Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pro Carbine
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je zatím stále podstatný rozdíl mezi Carbine v základu s gravitačním zásobníkem a Carbine překopanou na spodní podávání.
Ta v základu zatím vždycky střílela líp než ta převrtaná, ale pokud máš připojenou flašku tak že do zbraně teče tekutý COčko tak se ty rozdíly stírají a fungují obě varianty plus mínus stejně.
Problém vždycky nastal při použití vzduchu, tam základ funguje naprosto perfektně a s novým regulátorem od Ninji poladěným na výstupní tlak 1000+PSI střílí až nezvykle stabilně, ale ta převrtaná na spodní podávání mi střílí až o 100 FPS míň než na CO.
Takže poslední možnost co mě napadla je, že průtok plynu tou armaturou kterou tam mám já i Venca je nedostatečný a zběžné měření mi to i potvrdilo. U Vencovi flinty se při použití jiného (propustnějšího) vedení zvýšila úsťovka o 20 FPS.
Pak jsi tam měl Venco ještě upravenou Venturu (plastová trubička co posouvá a vystřeluje kuličku) a když jsem tam dal jinou s originálním tvarem a o-kroužkem zvedla se úsťovka o dalších 50 FPS. Takže z původních 240 FPS na na mojí vzduchovou flašku to pak střílelo 310 FPS. a věřím že až tam dáš tu svojí COčkovou tak budeš v Náchodě kácet stromy
Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Jinak důvod že ti poslední dobou střílela málo a špatně byl ten že ti vypadl šroub na seřizování ÚR z Powertuby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak a jsme chytřejší Very Happy Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

i já měl problém s razantním snížením UR a bylo to tim, že se dostal nějakej bordel mezi power tube a venturu (doufam že jsem se nesek v pojmenování dílů Very Happy ) úsťovka mi v tu chvíli klesla klidně i o 60-70 po vyčištění a promáznutí to zas šlapalo skvěle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo tu venturu vyměním tu má poslední doma a ještě musím sehnat nějaký šroubení na tu silnější hadičku to bude největší problém musím jít na patrase ten říkal že ví o nějakým krámu u nás tak uvidím jináč rajko pavel je od středy do pondělka ve španělsku a jináč zavolám ještě bráchovy ten jezdí taky do prahy že by jste se sešli
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Letos jsem si koupil novou karabinu a adapter k Marksmanu s průsvitem 0,683. Touto hlavní opravdu kulička nepropadne a musí se prošťouchnout, aby vypadla, když to zkoušíte ( nejde ani vyfouknout ústy).
Jde o to, že letos, kdy hraju s totou novou zbraní, mi často praskají kule. A to zimáky z čerstvé várky. Jedu na luft. Může být problém v tom malém průsvitu, že zkřehlá kulička může prostě prasknout? Taky mě napadlo, jestli není na zimu problematické mít regulátor který dává 1200psi? Jako jestli to není na zkřehlé kuličy moc tlaku?


Je to tím finem, kuličku MUSÍŠ hlavní profouknout... když do ní narazí COčko tak se jakoby roztáhne do šířky a pokud je fin malej, a nemá se kam roztahovat, tak prdne... ja mam taky 683 a taky praskaly, tak sem tam dal radši 688 a je klid Very Happy... lítá to taky dobře... mám i 686, ale neměl jsem čas s tím laborovat...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok dík, myslel jsem si to.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hojte, dají se nějakýma šroubama z paintballshopu nahradit 4 šroubky co drží pažbičku k tělu zbraně?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
hojte, dají se nějakýma šroubama z paintballshopu nahradit 4 šroubky co drží pažbičku k tělu zbraně?


Buď tenhle a zkrátit na potřebnou délku
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6405-98-06a-tank-adapter-screw--t98
Nebo tenhle, ale tam nevím jestli bude dost dlouhej
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6069-98-26-valve-lock-screw--t98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak rajko dneska v pohodě 330 a podobné to mám snad poprvé za celou dobu ,bába měl nejmíň 271 jura 300 a honza to vytáhnul i na 350 tak to snad bude v pohodě zatím dík a ještě jsem provrtal venturu ten hliníkovej blbineca mám tam velkou díru
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venco ti mas chronograf ?
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
tak rajko dneska v pohodě 330 a podobné to mám snad poprvé za celou dobu ,bába měl nejmíň 271 jura 300 a honza to vytáhnul i na 350 tak to snad bude v pohodě zatím dík a ještě jsem provrtal venturu ten hliníkovej blbineca mám tam velkou díru


Není na CO-čko 271-300 málo?? 270 mám na vzduch a to jsem s tím moc nelavíroval. Jenom udržuji v čistotě a někdy to máznu. Na CO-čko spíše k těm 340-350fps.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měřák nemám ale včera měli kluci na akci tak jsem to tam v klidu vyskoušel se všema flintama co máme v klubu ,no jestli to je málo nebo moc to netuším ale taková je realita ,ale ja jsem to tady psal rajkovy poněvadž jsem měl 200 a to už je rozdíl
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 12:56 am    Předmět: Kolísání úsťovky Odpovědět s citátem

Tak jsem konečně překopal svojí 68 na normální Pro. Vyměnil jsem rope ventil za CVX a mám problém. Na vzduch to nejede, prostě ani s nejměkčí pružinou mi vzduch nenatáhne kladivo dozadu a kulometí to. Mám komplet sadu 5ti přužin od RAP4. Jak jde poladit vzduchovej regulátor na vyšší výstupní tlak? Našel jsem na netu sice jeden co má 1000PSI, ale mám pocit že je to moc. Na mojí lahvi mám antisifon a při stažení šroubu na ÚR na polovinu mám 300FPS +-5, ale minulej víkend jsem si musel půjčit jinou flašku bez antisifonu a najednou to lítalo s tekutým CO2 ke 400. Nejměkčí pružina, šroub staženej na doraz a nešlo to pod 350. Ale musim pochválit kule od Torroballu. Mám hlaveň zadek PBS 683 a předek upravenou JJ ceramic, vystříleno cca 250 kulí i při krycí palbě s velkou kadencí při 400 FPS a nepraskla jediná kule. Ale při týhle úsťovnce to je dobrý tak na 15 metrů. Na třicet jsem to lovil s rozptylem 30 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 1:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klidně použij ten regulátor na 1000psi, tlak neregulovaného CO2 se pohybuje v rozmezí 850-1100 psi Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko pánové, eventuelně i dámy. Nemáte někdo doma náhodou přebytečnej díl co je potřeba na předělání 68ičky na PROčko? ten vnitřní válec mám ale chybí mi ten bazmek co našroubuju namísto současnýho kolínka co přivádí vzduch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rap4uk.com/SearchResults.asp?Search=%23CA-09B

Jediný, když jsem objednával já komplet věci na předělávku, tak jsem čekal asi tři týdny, že to neměl Tippmann skladem, jinak poštovný za 200,- ale když si to projedeš, určitě najdeš spoustu věcí co se ti bude hodit, nebo někomu jinýmu. Maj tam těch dílů ranec a na všechny modely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, sháním pro kámoše to horní mířidlo, co je na tělu zbraně. Nemáte to někdo? Cpete místo toho kolimátory, tak určitě někdo najdete Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Chlapi, sháním pro kámoše to horní mířidlo, co je na tělu zbraně. Nemáte to někdo? Cpete místo toho kolimátory, tak určitě někdo najdete Wink

Pokud vím, tak Hydra tohle má.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jedné karabině, když nasadím vzduch, tak během jednoho dne mi celá lahev vysyčí. Pomalinku to uchází. Je nějaká rada jak tomu zabránit? V regulátoru to není, protože na druhé karabině mi to drží. Napadlo mě, jestli třeba pomůže dát před montáží lahve do ASA adapteru těsnění?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hoď bambitku do vany a identifikuj kudy to fičí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 8:05 pm    Předmět: Snížení úsťovky Odpovědět s citátem

Mám trochu problém s úsťovkou. Ve flašce mám antisifon, měkkou pružinu, šroub na doraz a na radaru musim odstřílet tak pět kulí a pak jsem těsně nad 300. Když přijdu po hře tak normál 350. Hlaveň mám dělanou z JJ ceramic s PBS finem 683. kule to netrhá, šlape jak má, s nejtvrdší pružinou je to kolem 400. Problém nastává, když jsem občas na komerčkách jako hrající velitel a tam je blbý když to lítá až tak moc. Zkoušel někdo co udělá expanzní komora?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mas bombu v pazbe nebo klasicky. Je mozne ze mas antisifon nastaveny z jineho asa a tak ta hadicka prave naopak nabira tekute CO2, misto jeho separace.
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikes napsal:
A mas bombu v pazbe nebo klasicky. Je mozne ze mas antisifon nastaveny z jineho asa a tak ta hadicka prave naopak nabira tekute CO2, misto jeho separace.


Antisifon je správně. Na tekutý mi to dává 450 Very Happy Bombu mám dole na upraveným dropforwardu, ale není moc v úhlu. No včera jsem hrál a šlo to stáhnout na 290, tak problém byl asi že se mi dostal nějakej bordel ke kladívku kterej brzdil jeho prvotní odtrh, protože jsem to rozebral zkouknul a máznul. Jinak můžu vřele doporučit kule Torroball Premium a zadní díl hlavně PBS 683. Ani na tekutý při úsťovce 450 to netrhá kule. Předek mám k tomu z uříznutý JJ ceramic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to z tebe musi mit komercaci v ostrove radost v ty hale Smile)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mají pár jelítek na víc, no... Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No když s nima hraju, tak jako instruktor, tak to mám stažený. Ale většinou na začátku jim vysvětlím, že kdo si sundá masku ve hře, nebo jinak poruší pravidla, tak bude mít problém se mnou. To tam nechám i tvrdou pružinu, odstřelím si tekutý a když vidí jak z toho lítaj sněhový koule, tak jsou hodný. Ale už jsem přemejšlel, že bych si do kapsi na zlobivce dal pár reballů... To by byli teprve jelita... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napasuju tuhle pružinu do karabiny?

http://www.paintball-shop.cz/tuning-zbrani/tippmann-ostatni/pbs-tippmann-rychlostni-pruzina-120/
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ale co to udělá to netuším Laughing Ty jsi stejně laborant, to je ta originální už tak ošoupaná nebo jí máš zlomenou, že ti nestačí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pružina drží, jen jsem chtěl zkusit co udělá tvrdší.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další
Strana 21 z 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate