Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Vysílačky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:45 am    Předmět: Re: Vysílačky Odpovědět s citátem

Ahojte můžete poradit jaké vysílačky doporučíte? mám představu aby měly dosah 5 km,byly tak do 1500 kč i s hendsfree(s tím že hendsfree by mělo být jen na jedno ucho a aby se pecka dala dát i kolem ucha takové to plastové aby nám nespadla)!!! a aby vysílačky neměly moc zkreslený hlasový přenos!každý tady píšete různé typy ale člověk neví hlavu ani patu..........
PS: prostě jaký typ byste doporučili děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně ti poradím vem 1500 a jdi na pivo, budou to mnohem lépe investované peníze. Všechny PMR stanice jsou jenom dětské hračky dobré jako babysitting a nebo do 500m a to musíte být v lese jen 4.(při větším počtu vysílaček, komunikujících, je toto nepoužitelné, a nebo s velkými problémy) Very Happy
Pokud chcete kvalitně komunikovat radím investovat do kvalitní CB stanice, ale to je cena okolo 3000+ za kus. Tak to jsem tě moc nepotěšil co. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno tento výkend jdu zkoušet toto : http://2324.elektrocoleti.cz/vysilacky-hoffer-sp-3380+dp35456/

kupuji k tomu i náhlavní soupravu a aje tam možnost aktivace hlasem, u které se dá regulovat citlivost snímání...

Hofer je good značka - je to sice levné, ale na hru co hraji to stačí....
A jinak i ty levné visílačky fungujou dobře mám i jiné ( asi 2 dvojice jiných značek )
fungujou při hře normálně.... Confused
Tak nevím proč Mihal je tak trochu nerad - ale nejspíše je více náročný vzhledem ke stylu hře, který provozuje - já přeci jenom se pohybuji po hřištích ( i velkých ) a tak ta má potřeba kvality není tak velká jako u něj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vsetan_CZ
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
Hoffery jsou hojne pouzivane a i v Milovicich se s nima da
dobre vyblbnout.
A nyní pro Marklary, ted jsem uspesne disabloval na teto vysilajde
tlacitka "M" a "C" neboli šumáka a prozvoňku. To urcite oceni
nejen Charlie, Jidas a Skid Razz Takze na Alej jsem ready.

Vsetan

P.S. Kenvelo rulez Cool Laughing
Návrat nahoru
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
mno tento výkend jdu zkoušet toto : http://2324.elektrocoleti.cz/vysilacky-hoffer-sp-3380+dp35456/

kupuji k tomu i náhlavní soupravu a aje tam možnost aktivace hlasem, u které se dá regulovat citlivost snímání...

Hofer je good značka - je to sice levné, ale na hru co hraji to stačí....
A jinak i ty levné visílačky fungujou dobře mám i jiné ( asi 2 dvojice jiných značek )
fungujou při hře normálně.... Confused
Tak nevím proč Mihal je tak trochu nerad - ale nejspíše je více náročný vzhledem ke stylu hře, který provozuje - já přeci jenom se pohybuji po hřištích ( i velkých ) a tak ta má potřeba kvality není tak velká jako u něj...

Ahoj díky za info dej vědět jak si dopadl při zkoušení! zajímalo by mě to! at nekupuju zajíce v pytli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok...pokud dorazí náhlavní souprava v pátek jak slíbyli, tak v pondělí napíšu jak se snima hraje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate