Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ALEJ PROKLETÍ 09
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 3:00 pm    Předmět: Re: mrtvolky Odpovědět s citátem

fremen napsal:


po oživení jsem se vypravil pomoct spiderovi jenž byl ještě s někým zapikanej v panelákách kdesi u vily cestou jsem hodil protitankovku kousek od bodu S III bylo cca 17,40 a proběhl směrem za spiderem,když jsem se dostal na místo byl jsem objeven protivníkem,vytáhl jsem druhou protitankovku a ejhle ztratil jsem někde žárovou zápalnici,tak jsem se proplížil zadem okolo zmíněný budovy a po nějaký březový větvy vlez dovnitř,protivník se pohyboval někde okolo schodiště tak jsem se dostal cca do třetí místnosti od nich,zvenku se ozývali hlasy příchozích rudochů kteří se připravovali projít budovu.Venku stál jakýsi pohan s otočenou hlavou směrem ke vstupu do budovy a s někým klábosil,měl nádherně našponovanou krkavici,tři výstřely a šel,přeběhl jsem přes chodbu do protější místnosti a čekal na smrt,než však přišla vzal jsem sebou další dva válečníky,tohle bylo fakt vostrý,klepal jsem se adrošem snad ještě 10 minut a bylo pro mě potěšující slyšet" to seš zase ty???že jsi v tý díře nechcíp"kdosi komentoval můj pád do díry pro stojícího střelce při útoku na S II....v tomto lvl krásný 3 vraždy


aaaaano, rota B zrejme to byly svicar, Foxic, Tony, jen mi tam nejak hapruje Setler. a ano, ze jsi v ty dire nechcip Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 2:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Este sem nahodil par fotek http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_galerie&gid=869
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 5:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

c o dodat, opět moc hezké foto Smile... aspon vidím co tamnaši celou dou dělali Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Este sem nahodil par fotek http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_galerie&gid=869

Pěkný Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak konečně vidim to Paintballové RPG. Více fotek nemáte?
Jinak fotky jako vždy pěkné Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikoz se privatni fora uz nepouzivaji tak je zitra smazu, takze z nich zachrante co chcete a pak jim udelejte PA PA
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 6:34 pm    Předmět: Re: hodnocení Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
i když tedy nechápu jak jste mohli vydržet asi dvě hodiny před koncem hry být zakempený za silnicí a prostě jen tak střílet. Nevim jestli si tam někdo ladil kulomet nebo co tam prováděl, ale efekt teda vůbec žádnej. O zadýmení silnice a útoku, který nepřišel a těch naprosto zbytečných dělbuchách ani nemluvě.

Ani by som nepovedal ze efekt nulovy. Pokial viem prestriedali sa tam viacery hraci kvoli dobijaniu municie, strielali na slepo a vystrelili pokial viem tak 3 ludi. Po tom co tam hodili par sadracov, stacilo uz potom hodit len par zelenych sliviek co rastlo na strome pobliz a cerveny na tom bode kricali pozor granat Laughing Vcelku dobre sa tam odpocuvali rozhovori, a prijemne sa tam pozorovalo co sa deje pozdlz cesty. To najpodstatnejsie vsak je, ze len par ludi takymto sposobom vzbudzovalo pocit neistoty (hrozby) a maskovalo tak to, ze na bode SIONII bolo len zopar ludi a zvysok sa pokusal presuvat na ine pozicie k boju na bod SIONIII.

Sorry ze reagujem az tak mrdne neskoro, ale az teraz som sa k tomu dostal aby som si to cele precital.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate