Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MR1 Delrin bolt a kladivo
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:19 pm    Předmět: MR1 Delrin bolt a kladivo Odpovědět s citátem

Tak jsem se rozhodl vytunit vnitrnosti MR1. Bouzel zadne upgrade dily se v CR neprodavaji a tak jediny u nas dostupny zpusob je upravit si je podle navodu na PGP.mysteria.cz ktery funguje, ale ne kazdemu se do toho muze chtit (me se nechtelo). Tak jsem zapatral na webu a nasel jsem zajimavy obchod ALAMO CITY PAINTBALL - http://www.alamocitypb.com/page1.html , ktery vyrabi custom dily pro vetsinu zbrani na trhu a predevsim delrinove bolty a kladiva.

Na sklade maji nekolik dilu pro MR1 i vsechny ostatni Spydery. Ja objednal SPYDER MR-1/EMR-1 DELRIN BOLT a kladivko SPYDER SLIM STYLE LIGHTENED STAINLESS STEEL AND DELRIN STRIKER.

Bolt se da objednat jako samomazny, nebo se dvema ci trema O krouzkama. Popis v cem se od sebe odlisuji je na strance. Bolt i kladivko by melo delat v zasade to same, co upravy z PGP - jsou vyrazne lehci a snizuji tak spotrebu media a zaroven zvysuji ustovku pri stejnem nastaveni pruziny. Takze bych se s nejtvrdsi pruzinou mohl dostat i na 400 fps Smile

Cena je pomerne prizniva - 30 dolacu za kus plus 10 dolacu za postovne. Platit lze pres paypal a doslo mi to rovnou do schranky. Sulin postak to tam narval dost brutalne, takze jsem mel obavu aby to neznicil, ale bylo to v ochrannych tubach, takze no problem. CLO ani DPH jsem nemusel platit.

Dalsi specialitkou kterou delaji je tzv. LOW BLOW BOLT, kterej by mel delat neco podobneho jako flatka, nebo APEX. Bolt ma na jedne strane vyrizlou diru, takze vzduch/CO2 narazi na kulicku vic na jedne strane a mel by ji udelit mensi rotaci, cimz se jak znamo zvysuje dostrel i presnost. Podle lidi co to maji to zvetsi dostrel o nekolik malo metru a o trochu presnejsi to fakt je. Jelikoz mam ale kouzelnou hulku, tak jsem vzal BOLT klasickej se dvema O krouzky - min se opotrebovava a lepe tesni nez samomaznej, ale musi se olejovat, v cemz problem nevidim.

Uz to mam v kveru, ale jeste jsem s tim nestrilel. Vsechno sedi velice presne a nebyl zadnej problem to do mrdky namontovat. Jakmile vyzkousim, tak dam vedet.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych si radši šetřil prachy na opravu káčka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do toho uz nebudu cpat ani korunu Smile Premejslel jsem s cim hrat, Kacko je mimo misu, novy Tippmanny jsou ted delany v cine a dost nekvalitni, Tiberius je drahej a slozitej (i kdyz ten bych bral). Takze MRdka my vychazi jako nejlevnejsi a nejspolehlivejsi zbran na trhu. Kdyz zlepsim jeji vlastnosti upgradem strev a dam na ni zasobnik, kterej odstrani smikani kuli boltem, tak je to podle me nejspolehlivejsi kver, protoze se na nem proste nema co postat a zaroven by mela perfektne strilet a to vsechno za polovicni cenu nez cokoli jineho.

Jeste na to nabastlim RipClip a misto pazby dam bombu a nevim co si vic prat.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co jit takhle s dobou a koupit si elektriku? Taková SP1 není k zahození.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na vojackovi pri -8 byla mrdka jedna z mensi poloviny bezproblemovych zbrani. Ve snehu, vode, blate a dalsich podminkach je jednoduchost Spyderu proste neocenitelna. Pokud ten Spyder navic strili lip nez ty ostatni kvery, nevim proc vyhazovat prachy za neco slozitejsiho a tim padem i poruchovejsiho. Velkou kadenci rozhodne nepotrebuju, tak k cemu elektriku? To jak kulicka poleti stejne urcuje ustova rychlost, hlaven a kulicka sama, jinak vsechno strili skoro stejne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Helboyi,

mam v mr1 (pracovně pojmenované MRdka První) delrinovej bolt od NDZ už celkem dlouho, tenkrát ho ještě měli - (1 ks )- v PBshopu.
Původně byl samomaznej a dlouhej - pro jinýho Spydera (hádám TL), tak jsem ho nejdřív zkrátil a předělal ten trn co vede do kladiva. Následovalo doplnění O kroužků, páč bolt se v těle sice nepatrně (míň jak původní) ale přesto mrcasil a maličko kolem něj foukalo zpátky a to neni nikdy dobrý. Musel jsem tam dál měkký pružiny, foukalo to 340 fps a kule začaly záhadně měnit trajektorii prudkým obloukem k zemi.
Řekněme tak, že vodorovná střelba ve stoje dopadala cca 7 m daleko. Po snížení fps na 300 to bylo ok.
Pak jsem tunil podle uvedeného webu kladivo i jehlu (taky se tam ta jehla dost mrcasila a to určitě není dobře) i ten otvor v tom jehlovým bazmeku aby se zvětšil průchod (zmenšil odpor) CO2.

Taky jsem si poladil chod spouště, ale to už nemá vliv.

Změnilo to zvuk, zlepšila se konzistence fps, a trochu míň to trhá kule. Vliv na přesnost a dostřel však nebyl zásadní.

Ten delrin co mám je celej dlouhej pevnej a nemá Low force předek, takže kule střihá stejně jako hliník. Má ale lepší vedení CO2. Takže tady by ti ten novej bolt mohl pomoct.

Každopádně jsem časem zjistil jinou a myslim podstatnější chybu mýho MRka. A to je asi hlavní zlo.
Závit hlavně a tělo zbraně nejsou souosý. Prostě to není v ose - a maj to skoro všechny - víc nebo míň. Špatnej výrobní postup, řekl bych. Hlaveň v mým MRku míří proti tělu doprava a dolu, takže vstup hlavně vytváří ve zbrani ostrou hranku - překážku na cestě kule. Taky mám v místě kde dopadá kule do zbraně probroušený dno, takže kule leží v ďolíčku, odkud jí válec vykopne a "rozvibrovanou" ji vrazí do hlavně. Tím přesnost rozhodně nezískává.

RIP-Clip mi taky zaujal, a chtěl jsem ho vymyslet k už zmiňovaý SP1 (protože už jsem asi nad MRkem zlomil hůl) pomocí akrylátový redukce mezi zbraň a zásobník o síle ~ 1 kule.
Určitě chci vidět jak ho připasuješ na MRko.

Jak říkám, já už jsem nad MRkem zlomil hůl, ale tys mě zase namotivoval, že si snad počkám jak dopadneš a když dobře někde mi to půjčíš na porovnání, tak si snad zkusim koupit jiný, s míň nesouosou hlavní... a pudu v tvejch šlépějích, protože jednoduchostí a kompaktností je prostě ten systém ve Spyderu nezničitelnej a blbovzdornej.


Držim ti palce a určitě piš jak jsi dopadl po tuningu.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý


Naposledy upravil hlodavecz dne út březen 10, 2009 3:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
A co jit takhle s dobou a koupit si elektriku? Taková SP1 není k zahození.


na MR1 jsem měl elektrickou rukojeť z E99 a funguje to.......ale chtělo by to i elektronickej zásobník,páč to nestíhá padat a střihaj se kule i v zásobníku zn. moje tuba na 20ks kulí.....
ohledně deltrinu tak pro MR.....tak se musí vyrábět...viz:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8453-spyder-e-mr1-matte-silver
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
Heckler napsal:
A co jit takhle s dobou a koupit si elektriku? Taková SP1 není k zahození.


na MR1 jsem měl elektrickou rukojeť z E99 a funguje to.......ale chtělo by to i elektronickej zásobník,páč to nestíhá padat a střihaj se kule i v zásobníku zn. moje tuba na 20ks kulí.....
ohledně deltrinu tak pro MR.....tak se musí vyrábět...viz:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8453-spyder-e-mr1-matte-silver



Filo, dá se koupit. Z USA až k nám.

A jak psal Hellboy v úvodu, ani to nevyjde nějak draho.

Má dokonce Low Force úpravu takže by to nemělo překusovat kule a můžeš ho mít s O kroužkama, nebo bez a mají hotový i odlehčený kladívko... Jen mrkni na ten odkaz od Hellboye....


Mimochodem - proklikáním těch stránek lze zjistit, že Spyder systém (nebo možná správněji Nelson blowback design) a jeho modifikace jsou základem opravdu v mrakomoru značkovačů a je to asi důkaz jejich z jednoduchosti vycházející spolehlivosti.

Osobně se mi konstrukčně víc zamlouvá blowforward, který je ještě lehčí a kratší, ale komplikovanější na výrobu a prakticky u něj téměř odpadá nějaké tunění, ale v mechanických značkovačích je snad jen v Tiberiu a nově taky v Tippmann TPX pistoli, ale to už patří jinam.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me tam uz driv zaujal ten terminus bolt.
Chci se zeptat v cem spociva ta cocking hole u kaldivky. Vycet jsem jen ze zvysuje ustovku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 3:57 pm    Předmět: mrko Odpovědět s citátem

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 3:58 pm    Předmět: Re: MR1 Delrin bolt a kladivo Odpovědět s citátem

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 8:55 pm    Předmět: kluci me to nechce psat...??!!?!? Odpovědět s citátem

kluci me to nechce psat...??!!?!?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 9:01 pm    Předmět: tak mozna uz..o me MR2 Odpovědět s citátem

ahojte predtim sem se skousel sem napsat co ja mam vubec za hracku, z toho usa shopu sem si prednedavnem objednal derlinove kladivo s jednim "o"krouzkem do me mr2jky. takze sem se snazil docilit mensi uspory plynu. koupil sem sadu pruzin pro spyder,a ten tuning ventyl s jehlou.po upraveni jsem tam dalcerne pruziny(nejmekci) jak za jehlu tak i za kladivo...vysledek:strilelo topekne akorad to zralo plynu jak nadrbanyho....tak jsem dal stredne tvrdou pruzinu pred jehlu a vzadu nechal tu mekkou tak to strili i ted pekne akorad laboruju nad tim proc kolega vystrili s C98 ze 3psi na 2psi 500kuli a ja za tech 500kuli tu lahev dam zhruba celou... poradite mi nekdo jak na ty pruziny??diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me na tech strankach zaujaly na a5 ty trubky na pruzinu proti prohybani. To musim otestnout. V pondeli objednavam delrinovou tyc a vyrobim to.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
me na tech strankach zaujaly na a5 ty trubky na pruzinu proti prohybani. To musim otestnout. V pondeli objednavam delrinovou tyc a vyrobim to.


co takova derlinova tyc stoji??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To samozřejmě záleží jakej průměr.
A jakej polyetylen-ertacetal to má konkrétně bejt...

tady:
http://plasticke-hmoty.rempo.net/tyce-bloky-draty-trubky-a-trubicky-profily/pom-polyacetal-petp-polyethylen-terephtalate-peek-polyethertherketone-pei-pes-psu-pps-pvdf-tyce-trubky/

se dá koupit mrak polyetylénů, jen je třeba vybrat správnej. Řekněme tenhle:

http://plasticke-hmoty.rempo.net/tyce-bloky-draty-trubky-a-trubicky-profily/pom-polyacetal-petp-polyethylen-terephtalate-peek-polyethertherketone-pei-pes-psu-pps-pvdf-tyce-trubky/pom-polyacetal-ertacetal-petp-polyethylen-terephtalate-ertalyte-tyce-trubky/detail-s2992400/?search_vyraz%5B0%5D=%7Cn%7Certacetal&search_zvyrazni=true

Já měl problém s obráběnim.
Chce to ostrý nože a vysoký otáčky. Je to měký a dost se to taví.

Mě to moc nešlo, ale nejsem soustružník.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to plast takze bude asi nutne to chladit ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je samozřejmě pravda, ale i tahle mince má druhou stranu:

- na vlhkost ta mrcha reaguje změnou objemu (v závislosti na teplotě až snad o 4%) to se pak těžko dělá přesnej průměr.
- klasický soust. nože na železo a pod. maj malej sklon ostří, ("s těma to nejde vůbec") je lepší nechat si vybrousit nůž z RADECa s ostřím na materiál měkčí než hliník
- pod nožem to má tendenci "se prohnout" a následně vyskočit.

Nemám známý s CNC abych jim řek: "po desetině měnit průřez" a ten NEJ si vybral, poznamenal a až se ošoupe, tak ho nechal znova udělat.

Tak jsem to nakonec prostě koupil hotový, navíc sem do toho po čase ošoupávání musel udělat zápich a přidat 2 těsnění.

Ve finále bych eště dodal, že by možná stálo za to zkusit nechat/udělat ten válec z duralu protože na něm má fakt cenu ten LOW-Force, nebo kdo chce AntiChop předek.

Už si nepamatuju přesný čísla, ale jak jsem to dotah domu, hned jsem zvážil originál a delrin verzi pro porovnání a váhovej rozdíl zdaleka nebyl takovej jakej jsem čekal. Tzn, že to nebylo víc jak 20% , spíš míň.

Ale teď už si liďánko a s radostí si počkám na zkušenosti s Terminusem.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co je to ta cockinghole u kladivka ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se dneska dostal k tomu to vyzkouset a narazil jsem na problem. Vystrelil jsem dvakrat a nasledna rana bylo kulometeni. Zkusil jsem nejmekcci pruzinu a zacalo to kulometit porad. Nakonec tam prestal jit uplne vzduch a vubec to nestrilelo i kdyz mechanismus normalne natahoval a spoust strilela, bylo to jakoby tam nebylo medium. Tak jsem komplet celou mrdku rozebral vycistil, vymenil tesneni na valci ventilu a vysledkem je, ze ted to nekde vevnitr utika a kdyz to vystreli, tak se to znova nenatahne. Bud jsem tam dal neco spatne, nebo tam je nejaky problem s nekterym tesnenim. Ma nekdo radu?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboyi,

nejdřív bych hledal problém u kladiva, který se asi nezašprcne na hrotu tý páčky od spouště.
- Buď to tam dajako nesedí/nesedlo, nebo může bejt moc namazaný a sklouzne a nebo může kazit jeho chod ten válec tak, že:
- do tý natažený polohy nestihne dojet a už si to s... zpátky.
- další varianta je stejná, ale obráceně, letí to do natažený polohy tak rychle a snadno, že to ten zašprcávací bazmek nakopne, ten se milisekundu mrcasí, enémže za tu milisekundu to kladivo dojede na konec ke štelováku, odrazí se od tý gumový podložky a dál je to to samý...

PS: Mohli by jsme se nějak domluvit/potkat - chtěl bych to vidět/zkusit.
Mimochodem, koupils a měnils jen válec, nebo i kladivo? A ten válec přišel holej, nebo i s trnem do kladiva? Cena celkem? Dík.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno,možná to bude znít blbě,ale nemáš obráceně ten váleček co jim prochází jehla díl č,14??a nebo přesně tohle mě dělalo taky když sem tam neměl tu plastovou tyčku v zadní pružině.díl č.296.
http://www.spyder.tv/section/support/diagrams/mr1.pdf
nebo ještě možnost,pokud jsi nainstalil elektronickou ručku,tak slabá baterka.....i to se mě již stalo.....jinač už nevim....víc problemů sem s MR neměl.... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem kladivo i bolt se dvema krouzkama. Kulometeni nastavalo jen po vymene za puvodni, to jsem jeste ventil nerozebiral, ale jelikoz po par vystrelech prestal jit uplne vzduch, tak jsem to rozebral cely. Ješ mozny, ze jsem tam dal valec obracene.

jeste me napadlo, ze tam ted jde tolik media, ze to nestiha predni pruzina na ventilu a byla by potreba silnejsi, nebo slabsi, ale netisim jak to odhadnout.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bys poznal - když zavřeš flašku a vystřílíš zbylý CO, tak se ten nazázobenej tlak v buchně pomalu snižuje, než vyprchá, takže by to nešlo,nešlo, šlo, šlo,šlo a pssss a hotovo.

Ještě se mrkni na jehlu, kolegovi sádlovi se kdysi nějak záhadně odšroubovala z tý teflonový čepičky a taky to šlo nejdřív do kulometění a pak uplně do....le...


Co to stálo komplet?
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi 60 dolaru + 10 postovny, takze nekde pod 1500.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Koupil jsem kladivo i bolt se dvema krouzkama. Kulometeni nastavalo jen po vymene za puvodni, to jsem jeste ventil nerozebiral, ale jelikoz po par vystrelech prestal jit uplne vzduch, tak jsem to rozebral cely. Ješ mozny, ze jsem tam dal valec obracene.

jeste me napadlo, ze tam ted jde tolik media, ze to nestiha predni pruzina na ventilu a byla by potreba silnejsi, nebo slabsi, ale netisim jak to odhadnout.


ahoj, no moje mrdka2 mi to delala jednoho dne taky,a zrovna na jedne akci. tak jsem to cely rozebral a pak slozil a stale to delalo ze se to nedokazalo natahnout (kulometeni)....doma sem pak zjistil ze to tesneni co bylo na tom derlinovim kladivu z usa je naprosto k hovnu. cernej tvrdej o krouze dobrej leda tak na bolt. no tak sem tam dal klasickej cervenej krouzek co je origo na spyder kladivu a je to uplne v pohode. tak skus vymenit tesneni....a pak k tem pruzinam..ja koupil takovou tu sadu pruzin na spyder je jich tam 9. no a ktem barvam..na jehlu sem dal zlatou(stredni) a za kladivo cernou..mam to defakto uplne povolene a dava to 295fps..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tom by neco mohlo bejt. Jenom porad nechapu, proc to nejdriv kulometilo a pak to prestalo naopak strilet uplne Smile Zkusim to.

BTW, je nejakej rozdil, mezi cervenym, pruhlednym a cernym O krouzkem co se dava original do mrdky? Rozmery jsou stejne, tloustkou mi mozna ten cerveny prijde o neco malo slabsi a v shopu mi rekli, ze obycejny cerny na flasku mam pouzit vsude. Je docela sranda, ze ty krouzky menim po trech letech poprve, takze to ani nevim Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam takovej pocit že černý vydržej nejmíň,čebrený nejvíc a žlutý sou mezi......ale poku se mejlím tak mě opravte.... Shocked
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se mohlo stát, že se ti po letech to těsnění někde přidřelo až kouslo.
Já mám pro změnu os začátku na MRku všude ten různobarevnej magickej "urethan". Von je tvrdší míň se šoupe a v mastnotě nenabobtnává.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate