Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

paintballové kuličky plněné vodou/práškem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bohuzel nasazeni se nekonalo kulicky nebyli vpusteny do hry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z jakého důvodu? Jsou nebezpečné? Hráči se jich báli?
Škoda, mohli jste mít prvenství v jejich ostrém nasazení. Tady je každý vychvaluje a nakonec se nesměli používat? Nějak to nechápu.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja taky ne jelikoz jsem jinou munici sebou ani nevezl tak jsem mel problem ale reklo se ze se nesmi pouzivat asi kvuli strachu dost hracu melo jenom bryle tak asi proto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý Choze kuličky byli použity v boji po nás s nimi bylo stříleno při závěrečném útoku.

Moje poznatky z malého testu na střelnici v Campu s Martym.

Přesnost nebyla vůbec dobrá ba naopak velmi špatná, kulička je podle Rajka asi 1/3 lehčí a klasická UR ja asi moc vysoká chtělo by to více času a trochu si stím pohrát.

Bolestivost (podle dobrovolíka co se nechal střelit) obdobná jako u klasických kuliček.

Skvělý efekt při dopadu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kuličky jsem vážil a musím vyvrátit tvrzení, že jsou o 1/3 lehčí. Nejsou, mají stejnou váhu +- pár desetin gramu. Zároveň musím říct, že po nastavení správné úsťovky s vhodným finem .688 jsou poměrně přesné. Měl jsem sice již přesnější klasické kuličky, ale subjektivně je hodnotím po cca 300 ranách jako lepší průměr.
Bolestivost je cca totožná, resp. z blízka bolí všechno stejně hodně a z dálky nám nedobrovolní zasažení potvrdili, že nebýt prášku nepoznali by skoro rozdíl. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Při finálním útoku jsem je použil já. Jelikož jsem neměl jinou munici u sebe. Měl jsem na útok půjčený vzduch a trochu jsem ubral na úsťovce. Na 10 metrů jsem zasahoval do místa kam jsem mířil bez problémů, větší vzdálenost nemůžu posoudit, jelikož byl všude děsný chaos a Rýžojedi byli opravdu všude, ani bodák jsem nestíhal nasadit a vzal do zaječích.
Efekt dopadu, při té řežbě hodně umocňoval zážitek. Střílel jsem z borového roští a předemnou se o větvičky žádná nerozbila, takže v tomto směru paráda.
Jinak při testech na "střelnici" ŽT1697, to bylo velké zklamání. Možná i proto. že se do mé hadice dostala teflonová páska a přicpala ji Sad což mohlo mít na dráhu letu (spíše vývrtkovice) zásadní vliv. Je potřeba aby to vyzkoušelo více lidí (nějaké kule jsem poskytl kolegům) a pak sem snad hodí své závěry.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Tak po dnešní akci musím uznat, že jsou velmi solidní!!
Váha je stejná jako u běžných kulí resp. 2g kulička. S HH jsem je střílel při +-280fps s finem .686 na lehce nižší vzdálenost než s klasickými kuličkami. Na konci trajektorie (cca 40-50m) mi pravidelně trochu cestovaly (cca 20-40cm), ale to bych řekl bylo nepoladěnou úsťovkou a finem na tento typ kuliček. S běžnou průměrnou a podprůměrnou municí to dělá větší paseku už jen proto, že nejsou všechny kule stejné a některá ulítne víc, jiná dropne, další letí dál apod.
Bohužel nebylo tolik munice, abych zkusil přehodit na .688 fin a otestovat vliv rozdílné úsťovky. Kolega, který střílel s .688 říkal, že se pak směr na konci trajektorie drží ještě o něco lépe.
Podle mě jsou to rozhodně kuličky budoucnosti a nemůžu se dočkat až se víc rozšíří a klesne jejich cena.

Mimochodem, efekty rozprášení při dopadu jsou naprosto famózní. Konečně vidím kam kule přesně dopadají, takže se budou výborně hodit jako dopadové stopovky!!
Škoda, že se nám nepodařilo natočit video z odražení útoku při kterém útočníkům prášily gejzírky prachu pod nohama naprosto realisticky. Málem jsem měl dojem, že po nich někdo pálí ostrými Twisted Evil Twisted Evil

Ještě poznámka, jedná se skutečně o určitý druh vosku, který se dá nehtem oškrábat, takže po nás nebude zůstavat bordel a časem se rozpadne i tento obal.

Apropo, bolestivost je zhruba totožná. alespoň co nám prozradil protivník, kterého jsme trefili i do hlavy Wink

PS: .686 dře, zkusil jsem .688 a je mnohem lepší, takže borci s .688 a výše hlavněmi mohou být v klidu.
Tusil jsem ze jsi to psal zrovna ty proto me tva posledni reakce docela prekvapuje nevim s jakymi klasickymi kulickami jsi je na vahu porovnaval ale co ja si vzpominam tak ty s barvou vazivaly temer 3 gramy takze pokud jsi vazil presne na desetiny gramu a ja jsem nezapomnel pocitat tak jsou skoro o 1/3 lehci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli jsou opravdu o tolik lehčí - tak nejspíše nebudou tak good. Škoda docela jsem byl rád že je něco nového a hlavně dobrého - no žádné sraní.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze jste nevazili kulicku po kulicce ale zvazili treba celej pytel Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj omlouvam se mozna za offtopic ale mel jsem rozhovor s prodejcem z http://www.paintball-shop.cz/ a ptal se me mimo jine na nazor zda bych mel zajem o kulicky ktere by chteli zacit dovazet. udajne maji splnovat parametr velka tvrdost pri pruchodu krovim a zaroven velkou presnost profi sportovnich kulicek. meli by byt jestli se nepletu od Rap4.
takze pry maji objednane nejake na testovani a uvidi se . jinak na titulni strane shopu maji aknketu.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 5:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Kuličky jsem vážil a musím vyvrátit tvrzení, že jsou o 1/3 lehčí. Nejsou, mají stejnou váhu +- pár desetin gramu. Zároveň musím říct, že po nastavení správné úsťovky s vhodným finem .688 jsou poměrně přesné. Měl jsem sice již přesnější klasické kuličky, ale subjektivně je hodnotím po cca 300 ranách jako lepší průměr.
Bolestivost je cca totožná, resp. z blízka bolí všechno stejně hodně a z dálky nám nedobrovolní zasažení potvrdili, že nebýt prášku nepoznali by skoro rozdíl. Wink


Mno ja nevim, ale u 688 jsem ji procpal finem silou, neprofouknul jsem to ani náhodou... větší fin nemám Smile ... jinak zbraň jsem měl seštelovanou na torobaly, soustřel na 20m do 20cm... ustovku nevim... a lítalo to jak píšou kluci do spirály...možná to chtělo ubrat na usťovce...budu laborovat dál... ozkouším ještě Empire twister na mým druhým zabijákovi Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

.688 je úplně přesný, já tedy práškovky profouknu. To co říkáš jsem řešil u .686 finu, tam to opravdu dost drhne.

Bohužel nemám k dispozici lékárnickou váhu, tak nemůžu přeměřit kuličky opět na desetinku gramu, ale testoval jsem ještě na elektronické Tonavě a tam to vychází na +-3g standardní kulička (torobaly, titany, duke) a dokonce 3.5g práškovka. Ovšem je to podstatně rozdílnější výsledek než jsem měl při prvním měření na přesné váze. S ohledem na "přesnost" váhy bych ten výsledek nebral příliš vážně.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jich hoď na váhu aspoň deset nebo ještě lepší by bylo sto a udělej průměrnou váhu jedné kuličky a budeš to mít přesně na setinu gramu ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mamlin



Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem udělal asi poslední testík o těchto kuličkách, odkaz zde: http://www.youtube.com/watch?v=pC3psjGEhZk
je to test pevnosti kuličky v zásobníku Tiberiuse, tot se tady také rozebíralo, tyto kule na videu byli v zásobníku 30 dnů (všechny kule na videu)
porovnání je s klasickou kuličkou DUKE OPS.

Myslím si, je to můj názor, že tak zváné prašivky (práškové kule) jsou dobrou volbou a rozhodně mají co říci na trhu s paintball municí.


zde proběhlé testíčky:
http://www.youtube.com/watch?v=t6IADYvFt5I
http://www.youtube.com/watch?v=71is-fYsq0I
http://www.youtube.com/watch?v=EZK4yc2zqxw
http://www.youtube.com/watch?v=XX9CTWvjATY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kamarád obdržel vzorek a testly jsme je na mejch zádech a můžu říct, že to žádná vyjímečná bolest neni. Naopak v tom vidim plus, že neni špinavej mundůr od barvy. Jinak kule asi zatím nedorazily, protože se mi ještě nikdo neozval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi maly dotaz, zkouseli jste s tim nekdo vystrelit? testujete to milionama zpusobama a nevim jak vselijak ale asi vas nenapadlo to nabit do guny a stisknout spoust a pozorovat co ta kulicka dela. Kdyz uz ste u toho testovani tak ji rozeberte a uvidiete proc tomu tak je. tadle kulicka nemuze fungovat.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
Hosi maly dotaz, zkouseli jste s tim nekdo vystrelit? testujete to milionama zpusobama a nevim jak vselijak ale asi vas nenapadlo to nabit do guny a stisknout spoust a pozorovat co ta kulicka dela. Kdyz uz ste u toho testovani tak ji rozeberte a uvidiete proc tomu tak je. tadle kulicka nemuze fungovat.


Zkus si přečíst celé toto vlákno a ušetříš dotazy Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A z paintballu se stava horsi airsoft ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty testy to je mazec, co tě všechno nenapadne Smile nejvíc jsem hotovej z tý klasický kule po třiceti dnech v zásobníku
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj cetl sem to, ale jen me prijde ze s tim fakt nikdo nestrilel. to by z toho nebyli vseci asi tak nadseni. BTW proc budu delat test na 30dni v zasobniku kdyz bych vedel ze ta kulicka strili na 15m a pak zacne delat vyvrtky??? Idea
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
BTW proc budu delat test na 30dni v zasobniku kdyz bych vedel ze ta kulicka strili na 15m a pak zacne delat vyvrtky??? Idea


No to proto aby jsi s ni nemusel strilet protoze se netrefis a mohl ji tam nechat nabytou treba celej rok ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já s nima střílel a vyhovovaly mi. Naopak líbilo se mi, jak to práší, když pálíš do stromu. Nevim, proč by se z toho měl stávat airsoft. Já jsem rád, že nejsem celej zmatlanej od barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, aspon dvacet lidi tady psalo, ze je objednali a vysledek je, ze sice vim, ze se nerozmoci a kolik vazi, ale tech sedm kusu, co jsem mel moznost vyzkouset ja proste zatacelo uplne na picu po patnacti metrech a nikdo kdo jich ma pytel tady neni schopnej napsat, jestli se mu podařilo nastavit kver tak, aby to litalo rovne a normalne daleko.

Navic porad nikdo nepochopil, ze k tomu aby je zvazil a vedel jestli jsou nebo nejsou tezsi, nepotrebuje zadnou mikro vahu, ale staci dat celej pytel praskovek na vahu, pak dat pytel normalnich na vahu a napsat sem o kolik je kterej pytel tezsi. Ja vam pak klidne reknu, kolik vazi jedna kulicka, jestli to nedokazete spocitat sami.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to tu pisu uz davno
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V týmu se zkoušely prachovky i od jiného výrobce.
Výsledek stejný, stojí za starou belu.
V momentě kdy koule ztrácí na rychlosti se její let začne podobat vypálenému Sidewinderu za divoce kličkujícím Migem.
Umělecký dojem za 100bodů.
Použitelnost v akci 10%
Koule prostě, kvůli technologii výroby není vyvážená a to je kámen úrazu.
Velké nadšení se změnilo ve velké zklamání.
Nevážil jsem je a ani mě jejich váha už nezajímá.
Crying or Very sad
Koyote a jak proběhli Tvé testy?
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se objevily nějaké testy na streamu.
http://www.stream.cz/video/10/310664-praskove-kulicky
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrej test hlavne jak ho napral do ruky Very Happy
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějak nevím na co si to tam hoši hrajou, ale netrefit se ze tří metrů do těla??
Ke všemu máme v týmu vystřílené dva pytle, které přišly v první várce a průstřely vesty, oblečení apod. jsme nezaznamenali. Stejně tak po zásahu do hlavy nám kolega nezůstal v bezvědomí ležet na place Very Happy
Jestli ono to není spíše tím, že u toho tippmanna měli výrazně přepálenou úsťovku.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme je konečně měli možnost otestovat a můžu jen potvrdit to,co už tu většinou zaznělo.Kuličky jsou tvrdý,takže průchodnost křovím je velice slušná.Modřiny jsou také velice kvalitní.V hlavni se nám netrhla ani jedna.Efekt dopadu je doslova kulervoucí,opravdu to vypadá skvěle.Ale bohužel to jsou jediné kladné věci,které se o nich dají napsat.To hlavní(přesnost)je totiž na h...o.Ve vzduchu si dělají co chtějí a o nějaké mířené střelbě se nedá vůbec mluvit.Snad jiný výrobek,ale nevím,nevím. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen takovej dotaz když se jich bude nekdo zbavit tak jsem napište nějak se domluvíme na zimu budou supr chce to jen povolit zadní pružinu a lítaj normálně
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate