Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono záleží hodně na komunitě a její benevolenci k dementům. V AS dělají největší bordel děti a dětské týmy, ty by v PB neměly až takový úspěch hlavně kvůli nákladům na provoz značkovačů. MPB a WB týmy by se jich stranily a tím pádem jim celý paintball znechutily.

AS je prostě hodně otevřené a láká lidi na super military za nízkou cenu (výbavu nepočítám, ta je potřeba i u PB), což většina mlaďasů (omluva MG, nemyslel jsem vašeho člena Very Happy ) chce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Zidas: Jsem asi trošku neinformovanej, ale co je to za časopis ten FM?
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
Ahoj Márty+,
bude nám čest ti s tímto projektem pomoci. Jak to jen půjde.


Tohoto projektu se zúčastníme pouze jako kannonen futr.
Máme tu čest na této akci být, ale organizuje ji MG a má to úplně jiný charakter než ŽT - vše pěškobusem Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Cerv napsal:
Ahoj Márty+,
bude nám čest ti s tímto projektem pomoci. Jak to jen půjde.


Tohoto projektu se zúčastníme pouze jako kannonen futr.
Máme tu čest na této akci být, ale organizuje ji MG a má to úplně jiný charakter než ŽT - vše pěškobusem Very Happy



Teď jsem trochu mimo, nějak jsem to nepobral Embarassed
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Červ: Fimag - je to v současnosti 5 časáků a hromady DVD, včetně papíráků v trafikách, většinou s válečnou tématikou - veškeré ruské ságy jako Osvobození, Boj o Moskvu atd....¨
Jeden z těch časáků Filmag speciál je orientovaný čistě na válku. Jedná se o měsíčník a půl, náklad cca 10 - 20.000.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
marty+ napsal:
Cerv napsal:
Ahoj Márty+,
bude nám čest ti s tímto projektem pomoci. Jak to jen půjde.


Tohoto projektu se zúčastníme pouze jako kannonen futr.
Máme tu čest na této akci být, ale organizuje ji MG a má to úplně jiný charakter než ŽT - vše pěškobusem Very Happy



Teď jsem trochu mimo, nějak jsem to nepobral Embarassed


Tak to jsme dva Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha a díky, zase jsem trochu chytřejší. Very Happy
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo nezná FILMAG jako by nebyl (Military). Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se polepším, čestný skautský Razz
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Kdo nezná FILMAG jako by nebyl (Military). Very Happy

Já Já Já ho znám Wink ale asi tak dvakrát jsem si ho koupil Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První vlaštovka:
Tak dávám dohromady první report o MP, který bude na stánku 22.7.
Stavím to zhruba takhle:

1. strana
úvod představení MP
1. D Day II
- stručné shrnutí historické události
- stručné shrnutí akce (ve zkratce průběh, počet bojovníků)
- představovačka týmu, který akci pořáda
(o toto bych požádal představitele týmu a prosil o zaslání jejich znaku, popř fotografie, které, by tým chtěl, aby se v tisku objevily vše pls v tiskové kvalitě - případné dotazy v soukromé poště)

2. Boj o Dukelský průsmyk
systém a prosby zůstávají stejné jako u D Day II.

2. strana - 3.strana
Tady je to na zváženou - a prosil bych o názor MP bojovníků
Moje návrhy
- Kalendář akcí - nechám na zvážení, jednotlivé týmy, nebo aministrátory tohoto webu jestli o to vůbec stojí.
- Historie MP - najde se někdo, nebo někteří, kteří by mi s touto statí pomohli, aby to nebyl jen povrchní blábol???
- Určitě bych tam dal pravidla paintballu - různé typy her, tak jak jsou zde na webu (např. v prvním čísle popis MP, v dalším scenario, další hardcore apod.)

REPORT z akce - Bitva o chrochtající panenku
(platí podobná kriteria jako u str. 1)

Na zvážení rovněž dávám sloupek, v němž by byli postupně představováni velitelé různých armád - samozřejmě společně s celou armádou, s postupem času by se najelo i na jednotlivé týmy - ale i to bych dal rád ke zvážení.

Dalším případným návrhům, či nápadům se nebráním, více hlav více ví a taky více vyplodí...

Díky za trochu vašeho času a případné reakce.

P.S. Pokud by některý, ze tří týmů (Skalkajda, Aligátoři, Střelci) jejichž akcí jsem se osobně zúčastnil a proto o nich připravuji report, měli námitky proti zveřejnění, prosím, sdělte mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ty 3 strany toho máš opravdu hodně. Teď jsem s podobnou věcí pěkně bojoval - report z akce + fotky a už jsem se nevešel na stránku A4. Raději bych doporučil méně událostí, ale za to detailnější info. Takhle to budeš mít opravdu dost nahňácané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úplně v poho. 1 str. půl a půl strana na každou akci, Panenka taky půl strana - už jsem grafikům nechal zpracovat layout - tedy grafický vzhled stránky abych zhruba věděl kolik znaků k jednotlivým popiskům a kolik fotek - určitě to nebude slohové cvičení a zbytek přizpůsobím právě podle toho grafického návrhu - aby to bylo přehledné a vypadalo to "šukadelicky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35: zpracované to máš pěkně .. sám jsem zvědav, jestli to bude mít na veřejnosti ohlas. Co se historie týče, něco už loni/předloni psal Hellboy do časopisu LEVEL .. měl tam i zajímavé informace z historie paintu, což sem osobně ani nevěděl. Někde ho mám doma .. ale mám ty stránky oskenované, pokud by byl zájem a Hellboy to schválil Wink.
A co se týče prezentování zdejších akcí v onom časopisu .. no jde o to, zda tam dát všechny akce na ten daný měsíc nebo jen některé. Ty známější a prověřené od velkých/známých týmů a nebo i ty malé co pořádají kluby poprvé. To je samozřejmě na zvážení a k tomu by se měli vyjádřit i zdejší skalní příznivci. Pokud bude u kalendáře akcí nebo případně kdekoliv jinde odkaz na tento web .. zlobit se určitě nebudeme Wink. Alespoň se nalákají nové duše Cool
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem psal, s propagací tohoto webu počítám jako se samořejmostí. Co se akcí týká, samozřejmě bych tam nedával uzavřené, maximálně bych je zpropagoval, pokud jejich organizátoři nebudou proti až po jejich konání. Kalendář Open akcí bych zadával na dobu mezi jednotlivými čísly, jedná se zhruba o měsíc a půl a ze stejného časového rozsahu bych pak čerpal i pro promo akcí které se v tomto mezidobí udály. A jelikož nemám problém skousnout týdně i dvě akce, myslím, že jich nebude nedostatek.
Zároveň bych poprosil i o logo tohoto webu - v tiskové kvalitě.
Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Z: no ja bych tam celkem tedy ty uzavreny daval, protoze jsou nejkvalitnejsi Smile

jestli se tada bavite o recenzich probehlych akcich, ne budoucich
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Recenze ano, to určitě, v příspěvku jsem ale mínil, nedávat uzavřené akce do kalendáře, protože taková informace by měla pro potencionálního čtenáře, možného zájemce nulovou hodnotu. Jinak akce situované k nějaké historické události, nebo historickému dění (napři Vietnam) bych dával na čelo, další akce - hry viz chrochtající jako demonstraci toho jak jde vymyslet scénář a hlavně toho demonstrace toho že MP nespočívá jen v tom, že "několik divných lidí" pobíhá v maskáčích po lese a střílí po sobě "těma barevnejma kuličkama"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapoměl si dodat že v modrých a červených montérkách mezi pneumatikama a se zbraněma jak ze Star Wars.... Laughing Laughing

Ale podle mě asi neni úplně nejlepší propagovat Military Paintball. Už to potom nemusí bejt ono a začne přibejvat blbů jak u AS. Je možný že skončí tenhle Underground MPb a různý průsery by mohli rozmazávat časem i média. Když nás teď vidí veřejnost, tak si myslí že hrajem AS a to nás svym způsobem chrání před nařčením. Jednoduše když se něco bude dít, nekoukaj lidi na nás. Ani nemůžou, když o nás prakticky nevědí. Wink

Většinou napadne propagovat MPb nový lidi. Mě to dřív taky lákalo mít kolem sebe tisíce lidí co taky hrajou a že nebude problém jen tak bez domluvy přijet někam každej výkend, kde už bude hrát 50 hráčů a já se jen přidám jak to je u AS např. v Řeporyjích v bejvalý cihelně. Jenže ten co hraje dýl ví, že je dostatek akcí a taky dostatek lidí. Nejlepší hry bejvaj z pravidla na menších uzavřených akcích a je pravidlo, že čim víc lidí, hra je bouhužel méně kvalitní.

Tohle je můj názor na propagaci a podle mě může MPb naopak spíš uškodit, než něco zlepšit. Človíček o kterýho tahle komunita stojí s tzv. zelenym mozkem si k nám cestičku najde a o nějaký qvanta blbů jako má z tohodle důvodu AS nestojim a myslim, že mi tu někteří lidi co hrajou dýl daj za pravdu. Už takhle je tu spousta lidí, co s MPb nemá skoro nic společnýho a timhle se to bude jen stupňovat. Sad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s kvantama blbů i s tím, že čím víc lidí kteří by si chtěli jen o víkendu "adrenalinově rařádit" a srát na pravidla, tím hůř. Ale tyto blby by měla MP komunita - mířeno na zaběhlé týmy, buď usměrnit či odvrhnout. Ostatně můj záměr není "dělat magnet" pro tisíce (myšleno obrazně) nováčků kteří by chtěli kolem sebe kropit a huronsky hulákat jací jsou velcí bojovníci. Podstata mého záměru je hlavně ocenit snahu jednotlivých týmů, vyzvednout jejich kreativitu během pořádání akcí (která je například u MG do očí bijící) a ukázat veřejnosti, že MP komunita není jen parta divných lidí. A v tomto směru si myslím, že moje snaha smysl má. Ostatně, kdyby se tento projekt dokázal přehoupnout v opravdu oficiální časopis což by nebylo, jak jsem zmínil v jiném tématu, až tak nemožné, mohla by tato snaha kulminovat v užitečnou věc pro každého kdo se MP zabývá a v budoucnosti bude zabývat. Ano, mířím tam, že "přijdou taky noví bojovníci." I zde je podle mého názoru propagace alespoň trochu důležitá. Ukázat že MP není jen o pobíhání po lese, ale že se jedná o seriózní záležitost se svými zákonitostmi a pravidly, která je třeba dodržovat. Což ostatně u vás v MG systémem půlročních kadetů, děláte taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Ostatně, kdyby se tento projekt dokázal přehoupnout v opravdu oficiální časopis což by nebylo, jak jsem zmínil v jiném tématu, až tak nemožné, mohla by tato snaha kulminovat v užitečnou věc pro každého kdo se MP zabývá a v budoucnosti bude zabývat.


Podle mě k tomuhle úplně postačuje tenhle web a forum. Je možný, že na MP bude potom kladný ohlas, ale zase nemusí a těď jaký to máme je moc fajn. To že nejsme jen magoři co si hraou na vojáčky se snažíme jako MG ukazovat akcema jako CO na Základní Škole, Branný Den, pomoc hasičům na slavnostech + ukázka vojenské techniky a MP zbraní na těchto akcích. Minulý rok jsme dělali i pomoc na koncertě Anny K. proti výstavbě dálnice v Posázaví. Tohle děláme z důvodu navázání dobrých vztahů s veřejností. Všude potom na Nás koukají úplně jiným pohledem a není potom problém získat i grant od Ministerstva Obrany. Když to tak řeknu tak MG už vlastně nejsme jen MP team, ale Military Klub, který hraje MP.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně také zástávám negativní postoj k publicitě. Mě se celkem líbí, že nás to hraje "pár", většinou se mezi sebou známe a i tak nastávají často problémy. Jako určitě bych třeba nechtěl zažít Warzonu, kde bude 2000 účastníků, jak to bylo pár týdnu po letošní Warzoně s Airsoftama.

U nás to funguje např. tak, že veřejně vystupujeme v našem městě a lidi, kteří o paint mají zájem, tak do tohoto světa proniknou skrze nás a tím pádem se alespoň snižuje další riziko čehokoliv.

Ono jen když si přijde zahrát 20 nováčků na hřiště, tak to aby se člověk bál o oči i ve vedlejším městě a organizátor může být sebelepší..

S první a druhou stranou souhlasím = hlásit reporty a ukázat fotky, to je dobré, ale zvát lidi na MPB akce, které jsou volně přístupné, ale chodí stejně jen teamy určitým způsobem znalí v našem světě je podle mě blbost.

doufám, že mě chápete, psaní mi moc nejde =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, přečetl jsem vaše stránky a musím upřímně přiznat, že jsem byl byl překvapený profesionalitou s jakou se k tomu co děláte stavíte. Přesto si ale myslím, že v zásadě mluvíme o jednom a tom samém. Vy děláte všechy tyto akce s jasným PR smyslem pro nezasvěcenou veřejnost. Já, protože mám náhodou tu možnost se snažím o to samé, jen v globálnějším měřítku. A protože jsem v MP komunitě nováčkem, chci, aby této aktivity využili právě ti zkušenější a povolanější, což demonstruji od samotného začátku.
Jediné v čem nesouhlasím, je názor, že tento web je dostačující. Jistě v mnoha ohledech je velice užitečný, ale jen v případě, že člověk o něm ví. Mohu demonstrovat sám na sobě:
K paintballu jsem čuchl již v polovině 90tých let na akcích, které by se daly označit jako zaběháme si po lese a zastřílíme si. Jelikož jsem v osmdesátkách 3 roky pravidelně jezdil ven, nadchlo mě to, ale bylo málo příležitostí. S postupem let jsem se několikrát dostal na nějakou akci, převážně, když chtěl někdo pozvat novináře, či filmaře po kterých se chtěl pobavit o propagaci. Od té doby jsem si říkal že paintball by byla určitě věc, která by mě hodně bavila... jen kdyby to mělo nějaký smysl... nějaký čas klid po pěšině až do letošního jara, kdy jsem se shodou okolností dostal na trénink do Plesný. Tam jsem se poprvé dozvěděl o tomto webu a o skutečném stavu věci, o akcích, prostě o všem, co tento web obsahuje. A tehdy jsem začal brát MP velmi vážně... jen lituji, že jsem k němu nenašel cestu dřív.
A to je další důvod mojí snahy. Nejde o komerci, nejde o to někde onanovat, nejde o snahu se zviditelnit, to fakt nemám zapotřebí. Jde o to udělat věc, která by mohla být prospěšná všem, kteří MP berou vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK: Právě proto jsem onen kalendář dal ke zvážení a k výměně názorů všem, kteří jsou ve věci MP zasvěcenější než já. Ostatně součástí této propagace bude tato webovka a tudíž si potencionální fanda již informace může najít sám, popřípadě se snažit připojit k nějakému týmu apod. Samozřejmě, že na kalendáři netrvám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by bylo dobrý trochu zneužít časopis k naší Sbírce pro AFG.
Veškeré potřebné informace jsou zde:

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2262
http://www.militarygame.cz/index.php?page=projektysdruzeni&projekty=bezici&moreInfo=8

Tohle je další z našich akcí, na kterou sem úplně zapomněl. Embarassed Bylo by skvělý to dotáhnout až do konce a urychlit to propagací.
Každopándě Kalendář MP akcí bych vůbec nezveřejňoval v časopise, alespoň prozatím.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč ne, připravte krátké info o akci s kontakty a domluvíme se na formě jak to podat. Viděl bych to tak něco ve smyslu, že se jeden z týmů MG, kromě .... zde bych dal info o činosti... zabývá i projektem... představit pastelky pro A... pokud máte zájem podílet se na tomto projektu tak xxxx.
Toto podání proto, aby to nevyznělo jako reklama....
Nebo bych to podal jako představovačku týmu sepsanou velitelem (viz nástřel o několik příspěvků výše), která by obsahovala i tento projekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jak jsem psal, o zveřejnění kalendáře akcí se vůbec neperu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já Zidase podpořím, mě se myšlenka vsuvky do profi časopisu líbí. Vy děláte, jako kdyby si ho kupoval každý. Jenže takovéto časopisy si kupují nadšenci a lidi, co s danou tématikou mají co do činění, navíc nemá až takový náklad a seženete ho jen ve velkých trafikách nebo na objednání. Chápu kdyby se dala tato propagace do stupidních časáků typu Bravo, tak se okamžitě vyrojí armáda šamponů a máme zaděláno na průser. V případě Filmagu bych se toho vůbec nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal někteřím Undegroun vyhovuje a chápu je. Ale myšlenka Zid. se mi také líbí.
Hodně záleží jak To Zi. napíše - podá v časopise. Pokud napíše o špatné dosažitelnosti nováčkům do týmů, uzavřených akcí a čtenář dostane dojem že nemůže PB co je zde na foru jen tak zneužít na SObotu a neděli.

Tak si rozmyslí ( pokud na to prostě nemá ) jestli využije komerci, kde najde stejné týpky a nebo se pustí do PB takového že ho to bude stát více času a více věrnosti.
Díky správným informacím v časopise ( a hlavně trefným ) se čtenář snad dozví že nestojíte o Lamy v montérkách. A sám do předu pochopí že neuspěje, pokud to nevezme za ten správný konec.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také si osobně myslím, že trocha tištěného slova neuškodí. Ono také ne každý je takový ubermagor, jako někteří co navštěvují toto forum, což je tady také poznat. Ale i tihle cvoci si zaslouží trocha pozornosti (pokud o ni mají samotní zájem).
Ne každý MP hráč je ochoten sbalit těžkej bágl natankovat auto po špunt a vyrazit v pátek dopoledne přes celou republiku (CZ, nebo SK), aby se pak s tím báglem plahočil (spíše bloudil) 20km přes celý víkend po lesích, kopcích a vodních tocích, spal a fungoval venku za každého počasí, vystřílel 400 kuliček (to jsem asi přehnal Shocked ) a sem tam taky něco snědl.
Ono projít sítem a dostat se mezi tyto masochisty, taky není sranda a pokud někdo opravdu chce, tak si cestu k nim najde. Není to hned, ale jde to.
K uzavřeným akcím: asi tak jak to funguje zde na foru. Po víkendu si člověk klikne na „Proběhlé akce“ a čučí jak puk co tam je nového - proběhlého. Takže po akci, když to organizátoři požehnají, tak proč ne report, jako součást nějaké rubriky – TOP SECRET.
Možná to některé spíše odradí. Very Happy
Nikdo neví komu se časák může dostat do rukou a co si budeme povídat, ne všechny akce jsou zaštítěny všemožnými razítky. Proto na přání místo konání by se uvedlo např. Čechy, Morava, Slovensko, Polsko...
Osobně mě připadá zajímavé okolnosti vzniku týmů či skupin, jejich hierarchie, pravidla, výcvik (trénink), používaná technika, proč mají takový název atd…
Akce typu: pro děti apod. je potřeba řádně vyzdvihnout. Také jsme se letos do těchto aktivit zapojili a má to pozitivní ohlasy.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj akce pro děti, prezent na poutích apod. se musí vyzdvihnout, ať jsme v povědomí lidí jako nemagoři.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
Strana 2 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate