Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

zásobník rip clip
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak pro vsechny nadsence, porad to jeste neni uplne bez chybicky. Obcas mi to vystreli dve kule najednou a obcas to tim padem trha. Podle me je nejpravdepodobnejsi, ze se to stane kdyz omylem nastavim moc velkou rychlost podavani (ripclip ma 3 a jedna je snad 30 kuli za sekundu) a ta pretlaci svou silou blokaci a nabije dve kule, ale je mozna i jina pricina, obcas se to proste stane.

Docela me prekvapilo, ze se i Ripclipu obcas stane, ze prestane nabijet, jelikoz se kule uvnitr sprajcnou a nepadaji az dolu do podavaciho kolecka.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
zatr satr...kde to sháníte za tak mrzký peníz....na shopu to maj poněkud dráž a navíc do 2k chtějí za poštovný......už.... Confused .......nemaj to polske cholery levnější?tam to mám určitě blíž než do práglu.... Idea


Co takhle si přečíst můj příspěvek výše? Je tam "kalkulace", termín dodání i název obchodu. A je myslím jasně vidět, že Poláci jsou na tom daleko lépe alespoň co se cenové relace tohoto zboží týče.

www.paintballexpress.pl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Beetle bylo to jak si psal ,za pět dní doma .Jen přes mail vůbec nekomunikujou.Mám vystříleno 1000 kulí a žádnou sem netrh,ale jak psal hellboy se mě asi třikrát stalo že se šprajcli kule i přes to sem s ním hodně spokojenej a proti obyč padesátce je to stokrát lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Ta komunikace souhlasí Laughing

Já to zkoušel po dobrém (eméricky) i po zlém (česky) - tak i tak bez odpovědi. Akorát mě trošku zarazilo, že večer tzn: 22:00h mi přišel mail - "Tovar wyslany" (nic víc Laughing ), ale hned druhý den mi zboží Obchodním balíkem dorazilo Shocked Takže plně s Tebou souhlasím - komunikace nepatří mezi jejich silné stránky. Nu což - hlavně že fungují Very Happy

Kule (v RipClipu Laughing ) se mi ještě nešprajcly, ale preventivně když dosypávám, tak jednou krátce zmáčknu ON/OFF tlačítko, čímž se "vrtulka" pootočí a kvér nabije. Vystříleno mám okolo 2.000ks a taky spokojenej a žádný problém. Tak mě napadá - nenapěchoval jsi tam víc kulí, než se vejde? Wink

Mimochodem, dočetl jsem se tam, že jsou certifikovaní servisáci BT-Paintballu.... což jistě potěší minimálně všechny lidi s těmito kvéry, neboť pražský shop se jaksi náhradními díly na tyto zbraně očividně příliš zabývat nechce (anebo známe dodací termíny věcí, které nejsou skladem). Akoráte jsem zvědav, až jim mailem pošlu katalogové číslo daného dílu, jestli se mi dostane odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo já sem to že mě neposlali potvrzení ojednávky nevydržel a do Polska zavolal a tam mě řekli:neumim čětki Laughing ,naštěstí mě dal číslo na toho co jim to u nás rozesílá a ten byl v pohodě a řek mě i podací číslo pro sledování zásilky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se na jejich stránkách domákl, že připravují českou pobočku ve Frýdku-Místku. Tam snad již nebude problém "četki" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo pošlou ti Tovar wyslany Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz mma rip clip na tm7 nejakou dobu cca pul roku a muzu potvrdit ze se obcas seknou kule . ale je to tim ze se tan nejak zahadne poskladaji. a vzprici se jedna o druhou . ale neni to tragedie staci pobouchnout..
Beetle : mala rada /teda mozna to vis/ ta vrtulka ze spodu je na rucni nabijeni rip clipu. ja vzdy kdyz nasypu prvni varku kuli tak tim otocim dokud to jde. a pak je klidek a nestane se mi ze by bud vynechal nebo nedobil kulicku.
dvoji nabiti se mi nikdy nestalo ale to je asi zbrani .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taunus: Jojo, ta vrtulka opravdu slouží k "nouzovému natažení pružiny" Ale to je jen pro případ, že dojdou baterky (jestli někdo zná jiný zásobník, který to umí, rád se poučím) Jinak stačí zmáčknout ten "čudl" ON/OFF. Dle mého šťourání do něj jsem vydedukoval, že by to na jedno natažení mělo podat max. 6 kulí (nezkoušeno, jen odhad). Ale baterky (klasika dobíjecí = 1.2V) nabíjím večer před akcí, s přehledem vydrží celodenní akci. A jak píšeš - asi to bude zbraní. Nevím, jaký mají MR-1 ball detent, ale u MR2 to byla zoufalost nad zoufalostí. Proto šla "po žních k Turkovi" a Delta to jistila. Také se mi u ní nestalo, aby se v laufu ocitly dvě kule. Samozřejmě v případě že nevybíjím zbraň (tedy s uškrceným hnacím médiem)

Ale řikám - nepamatuji situaci, kterou jsi popsal. Asi opravdu to je záležitost kvéru....

4 Kane: Chraňbůh Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proti zasekávání kuliček doporučuji toto, v mém Halo B to funguje perfektně. http://www.paintballshop.cz/zbozi/10257-empire-freeway-anti-jam-for-halo-loaders
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, neni nad kus plastu ve vyrobni cene 50 haléřů za bratru 290 korun, to me snad vomejou Rolling Eyes Laughing
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pfff.... víš ale, jak dlouho jim trval vývoj? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslite ze se ten kus plastiku da pouzit i do rip clipu ?tam jsou taky ty koralky.ale asi velikostne to bude vetsi
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek



Založen: 30. 03. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak včera mi rip clip dorazil.
S Polska domů přesně za dva dny!!!A to sem to obědnával ve středu večer.
Čuměl sem jak puk.
A chci se zeptat(moje angličtina je na nule)Je tam psáno o nějakých třech rychlostech,ale nepochopil sem,jak je přepínat.Zdá se mi,že ta dioda bliká pořád stejně.
Myslím,že bude na Mr 1 slušet(ale ještě nevím přesně,jak ho tam nabastlímSmile.
Mám na to celou zimu a snad se dopracuju ke zdárnému cíli.Díky všem co poradily.Teď se s tím už musím poprat.
Jo a ještě sem se chtěl zeptat Helboje.Jak je přesně vysoká ta lišta,co tam má z hora napasovanou.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek



Založen: 30. 03. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A celkem dobrý odkaz pro tunící Smile

http://www.flasc.com/field/pages/articles/rip7.htm

http://www.flasc.com/equip/micinstall.htm

http://flasc.com/field/pages/articles.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jarek: ano ma to tri rychlosti podavani kulicek.
a funguje to tak ze:
pri zapinani kdyz zapnes rip clip rosviti se dioda zelenehoho svetla. pustis tlacitko a blikne zelena a pak urcity pocet oranzovych svetylek bud1,2,nebo trikrat. ukazuje aktualni rychlost. pokud chces naprogramovat tak zapni rip clip a jakmile pustis tlacitko hned po probliknutí zelene zacni mackat tlacitko znoovu a tim preprogramujes ry chlost. poctem stistku rychleji za sebou si nastavis pozadovanou rychlost.ja to mam na treti a do tm7 podava bez potizi.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

otazka pro vsechny kutily:
prosim chlapy jelikoz adapter na tm15 pro rip clip bude nekdy v listopady v poctu jenn 100ks .pokusil bych se ho udelat sam . nejdulezitejsi je udelat saablonu nebo odlitek abych mohl podle toho nechat udelat finalni adapter.
Proto se vas ptam existuje nejaka plastelina ci neco podobneho ale modernejsiho s cim bych udelal otisky zbrane a ripclipu a tim udelal sablonu pro ripclip? snad chapete co myslim .diky za kazdou odpoved a pripadny odkaz na zminovanou "plastelinu ci modurit-znam z detstvi jen toto./
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je několik možností:
Lukoprén
Modurit
Vosk
Lukoprén asi bude nejvíc tvárnej,Modurit zase když vyvaříř tak si ho můžeš dobrousit podle potřeby a vosk se dělá pro sádrový formy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
otazka pro vsechny kutily:
prosim chlapy jelikoz adapter na tm15 pro rip clip bude nekdy v listopady v poctu jenn 100ks .pokusil bych se ho udelat sam . nejdulezitejsi je udelat saablonu nebo odlitek abych mohl podle toho nechat udelat finalni adapter.
Proto se vas ptam existuje nejaka plastelina ci neco podobneho ale modernejsiho s cim bych udelal otisky zbrane a ripclipu a tim udelal sablonu pro ripclip? snad chapete co myslim .diky za kazdou odpoved a pripadny odkaz na zminovanou "plastelinu ci modurit-znam z detstvi jen toto./


Taunus, jakej adaptér myslíš? Jako mezikus, co se dává mezi zbraň a ripclip? Tak ten jsi měl v balení u TM-15, ne? Teda aspoň já ho tam měl a měl by být standartním obsahem balení TM-15. Je to kousek plastu a výrobce pochopil, že tím podpoří prodej jeho ripclipu. Jenom se musí poladit mikrofon, aby to fungovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek



Založen: 30. 03. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Taunus:
No znám něco. Podle tvaru,jakou součástku podle složitosti chceš dělat.
Existují železné epoxidové tmely,takže bys udělal odlitek,ono by to vytvrdlo a cca za pár hodin bys měl hotový kus....Nemusel bys ho nechávat dělat.
Materiál není tvrdý jak železo,ale tohle není namáhaná součástka.
Po vytvoření takzvaného odlitku bys musel jen vyvrtat díru,kterou padají kuličky.
Ale má to jeden(vlastně víc) háček(hák).Na samotné vytvarování tmelem je málo času,než to ztuhne a už to není tvárné.U toho co znám já máš přesně 3 minuty.
Další problém je to,že pokud součástky,které obtiskáváš nenaolejuješ,tak si můžeš jít koupit majzl a kladivo a jít to odsekat od sebe i se zásobníkem Smile
Já si vždycky součástku kterou otiskuju pokud není složitá olepím nějakou izolepou a tu pak naolejuju.Oplatí se olepit pěkně všechny části...
Další problém je cena.S Jednou tyčinkou toho tmelu tak tak vyjdeš.Musel bys mi poslat fotku jak to přesně vypadá.
Teď na tom pracuju.Zkouším to co ty na MR 1.
Možná existují i tmely s delším časem a větší pevností,já znám jen tento jeden:
http://www.loctite.as/?p=productsMore&iProduct=34&sName=Loctite-3463--114-g-Metal-Magic-steel

Co na to říkáš Smile

Jo a nevím co tomu udělá cočko,je tam psané do -30....114 gramů je málo co ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Dragon Ano ten adapter myslim. oni ti kokoti totiz prestali davat tyto adaptery do krabic uz si stezovalo hodne lidi . mel jsi stesti zes ten adaptter dostal. oni totiz chteji asi prodavat vice ted novy rip clip takze to tam uz nedavaji.
nicmene Ty bys mi ulehcil praci a moc bys mi pomohl .
Pokud bys mi pujcil ten adapter a ja ho nechal omerit a podle toho nechal udelat ten dil . a nebo jestli bys ho mohl obkreslit a poslat ty rozmery bylo by to super. taky ale na to asi nebudes mit veci ze.prosim te o odpoved treba i pres PM.Radek
jinak s mikrofonem vim mel jsem zkusnost uz z tm7 kde jsem adapter mel taky. a musel jsem mikro menit,
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Radku,
jsem kutil, takže se pokusím ten adaptér zreplikovat přímo jako odlitek. Zkusím udělat tak, že to bude jenom z epoxydu, popřípadě někde, kde to je třeba, tak vyztuženo skelnou tkaninou Smile Vyzkoušel bych o víkendu a dal vědět. Co se pevnosti týče, teď je to z plastu a nečekám, že by to epoxyd sám neunesl, když má pevnost srovnatelnou. Koupím nějakej kvalitnější Smile
Formu udělám dle mého kusu, zkusím dva materiály, sádru a vosk.
Jak budu mít výsledky, tak se ozvu.
Ruda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to by bylo fajn . mam kamarady kteri podle toho umeleho originalu ktery omeri umi na CNC cku udelat kopii. no vse uz mam doma jen cekam prave na ten adapter.to jedine mi chybi abych mohl vyuzit potenci tehle te super paintballky.
Nicmene s dalsim znamym programatorem jsem zacal diskusi o vyreseni SAFE modu pri prepnuti na davku ci full auto. chci to nechat odsranit aby to melo pak smysl. jak ma byt
to bych dal vedet jak to dopadne.
edit:
to Jarek nevim .vidim to poprve totiz . ale myslim ze to bude malo tech 114 gr. a myslim si ze bych to asi za deset minut nevytvaroval.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo super, kdybys zjistil, jak oddělat 3 safe shoots, protože ty mají smysl jenom ve chvíli, kdy namáš páku na přepínání módů, že? Smile To je takovej malej nedomyšlenej nedodělek z dílny BT, kterého se neuměli zbavit od doby TM-7... Tohle, kdybys vyřešil, tak by bylo super.
Díky
R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, objednával jsem si microfon update pro BT series RipClip k mé TM-15, chtěl jsem dva, Dave z FLASC Paintball mi poslal nedopatřením tři, tak jsem mu psal, že to tu zkusím prodat a poslat mu peníze zpět. Pokud někdo řešíte RipClip na TM-7, nebo TM-15 a budete chtít ten mikrofon, tak je k dispozici za 7 dolarů (120 Kč).
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beru hned jestli mi to můžeš poslat na dobírku bylo byto super.Adresa Švermova 136 Habartov 35709,Bohumil Stránský.Zaplatim samo i náklady s posláním,Dík Mastodont
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Mastodonte, je to tvý. Pošlu dneska odpoledne.
Ruda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:08 pm    Předmět: rip clip Odpovědět s citátem

Tak sem dokončil držák na rip clip číslo dvě a docela to vypadá jako že tam patří Laughing http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=2869&img=7&dir=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jarek



Založen: 30. 03. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Kane:
nechceš hodit fotku zepředu a z druhé strany????
Některým by to pomohlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate