Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

First strike conversion kit
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gerbyl



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: H. Brod

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:02 pm    Předmět: First strike conversion kit Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se podělit o pár skromných postřehů po několika výstřelech... Jen pro ty, kdo čekáte, že budu vychvalovat dostřel a přesnost - musíte chvíli počkat, zatím se nic takového nekonalo, je potřeba asi seřídit UR nebo co já vím... Zkrátka hledám kde je zakopaný pes, že mi to lítá cca stejně jako normální kule.
O ceně kitu i "kuliček" (nebo asi spíše střel) se nemá smysl bavit, ta je přemrštěná. Montáž boltu, změna péra a hlavně byla na mojí T9 během chvilky a bezproblémová. Nový zásobník je o dost lehčí, ale rozhodně to není na úkor kovu, snad jiná slitina.. , je jen o krapet delší, ale po zastrčení do pistole hůř vypadá než starý zásobník, víc ční a to kvůli madlu šroubu, kterým se přitahuje CO2 bombička. Další mínus je samotný šroub, který je docela silným magnetem - tím CO2 bombička samozřejmě líp v zásobníku před napíchnutím drží a stejně tak drží i vysouvací madlo šroubu, ale hůř se bombička odtud vyndavá při výměně (chvilku mi to trvalo, než jsem zjistil proč tam ta zatracená bombička drží jak přibitá Embarassed ). Plusem je už zmiňované madlo - a to díky možné absenci imbusu.
Podtrženo a sečteno - zatím žádná sláva, ale doufám, že to poladím (nebo mi někdo poradíte co s tím) a očekávání prezentované úžasnými zásahy amíků na youtube Rolling Eyes se splní.
Jen jsem ještě zapomněl na tipy a triky závěrem. "Střely" je asi možno použít do kterékoliv hlavně ( možná kromě flatline Razz ) - stačí sundat hlaveň, strčit do ní střelu a opatrně zašroubovat hlaveň zpět do zbraně. Zkoušeno na T98 a 16-ti palcové Empire Twister. Tady se očekávání splnila - lítá to sakra daleko, jen reload je pracný, ale mít pár střel na úvod hry asi nebude na škodu Twisted Evil .






Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš měřič kuliček? Zajímala by mě přesná ráže. Vrtaného hammerheada asi taky v týmu nemáte, což?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gerbyl



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: H. Brod

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S měřičem kuliček sloužit nemůžu, hammerheada mám na na pistoli, takže ho ( vzhledem k jinému profilu vstupu kule) použít nemůžu, ale Empire Twister na které jsem to zkoušel - viz výše.. vrtaná je a fachčí to i s ní, takže předpokládám, že to půjde i na hammerheada, ale není nic jednoduššího než to zkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malinko pres .690
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Gerbyl:
Cau. Jak se v té kitové First Strike úpravě chovají obyčejné koule - jde mi o to, jestli musíš při střídání obyč. koulí za FS koule měnit hlaveň, bolt, pružinu.
A už jsi to poladil? Jak to lítá?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Gerbyl:
Cau, prosimte kde se daji kit na upravu T9 a FS koule koupit, tady u nas nebo to mas z venci? Jestli jsem to nekde neprehlidl. Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

normálně v PBS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerbyl



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: H. Brod

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, u nás už je kit i střely možno koupit v shopu. Ke Cofeymu: zásobník je kompatibilní i pro normální koule, dokonce je možno kule v zásobníku mezi sebou střídat. Neměnil jsem bolt, pružinu ani hlaveň a nic se mi netrhá. O něco jsem zvýšil ÚR a dostřel je opravdu větší než normálně, dráha letu rovnější a je to docela přesné... puškohled jsem ale zatím nezkoušel.
Na závěr tipy a triky - dovolil jsem si šáhnout na hammerheada a vypilovat otvor pro FS střelu podle originální hlavně, dodal jsem originál FS Barrel Nubbin a (světe div se) funguje to. Vývrt hlavně i drážky FS střely je pravotočivý a tak by to rotaci střely (v horším případě) nemělo vadit, no a v tom lepším by to rotaci mohlo drobet potencovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 2:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně, abys při střelbě nestrhával ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doox



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak že je zbytečný si kupovat first strik hlaven Very Happy když můžes střílet ty spešl kule i z normalní hlavně? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

First strike je vyloženě dělaný pro české kutily. Nejlepší výsledky střelby totiž byly pozorovány u sportovního gunu s hlavní ultralite .692 16palců dlouhé. Proto si myslím, že je nesmysl kupovat konversion kit, když si člověk může snipu udělat běhěm dlouhých zimních večerů třeba z meverica, hammera, tracera a podobných starých pump střílejících se zavřeným závěrem.

Předpokládané nářadí: pilník, pilka na železo + plus materiál na výrobu zásobníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Pedro: no v prvé řadě k tomu kitu potřebuješ ešte taky ten zbytek, tedy T8 / T9 Wink a pokud už ji máš, tak ty prachy za kit nejsou myslím tak dramatické.
Co to bylo za sportovní gun? Tvůj Matrix?
A kolik byl ten výsledek nejlepší proti kitovanému Tiberiovi?
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten gun byl MacDev Cyborg RX (systémová odvozenina spyderů, pe ego, nebo bob long intimidator). Před tím jsme stříleli z T9 CQB (samozrejmě s conversion kitem:wink:) Hlavní rozdíl byl ve stabilitě střelby a na vzdálenost 60ti metrů+ jsme pořád velmi přesně trefovali terč. S tiberiem se nám to už na takovou vzdálenost moc nedařilo. Osobně si myslím, že je to konstrukcí pistole a tím, že jsem s ní před testem hrál pouze párkrát, takže jsem ji přecejen neměl příliš v oku.

Hlavní motto mého příspěvku ovšem je to, že šikovný člověk si udělá First Strike gun z čehokoliv, aniž by potřeboval Tiberia, nebo conversion kit (+-10500,-).

K tomuhle účelu jsou myslím perfektní právě staré dlouhé pumpy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ted otazka, je to na tu dalku presnejsi nez APEX, nebo Flatka? Protoze 60m neni az zas takovej zazrak na to co predvadeli v prvnim videu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S apexem jsem nestřílel. Flatka je taková dalekonostná a v závěru bere zatáčku, zkrátka mi vždycky připadalo, že kulička s flatky plachtí.

First striky naproti tomu letí celou dobu rychle a dráha je velmi rovná. Mířená střela na více než 60 m je víc než dost, bych tak řekl, protože s normálním gunem už na takovouhle vzdálenost posíláš zbůhdarma padáčky, který možná trefí, ale míření se tomu říct podle mě nedá (i když znám taky mistry v téhle střelecké disciplíně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych se chtel zeptat co brani tomu nabit tu munici treba do traccera ??? proc by se musela vysroubobat hlaven ??? neni mozne ji tam normalne nabit zezhora zvetsenim otvoru v tele zbrane ???
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne čt listopad 26, 2009 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ja bych se chtel zeptat co brani tomu nabit tu munici treba do traccera ??? proc by se musela vysroubobat hlaven ??? neni mozne ji tam normalne nabit zezhora zvetsenim otvoru v tele zbrane ???

Pokud vím, tak Vlasták tam "střelu" strčí po předu, a pak ji prstem srovná do dobré polohy. No a zavře ji do závěru. Ale také nevím bližší informace jak to střílí.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ja bych se chtel zeptat co brani tomu nabit tu munici treba do traccera ??? proc by se musela vysroubobat hlaven ??? neni mozne ji tam normalne nabit zezhora zvetsenim otvoru v tele zbrane ???


To lze.... http://www.youtube.com/watch?v=7qZB9mYlHfY
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ciwe jestli to má takovej dostřel tak to je mazec!
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další možná předělávka, sice si nemyslím, že s tak krátkou hlavní to bude mít požadovaný efekt, ale myšlenka dobrá.
http://www.youtube.com/watch?v=_up-BYDeQ2s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked no tak jak to tak čtu tak ty vlastnosti a všechno je asi moc krásný a pro snipery to bude asi fakt parádička no. ale ta cena těch střel je na poblití Exclamation Evil or Very Mad 20 za jeden vístřel to je fakt trošku moc už Evil or Very Mad
Question nedá se to střelivo někde poplašit nějak levnějc Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

střelivo je pod přísným patentem Tiberia, takže na levnější napodobeniny, nebo licenční výrobu zatím nedošlo. Co se ceny týče, je to sice pálka jako hovado, ale na druhou stranu mi ukaž na hráče, kterej s klidem může říct, že má jeden frag na 40 vystřílenejch kulí...(ano taky takový znám, ale moc jich není)
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedro napsal:
ale na druhou stranu mi ukaž na hráče, kterej s klidem může říct, že má jeden frag na 40 vystřílenejch kulí
takovejch ti ukazu celou radu, vis ono kdyz lidi hrajou treba s limitem 60 na hru, tak na 40 kuli maji vetsinou tak 3 az 5 jak ty rikas fragu, ale o tom to podle mne neni, tady jde o to, ze proste tenhle kit je jedinej smysluplnej kit pro specifickou funkci sniperu (tedy pokud se overi jeho zvyseny dostrel a presnost) tedy zavadi do her prvek, ktery se tam jinak, nez prostrednictvim teto munice nedostane a to se za ty penize vyplati. Navic takovy sniper nevystrili podle mne vic jak 3 az 5 kuli za hru, jeho uloha je jasna, neni to nikdo kdo tam bude bbehat a vypoustet mracna kulicek.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, jenze problem je, ze jen zastrilet si kolimator a nastavit spravnou ustovku, aby ses pak byl schopnej na tu dalku trefit, te vyjde asi tak na osum tisic, pokud muzu soudit podle toho, ze kdyz si steluju kver, neni problem vystrilet pytel kuli, nez je clovek spokojenej. A jelikoz jedna tahle vec stoji dvacku, tak si to spocitej.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já když si nastavuju kvér tak vystřílim kolem 200 kuliček než sem spokojenej to je s timhle naprosto nereálný.
a i kdybych střílel jedna rána jeden "mrtvej" tak mi to stejně přijde aspon na 400 za den hraní páč většinou prostřílim tak 500 kuliček a nejsem žádnej kropič snažim se střilet na jistotu. a spotřeboval bych za den minimálně 3-4 ty pakety po těch 8 nábojkách což je finančně fakt na poblití.
a dotázek neví někdo z čeho je ta zadní část to je guma nebo nějakej plast nebo co je to vlastně za matroš? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TERORIST-Z
citace:
z čeho je ta zadní část to je guma nebo nějakej plast nebo co je to vlastně za matroš?

Mel by to byt biodegradabilni plast takze v podstate stejnej material jako je skorapka kulicky{nemam chut biodegradabilitu zkouset}...nekde se to tady uz probiralo a mam jednu tubu FS doma
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zastřílet kolimátor si můžeš normálníma kulema, rozdíl fps je danej, zastřílení provedeš na menší vzdálenost, tak se dostaneš na poměrně dobrou přesnost, kterou doladíš "v ostrým provozu".

Náboje samotný potom nejsou ze stejnýho materiálu, jako standartní paintballové kuličky, ale jsou polystyrenové. Měl jsem spoustu střepů na test ekologické odbouratelnosti, ale bohužel jsem je někde zašantročil, pokud teda někdo z Vás nějaký má, schovte je:-)
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj, treba dufat ze strely zlacneju.
hammerhead - a nemusi do toho portingu hlavne ta kula spravne sadnut? ved inak to nema priliz velky efekt ten porting.

skoda ze je to tak zbytocne drahe. sice pekny zazitok ale cena musi dolu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Video demonstrujici presnost First Strike.
http://www.youtube.com/watch?v=9zOSozQNURI&feature=player_embedded

(100 yardu = 300 feet = 91m)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow je to parádní no Arrow ale tady je brzdou ta cena no Exclamation Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate