Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Instalace Cyclone Feed System na Tippmann 98 PS

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:21 am    Předmět: Instalace Cyclone Feed System na Tippmann 98 PS Odpovědět s citátem

Ahoj spolubojovníci, včera jsem si objednal cyclona na můj tipp abych ho měl nainsalovanej a poladěnej na BigGame. Tak se chci zeptat jak je složitá instalace, na co si dát bacha, jak poladit atp. Díky
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj instalace je naprosto jednoducha.
staci vyhodit stavajici kolinko dat tam cyclona a odsroubovat jeden sroubek pro privod vzduchu a nasadit misto nej jiny pruchozi s hadickou a je to.
jeste bych doporucil cyclona rozdelat a promazat.
jinak ted problem mit snad nebudes.
jeste bych na zimu doporucil vrtulku mekkou pouzival jsme tu modrou a byl jsem spokojen.
casem ti ale odejdou streva toho cyclonu a bud koupis za par korun nove plastove nebo si priplatis za kovove tuningove ktere jsou uz vecne.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a na kterej ten šroubek? horní či dolní? jsem zvědavej jak to bude makat Smile
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už je tady. celkem dobrý, včera objednáno z PBS Brno za 1690,- i s dopravou a dnes dorazil. Jen mě trochu zklamalo že je to skoro všechno plast Sad
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kupi si rovnou do vnitřku ty kovové díly : http://www.paintballshop.cz/zbozi/8297-ndz-f6-tornado-mod---cyclone-feed

Ono ten plast ti může zrovna odejít kdy se ti to navyplatí...Než jsem z mého Gunu poprvé vystřelil - tak jsem to měl vyměněné - na radu majitelů jiných A 5tek. Pak jsem sledoval jak to jiným v herních časech odcházelo. A potvrdilo v čem mě strašili...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no určitě to časem pořídím. teď mám hafo výdajů takže to musí počkat Wink
Hlavně u nás, co máme motyčku to zas takovej problém není. Při poruše přehodím klasickej graviťák a frčím dál Smile
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mam cyclon na bravu a zatim drží origo plast.myslím že pokud jedeš jen semi tak to vydrží a jak říkáš když už se to vysere tak tam dáš graviťák a jedeš dál jen nesmíš zapomenout vozit ten šroubek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je naistalováno! Doufám že vše OK. Ještě to vyzkoušet. Jinak šroubek nemám, musel jsem ho odvrtat. Blbci dělají ty šroubky z plastu takže jsem ho samozřejmě urval (když jsem prvně rozdělával kvér)
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 11:19 am    Předmět: ABYS NELITOVAL Odpovědět s citátem

No hlavně abys nelitoval.... hvalita vnitrnosti sla rapidne dolu za posledni dobu. Mam sice A5 ale kdyz jsem ji koupil tak jsem na puvodni vnitrnosti vystrelil cca 80 kuli nez mi odesel ratchet... pry to neni ojedinele. Tak ti doporucuju pred Big game jeste sehnat kovovy ratchet. pak je to bomba vec. mam tam i modrou vrtulku a dava mi to 25 za vterinu bez trhani Smile
Tak aby ti to hlavne nedeslo na big game Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim mam A5 2roky a streva makaj puvodni ... eda z naseho tymu ma a5 starou cca 4 roky a taky jede na puvodni
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak psal Hugataga - kvalita šla RAPIDNĚ dolů. První čeho si majitel starčích A5tek ( cce starších min 2 let - zase záleží jak dlouho byla na skladě ) všimne u nových, je plastové zaměřování u pažby ( přední dílec muška byl plastový i před tím ), ale přední díl ( hledí ? )kovový byl pořád. Pokud stím majitel otáčel, tak mu to díky kuličce odskakovalo na dané polohy a teť Rolling Eyes ?
Točí se tam nějak vytvarovaný váleček z mastného plastu se zářezama a tváří se to jako že hledí.

Dále Rachet systém je stále bídněji vytvořen ( zřejmě horší dodavatel materiálů ). Vyklání hlavní se stále častěji objevuje. Vnitřky jsou stále častěji již zastříkané barvou a pořád i více. Ba dokonce tam kde běhá píst se objevují jakési - návarky - hrbolky. A tak dle návodu Patrase je majitel donucen k zásahu do zbraně.

I některé tunning díly jsou od doby první výroby stále horší kvality.

Trochu mě to i překvapuje. Protože když jsem se věnoval autům tak pokud vyšel nový model - byla to jebka, která se neustále porouchávala a časem výrobce " vychytával " mouchy ( díky ohlasům z provozu ) Až byla celá kára vychytaná. U PB výrobců mi příjde že je to spíše naopak - to co je jako novinka je naprostém pořádku a dále to s kvalitou klesá...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trackere to bude asi výrobou. když něco udělají v malé sérii jako novinku tak to je good. pak se zvedne poptávka, zvýší se rychlost a kvantita výroby a odrazí se to na kvalitě. jako u všeho Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cena zbrani sla rapidne dolu. Pokud jste si nevsimli, tak A5 ted stoji skoro pulku toho co co pred trema rokama, to same i Spydery a pri tom princip, materialy, mzdy a vsechno dalsi je porad stejne drahe, nebo to zdrazuje. Takze logicky jediny zpusob jak usetrit je to ošulit. Bohužel. Podle me je lepsi koupit starou kovovou A5 z bazaru, nez novou z plastu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdžy dám cyclon na T98, tak zrychlí se střelba stejně jako u A5?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze u semiautomatu se zrychli jen v pripade, kdyz nemas gravitacni zasobnik uplne kolmo a kule pomalu padaj do zbrane. To u cyclonu nemas, nejvetsi vyhoda je ze muzes klopit zbran jak ces a nemusis davat pozor estli se ti sypou kule do kveru, protoze vrtulka cyclonu ti poda i kdyz mas kver naklopenej na stranu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ne ptám se proto, protože shopy uvadí, že A5 je díky cyclonu rychlejší než normální zbraně.Samozřejmě se furt bavím o semi.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak se to vezme, dá se říct že je rychlejší. jde o to že s graviťákem začneš kosit co to jde a po pár kulích se ti kousnou v krku zásobníku kdežto cyclone podává pořád takže kosíš dokud je čím
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate