Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok když to tak berete nemá cenu se o tom už bavit dík za názor aspon vím jak to berete.Holt jste neomylní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak je to s bodováním tý vlajky, se teda nedozvíme?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:33 am    Předmět: no nevím... Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Ode mě mají kluci jen výraz chvály supr hra. osobně mi porážka nevadí modří sami uznají ,že jako tým jsme uspěly na 90% nebyl problem s zasobováním skvělá morálka. Věčina lidí dělala co měla a až na pár individualních týmu bylo vše přesně jak kojot řekl. prostě jsme byli jedna velká grupa zatím co modří pusobyli spíše jako mnoho hodně malích skupinek (není ta češtiná krásná. hodně mnoho malích ). Osobně za tohle jsem mnohem raději než za nějakých 300 bodů které rozhodly o výtězstvý.
Nehledě na to že historicky je to prostě tak němci prohráli a mužeme být jenom rádi. jinak by jsme měly mýsto hymni Kde domov můj (resp. Nad tatrou sa blízká). Zachovej nám hospodine císaře a naší zem.(tj.Rakousko uherskou hymnu)

Jinak přidám se ke krytice týmu co opustil své pozice.
hoši nejde o to že jste měly hlad. Nebo o to ,že jste nechtěly ryskovat zasah do obličej kuličkou, když by jste jedly a z toho duvodu jste odešli se najíst k autu. Doprdele ,ale neřeli jste aní píp. Z toho co jsem pochopil jste se do hry ani nevratily. Když tohle udělá jeden tým je to k nasrání ,ale jak by to asi vypadalo kdyby to udělaly všichni?!!!
Každý na bojišti pomalu hlady neviděl ale nikdo krom vás bez rozkazu neodešel z pozice. a každý až do konce vydržel ve hře. Teda výjma hellboyje u kterého je to pochopitelný, ale i přes svuj momentalní zdravotní stav se pohyboval na bojišti alespoň jako fotograf a udělál skvělé fotky. a věřím ,že kdyby mu to kojot zakázal zustal by do konce.

Proto si myslim ,že stop pro vás na takové hry je prozatím správný ,že daleko vhodnější je pro vás hry typu aligator než pravě MPCC nebo Warzone nedej buh Vyvedení nebo železný trojůhelník.
Kanče, kanče po tobě číst příspěvěk... no Komenský se v hrobě obrací jak prasátko na rožni. Laughing A Caporreto byl italský superdebakl... ale to už je jen kec bokem. Sice jsem si to jako ve hře moc neužil ale viděl jsem to z jiného pohledu než bojovník. Ale jinak s příspěvkem 100% souhlasím...
_________________
In vino veritas....in pivo taky


Naposledy upravil Cactusius dne po srpen 10, 2009 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poděkovat všem modrým , že vyhazovali na mrtvolišti odpad do pytlů , nebo to dávali na vyditelné místo k těmto pytlům .
Nenašel jsem žádný odpad mimo mrtvoliště , za to vám děkují ti čtyři šašci Wink ci vám vydávali munici a museli po hře vše zbalit a tímto jste nám ušetřily práci .

Ještě jednou děkuji .

TO Hellboy : myslím , že měla být za 300 bodů , ale počkej si na vyjádření kluků od Leones .

Červení : takticky precizně vyčištěný střed pískovny ( sám jsem byl svědkem ) , to že vám Kexo přepsal body , to se stane , ale nikoho neposlat na kontrolu bodů Rolling Eyes , nikdy nic nepŕedpokládejte Wink .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:55 am    Předmět: Splešl dík Rejmimu Odpovědět s citátem

Já bych chtěl ještě jednou poděkovat Rejmimu za promptní sehnání lepící pásky a následnou asistenci při improvizované výrobě ztraceného zásobníku. Pravda, padly na to dva - tři metry pásky, ale za to zásobník vydržel až do konce hry a já nemusel střílet "ala Soma" po jedné kuli.
Taky posílám dík nálezci, který můj zásobník našel a dopravil na "ztráty a nálezy."

citace:
.....Já zvyklej objedvat max okolo 13.00 v běžný pracovní den a při takovéto zátěži mám jíst až v 16.00?!!!!! .....
To myslíš vážně? Představ si, že já zvyklý v běžný pracovní den obědvat cca okolo 13-té, jsem celý den byl je o dvou tatrankách, které jsem si navíc svou vlastní prdelí rozšmelcoval na cimpr campr. Guláš ten mi pod nos ani nezavoněl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šlo to na CBčkách - vlajka byla za 300 bodů.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi ten ich odchod kvoli jedlu už neriešte. Mám pocit že to je ako keby ste hrach na stenu hádzali.

"Vojak, ktorý je spokojný, najedený, v suchu a v teple nikdy nebude na bojisku robiť hrdinské činy. Najlepší vojak je hladný, vystresovaný, mokrý a nevyspatý. Vtedy od neho možte čakať že splní aj nemožné úlohy." - to nemám zo svojej hlavy. to napísal Viktor Suvorov.

a chlapci ktorí opustili pozície aby sa napapali nechcú byť najlepší. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil Predators SK dne čt srpen 13, 2009 1:01 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

suelin napsal:
OK sypu si popel na hlavu neměl jsem tolik času sedět na netu před akcí tak jsem na foru vůbec nebyl,proto jsem nevěděl kam mám jít.Jestli Vás to všechny do jednoho pohoršilo tak je mi to líto,ale chyby dělá asi každý.Nechal jsem to hold na poslední chvíly.Jestli jste tak přísní tak to beru na vědomí a příště si dám bacha.Rozhodně jsem to neudělal schválně nebo z lenosti prostě jsem si myslel že jsem tam kde mám být.
GEorGE napsal:
Nebudu zbytečně zaplácávat komentáře k akci. Takže raději napíši koment pro Jirku/Hrochy sem:
Ptát se pořadate, kde na frontě máte být je pěkná kravina. Pořadatel má svých problémů dost a ještě aby rozesílal jednotlivé týmy do pozic... Toto je jen a jen na velení! Já jsem hodně dlouho čekal na křižovatce, až se seskupíme s týmy, které jsem v životě neviděl a ptal se kdo je kdo. Je tak těžké udělat to samé? Nehledě na to, že zde na webu je kompletní info s kým kdo hraje a v jakém sektoru se má nacházet!


Ať už postih za tuto chybu bude jakýkoliv, přimlouvám se spíš za rozumnou mírnost, jedná-li se o jejich první prohřešek/nepochopení. Nicméně to hodně říká o přístupu Hrochů a tak by si ostatní, co se na takovéto akce hlásí měli uvědomit toto. Jestliže mě nezajímá, co se píše a připravuje na fóru pro danou hru, chci jen přijet, někdo ať mi řekne, kam mám jít, dobře si zastřílet, včas se najíst, nemám na MPCC co hledat! Akcí na výběr je dost. Tedy pokud jsou Hroši soudní, žádnou stopku nepotřebují, protože příště nepojedou z vlastní vůle. A nebo se prostě přizpůsobí dané akci.

K nepřiznávání si zapamatujte kluci jednu věc. Jestliže skutečně uvidíte nějaký evidentní prohřešek, seberte se jeden, dojděte si za dotyčným, nechte si to od něj vysvětlit a hlavně si zjistěte, kdo to je. Následné řešení nikomu nic nepřinese a jen se na to nabalují emoce, které pak z neznámého křižovaného dělají největšího podvodníka na světě a přitom může v počátku jít pouze o nevědomý zásah. To se řeší vždy na místě.

Na hře jsem nebyl, vyjadřuji se pouze k tomu, co jsem si přečetl na fóru a na webu k akci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť je to pořád dokola:
Modří: "Ty rudé svině nepřiznávali"
Červení: "Ty modří šmejdi nepřiznávali"

Už mě to nebaví, jak se to neustále řeší. Pokud někoho nechytnete, tak si to nechte pro sebe a zbytečně nesviňte fórum domněnkami!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
Každá ze stran se poučila ze svých nezdarů , přece jen to byl jiný styl hry než na co jste zvyklý . Přece jen držet opevněnou línii bez lidí a munice je dost tězký a je potřeba jiný typ strategie a i přizpůsobyt styl boje .
Těm komu tato hra nevyhovuje , tak ať nejezdí a nekazí ostatním hru .

Přesně tak a naprosto souhlasím. Příště zvažte všechna pro a proti než se někam vydáte Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drobný koment z mého pohledu.

MPCC 2009

Kdo tam nebyl, neuvěří. Tak se dá jednoduše popsat, jak bombastická akce MPCC 2009 opravdu byla. Již den předem jezdil mráz po zádech z nádherných opevnění z pytlů, zaminovaných polí, kulometných hnízd a všeho možného, co si účastníci sami vybudovali. Herní prostor vypadal luxusně a nemohli jsme se dočkat, až bitva vypukne. I když mě jímala hrůza z pověření velet skupině Delta.

V přiděleném východním cípu lesního sektoru jsme rozvinuli obranu v bunkrech na východě a zbytek bránil rojnicí jih. Podotknu jen, že jsme to měli ze všech nejdál k mrtvolišti, fakt štreka přes celý herní prostor. Den předem proběhla porada, kde byla dohodnuta možnost ustoupit a stáhnout se do lesíka Forestů. Světe div se, tato varianta opravdu nastala. Dle mého názoru to bylo více než logické – kraj herního prostoru dosti široký téměř bez opevnění a v těsné blízkosti soupeřova mrtvoliště. Utrpěli jsme zde těžké ztráty, ale pár lidí se podařilo zachránit. Skupina Delta se po té rozpadla a operovala pod velením Šotka (Forest/Sudeta ore) a já si zahrál konečně nefalšovaného pěšáka. Zpočátku jsme si zabojovali o těžce opevněný val modrých v pískovně a hodně krváceli. Až napotřetí se zadařilo a společnými silami s Predators (ze severu) a Sudeta ore + torzo Déčka (z východu) jsme ukázkově rozcupovali modré obranné pozice na vršku. Toto vítězství bylo klíčové pro celou hru, protivník nejspíš touto prohrou ztratil veškeré naděje a posílal „chaotické“ útoky na všechny naše sektory, které byly bez problémů odraženy. Hra se zvrhla v zákopovou válku, i přes to, že zasáhl pořadatel zvýšením přídělu munice a zrychlením recyklace modrých. Nám pro změnu opět po zásahu pořadatele explodoval muniční sklad, takže jsme byli téměř dvě hodiny bez munice! Protivník těchto výhod ale nedokázal využít, jeho útoky byly znovu rozmělněny bez úspěchu na celou naši linii. Z posledních sil se ještě zmohl k útoku na sektor Alfa (v západní lesní úžině), ovšem reakce rudých byla blesková a stažení vojsk z jednotlivých pozic po celé linii proběhlo velice rychle. Protivník se i zde naprosto zdecimován stahoval za své bunkry. Blížil se konec bitvy a z hecu jsme si zaútočili na poslední protivníkovu vlajku tzv. ruským útokem. Ten se ovšem krutě nezdařil, soupeř nás ze svého území doslova vypráskal a podařilo se mu ukořistit na poslední chvíli i naši vlajku.

Celková atmosféra byla fantastická. Létaly sádrové granáty, které přesným hodem likvidovaly kulometná hnízda. Zadýmené až stometrové linie, ze kterých se na nás řítily hordy nepřátel. Strach ze zaminovaných polí. Munice docházela a místy až v poslední vteřině dorazili zásobovači z muničáku. Přesuny celé bojové linie do krizových oblastí. Co více dodat než naprostá nádhera.

Nechápu jak, ale modří vyhráli, i když jsme půl dne ovládali 2/3 území a deklasovali každého, kdo se pokoušel uzmout i kousíček našeho prostoru, vyjma onoho lesního cípu. Protivník byl také podpořen pořadatelem, na úkor těžké ztráty bodů, zrychlením recyklace, zvýšením přídělů munice a výbuchem našeho muničku.

S úsměvem ale mohu říci, že červení byli morálními vítězi, operovali jako jeden muž, dodržovali strategii do puntíku a přidali i um se zbraní. To vše pod geniálním velením Kojota.

A nekamenujte mě, fakt mi to tak připadalo:)


Naposledy upravil GEorGE dne po srpen 10, 2009 2:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Templaar napsal:
Celkovo sa holkám velmi velmi páčilo, nezastrelili ste počas celej hry ani jednu, čo svedčí o tom že ste gentlemani Laughing
Verím tomu že ich na nejakých ďalších akciách určite stretnete znovu.
Wink

Já jsem viděl děvčata jen na hlavním brífingu v boji bohužel né Crying or Very sad .
Jako zásobovač jsem na to neměl čas koukat po holkách Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Templaar napsal:
Celkovo sa holkám velmi velmi páčilo, nezastrelili ste počas celej hry ani jednu, čo svedčí o tom že ste gentlemani Laughing
Verím tomu že ich na nejakých ďalších akciách určite stretnete znovu.
Wink

Já jsem viděl děvčata jen na hlavním brífingu v boji bohužel né Crying or Very sad .
Jako zásobovač jsem na to neměl čas koukat po holkách Laughing Laughing


Plnenie úloh bolo prvoradé, na to sme tam išli. To len Bohouš sa priznal že sa troška zapozeral. Laughing
Je pravda že na Ačku sa to od rána až do 15tej - 16tej skoro vobec nehýbalo. takže baby sa zúčastnili takých menších prestreliek, do velkých útokov ich velenie nenasadzovalo. až pri poslednom hromadnom útoku červených.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:

Takze konecne realne zhodnotenie celej hry.Modry nemali sancu vystrcit nos z lesa az do konca hry,pokial sa Cerveni nerozhodli z recesie urobit utok ako v prvej svetovej....cerveni su proste absolutni favoriti ... Laughing


Pokial si si nevšimol tak sme v prvej svetovej vojne aj celý deň boli. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dvě věci k zasmátí :

- munice byl takovej nedostatek , že obě strany běhaly po dobitým území a sbírali munici ze země . Na první pohled jsem si říkal co tam ti bobani dělají , ale když jsem přišel blíže tak mě to bylo jasný Razz

- při sbírání archů , kam se prováděly zápisy jsem zažil malej šok , zakopl jsem o jakejsi drát a vykoukl na mě sádrák , jsem se málem posral , když mě došlo co to je . A když jsem sbíral pytle , tak jsem našel ještě pár dárečků , všechno dálkově odpalovaný pyro Laughing
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžu si pomoct (modrá) ale D sektor (červení vlevo) byl zhruba od 13té hodiny až do konce hry fraška a nedůjstojný pingpong akce formátu MPCC! Balistické střílení - proč ne. Balistické střílení 4 až 5 hodin v kuse - tak hrávají retardi s Xtrama.

Regulérní hra byla pouze do té jedné a potom pouze na Ačku (červení pravo). 50 lidí se tam (D) prakticky nudilo a z různých nerozhodných taktických důvodů podpořených hnojůvkou a otevřenýma loukama tohle byla nejblbější pozice pro obě barvy.

Červení - nebavilo by Vás více bojovat o 50 metrů zpátky v již dobytém území? Ten potenciál hry se v těch sektorech vůbec nevyužil! Zbytečná práce s budováním palpostů.

Co se týče výbuchu vašeho muničáku tak jsem tuto informaci nezaznamenal a to jsem byl v druhé částu blízko CBčka. Pokud jsme něčeho nevyužili, tak to bylo protože nebylo čeho.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

suelin napsal:
Tak tady to musím uvést na pravou míru to že odcházíme z pozic věděl šotek který nás poslal na oběd.To že se už nevrátíme věděl jak šotek tak koyot protože jsme to hlásily do vysílačky.
Chlapi tuhle aferu uzavřu po osobním pohovoru s Šotkem, abych měl jistotu... já osobně jsem slyšel akorát to s tím "žraním v masce"... nic víc.. tudíž jste skončil bez nahášení... jak říkám proberu to a udělám závěr... dál se o tom nemá cenu hádat... Wink
mmj na obranu Hrochů, Šotek je na oběd poslal Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- při sbírání archů , kam se prováděly zápisy jsem zažil malej šok , zakopl jsem o jakejsi drát a vykoukl na mě sádrák , jsem se málem posral , když mě došlo co to je .



Ajtakrajta to bylo asi naše Laughing Laughing Laughing .Na začátku sme šli pomoc s obranou středových bunkru a pak se uz nikdo nedostal tak blizko aby to odpálil Crying or Very sad Tak snad příště Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MatoHa



Založen: 11. 06. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 4:58 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

to f3:no a zakazdym ked by niekto dobil stredove bunkre, hra by sa restartla....to by nebol SPEED?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alá sbírání kuliček:ano v odpoledním čase (levej sektor) jsem bohatě sbíral kuličky a ostružiny,páč sem svoje střelivo odevzdával potřebnějším......jako medik sem toho zas tak nepotřeboval Laughing .....a já si trapně myslel ,že sbíraj jenom červený! Very Happy

btw:letos jsem nenašel ani jednu houbu!!! Laughing možná to bude tím,že toho na písku moc neroste.... Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..

Naposledy upravil Predators SK dne čt srpen 13, 2009 1:00 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně udělat hurá akci před koncem boje a celé to projet mi nepřijde jako dobré nápad. Není to jenom o to,že jste celej den drželi dvě třetiny placu,ale taky tom udržet svoji vášeň na uzdě až do konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 - pochop, ze takova hra je o TAKTICE. Kdyz veleni zjisti, ze to nekde nema cenu, melo tam nechat pet lidi hlidat a utocit se zbytkem nekde jinde. My jsme tam hlidali ve vice lidech, protoze to pro nas bylo stezejni misto a proto, ze to ty lidi meli kousek na stred, kdyby bylo potreba, coz obcas bylo. Vetsina lidi tam celou dobu spala (a to jako opravdu) a obcas si na dalku nekoho zastrelili, protoze jste se tam promenadovali jako na prehlidce a za to se jim Kojot odmenil zaverecnym utokem. Jako fotograf jsem mohl chvili pozorovat jak jste tam fungovali a promin, skupinky lidi prochazejici se po lese to mi zrovna jako neco extra promysleneho neprislo. Kdyz jsem prochazel vasim uzemim, videl jsem porad nejake jednotlivce jak chodi sem a tam a nikde jsem moc neregistroval zadnou velkou organizaci. Na nasi strane tohle neexistovalo. Tam si bez Rajka, Sotka a Kojota nikdo ani neuprdnul a podle toho to taky ve vysledku vypadalo. (a nebojte se, nic jsem a vas nasim neprozradil, ono ani nebylo moc co Smile )

Johny, vzhledem k tomu, co jste cely den predvadeli jsem nabyli dojmu, ze by to mozna i mohlo vyjit. A kdyby se hralo podle pravidel, ktere platili na zacatku, tak nam to nijak nemohlo uskodit.

Jinak porad jeste cekam na odpoved jak to bylo s tou zmenou pravidel, ze se vlastne hraje o vlajku a myslim, ze nejsem sam.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne po srpen 10, 2009 6:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..

Naposledy upravil Predators SK dne čt srpen 13, 2009 1:00 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady šlo jen o to, že byly lidi, který si za celej den ani nevystřelili a někde seděli na hlídce, nebo za bunkrem. Už proto i za cenu tý vlajky bylo tohle krasný zpestreni konce hry. Určitě to bylo mnohem lepší, než aby hra pro lidi skončila jen zatroubením a vstáním z bunkru/zákopu a následnym odchodem z plochy a odjezdem domu. Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navic pokud byla vlajka za 300 stejne nechapu jakym vypoctem mohla ve vysledku prevazit minimalne 30ti procentni bodovy naskok, ktery jsme meli.

Mam pomerne intenzivni pocit, ze o tom, ze se najednou hraje na vlajku vedeli tak akorat modri. Zatim nikdo koho jsem se ptal o nejake vlajce nemel ani paru, koneckoncu vysela na miste, ktere patrilo na zacatku vam.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem nehrál jen jsem to sledoval z protější louky. Je mi líto,ale nehrál jsem z osobních důvodů. A vyhrát boj neznamená vyhrát válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taka je pravda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Nemůžu si pomoct (modrá) ale D sektor (červení vlevo) byl zhruba od 13té hodiny až do konce hry fraška a nedůjstojný pingpong akce formátu MPCC! Balistické střílení - proč ne. Balistické střílení 4 až 5 hodin v kuse - tak hrávají retardi s Xtrama.

Regulérní hra byla pouze do té jedné a potom pouze na Ačku (červení pravo). 50 lidí se tam (D) prakticky nudilo a z různých nerozhodných taktických důvodů podpořených hnojůvkou a otevřenýma loukama tohle byla nejblbější pozice pro obě barvy.

Červení - nebavilo by Vás více bojovat o 50 metrů zpátky v již dobytém území? Ten potenciál hry se v těch sektorech vůbec nevyužil! Zbytečná práce s budováním palpostů.

Co se týče výbuchu vašeho muničáku tak jsem tuto informaci nezaznamenal a to jsem byl v druhé částu blízko CBčka. Pokud jsme něčeho nevyužili, tak to bylo protože nebylo čeho.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ještě že tě neznám Twisted Evil . Příště radši teda nejezdi, když tě to tak nebavilo a mimochodem nikdy nejni nic zbytečný, nikdy nevíš co se ve válce semele a i blbá jamka od sviště ti může zachránit kejhák Laughing válka si prostě nevybírá Cool
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate