Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Nixi:.. nádhernej popis.... a že se mi Rejmi nepochlubil Smile...
Jainak ještě jednou smekám přes SPAS, páč fakt kmitali bez vystřídání ve třech... Predatory jsem musel 3hod před koncem vystřídat, a to jsou hromotluci...Smile

myslím, že tohle se čte mnohem líp, než to nesmyslný hádání...

Nejen pradatory, ale když se navelení rozhodlo o střídání zasobovačů tak jak naši kluci s radostí souhlasily. Jen ti prokletý SPAS s tou svojí proklatou stavovskou ctí. Ne a né se nechat vystřídat. Zuby nechti se ti uličníci držely zasobovací bedny. Klobok dolu hoši, po Aleji máte u mě pivo (tada ti co nosily, aby jsem nezistil ,že pivo kupuju vovsovy Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dodnes se probouzim s oroseným čelem,když se mě zdá že něékdo zařval Medííííííííííkkk!!! Laughing

z první linie se ozve Medíííík,utikam,kreju se,kličkuju jak blb,pro sebe si říkám (hlavně to nekoupit).....vytáhnu obvaz....zeptám se...ka m to bylo....a mám ji.....a tak to probíhalo celej den.... Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Safra vy jste se ale rozepsali Smile

Asi bych začal pátkem, protože mi dal dosti zabrat. Nikoliv kvůli alkoholu, ale počtům lidí ve Skupině D a jen jsem se modlil, ať druhý den ještě někdo přijede. Nejlepší byly dotazy „Kde mám lidi“ s odpovědí „Jak to mám vědět, v životě jsem je neviděl“. Naštěstí jsme se před hrou jakžtakž sešli a vyrazili na pozice. Stručný popis co po kom chci a hodinový rádiový klid na velitelském pásmu. Chvíli jsem se přes močkárnu přeřvával s někým od Forestů a obdržel novou frekvenci, bohužel také hrobové ticho. Rozhodl jsem se tedy, že si osobně půjdu do lesíka zjistit frekvenci a funkčnost vysílačky. Ještě jsem křikl na GZ ať to vezmou na chvíli za mě, že se za chvíli vrátím. Což nakonec byla krutá a podlá lež Very Happy. Vysílačka fungovala, frekvence naladěna a z lesního cípu začala zaznívat šílená přestřelka. U močkárny se houfovali mrtví červení z Déčka, a tak jsem zavelel k ústupu. První vlna prchajících proběhla beze ztrát, ovšem oprátka se stahovala. Gruppe zwei se probojovávali k ústupové cestě, na které nakonec zahynuli.
Nějakou dobu jsme se potloukali u Forestů v lesíku. První útočná akce vedla právě odsud, směrem na palposty modrých na kopci. Hlavně že jsme si říkali, že nezastavujeme, a tak jakožto velitel jsem šel příkladem a přeběhl okolo bunkru rudých s bojovým řevem a ejhle, téměř všichni naši se v půlce zapikolovali. Samozřejmě mě vyndali, ono také nebylo do koho jiného střílet. Po zařvání medik, jsem schytal další dávku a pakoval se na mrtvoliště. Po návratu opět čásek kempení a stejný útok. Tentokrát se mi podařilo vyšplhat až k palpostu, cestou zlikvidovat nepřátele v okolních kopcích a už už jsme se Specters zapisovali , jenže se nám na hlavy snesl granát… Nakonec jsem se dozvěděl, že to byla lišácká partizánská akce od vlastních.
Poté se vyplnili nejčernější myšlenky a výbuchem muničního skladu přišli o munici. Nikdo nevěděl kdy dorazí další várka a celková doba se protáhla na nějakých 1,5 hodiny.
Už si nepamatuji, zda před nebo poté se nám podařilo dlouho dobývané území ukořistit, nastalo několikahodinové kempení a pár ruských útoků modrých, které neměly šanci na úspěch. Jediná zábava byla padáčková válka. Ano, jsem jeden z těch syčáků, co mají přehulenou zbraň, takže dostřel až na kraj lesa nebyl žádný problém a překvapilo mě, s jakou přesností na 100 metrů kule dopadají. Very Happy
Za řeč už stojí jen megaútok na Áčku, kdy jsme společně s MG vytvořili první vlnu posil a za běhu jsem hodil povinnou držku. Řev spolubojovníků „Podběhněte je“, a také tak jsme učinili. 4-členná skvadra to vzala dolů a podél školky, byla to sranda, protože protivník se soustředil na úplně jiný směr a první střet vypadal spíše jak vraždění neviňátek. Zvolili jsme rychlejší postup a probojovali se na kraj školky za neustálého koordinování: „Pravá, pravá … Koky vlevo, kryj mě, pojď pojď zrychli to … dělejte, rychle rychle … máš ho za školkou … GEorGY hejbni tou tlustou prdelí“ … Pak za námi doběhly posily, dostal jsem zásah do zátylku a s pocitem zadostiučinění šel na mrtvoliště. Zdecimovaný protivník se stáhl zpět na své pozice, a tím prakticky hra skončila. Frontální útok na vlajku bylo již jen zpestření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sááákra tak na to sem zapomněl když řeknu že mě tam překáželi tak to asi neukecám co:D nééé sorry chlapy ale zbejvaly jen pár ceňťáčků a měli sme to bez práce:( ještě jednou pardon Sad(((
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno že jseš to zrovna ty ... odpuštěno ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nixi napsal:
...beželi sme přes záhon 1.85m vysokých kopřiv a Ano, ten idiot co se tak šileně rozbil jak z nich vyběhl sem byl já Very Happy ....


Móóóc pěkně jsi to popsal... Mimochodem ten tvůj pád, ten byl opravdu luxusní Smile V první chvíli jsem měl pocit, že jsi našel ženskou a tak házíš flintu do kopřiv a hup na ni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyLuke



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok rano: Vychadzam zo stanu cely dolamany lebo som spal asi 3 hodiny... nevadi rychlo sa nabudim a hadzem na seba prvu vrstvu maskacov. Otvaram Redbull (trosku skryta reklama xD) budi sa ostatok predatorou a zaciname sa chystat. nesikovne na seba nahadzujem vsetky veci a chystam si moju Medic vybavu. Dokonane. Velitel zavelil na nastup. Cely nedockavy sa postavim s mojou zdravotnickou brasnou do prednych linii. a cakam co bude. nasleduje kratka ukazka zavezovania obvazov. tak a je to tu som pripraveny. mam vsetko na nic som nezabudol JUHUUU. posledna zastavka pri aute asi 10minut pred zaciatkom hry : Kontrolujem gun: nasrobujem flasku a zrazu ....... SsSssSssSssssssssssssss DO P*D*L*e fuci mi to... ondrej sa na mna pozrie... a povie Gratulujem Lukas fuci ti to.. (ako keby som to nevedel..) nasledne rychlo vyberam svoj toolkit a zacinam rozoberat gun ... Konkretne ION takze si viete predstavit ako dlho to trva.V mojich utrapach ma rozveselilo len jedine .. ze nie som sam kto ma problemy. chalanom vypadavali zasobniky.. fajn takze vsetci predatory sme zostali este trochu pri aute.. po minutach opravy nastala ta chvila zapnem zbran a .. PUK PUK WOHOOO funguje to slava heureka radujte sa tri dni a tri noci Smile utekame na liniu vsetci su uz na miestach dobiehame ale zrazu sa ozve : TU TUUUU TU TUUUUU TUUUUUUUUU. Hra zacala co teraz? dobehnem rychlo na poziciu na piskovne v strede a uz liecim dvoch ranenych. Pri mne preletuju dymovnice ktore sa im snazime vratit spet granaty gulicky ... trasu sa mi ruky .. prve kvapky potu stekaju NESTIHAM to pacient umiera... nasledne mi chalan odpovie Klid vole nic se nedeje uvolni se... nasledne zvolnujem tempo.. pacient je osetreny. nasleduju dlhe boje mnozstvo ranenych mrtvych . z mojej skupiny predators nas tam zostalo malo. kazda strana bojuje tvrdo . nastastie sme sa ubranili a posuvali sa dalej po kopci. po asi dvoch hodinach sa nam podarilo prepisat bod tym ze sme obetovali par mrtvych. a zrazu beeeng. zatmilo sa mi pred ocami a uz sa len prebudzam na mrtvolisti kde sa na mna pozeraju vsetky mrtvoly... som uz v nebi? dokazal som to ? kto vyhral. ale kym mi toto prebehlo hlavou uz ma respawnista posielal do boja ze som zdravotnik ze musim ist. takze spinavy so zahmlenou maskou som sa dotrepal spet na pozicie.. ani som nedosiel a BENG zbran dostala zasah. nic to odhadzujem zbran a bezhlavo sa vrham za ranenymi .ked boje ustupily isiel som si opravit zbran o nejaky cas sme dobyli 3/4 ihriska a nas team sa presunul do lesika napravo asi to bolo A. uz tam boli nejake boje ale ja som liecil dalej napriek unave a zamlzenej maske.stretavam sa s mojim velitelom a castou teamu liecim ranenych ked sa to stane PIIIIIIIIIIIIIISK HURAAA do uuutoku CHLAPIII DELEJTEEE NA NEEEE . bolo to pocut s kazdej strany BENG BAC PRASK . cely les bol v dyme bolo len vidiet siluety a ja sa spytam Petra .. CO JE TO PREBOHA? ... Peter : TO je frontalny Utok lukas nevidis ? strielaj co to da a kolko mas municie musime to ubranit... a ja som strielal Liecil som a popri tom som strielal. municia mi dochadzala a v lesiku nas zostalo len par. bolo to stratene. ziadna sanca na navrat. uz si nikdy nezaharam Call of Duty. pozeram sa na nebo a prosim nech mi pomoze. zrazu len pocut mohutnu palbu za mojim chrbtom a to prichadzaju posili : JDEME CHLAPIIII ZATLACIME JEEE NO TAAAK JDEMEEE .. berem municiu od kazdeho kto ma nazvys a bojujem dalej strielam ... uz mam 4 fragy.. strielam... a potom psssssssssssss.. DO PRDELEEEE dosiel mi vzduch.. nastastie uz bol lesik zachraneni. isiel som sa doplnit. blizil sa koniec hry a ja som mal stale jednu dymovnicu nevyuzitu. Peter mi povedal .. pocuvaj lukas bude velky utok stredom cez cestu ked sa to odpiska hodis dymovnicu a zoberieme im vlajku ok? tie minuty cakania boli ako hodiny. zrazu UUUUTOOOOK a ja bezim bezim . v hlave sa mi odohrava scena s filmu ... BEZ FORESTE BEEEEEEEEZ hazdem dymovnicu heroicky sa vrham do utoku gulky lietaju ludia padaju ... cerveno zelene vesty su nad hlavamy. a niekto vola MEDIIIC stihnem osetrit jedneho cloveka ked zrazu bem. som dole .. je koniec. to COD si uz vazne nezahram. zbohom.


Tak zhruba takto to vyzeralo v mojich ociach Smile ospravedlnujem sa za chyby Smile bolo fakt super... este celu noc som sa budil pri slovach MEDIIIC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mmj Caktusáku, kde máš vystavený foto? Very Happy...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:22 am    Předmět: fota Odpovědět s citátem

Neboj Koyote už na tom pracuji...
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taaaak a ti co si v sobotu vecer stezovali ze sem jim potahl stovkovou tubu co nekdo nasel a objevila se ve ztratech a nalezech tak ta byla opravdu moje,bohuzel jsem jeste ten vecer stejne nezustal jejim vlastnikem Laughing Laughing

Jo no taky kdyby tam nekdo nasel lopatku polni US skladaci madi in china nebo co to tam bylo na nalepce tak je mi obal k ni naprd... tak nabizim dve alternativy... bud si odkupte obal ode mne za hodnotu lopatky pouhe nebo mi ji vratte .... nemam s kym spat a strane mi chybi Crying or Very sad Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikoz delsi dobu neni zadny pohyb na oddelenych forech stran k teto akci, v nejblizsich dnech je smazu, takze pokud tam mate nejake cene udaje Laughing tak je odtud zkopirujte Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozdě ale přece... omlouvám se Kaktusákovi, ale další foto z MPCC je nauploudováno až dnes... Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate