Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

prosim o radu nevime si rady(MR1) - trhání kulí

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:39 pm    Předmět: prosim o radu nevime si rady(MR1) - trhání kulí Odpovědět s citátem

caute lidicky kamos z tymu ma mr1, jediny co sni delal je to ze dal derlinovej bolt. no a nas problev zpociva v tom ze cca kazda zhruba 30kule se strihne v zaveru a nebo rupne v hlavni ale spise v zaveru.tim nasleduje to ze se to ve vnitr u boltu zasere a uz to nechce ani strilet ani natahnou a jen to tak jakoby prdi ne kulometi ale jen takovy "prrrrf" Embarassed a nic. takze nasleduje cisteni a cca zase 30kule se ve vnitr zesere...mysleli jsme ze je to zimou, no tak sme skusily ruzne teplotni podminky(doma venku), a furt to stejny tak sme skousely kulicky(marballizery zeleny a titanium) a porad... nevite nekdo nahodou cim by to tak mohlo byt??diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merili jste fps ? Pokud dal bolt s o-ringama tak rapidne stouplo ... Vyskouset na vzduch a seridit ustovku, pak muzeme pokracovat Smile Nebo rovnou vyskouset jesti to blbne i se starym boltem, jestli ten delrinovej neni "zmetek" ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
Merili jste fps ? Pokud dal bolt s o-ringama tak rapidne stouplo ... Vyskouset na vzduch a seridit ustovku, pak muzeme pokracovat Smile Nebo rovnou vyskouset jesti to blbne i se starym boltem, jestli ten delrinovej neni "zmetek" ...


no fps bude asi slaby ponevadz pri vystrelu to leti asi 10metru a pak to pada na zem. skouseli sme povolit pruzinu tak to jen plyvalo,postupne dotahovaly,strilelo to jaks taks a pri sestelovani pruziny to strili kolem 285fps a to uz trha kule.skousely sme to pri CO2 i HP....a stary "kovovy" bolt to dela taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsem mr2 a delala mi to same. Nekdy jsem cistil i desetkrat za hru. Navic se to stavalo treba i pri druhy kouli. Patnact minut jsem cistil, nabehnu na hriste stoupnu si mezi ostatni dvakrat vystrelim naz zacne hra a uz jsem zase bezel z5 cistit ...
Resil jsem to tady tak pred rokem http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1110
Nakonec jsem ji na jare prodal a novej majitel je absolutne spokojenej. Kamarad se kterym jsme se setkavali na hristi mel to same ale s prichodem jara to prestalo a pul roku hral bez problemu. Neslo o to jaka je teplota, uvnitr to delalo taky. Jen Mrko pozna co je za rocni obdobi ...
Vyskousel jsem vsechno co mi kdo poradil, nakonec jedina vec ktera trochu pomohla bylo rozvrtat kolinko a pod ty tri srouby co ho drzej dat podlozky aby tudy odfukoval vzduch. Pokazde kdyz se mi to stalo jsem mel dojem ze koule neni kousla od boltu ale drti se posledni s predposledni v kolinku.
V lete jsem si na to nahodou pri jedny hre vzpomel a skousel jsem cizi mr2ku bez kolinka, jedna koule ve zbrani a jedna nad ni. po vystrelu ta horni vyleti ven, ale letela sotva metr. ta moje v zime litala tak tri ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvam se, neprecet jsem si puvodni prispevek a reagoval na ten posledni, tam to zpusobily kule. U toho prvniho nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušeli jste různý typy koulí? Mám mrko a loni na podzim jsem hrál s letníma koulema (severe typhoon)...trhlo to každou druhou v závěru...ale to trhali všichni, protože to bylo koulema...ted jsem hral s jinejma a netrhnul jsem za celej den jedinou kouli...můj závěr...můžou za to koule
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem si to precetl jeste jednou...problem s privodem vzduchu/CO2. Doporučuju celý rozebrat a pročistit hadičku pro přívod od flašky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate