Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

tipmann carabine se zásobníkama na milsig

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 2:33 pm    Předmět: tipmann carabine se zásobníkama na milsig Odpovědět s citátem

tak jsme konečně dali dohromady celou flintu odskoušeli doladili tady ji máte zatím ji ješte chybí flaška pod hlavěn na tom se ještě maká http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=592&pic=3
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekné. skoda ze tyhle fora nesleduje nekdo z tippmannu, nebo jestli sledujou, tak doufam ze si z toho vezmou pouceni
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vdolek



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkná práce... Wink Jak funguje spodní podávání...nepraskaj kule..??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moc pěkná práce bude možný někde vidět jak to střílí hlavně mě zajímá jestli to neprofukuje při výstřelu do zásobníku
Jo a na kolik by takováhle přstavba přišla pokud by bylo možné ji zopakovat na jiné Karabině Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevidim duvod proc by to melo fungovat jinak nez u milsigu.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no funguje to normálně vystříleli jsme asi sto kulí a žádný profukování do zásobákú jsem si nevšiml a co to stálo to je hodně relativní uvidím co si řekne za tu moji předělávku jinač jsem si dělal skoro všechno sám nebo u kamarádú nebo kamarádi a známí .Eloxování nevyšlo taky draze a to že to martinovy dělali v praze jo a používáme frosbajty protože torobali mu v tom praskali
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm tak koukám stejnej problém jako já Torrobally prostě praskaj a to i ty winter a frostbajty mi taky vydrželi jenže zase přesnost oproti těm torroballům je trochu někde jinde Crying or Very sad
zjistil jsem totiž že když používám AA hlaveň tak se trahají mnohem častěji než když na ní kluci maj namontovanou tu vrtanou od Milsiga a je právě vydět při výstřelu, kulčky v tom zásobníku lítají nahoru a dolu, tím se dost často stane, že ty rázy některé prostě nevyrží a prasknou
Podle všeho za to může to profukování hnacího plynu do zásobníku (stejnej problém jako třeba u MRek s nadhazováním kulý v kolínku)
začínám mít pocit že jedinej mechanismus zbraně kterej by byl 100% vhodnej na pružinový tlačný zásobníky je Tiberius tam tyhle problémy prostě nejsou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no voni ty torobali jsou krehčí než ty frosbajt samosřejmě že ta přestnos je někde jinde skošeli jsme to s orgo hlaví a s aa a je to prostě o kuličkach z ty normální hlavně to lítalo docela normálně v rámci možností ale je to hodně o tom jak hodně poštelujem vzadu pružinu jináč jsem jsem ješti s milsigem střílel i v zimě s frosbajtama a v pohodě ani jedna nepraskla a to bylo mínus 10 ale jak řikám chce to mít štelování na zadní pružine a je to o stoprocent lepší
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám dotaz,chtěl bych to samé na C98, jen nevim zda to pujde Smile...
stále zatím čekám na RAP4 co má Rajko Twisted Evil pokud to bude drahé, jdu do C98 verze a laborace Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
mám dotaz,chtěl bych to samé na C98, jen nevim zda to pujde Smile...
stále zatím čekám na RAP4 co má Rajko Twisted Evil pokud to bude drahé, jdu do C98 verze a laborace Wink

Určitě to jde na BT-4 to jsou dost podobný kvéry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pújde to určitě jen to bude vypadat húř ten zásobník bude dál než u carabiny ale má to zase výhodu dvou dílú jen sehnat človeka co to udělá ten mezikus aby se tam mohla našrobovat šachta pro zásobník já na to čekal měsíc
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
ten zásobník bude dál než u carabiny


chtěl jsem kvůli tomu zkrátit na polovinu bolt a pover tubu aby se mohla díra o něco posunout dozadu... na funkci by t o mít vliv nemělo...

Jinak ta flaška pod hlavní ... viděl bych to na tlakovou hadičku na brzdovou soustavu u auta Smile, dá se pěkně ohýbat dle potřeby, co používáte vy? Co se dneska používá ty plastový hadičky, mi připadá no nevim no Confused

Pokud se musí vyrobit ještě nějaký vymezovací mezikus, možná bych to spojil s držákem na pouzdo lahve aby to bylo z jednoho kusu, na který se jen to pouzdro našroubuje Exclamation
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja používam hadičky z mědi maj v prúměru asi tři milimetry je to možná to samí co máš ty daj se krásně ohýbata má to převlečny matky s tim skracováním flinty nevím to jsem jeste neskoušel mužu sem ješte dat jak bude vypadat ten múj granátomet v čem mám schovanou flašku a sklopnou pažbu http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=424&img=7&dir=1 http://www.military-paintball.cz/images/weapons/weapon_gallery_424_4.jpg
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak další přdělávka tipmanu zatím jsem v začátcích ale pomaličku to dávám do hromady http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=661
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak další kousky dodělány http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=661&img=3&dir=1
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate