože materiálu bude dostatek, současně přemýšlím, že vzniknou dvě verze, jedna komerční, která vyjde na DVD apod.... tím je myšlena ta hodinovka a jedna hardcore - o mnoho delší, která bude určená týmům podílejícím se na projektu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Díky správným informacím v časopise ( a hlavně trefným ) se čtenář snad dozví že nestojíte o Lamy v montérkách. A sám do předu pochopí že neuspěje, pokud to nevezme za ten správný konec.


no a to se presne bojim ze se nestane, pise to novacek a chce natacet v Benesove, to s MP nema vubec nic spolecneho a pokud takhle bude MP prezentovan budeme za par mesicu koukat, co ze za komunitu to vlastne jsme/nejsme... ono neni spatne informace verejnosti sdilet ale je nutne u toho byt nejen trosku opatrnejsi ale take veci znaly, jinak to muze dopadnout hur nez lip a bude i zde platit ono okridlene, ze cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysli

a neni pravda, ze ti co nechteji vyraznejsi verejnou propagaci budou usetreni tim ,ze se konkretne o nich nebude psat, protoze razantnejsi zverejneni se dotkne komunity jako celku a to i tech o kterych se bude mlcet....

takze ja rikam, propagace ANO je to dobry napad, ale s rozumem, opatrne, urcitou zdravou mirou a znalosti veci ... trosku take premyslet nad moznymi dusledky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mě je i důležité čtenářům objasnit rozdíly WB a MPB. povětšinou stejně jde o WB akce a to je si myslím potřeba zdůraznit.
Na WB akci se nováček dostane ( i kyž vznikaj skupiny které si hrají jen tak pospolu jako je tomu u MPB týmů ). Sice se to pořád bude opakovat - ale u každé akce která se bude przentovat musí být zdůrazněno o co go - resp. WB nebo MPB a nebo rekrerace.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo nic nedělá nic nezkazí.. já bych se toho nebál.... at už tenhle počin bude jakýkoliv sem rád že sou tady lidé akční a s nějákým cílem, vizí, snem co dokázat.. výsledky se budou posuzovat až budou výsledky.. dříve jsou to jen spekulace co kdyby a jaký možná atd.... Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: Promiň, ale pleteš dvě věci dohromady. Ostatně to vše je vysvětleno v předchozích příspěvcích.... natáčení v Benešově je a bude součást prostřihů dokumentu o paintballu jako takovém kde budou formy jako MP WB nebo hardcore odděleny. Časopis je postavený tak, že na čele budou 2 MP hry (Dukla a D Day) a Chrochtající panenka, bude uvedena jako ukázka jaký scénář se dá během hry připravit - smyslem je, ukázat hodně možných tváří paintballu a dokázat, že to není jen o jednom a tom samém, tedy o tom že lidi po sobě v lese střílí.

A co se týče mě, ano, nováček skutečně jsem a proto své návrhy a nápady zde veřejně ventiluji, stejně jako se nebráním připomínkám, názorům či pomoci. Stejně tak mohu uvést to, že nováček sice jsem v ohledu, že organizovaně hraji (i když pilně) pár týdnů nicméně v tom co dělám z hlediska PR a časopisů jsem díky dlouholeté praxi už trochu zkušenější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Jaroslav: Promiň, ale pleteš dvě věci dohromady.

Omlouvat se nemusis, nejsem zadny znalec a tohle vlakno sem procetl jen letmo, vim ale jedno novinarum neverim, mam k tomu sve osobni duvody ze zkusenosti s takovymi esy jako je Standa Trotl z televize Nova... proto sem proste ostrazitej, nerikam ze ty jsi novinarska svine, ale bojim se aby je takova otevrena propagace nepritahla
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a třeba téměř všechny MPB týmy a vím i o několika WB, neberou Duklu a D Day jako MPB akci! Uspořádám sebelepší historický scénář a stejně ho mohu zazdít pravidly... (samozřejmě je to můj názor podložený z hodně zdrojů)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: Ostražitost je dobrá v boji, a já si myslím, že my dva spolu určitě nebojujeme. Naopak jsem přesvědčený že nám jde o stejnou věc. A "novinářskou sviní" nemůžu být z několika prostých důvodů. Jednak novinář pracuje pro svého vydavatele, chlebodárce, je korigován šéfredaktorem a aby si zasloužil svůj žold je povinen (alespoň ten bulvární) mu nosit co "nejvelkolepější" texty... což u mě padá, neboť jsem spolumajitelem vydavatelství, stejně jako filmové distribuce, zaměřující se na válečné filmy a tudíž jsem šéfredaktorem, stejně jako tvůrcem všech časáků a nemám tudíž potřebu se někomu zpovídat, nebo podbízet.
Další věc - kdyba to co jsem napsal před chvílí nebyla pravda a já byl "novinářská svině" a šlo by mě o nějaký laciný, nebo skandální canc, kterým bych chtěl onanovat, myslíš že bych si nakoupil kompletní výbavu včetně zbraní a aktivně se na paintu podílel? Asi určitě ne, pro sběr informací by mi stačil web, popřípadě bych navštívil některou z akcí kde by mi byla zapůjčena výstroj, vysomroval bych kuličky s tím, že "přeci dělám pro paint něco, takže proč bych si měl něco platit" - klasická nenažranost mediálních mrdek - a pak bych si tu věc slátal po svým, s nikým bych se o ničem neradil, maximálně bych skutečnosti přibarvil, aby ten canc vyzněl co nejvelkolepěji. Myslím, že ti, co mě měli možnost poznat, by mohli potvrdit, že tohle není můj případ.
Další příklad - mohl bych jako "novinářská svině" reálně uvažovat a mít sílu a zázemí dát do kupy celý časopis o paintballu? Ne fanzin, nebo malonáklad, ale reálný časák. Asi taky ne. A takových příkladů bych mohl uvést víc, včetně toho, že nechci psát nějaké statě, nebo postřeby, ale zpropagovat úsilí nejednoho z týmů. Podle mého si to právě ti nadšenci, kteří nejedou jen na komerci typu - přijeďte s pracovním týmem a stmelte se v boji... bla bla bla... kulička za dvě ká, zaslouží. Stejně tak si to zaslouží borci, kteří dokáží v těchto akcích excelovat a nemají si potřebu na nic hrát. Zní to možná idealisticky, ale díky tomu co dělám se potkávám s různými skupinami lidí. Ale na těch pár akcích jsem prostě potkal pár lidí, se kterými mě bylo fajn, zaválčili jsme bok po boku a každému z nás bylo totálně u prdele, jestli dělám to co dělám, nebo jestli jsem zelenej jak maskáče od "větví". Trochu mě to připomělo časy, kdy jsem tři roky každej víkend jezdil na vandy (v době kdy to bylo taky o jisté komunitě a ne hospodě ) a já byl za to rád. Proto jsem se rozhodl přispět svou špetkou do mlejnice. A jestli je to cesta do pekla, tak wsi holt k Zíďasovi přihodil ještě nick Belzebub.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGe: Nehádám se, tak povolaný nejsem. I když podle mého názoru je v tom trochu slovíčkaření. Já osobně jsem byl unesený atmosférou a o čem jsem přesvědčený určitě, za snahu zorganizovat něco takového si oba týmy, stejně jako jejich akce PR určitě zaslouží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
A co se týká uzavřených akcí, o těch většinou report stejně nebude, protože jako "zelenáč" na ně nevidím.
.


Ale my vidíme Tebe. Shocked
Takže je jen otázka času, kdy tě někdo na takovou akci přizve, jako válečného korespondenta Very Happy
Zelenáč nezelenáč.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Tak Very Happy
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak určitě pokud budeš chtít preznetovat Military paintball tak bych uvítal aby bylo jasné co to vlastně MP je a jaká má pravidla a co je záměrem celé této MP komunity.
Jinak jak zde již bylo psáno pokud se najde nějaký nadšenec tak i třeba díky tvému časopisu objeví někde odkaz na tento web a pokud bude chtít tak zbytek si už dohledá.
Jinak určitě lidé kteří si dají práci z organizací a přípravou nějaké MP hry si svoji pozornost zaslouží. Ohledně D Day si nejsem zrovna jistej jestli je to ta pravá MP hra.
Myslím, že s účastí na uzavřených hrách jakožto nováček a zpravodaj by nemusel být takový problém. A určitě by jsi viděl hodně zajímavé scénáře se spoustou akce a napětí a hlavně výbornou partu lidí, které vždycky rád uvidím a je jedno jestli jako spolubojovníka a nebo protivníka.
Záleží na organizátorech her, ale je to všechno o domluvě Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...dobře Salfa, dobře ty.... mluvíš mi z duše Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě, že pravidla, tak jak jsou prezentovaná na tomto webu budu při popisu akcí ctít. Ostatně, chystám se postupně otisknout i jejich znění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Ohledně D Day si nejsem zrovna jistej jestli je to ta pravá MP hra.
:


Konkrétně tahle hra a jí podobné stojí za zmíňku, i když nejde o MPB. Woods je přece jenom početnější komunita, která v pozadí být nemůže Twisted Evil
Škoda jen že nebudou články i o Speedu - to bych si taky rád něco dozvěděl a nejen já. Pořád je to 'PB i když v motokrosovém drezu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pravda, sonicka komanda by si taky zaslouzila pozornost jakozto alternativa :)Dday sice cose pravidel tyce military nebyla, nicmene jak rikal tracker, pozornost si zaslouzi.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Salfa napsal:
Ohledně D Day si nejsem zrovna jistej jestli je to ta pravá MP hra.
:


Konkrétně tahle hra a jí podobné stojí za zmíňku, i když nejde o MPB. Woods je přece jenom početnější komunita, která v pozadí být nemůže Twisted Evil
Škoda jen že nebudou články i o Speedu - to bych si taky rád něco dozvěděl a nejen já. Pořád je to 'PB i když v motokrosovém drezu.


No woods určitě Idea Jen je třeba jasně napsat, že se nejedná o military Wink Ale sport sem určo nepatří Idea
Mám pocit, že Zidas35 je pro domluvu a měl by akce pojmenovat podle pravidel tohoto webu Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Což už jsem potvrdil... Speed bych do testovacích třech stránek určitě netahal, ale když se záměr zdaží a celá aktivita přeroste v samostatný časopis, jednu stranu bych i tomuto odvětví nechal. Ale na tyto plány je ještě myslím příliš brzy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ackoli nejsem fanda SP, nevidim duvod proc by se to do toho nemohlo zakomponovat, taky to k paintballu patri. zalezi jak bude clanek pojat, jestli o paintballu jako celkove, nebo oddelit pokazdy paintball podle pravidel
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
ackoli nejsem fanda SP, nevidim duvod proc by se to do toho nemohlo zakomponovat, taky to k paintballu patri. zalezi jak bude clanek pojat, jestli o paintballu jako celkove, nebo oddelit pokazdy paintball podle pravidel


Tomu rozumim, ale potom to bude hodně obecné Idea
Já jsem pochopil, že se tady bavíme o MP a všemu co souvisí s tímto webem Wink Což sport určo neni Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Já jsem pochopil, že se tady bavíme o MP a všemu co souvisí s tímto webem Wink

Přesně tak jde především o prezentaci Military Paintballu a webu. Pokud si někdo koupí tento časopis a zaujme ho paintball tak si na těchto stránkách už zjistí co a jak.
Ale je to na vydavateli jak si to představuje a už to zde taky psal.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dopadne to tak ze si z nas budou delat airsoftaci srandu, ze pb je o zbranich typu vesmirna strikacka atd. Military paint je o necem jinym nez wb ma bliz ke speedu nez k mp. A bude dulezite davat hodne pozor aby mp nespadl v ty reportazi do stejnyho pytle jako wb.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno,jak to tady pročítám(a důkladně,ne jen letmo,Jaroslave Laughing )stojí zde upřímné nadšení,tak trochu proti snaze "být něčím víc,než ostatní"...nekamenujte mne hned,mám u některých příspěvků z toho prostě takový pocit..
Pro mne bylo vždy,hlavně v reálném fightu(ale i v pb)důležitější,jak je na dotyčného,nebo tu-kterou skupinu spoleh,jejich funkčnost a nasazení,než jak se jmenují,jakě mají insignie a jak dlouho slouží...Trochu mi to připomíná dogma anglických důstojníků-že než by šli do společných sprch a ne do "only for officers",raději chcípnou špínou...Není snad důležitější,že hraji poctivě a srdcem,než že budu lpět na malichernostech(viz slovíčkaření)a tím pádem je spousta dobrých a kvalitních lidí out??Berte to,pls,jen jako můj osobní pocit...
Chápu všechny námitky,typu příliv blbečků-ANO SOUHLASÍM,ale víte všichni sami dobře,že takovíto jedinci,či skupiny se velmi rychle vymezí a následně z našeho společenství sami vyřadí.
Myslím,že i právě toto se dá (a podle mě je to i nezbytné)v propagaci Pb podotknout.Ukázat,kdo mezi námi místo nemá,a kdo je vítán..
Je sice hezké,že je Pb často obestřen různými mystérii,někomu to může i vyhovovat,ale v těch rozhovorech přece můžeme sdělit okolnímu světu,co jsme,kdo jsme a od čeho se distancujeme.
Zidas nám tu jen nabízí tu možnost....
Neviděl bych hned za vším katastrofický scénář konce Pb v Čechách...
Naopak si myslím,že to Pb pomůže...vždyt je to vlastně svým způsobem Vámi pořádaný"Dětský den"-pouze v globálnějším měřítku...také se tam lidé určitě ptali,co to je,ten Pb,jak co kde s kým kdy a proč a nač se s kým,čím,tím hraje.....Určitě jste vedli diskusi a odhalovali jste lidem do té doby neznámá fakta.....
A to je dobrá věc...aspon já si to myslím..Kdyby nic,tak tu alespon bude korektní medium,které NEZKRESLENĚ A REÁLNĚ bude komentovat"Náš svět"...
A obavy z nepřesností a zavádějících informací bych neměl,má kolem sebe dost lidí ke konzultacím... Smile
Za Zidasem stojím,věřím mu a budu,když ne prvním,tak druhým okamžitým odběratelem tohoto periodika...(první bude asi on sám,co,Jíro?? Laughing )
Sry za ten román,ale musel jsem se vypustit... Wink Laughing

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 5:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mac: Já už ho budu znát nazpaměť 14 dní před tiskárnou, takže ho určitě odbírat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:

Za Zidasem stojím,věřím mu a budu,když ne prvním,tak druhým okamžitým odběratelem tohoto periodika...(první bude asi on sám,co,Jíro?? Laughing )


Sice sem POUZE wb hráč,ale: Zidas,držim ti palce ať ti to vyjde.Už se taky těšim na první reporty..
A co v zimě?,když neni už tolik akcí?jen aby pak bylo o čem psát.

Vim,že tady je hodně zakomplexovanejch militaristů,co se voklepou před akcí typu den-d a dukelák,ale jak tady bylo psáno,ty kluci se s přípravama na akci hodně nadělali a určitě by stálo za to je nějakym způsobem odměnit.Nejlepší odměnu nabídl Zidas.Když už je ta možnost..Já osobně radši si přečtu něco takovýho,než abych čet,jak skupina 20-ti lidí šlape 20 km,a při tom si pějou americkou písničku.Polovina z nich ani na vojně nebyla a pak píšou něco o nováčkách(NIC VE ZLIM CHLAPY!!!!!!)Hmm.
Pak vystřelí 20 kulí a čau(je to pouze muj názor,tak mě hned neukamenujte).Už jen to,že na wb akcích se sejde hromada lidí.Neni to žádná uzavřená skupina a hlavně poznám víc a víc novejch kámošů,Viz Dukelák..
Plně Zidase podporuju a věřim že mu plány vyjdou a snad bude mít i dost čtenářů.Já osobně budu čekat na tvuj časák hned od rána Laughing
dÍKY
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy, neblázněte, myslím, že je nedůstojné bojovníků se takhle handrkovat. Někomu se líbí holky, jinému vdolky. Stejně jako je WB snadnější a pro mnohé dostupnější a podle mnohého názoru zábavnější, tak je i MP realističtější, v některých pravidlech neústupnější, stejně jako pro své příznivce smysluplnější. Je to jen úhel pohledu každého z nás. Co mají ale obě hry společného - všechny akce vyžadují práci, snahu a píli organizátorů, stejně jako nasazení hráčů. A to je přeci podstatou. Rozdíly tvoří pravidla, tu benevolentnější, tu přísnější, což určitě není důvod aby vyznavači jednoho, či druhého koukali s despektem na někoho (některé) s opačným názorem. Já mohu za sebe žíci, že jsem rád, že jsem v PB komunitě nový, tudíž nestranný a nemám vyhraněný názor. Umožňuje mi to luxus oběktivity. Stejně tak mě moje několikaleté praxe naučila naslouchat radám a poznatkům zkušenějších - a je jedno jestli jsou zkušenější v MP, nebo WB. V jednom mám ale jasno zcela určitě - paint je o týmové spolupráci ať již v týmovém měřítku, armádním měřítku, nebo globálním měřítku. Proto mě přijde "hloupé" vyměňovat si názory typu - "vy stojíte za hovno, protože máte zásobník na 200 kulí", nebo typu "Vy stojíte za hovno, protože za akci vystřelíte jen dvacetkrát." Každá z aktivit, či organizačně zvládnutých akcí bez rozdílu jestli se jedná o MP, nebo WB, má své kouzlo a jejich organizátoři si zasluhují dík a podporu. A o to se já osobně budu snažit. A samozřejmě, jak jsem již několikrát zmínil, budu ctít pravidla označení těchto akcí, tak aby se z MP, WB, nebo hardcore, nestala jednolitá masa. Stejně tak prostor u mě dostane každý, který něco dokázal - a je mi úplně fuk jestli je MP, nebo WB. A stejně tak se nebráním připomínkám a kritice, nejsem neomylný a i já dokážu ustřelit - viz označení D Day a Dukly za MP. V tom případě to klidně do mě šijte ze všech zbraní, já to určitě ustojím. A samozřejmě se poučím. Psal jsem to několikrát - jsem přesvědčený, že všichni, nebo alespoň většina máme společný zájem, tudíž i cíl. Proto jej neprzněme nějakými žabomyšími válkami, které jsou v konečném důsledku stejně o hovně.
Každopádně všem kteří mi jí dali, díky za podporu, udělám maximum, abych jí nezklamal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je opravdu na místě poděkovat Ebole. Opravdu děkuji ti, otevřel jsi mi oči. Až doposud jsem si myslel, že WB jsou pohodový lidé, ale teď jsi mě přesvědčil, že mezi nima se najde nějakej ten magoř. Ještě jednou děkuji
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši hoši zase ta stará známá písníčka kdo je víc military a kdo wb.... já osobně tohle ozanačení nerad používám....nějáké kastování podle pravidel.. nu což ale budiž letos sem byl donucen použit označení military na akci LV a pojmout tam pravidla kulometu..jinak je mi osobně jedno jestli je to označovaný pink, green či soft... důležité jsou pro mě pravidla které vytváří kouzlo hry. Uzavřené hry jsou proto aby se tam jen tak nedostal maník který si ty pravdila ohne podle sebe a tim to nejen zkurví sobě ale i okolním hráčů. To je jediný důvod proč jsou naše hry uzavřené. Nerozumějte tomu jako nějáké šikaně ostatních. Samozřejmě všechno se vyvíjí porád dopředu, a ten kdo tento fakt neakceptuje začne pomalu ztrácet. Téměř vekeré kluby zde pochopili že uzavřít se do sebe je odsunuje téměř jistě na druhou kolej a bude jen otázkou času kdy je ostatní předeženou. Ano nikoho baví vytřelit 20 kulí a jít 20km do prdele ale i to je forma herního projevu. Klidně si pudu zastřílet wb i mpb a nemám s tim problém..důležitá jsou vždy pro mě pravdila jaká jsou nastavena a jakej prostor já jako hráč mám. Nebudu se tvářit jako že kategorie WB neni nic pro mě protože k tomu nemám 20km na běhání, a s klidem si pudu cvrknout taky. To že jsou naše hry uzavřené není uplně tak pravda, každý má nárok se tam dostat, jen musí umět spolupracovat s týmy. Ono při těhlech větších hrách je také dost kladen důraz na spolupráci, a o to tu jde. A to že MG nejezdí na některé akce, není tim že by nechtělil bohužel nedostatek času.... tvrdý nedostatek času...to je hlavní příčina absence jak WB hrách tak na MPB...A musim říct že některé akce ikdyž sem na nich nebyl mají skvělé napady a určitě stojí za to je ocennit, vždyt i první WZ byly vlastně wb.... Smile ale je to vývoj.. rozhodli jsme se jít tímto směrem.... nikomu necpu svuj názor každý at si k němu dospěje sám...k čemu aby dospěl? co já vim.... třebas se vyvine jinak....k jiné pravdě... Smile jen mě zase tady ušetřete blábolů co je lepší jestli wb nebo mpb....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Muhehe nebyli jsme lepší, než nám pancíř spadl na hlavu, potom jsme začali tulačit, řezat do letlamp a zmenšovat zásobníky Laughing
Vždyť my jsme také magoři - v podstatě všichni stejní!
A ještě jsme na to sakra hrdí tzn. ubermagoři.
Jen se neberte tak Vážně. Very Happy

Právě proto jsem rád s takovými jako Voves, protože SPAS je zatra dobrá parta lidiček.

Článek o pějících blátošlapech, by mohl některým umožnit nahlédnout do toho, o čem to vlastně je a kolik akce na zmoženého chudáka čeká během těch "strašných 3x20 (20lidí + 20km + 20kulí Laughing )
Kdo nezažil nepochopí...
Ale proti gustu....

Také si rádi zahrajeme (i počteme) o WB a jak píše Zidas35 každý si zaslouží prostor. Kolik lidí, tolik chutí.

A nemyslím si, že můj pobyt v armádě ze mě udělal lepšího hráče MP, než ti co na "vojně" nebyli. Ale to už je hodně od věci.

Nebudeme se tu přece vzájemně napadat Exclamation

Jdu si zapět cestou k obědu ruskou pochodovou píseň. Laughing

Zidas35 má naši plnou podporu!
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne pá červenec 10, 2009 11:04 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
Strana 3 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate