Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ALEJ PROKLETÍ 09
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skzeman



Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 183
Bydliště: Zeleneč

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Pravděpodobně rozhodli dvě věci. Komunikace, kterou dle slov Hellboye měli modří slabší, ale rudí zase mimořádně kvalitní. A pak ten ranní útok na bod 10. Jinak jak psal Vader, adrenalin to sice je, ale vulgární nadávky, notabene od mrtvoly, do paintu přeci jen nepatří. Málem mi to zkazilo celý jinak úplně krásný den plný akce v Namových džunglích Smile. Moc sem si užíval. Díky moc!


Viem len o nadavkach po zazneni sireny ked par nasich kupilo brutalnu davku na ceste pri Sion III. A to musis uznat ze sa nerobi... Pocas hry som dostal aj do huby a zdaleka to tak neboli ako to po skonceni hry... Bolo to zbytocne a tie nadavky, ktore za tym prisli boli asi prirodzenou reakciou Wink aj napriek tomu sa chceme ospravedlnit za pouzitie explicitnych vyrazov...
_________________
Lukas "Zeman" Lukacovic
TT legion organization manager
clen Rady =DG=

www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to s těma Fremenovejma mrtvolama nebude tak horký. Obrana bodu 10 (S III) v okolí budovy čítala 8 lidí, z toho 2 přežili, jeden byl vyndán ještě před útokem, což je na sestřelení dírou ve stropě max. 5 lidí. Z toho 2 se nacházeli dále od budovy a z díry je těžko mohl vidět, jedině střelbou skrz krov a jsem si jist, že třeba Kuba schytal čelní zásah. Nevím, jak dlouho tam byl Fremen zapikolovanej, ale dobrých 15 minut jsem ležel a kontroloval situaci okolo vlajky, po přiběhnutí přeživších SZ na mrtvoliště nikdo další z červených nedorazil. Celkově tedy vyrubal 3-4 členy SZ a nikdo jiný než my se tam nenacházel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže za PBN Náchod , který se účastnil pouze ve svém složení 4 vojáci + jeden náhradník z Jaroměře tří záškodnických akcí ( dvou v budovách a jedné v prostoru u bodu III) v počtu 4 střelby schopných vojáků, protože Spiderovi nefungovala ani jednou zbraň jsme pořešili 17 rudých za PBN . Min. jednoho pořešil náhradník z Jaroměře o čemž vím, ale jeho přesné počty neznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDA napsal:
Takže za PBN Náchod , který se účastnil pouze ve svém složení 4 vojáci + jeden náhradník z Jaroměře tří záškodnických akcí ( dvou v budovách a jedné v prostoru u bodu III) v počtu 4 střelby schopných vojáků, protože Spiderovi nefungovala ani jednou zbraň jsme pořešili 17 rudých za PBN . Min. jednoho pořešil náhradník z Jaroměře o čemž vím, ale jeho přesné počty neznám.


takze jestli to chapu dobre, sli jste 3 x v 5 lidech do zaskodnicke akce (takze 15 vasich smrti) a mate zaznamenano 18 lidi ktere jste zastrelili ?

PS: co ma Spider za zbran ??? ja jen abych si ji nekupoval Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Herys



Založen: 08. 02. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDA napsal:
Takže za PBN Náchod , který se účastnil pouze ve svém složení 4 vojáci + jeden náhradník z Jaroměře tří záškodnických akcí ( dvou v budovách a jedné v prostoru u bodu III) v počtu 4 střelby schopných vojáků, protože Spiderovi nefungovala ani jednou zbraň jsme pořešili 17 rudých za PBN . Min. jednoho pořešil náhradník z Jaroměře o čemž vím, ale jeho přesné počty neznám.


Já (nahradník z Jaroměře) jsem si jistý 3mi hráči ,které jsem sundal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K5 Rolling Eyes
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo tak nějak to asi bude, ale mohle bejt více KDYBY
mu ten kvér střílel, protože mu prošlo pod okny min. 8 rudejch anichž by si ho kdo všimnul. Twisted Evil a než k němu někdo dorazil s funkční flintou byly už z dostřelu.


Naposledy upravil EDA dne po srpen 17, 2009 1:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak mne to zapada cele do sebe, plne to odpovida vysledkum v druhe polovine hry, kdy Modri proste uz prestali vyvijet koordinovanou aktivitu a jen vysilali zaskodniky od 14:00 meli toti RUDI 67 ztrat a MODRI jen 53 ... coz je podle mne odpovidajici zde nahlasenym 15 ku zhruba 20 v pripade PBN, kteri byli prakticky jedini, kdo v tech pozdejsich hodinach aktivitu vyvijeli....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Meli jsme 4 jednotky po cca 4 az peti lidech a minimalne dve byly docela uspesne. V to nepocitam Fremena, ktery sel na pomoc Nachodu a vratil se po dlouhe dobe s docela dost zarezy na pazbe... Ono navic i po druhe hodine jsme provedli mam pocit jeden utok na bod III, ktery jsem sam jaksi taksi koordinoval a kde jsme stejne zarvali, coz nam dost ty pocty zkazilo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

odpoledne bylo par smrti zpusobeno nasim utokem na Sion I (skolka, 6 : 3, resp. 4 modrym), a pak neco pri akci modrych kolem Sion III, kde jsme utocici jednotku napadli zezadu a par jich vyndali... to jen aby se vse nepripisovalo zaskodnikum Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

par fotek z mrtvoliste rudych

http://aka.rajce.idnes.cz/alej_prokleti_09/#album
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 4:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

skzeman napsal:
Voves napsal:
Pravděpodobně rozhodli dvě věci. Komunikace, kterou dle slov Hellboye měli modří slabší, ale rudí zase mimořádně kvalitní. A pak ten ranní útok na bod 10. Jinak jak psal Vader, adrenalin to sice je, ale vulgární nadávky, notabene od mrtvoly, do paintu přeci jen nepatří. Málem mi to zkazilo celý jinak úplně krásný den plný akce v Namových džunglích Smile. Moc sem si užíval. Díky moc!


Viem len o nadavkach po zazneni sireny ked par nasich kupilo brutalnu davku na ceste pri Sion III. A to musis uznat ze sa nerobi... Pocas hry som dostal aj do huby a zdaleka to tak neboli ako to po skonceni hry... Bolo to zbytocne a tie nadavky, ktore za tym prisli boli asi prirodzenou reakciou Wink aj napriek tomu sa chceme ospravedlnit za pouzitie explicitnych vyrazov...
Toto jsem neměl na mysli, to je celkem pochopitelné a omluvitelné Wink Měl jsem na mysli mrtvolu! která odcházela na mrtvoliště na začátku vašeho seskupování k poslední steči a dosti nevybíravým způsobem nás chtěla buď naštvat, urazit, nebo jen prozradit naše pozice, ale to už je teď jedno, už jsem na to zapoměl Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uploadnuty SZ fotografie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Extraordinérní řežba.
Konečně jsem letos pořádně rozhýbal spoušť i své tělo Very Happy
Moc pěkný boj a super protivník.
A osobně jsem nenarazil na nic unfair.
Takže hodnotím vysoko.
Sláva vítězům. Čest poraženým.
Díky za hru.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
patras napsal:
na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.


47 byl náš michal a řešily jsme koordinatora nám bylo řečeno že se ke koordinatorovi nesmí do patra a michal byl pravě z patra vystřelenej jinak nikomu nehlasil kde kdo je.
navíc jsme operovali celý den jen ve dvou a nevim komu by to hlasil když jsem byl tou dobou už mrtvý a posily byly ještě kdesi v daly


V patre koordinatora nebyl po celou dobu hry pritomen jediny hrac.. za to dam ruku do ohne... kdokoliv udelal krok byt na prvni schod ke koordinatorovi byl okamzite vykazan do patricnych mezi...nicmene budova byla dvoupatrova.. modri vykousavali rude z 1. patra nikoliv z druheho, nicmene diverzi v budove koordinatora zabili dle mych presnych odhadu 3 rude... 2 pri diverzzi a jednoho, kdyz doslo k cisteni.
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
patras napsal:
na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.


47 byl náš michal a řešily jsme koordinatora nám bylo řečeno že se ke koordinatorovi nesmí do patra a michal byl pravě z patra vystřelenej jinak nikomu nehlasil kde kdo je.
navíc jsme operovali celý den jen ve dvou a nevim komu by to hlasil když jsem byl tou dobou už mrtvý a posily byly ještě kdesi v daly


cislem si jistej nejsem .. v ty budove byly dva ve 3 patre .. jeden na me houknul heslo strom tak jsem ho odstrelil ... kdyz odchazel tak nahlasil co a jak slyseli to vsichni z naseho tymu pod okny .. a pak jsem to dostal z toho 3 patra kdyz jsem vylezl z boku do budovy... vim ze tam nekdo byl protoze jsem po nem predtim jeste 2x vystrelil Smile

dotycni jiste vi .. a dal o tom mluvit nemusime
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kanec napsal:
patras napsal:
na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.


47 byl náš michal a řešily jsme koordinatora nám bylo řečeno že se ke koordinatorovi nesmí do patra a michal byl pravě z patra vystřelenej jinak nikomu nehlasil kde kdo je.
navíc jsme operovali celý den jen ve dvou a nevim komu by to hlasil když jsem byl tou dobou už mrtvý a posily byly ještě kdesi v daly


cislem si jistej nejsem .. v ty budove byly dva ve 3 patre .. jeden na me houknul heslo strom tak jsem ho odstrelil ... kdyz odchazel tak nahlasil co a jak slyseli to vsichni z naseho tymu pod okny .. a pak jsem to dostal z toho 3 patra kdyz jsem vylezl z boku do budovy... vim ze tam nekdo byl protoze jsem po nem predtim jeste 2x vystrelil Smile

dotycni jiste vi .. a dal o tom mluvit nemusime

tak to rozhodně nebylo číslo 47 (michal) ležel venku vedle mne před budovou koordinatora (panelák blíž k bodu 7). Ve třetím patře u koordinatora na beton nikdo nebyl možná v jiné budově ale o tom nic nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už to neřešte Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDA napsal:
už to neřešte Cool

Přesně tak Wink . Hra byla perfektní se vším všudy a vlastně i celý víkend.
Raději sem všichni kdo jste fotili nahrajte fotky Laughing díky
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No přesně ták. Fotký fotký fotkýýýýýýýýýý Laughing Laughing Laughing Laughing
Hlavně ten paparazzi v oranžový vestě jich muší mít mrtě. Cool Cool Sem s tím. Shocked Shocked
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
. Jinak jak psal Vader, adrenalin to sice je, ale vulgární nadávky, notabene od mrtvoly, do paintu přeci jen nepatří.


Samozřejmě, měl jsem na mysli nadávky typu, "ku_va jau!" nebo "Mákněte vy líný ....!" atd... To k tomu patří, ale když jsem ke konci hry byl jako mrtvola poslán do dámského přirození, to se mi taky zrovna moc nelíbilo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 5:46 pm    Předmět: mrtvolky Odpovědět s citátem

při vašem tlaku po dobytí S III na bod S II jsem u rozvalin budovy sejmu tuším dominika přilepenýho na zed´budovy,pak jsem zemřel


jo džordži pět kousků ze střechy...jeden to komentoval tím,že po něm nekdo střílí a že neví odkud,že šli 4 kule,ale ty se rosprskli o větvičky,takže když se mi trošku pohnul tak ta pátá ho poslala svačit,to bylo cca po minutě,po cca 10minutách marty s hrskou lidí podnikl útok na váš bod 10 to už jsem byl zase na střeše a když jste je tlačili do bezpečí od vaší vlajky tak jste mi tam přede dveřma probíhali,někdo si tam kleknul a dostal to do lejka,pak někdo vbíhal dovnitř a dostal do čela,strašně se tomu divil a řval do budovy na svýho partáka proč po nich střílí ten s údivem a rozpřaženýma rukama a tvrzením já to nebyl dostal do zátylku,krásná práce...před tímhle vším jsme měli v držení tenhle barák cca 30 minut, z okna jsem tam jednou ranou někoho sejmul do kebule a ten s výkřikem "jau"šel na mrtvoliště,byl u toho pohanskej fotograf a moc se mu to líbilo.... za tohoto života jsem poslal spát 7 rudých válečníku,při mém zdechnutí to vládík komentoval slovy fremene se dneska snažíš!!!


při marném dobývání bodu S III a strašnejm ztrátám při těchto útocích bylo velením rozhodnuto dobýt zpět alespoň bod S II.Po zkušenostech s odposlechy jsem přejmenoval bod S I na bod S III a s vědomím,že na nás zase budete čekat na tej prokletej trojce jsme to vzali od jedničky a k vlajce jsme došli bez kontaktu z protivníkem,kde jsme vyčistili rozpadlou budovu za cestou kde jsem sejmul někoho a slepa leželi tam spolu v trávě a zabezpečil obranu bodu S II,v tu dobu probíhal v budově přes cestu od naší dvojky směrem k vaší dvojce litý boj,šel jsem to tam omrknout a za valem přes cestu jsem narazil na nějakého rudého válečníka a tři rány do hlavy opět slavili úspěch za cca 3 minuty jsem na stejném místě sejmul borodova a kluk když odcházel tak mi začal stínovat dalšího rudocha v nějaký černý kombinéze,rána do zdvižené pravice a několik ran do krku a hlavy sice měla za efekt,že mi šel z rány,ale černej rudoch už byl zapikanej,sorry boro ale fakt jsi mě nasral,následně jsem se vrátil do tý jámy kam jsem při útoku na slepa spadnul a sejmul jem tam jednoho za dvou příchozích rudochů jenž se nás tam snažili vyndat z otevřené budovy přes cestu kdo dal toho druhýho nevím,pak se ozvala střelba z poza valu směrek k tý prokletý trojce a to byl můj 6 kill na v tomhle životě...


při vašem útoku z nízkého borku na S I jsem sejmul kohosi kdo ležel za vojtěchem,který mě následně krásným killem na 30 metrů mezi oči poslal spát...1 kill


po oživení jsem se vypravil pomoct spiderovi jenž byl ještě s někým zapikanej v panelákách kdesi u vily cestou jsem hodil protitankovku kousek od bodu S III bylo cca 17,40 a proběhl směrem za spiderem,když jsem se dostal na místo byl jsem objeven protivníkem,vytáhl jsem druhou protitankovku a ejhle ztratil jsem někde žárovou zápalnici,tak jsem se proplížil zadem okolo zmíněný budovy a po nějaký březový větvy vlez dovnitř,protivník se pohyboval někde okolo schodiště tak jsem se dostal cca do třetí místnosti od nich,zvenku se ozývali hlasy příchozích rudochů kteří se připravovali projít budovu.Venku stál jakýsi pohan s otočenou hlavou směrem ke vstupu do budovy a s někým klábosil,měl nádherně našponovanou krkavici,tři výstřely a šel,přeběhl jsem přes chodbu do protější místnosti a čekal na smrt,než však přišla vzal jsem sebou další dva válečníky,tohle bylo fakt vostrý,klepal jsem se adrošem snad ještě 10 minut a bylo pro mě potěšující slyšet" to seš zase ty???že jsi v tý díře nechcíp"kdosi komentoval můj pád do díry pro stojícího střelce při útoku na S II....v tomto lvl krásný 3 vraždy



suma sumárum naprosto jistejch 18 killů a tři kdy jsem si nebyl 100% jistej jestli jsem to byl 100% já,takže když to vezmu průměrem tak jsem poslal do věčných lovišt´1/6 nepřátel a to je na tom to nejsmutnější.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 5:52 pm    Předmět: mrtvolky Odpovědět s citátem

jen by mě zajímalo kde jsem jaroslave sejmul tebe????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 5:58 pm    Předmět: Re: mrtvolky Odpovědět s citátem

fremen napsal:
,v tu dobu probíhal v budově přes cestu od naší dvojky směrem k vaší dvojce litý boj,šel jsem to tam omrknout a za valem přes cestu jsem narazil na nějakého rudého válečníka a tři rány do hlavy opět slavili úspěch za cca 3 minuty jsem na stejném místě sejmul borodova ....

tak tohle jsem byl fremene ja Laughing , byla to jedna do hlavy, jedna do zad a jedna do ruky Laughing
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne čt srpen 20, 2009 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle je náš Vasil Zajcev Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pampadadáááá... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde: http://www.pohanskypes.cz/?q=node/291
Esej od naseho hrdinneho bojoveho velitele... Jaroslava!
Je dukazem ze nevladne mistrne jen taktikou, ale i perem a inkoustem. Zkratka ve vsech smerech kovany velitel Pohanskeho Psa. Dekujeme Exclamation

PS: pouze bych chtel opetovne vyzvednout prvek jednotne ustroje. Z nepritele jsem kolikrat videl pouze a jenom modre pasky... Coz bylo jejich minus Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Esej od naseho hrdinneho bojoveho velitele... Jaroslava!

No opravdu moc vydařené Wink . To si modří počtou. Docela by mě zajímala esej aj druhé strany Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fremene, máš u mě panáka. Skvělej popis dobré práce Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 2:36 pm    Předmět: panáček Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Fremene, máš u mě panáka. Skvělej popis dobré práce Smile



ano píšu si vládík,1 panáček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate