Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Holcici uniformy

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yuri.ford



Založen: 09. 05. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 12:53 pm    Předmět: Holcici uniformy Odpovědět s citátem

Zdravim chci udelat pritelkyni radost a koupit ji uniformu na paint ale kdyz jsem prochazel armyshopy tak vsude maji jen panske nevite kde by se daly seznat primo damske verze nebo aspon velikosti na holku vdude maji velke cisla jen diky za odpoved. a jeste nasel jsem online shop s hodne velikostna i malyma ale na velikost bluzy je potreba obvod pres hrudnik tak nevim jak tohle vybrat u holky kdyz moje pritelkyne nema zrovna male prsa. jestli to cte i nejaka holka at proim poradi podle ceho vybirat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz se to tady nekde resilo mam pocit, prohledej forum
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Baboon



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holkám náhodou pánský maskáče slušej.......teda asi věc názoru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Mohu vědět jaký by měl být rozdíl mezi pánskou a dámskou uniformou? Nějak si to nedokážu představit Wink. Co by podle vás měla dámská uniforma mít? Krajky a volánky? Nebo snad kombinaci woodlandu růžová, zelená, fialová, žlutá a modrá?
Jednoznačně pořídit pánskou uniformu .. velikosti dělají od nejmenší po velké a otylé. Určitě ji něco vyberete Smile.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Yuri.ford



Založen: 09. 05. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok skusim hledat nenapadlo me ze to tu nekdo mohl zjistovat uz diky... add dalsi nedelej si srandu ze seriozniho prispevku. a pokud jsi cetl dobre tak jsem rikal ze nevim podle ceho vybirat velikost a pak kameny obchod s malymi cisly nemuzu najit a samozrejme nechci v tom nechat celou vyplatu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl to jen vtip a nemyslel jsem to nijak zle .. ale co vím, tak bojové/polní uniformy/maskáče .. které používáme na paint my v dámském provedení nedělají. V AČR pokud se nepletu, také nejsou speciální maskáče pro dámy, používají pánské.
Maskáčové oděvy pro dámy jsou hlavně na civilní použití .. mikiny, tepláky, trička atd.
Já mám zase opačnou zkušenost .. v kamenném obchodě snáze seženu malé velikosti než velké (XXL) .. jsem přece jen vyžranější a sehnat moji velikost je dost pblm Smile.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Yuri.ford



Založen: 09. 05. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha tak to jsem nerusil ze bluzy a kalhoty se delaji jen univerzaly tak to pak jo, tak to pak se musi holt vyskouset. tak diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud někdo hledá šírší výběr velikostí, ať si najde akový vzor, který má velkou " nákupné sílu - nebo výběr....Různé digital a pod. bude problém najít, ale woodland, Bundeswer, AČR? apod. najdeš i v dětském. konkrétně oblíknout kluka do woodlandu nebyl pro mne problém. Možná v AS forech najdeš více typů kde nakoupíš menší velikosti, vzhledem k vysoké účasti dětských postav. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

problem u zenskych je jedinej, a to u bluzy ramena vs prsa, pokud ma holka velky kozky, spatne ji nektery velikosti sednou. ale je to jenom o zkouseni, pres net se to moc objednavat neda. takze kamenak a zkusit co sedne

add Charlie: vtipek byl dobrej Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uzi, to jí pak musíš sebrat padáky. Ono to hned spadne Smile Dáš jí širší pásek na připoutání chlebů a hotovo Very Happy
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
problem u zenskych je jedinej, a to u bluzy ramena vs prsa, pokud ma holka velky kozky, spatne ji nektery velikosti sednou. ale je to jenom o zkouseni, pres net se to moc objednavat neda. takze kamenak a zkusit co sedne

add Charlie: vtipek byl dobrej Smile


Když má holka Pytlíky na zmije tak jí pánská blůza neudělá problém Wink
( jinak pokud přece jenom někdo chtěl dámské maskáče - mohu zhotovit min. množsví je 5000 kusů )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate